Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trionos - Druid - Neprijatý

+14
Stejk
Storm
Lexius
Arranion
Belial
Ampo
Fearr
erroreKk
BadSector
BlackRider
Seraphim/Silverleaf
Amigo^
Yetty
trion
18 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  trion Thu Oct 23, 2008 2:21 pm

Nick: Trion (charu –Trionos)
Class: druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: tuto je môj 2 druid 70,,
Talenty: 4/0/57 resto
Zkušenosti: ZA, kara, ssc, tk.....mam toho odbehane uz z viacerimy postavamy, aj na blizovom servry
Jak dlouho hraješ WoW?: 2 roky
Předcházejicí guilda/y: be Corrupted
Equip: 9epic-ov- z LW head, sholdre, cely tribal set(3casti), neck-aldor exalted, ruky-vengeful, feety z Kz, ring za hyal rep, vecinu eq mam s enchantom
Statistiky: 8530hp, 9485 mana,1207 healing bonus, 410 mana regen, 13.14% crit
Profese: lw, skining 375, enchant 366
Důvod odchodu z předcházející guildy: rad by som uz chodil dungy s ludmi ktory vedia co robia a nemusel shanat ludi z worldu…, dalej be corrupted je natom teraz zle kedze vecina oficerou odisla na ofi Razz
Věk: 19
Znáš někoho z BL?: Badsectoor, a kus Bosik-a
Pár věcí o sobě: mam rad techno- dance, pc, skiing , a VT pouzivam takze neni problem…
vylepšil som eq tak som zas tu Smile
____________________________________________________________________________________________
moj predchadzajuci char Razz
http://trion.wgz.cz/image/11394647
http://www.wowarmory.sk/player-status.fcgi?id=116162&page=char&s=44
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Thu Oct 23, 2008 2:45 pm

Já jsem proti.
Důvod je jediný a to ten, že já Blinderr a Stejk sme online skoro pořád a resto druid nikde nechybí.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 23, 2008 2:54 pm

Já jsem pro... A to proto, že je mi sympatický a má celkem obstojný EQ Razz
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Oct 23, 2008 3:21 pm

No, Anni, byt s Tebou souhlasim, co se dojmu z prihlasky tyka, musim souhlasit (alespon za mne) s Yettim - ja bych si taky vzal z ulice zmokly kotatko, navic s "rodokmenem" (s tim eq by uz se dalo neco delat), ale neudelam to, kdyz mam doma uz 3 dalsi. Stromku ted mame dost, a o fous lepsich, nez zadatel...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  BlackRider Thu Oct 23, 2008 3:34 pm

Jako jeden z druidů jsem proti. Kvůli tomu že resto druidů a feralů je již dost. Jediné co nám z druidů chybí je trochu Balance.

NE

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty hm

Příspěvek  trion Thu Oct 23, 2008 3:37 pm

dobreho hraca nerobi len eq.....a 3 resto druidi na taku velku guildu neni nejak extra vela
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  BlackRider Thu Oct 23, 2008 3:41 pm

Dobrého hráča nedělá equip, to vím. Ale oni jsou pořád online a na raidech myslím ani jeden z nich nechybí.

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  BadSector Thu Oct 23, 2008 4:06 pm

vela tu asi moje slova nevazia ale triona poznam. je fest dobry a uz niekolko x snami bol ako heal v hero dungoch a raz aj v kara.(myslim z ludmi z EXALTED) prosblemy snim neboli a svoju pracu robil velmi dobre.

Eq ma dobry , profky vyskilovane, skusenosti bohate a je jeden z mala ludi co su denne online. ja by som ho bral

BadSector
Scout
Scout

Počet príspevkov : 44
Join date : 04. 10. 08
Age : 41
Bydlisko : Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  erroreKk Thu Oct 23, 2008 4:27 pm

Nezkoušel se Trionos do exa uz jednou dostat ?
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  trion Thu Oct 23, 2008 5:02 pm

erroreKk napsal:Nezkoušel se Trionos do exa uz jednou dostat ?

skusal..pred 2 tyzdnamy.....vtedy ste este nemaly resto druidov..... a ja som nemal eq,, ze si ho mam zohnat a zas sa prihlasit Smile tak som tu
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Oct 23, 2008 5:42 pm

Trione, pockej si na vyjadreni Stejka nebo Ampa za druidy, ostatni poprosim o totez.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty come closer

Příspěvek  Fearr Thu Oct 23, 2008 5:49 pm

Lidi, tomuto člověku jsme řekli, že si má sehnat heal equip a on si ho sehnal a dal si tu práci se sem hlásit znovu=má opravdu zájem tady hrát. Pro přijetí jednoznačně hovoří: VT, znalost druida feral/resto(o balance nepadla zmínka, tak nevím), poctivá práce s wow armory, kterou si dal, hezky a přesně napsaná přihláška (mimochodem kvalitnější, než u všech výše zmíněných druidů), zkušenosti, vyskilované profese, solidní staty, dobrý equip..

Už bylo zmíněno: dobrého hráče nerobí jen equip, ale on ho má, má vůli k nám jít, kvalitně napsanou přihlášku a zkušenosti.. co více by jste chtěli, aby měl??????? ...navíc se tu s lidmi zná, healoval nám kara a heroicky..

Jsem jednoznačně pro přijetí.

BTV: Jak by se to líbilo vám: hlásili by jste se do guildy, kde máte přátele..nevzali by vás pro equip..neodradilo by vás to a zkusili by jste to znovu, když už jste konečně equip nasbírali, eště ho naenchantovali, aby to působilo dobře..podali by jste znovu KVALITNÍ přihlášku a vás by opět nepřijali, pro jiný důvod.. křivda by to byla Mad
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 23, 2008 5:59 pm

Tu je stará prihláška. Potreboval by som, aby sa za teba niekto zaručil, alebo aspoň ty sám. Kedže momentálne núdzu o resto druidov nemáme, musíš nás poriadne presvedčiť. Ale kedže máš 19 rokov, predpokladám, že našu guildu nezneužiješ, len aby si získal equip. Wink
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Fearr Thu Oct 23, 2008 6:20 pm

Pokud to můžu udělat, tak to udělám. Ten člověk se mi líbí.

SPAM:Pro pochybovače jednoho druida stále vlastním na serveru mightandmagic.cz (stále fungující projekt), ale na Narnias jsem přešel kvůli tomu, že sem šli kamarádi. http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz/stratowarius-fearr (klik na obrázek-druidek)jinak je to server, který by v klidu mohl Narniasu sekundovat..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Belial Thu Oct 23, 2008 7:23 pm

ja jsem proti.. druidu je dost a taky nemaj zrovna idealni EQ . navic pohrdam technem a Alikama Shocked
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  trion Thu Oct 23, 2008 7:46 pm

Ampo napsal:Tu je stará prihláška. Potreboval by som, aby sa za teba niekto zaručil, alebo aspoň ty sám. Kedže momentálne núdzu o resto druidov nemáme, musíš nás poriadne presvedčiť. Ale kedže máš 19 rokov, predpokladám, že našu guildu nezneužiješ, len aby si získal equip. Wink

no nato dvovod naozaj nemam,take hluposti by mi fakt ani nenapadly, a toto sa mozes aj Badsectoora spitat..ti to len potvrdi


Naposledy upravil trion dne Thu Oct 23, 2008 7:54 pm, celkově upraveno 1 krát
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  trion Thu Oct 23, 2008 7:49 pm

Belial napsal:ja jsem proti.. druidu je dost a taky nemaj zrovna idealni EQ . navic pohrdam technem a Alikama Shocked

co ja viem aj za hordu aj za ali hraju len ludia ..su tam aj taky aj taky...navyse ten rogu je na uplne inom servery cat a to ze nemas rad techno ...tak to mi je fakt ukradnute hlavne ze ho mam ja rad Smile bounce
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Thu Oct 23, 2008 9:49 pm

tiez sa mi nepaci jeho obrazok ze miluje techno, pride mi to adolescentne
ta prihlaska je napisana hodne dobre, equip je pouzitelny, zalezi len od toho ci potrebujeme dalsieho stromka
a necudujte sa druidov je vela ked druid moze byt healer, melee DD, OT, range DD, a tento je hodne snazivy


Naposledy upravil Arranion dne Fri Oct 24, 2008 1:54 am, celkově upraveno 1 krát
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  trion Thu Oct 23, 2008 9:55 pm

Arranion napsal:tiez sa mi nepaci jeho obrazok ze miluje techno, pride mi to adolescentne
ta prihlaska je napisana hodne dobre, equip je pouzitelny, zalezi len od toho ci potrebujeme dalsieho stromka

lepšie ? Wink
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Belial Thu Oct 23, 2008 10:01 pm

Jezis tuhle blbost nereste.. to jsem placl je tak ze srandy aby tam nebyly 3 slova.. ale nwm no.. nechct calss leader rozhodne
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Lexius Thu Oct 23, 2008 10:35 pm

Je pravda, že s druidy se tak trochu roztrhl u nás pytel, jsou třetí nejpočetnější classou gildy a pouze jeden z nich dnes nebyl online (a nebyl online už hodně dlouho, btw). Na druhou stranu pokud je Trion skiller, pokud resta jako Yetty a Storm jsou ochotni prát se o eq s jedním člověkem navíc (Stejka nejmenuju, bo už předpokládám má všechno) a pokud Trion bude srozuměn s tím, že ne vždy se dostane na raid, myslím, že jeden healer navíc nebude pro gildu přítěží, ale spíše přínosem. Zvlášť jestli chodí spát pozdě a má rád hero dungy Smile.
A protože v minulé přihlášce byl odehnán s tím, ať se vrátí s pořádným equipem, myslím, že si svým vytrvalým zájmem vysloužil určité plus při posuzování této nové přihlášky.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Lex má pravdu

Příspěvek  Fearr Fri Oct 24, 2008 8:42 am

Taky si to myslím-navíc co vím, tak pokud trion hraje hlavně večer, tak naši noví druidi hrají spíše do večera, takže až taková "tragédie" by to být neměla!! Jak bylo zmíněno už výše.. na dovybavení toho příliš nepotřebuje do heroicků po večerech farmí spousty lidí a tím se dovybaví on i ostatní.. Kara se stejně chodí, kdy nás napadne a s jeho EQ, zkušenostmi, aktivitou se u nás v raidech neztratí.. Surprised
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Storm Fri Oct 24, 2008 2:16 pm

Jako ja se o itemy s nikym prat neminim Smile resp. nechci...hadat se o item jak deti o sitko na piskovisti je pod moji uroven Smile kdyz vidim ze nekomu ten item pomuze vic jak me, rad prenecham, na druhou stranu mi zase docela vadi kdyz nekdo v s2ce lootne napr. t4...jasne s2 na pvp t4 na pve...ale kdyz je kolem plno jinych lidi kteří by to potrebovali o dost vic...tak no comment radsi Smile nebo i treba non-tier dobrej epic za tier....co se me tyce proti prijeti nic nemam, i kdyz muj nazor nema asi moc vahu Very Happy

ps: jeste par stromku a muzem zalozit guildovni sad Smile
Storm
Storm
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  BlackRider Fri Oct 24, 2008 3:15 pm

Tím že podává přihlášku po 2. měním svůj názor. Nevěděl jsme, že přihlášku již podával. A pokud si dobře vzpomínám byl jsem v Kara s ním a byl jsem maximálně spokojen.

PRO

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Fri Oct 24, 2008 5:04 pm

V gildě máme tři resto druidy. Já mám BH 2012 a výbavu ze všeho co zatím jedeme. Další dva jsou noví a mají kolem 1400 BH. Jsou dobří a s novým EQ ještě lepší. Na posledním SSC byli oba, ale protože nejde udělat raid jenom z healerů, vzal jsem do jedné části v sobotu jednoho a do druhé části v neděli druhého. Do které budu brát třetího ale netuším.

Nejsem proti ho nabrat, ale nesmíte se divit, když se pak zpomalí vybavování těch zbylých. Už teď přepouštím místa v raidu pro to, aby se do slabších instancí dostali ti co potřebují vybavit a jen pomáhám portit a uděluju DKP. V přihlášce pokud napíšu "hele ale nediv se že se na tebe vždy nedostane" mi každý odpoví "ale jo, pohoda, zlobit se nebudu". To platí přesně do prvního raidu, pak jsou tu whispy o invite a poslední dobou i spekulace o tom proč se nedostali dovnitř.

Pokud ho chcete, prosím. Třeba to bude fajn osoba a hodně nám pomůže. Podle přihlášky a způsobu jak na sobě zamakal to tak vypadá. Ale tohle je na dlouhou dobu opravdu poslední resto co nabírám. I pokud by se k nám hlásil majitel Blizzardu se svým T8 restem a tvrdil by vám že nás všechny přenese na vlastní ofik kde každé NPC bude živé GM, počítejte že ho nenaberu. Pro Triona pak platí že musí počítat s tím že se vybavují další dva jeho kolegové a že se v raidu musí střídat a jakékoliv výhrady k invitu neberu v potaz.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru