Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obtahlo - Warrior - Přijatý

+9
Jeddite
Amigo^
Ljuderendann
Pufftik
Poison
Broothathor
Ampo
Arranion
Obtahlo
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý - Stránka 2 Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  BlackRider Tue Oct 21, 2008 3:20 pm

Stejk napsal:Zpochybňovat můžete evoluci, né mě. Máš pocit že mám potřebu něco okecávat?

http://www.theawakenedpath.eu/forum/viewtopic.php?f=4&t=683 - čti a plač a pak se div že do gildy beru lidi kterým věřím.

Kolega Shidu pochopil že gilda co ho vybavila i s altem už víc nedá tak si dal přihlášku k snadnému EQ.

Neodchází i s altem. Ale jenom s warem podle toho co mi říkal.

A k topicu : Jsem pro přijetí, protože někdo kdo hraje 1 rok za svůj class na blizzu jako je narnias tak za svůj class umí. Taky jsem dostal šanci s modrým equipem se ukázat. Ukázal jsem se, sice ještě nejsem to tvrdé jádro guildy, které je základ v raidu, ale když tam jsem tak mě je občas i vidět. To samé se stane s tímhle warem, párkrat s ním projdeme Kara, GL,ML a za dva tejdny máme skoro full epica protect wara. A zkušenosti jsou základ.

Za mě ANO . A je to asi tím že stejk to umí tak krásně okecávat a dostat lidi do guildy.

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý - Stránka 2 Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 21, 2008 3:21 pm

Tím chci říct, že Obtáhlo je od této chvíle náš člen. Má-li někdo výhrady, rád si s ním pokecám na VT až dám dokupy počál. Dost věcí jsem udělal pro gildu a dost jich ještě udělám. Kdo odmítá to že příjmu svého kamaráda a spekuluje tu o místech v raidu a EQ huntu právě dospekuloval. Spousta lidí vidí jen invite do raidu a toť vše. Mou povinností je postarat se aby v gildě na ten raid bylo VŽDY dost lidí. Ano dosadím si do gildy ty lidi o kterých vím, že neleavnou jako mnoho z těch o kterých jste si mysleli že jsou vaši parťáci a kteří se na vás vysrali.

Cokoliv dělám, dělám pro to aby gilda jela v pohodě dál. Pokud o tom pochybujete, řekněte to rovnou.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý - Stránka 2 Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 21, 2008 3:23 pm

Stejk napsal:Pokud o tom pochybujete, řekněte to rovnou.

O tom nikdo nepochybuje. Vítej tedy.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý - Stránka 2 Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Borg Tue Oct 21, 2008 4:02 pm

Tak jsem si to přečetl. Mě by vůbec takové věci nenapadly. Abych pravdu řekl, připadaj mi jako paraziti.
Naberou equip a pak zdrhnou. Proč tam třeba Shidu nenapsal, že byl chvili i u Exalted, a důvod proč odchází. Skrýt to jen za rozpad BL. Ubohý!

Každopádně Obtáhlo se hodí :-)
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý - Stránka 2 Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Oct 21, 2008 5:02 pm

Vidim ze je rozhodnuto, nema tudiz smysl to dal rozpytvavat. Reknu jen tolik, ze souhlasim s Amigem v principu, ktery mel na mysli, ale zaroven rozumim, jak to Stejk mysli. Pokud se dotycny osvedci a nebude spamovat G chat, ze sme ho nevzali do 25 man, nevidim duvod proc ne.

Stejku, ale k jednomu se vyjadrim: Shidu/Genus
Podle toho, co mi rikal vcera Genus v ZA, za Shidua hraje uz jen jeho tata (lol), a je fakt, ze od prvniho fullclearu ZA sem ho videl vyhradne za shamana. Je teda svym zpusobem pravda, co pises, ale prijde mi to omluvitelne, jestli ho tankovani uz nebavi a ma jinou postavu, kterou aktivne prispiva, nevidim problem, aby jeho tatik tankoval, kde chtel. Takze tohle neni moc pouzitelny jako argument.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý - Stránka 2 Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru