Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obtahlo - Warrior - Přijatý

+9
Jeddite
Amigo^
Ljuderendann
Pufftik
Poison
Broothathor
Ampo
Arranion
Obtahlo
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Obtahlo Mon Oct 20, 2008 7:01 pm

[WoW]
Nick:Obtahlo
Class:Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Asi tak rok pachtění na narniasu
Level:70
Talenty:Combat 5/5/51
Zkušenosti:Kara, Auch, TK, HFC.....prostě tak normálně
Jak dlouho hraješ WoW?: 1,1287 roku
Předcházejicí guilda/y: Praetoria, Wraith, Guards of Kalimdor
Equip:Bohužel modrozelené věci, jen 2 fialky
Důvod odchodu z předcházející guildy: Prae byla rozpuštěna, u Wraithu z nedostatku času, Guard of kalimdor není tam moc lidí co by se na něčem domluvili a šli dung
Statistiky: 11701 HP, 11458 Armor

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z EX?: Poison, Stampi, Sardukar ,nevim teda jsetli se oni pamatujou na mě, a Stejk(ten mi permanentně ničí játra Very Happy)
Pár věcí o sobě:Poslouchám Rap, mám rád pěkný holky a dobrý pivo Very Happy studuju v Ostravě na vejšce , ve wowku nejsem zrovna velkej znalec,tam kde jsme byl si taktiky pamatuju, ale chtěl bych se ještě něco naučit a bejt s lidma, který jsou fajn a je s něma sranda a hlavně bejt v guildě kde se něco děje. Vím, že se hned na začátku nedostanu do 25 raidů, ale to mi nevadí, stačí když bych šel alespoň nějakej dungeon a byl bych trochu v nějakym tom dění.......hlavně, aby byla sranda a něco se dělo Very Happy
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Arranion Mon Oct 20, 2008 8:01 pm

ty chlastas so stejkom ?
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Tak trochu

Příspěvek  Obtahlo Mon Oct 20, 2008 8:06 pm

Arranion napsal:ty chlastas so stejkom ?

Můžu jen říct že mě kazí Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Arranion Mon Oct 20, 2008 8:09 pm

jo berieme ta, ty budes skilla Very Happy
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty dik

Příspěvek  Obtahlo Mon Oct 20, 2008 8:16 pm

Arranion napsal:jo berieme ta, ty budes skilla Very Happy

Tak to ti asi budu muset říkat ŠÉFE co ??? Very Happy Very Happy Very Happy
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Ampo Mon Oct 20, 2008 8:22 pm

Yazik napsal:Tak to ti asi budu muset říkat ŠÉFE co ??? Very Happy Very Happy Very Happy
Nene, šéfe "budeš" hovoriť Bukanyrovi, on je tvoj CL. Smile Ale ten tvoj equip mi trochu robí vrásky na čele.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Hmmm

Příspěvek  Obtahlo Mon Oct 20, 2008 8:27 pm

Ampo napsal:
Yazik napsal:Tak to ti asi budu muset říkat ŠÉFE co ??? Very Happy Very Happy Very Happy
Nene, šéfe "budeš" hovoriť Bukanyrovi, on je tvoj CL. Smile Ale ten tvoj equip mi trochu robí vrásky na čele.

No tak to nejsi sám.......mě se z něj i klepou kolena.....proč myslíš že piju se Stejkem Very Happy Very Happy Very Happy (asi si to od něj slíznu) Very Happy
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Broothathor Mon Oct 20, 2008 9:21 pm

Sorry nejedemi pecko, ale to jsem já Stejk

Obtahovatel nemá sice moc dobrý EQ, ale ví co jako tank dělat. Jako off svou pozici zná a spolupracuje s raidem. Je to príma člověk, který u nás určitě své místo najde, když mu dáte šanci. Rozhodně neudělá ostudu. VT není problém a na zkušebku ho vzít můžete vždy. Nenatlačí se vám hned do SSC, ale v T4 raidech svou práci udělá.

Zvažte ho

P.S. Ohledně jater kecá. Já jsem klidný a hodný hoch. To on je místo do kterého se vlévá pivo proudem.
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Poison Mon Oct 20, 2008 9:37 pm

Broothathor napsal:Sorry nejedemi pecko, ale to jsem já Stejk

jak ti nehraje péčko, tak se dostaneš i na fórum co Very Happy

BROOTHATHOR: Byl u me, asi mu odesel disk. Tak Vas chtel omrknout. Smile


Naposledy upravil Broothathor dne Mon Oct 20, 2008 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : vysvetleni situace)
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Pufftik Mon Oct 20, 2008 9:48 pm

Ako CL by som sa mal vyjadrovat docela casto ku prihlaskam ale niekedy az taky kruty byt nemozem.
Stejku tankovanie je nieco UPLNE ine ako heal ci dmg. Pri tankovani sa ten eqip dost pozna.
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Ljuderendann Mon Oct 20, 2008 9:53 pm

ale kara snád utankuje.
šak rýká, že nepočítá s tým, že do 25tky sa tak skoro nedostane...
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 21, 2008 8:27 am

Ljuderendann napsal:ale kara snád utankuje.
šak rýká, že nepočítá s tým, že do 25tky sa tak skoro nedostane...

Lidičky Shocked Docela jsem se hned po ránu pobavil ...

Pufftík to vystihl, nezbývá mi, než s ním souhlasit. Přiznejte si, nebýt u přihlášky přímluva Stejka a vůbec spojitost se Stejkem, ten člověk by už teď byl v koši přihlášek se závěrem, že má nedostačující equip a pokud s ním nemůže chodit 25-man raidy, equip za badge si může obstarat sám. Ano, na Karazhan by třeba dostačující byl, ale nevyskytovalo se nespočetněkrát v přihláškách to, že teď musíme naequipit svoje lidi, abychom mohli postoupit dál a progressovat Eye a Hyjal ? Nevím nevím, ale takhle budeme stále dokola equipit další lidi a ty naequipený full epicy to tu přestane bavit(nemluvim za sebe, jen obecný předpoklad). Pokud je to combat warr, damage classů je tolik, že se do raidu dostane často jen hrstka z nich.

Věřím, že jsi fajn člověk a hrát to umíš. Nicméně bychom tě měli hodnotit jako hráče a ne jako kamaráda Stejka Rolling Eyes

Btw je-li to combat, moc toho neutankuje Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Arranion Tue Oct 21, 2008 9:40 am

combat nam cem pise kazdy kedze to chybne copyruju
Broothathor napsal:ale v T4 raidech svou práci udělá.
ML, GL a KZ neustoji v zelenom, tento clevek ma nepouzitelny EQ a ziadne skusenosti, napriek tomu bude asi povahovo fajn ked sa zanho stejk prihovara, coz je ista zaruka kvality
som rad ze nie som CL aby som sa musel dostat cez dielmu ci ho zobrat alebo nie
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 21, 2008 10:01 am

Jak řekl Stejk Sardukarovi při udělování trestu - na každého platí stejný metr. Uznejte, že by už teď bylo rozhodnuto, nebýt to Stejkův kamarád Smile Můj bezmocný a bezcenný hlas zní NE.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Broothathor Tue Oct 21, 2008 11:25 am

Take jsem v tech T4 raidech zacinal v zelenem, neustoji to jako main, ale ustoji to. Chapu, ze chcete expit svoje alty, ze kterych budou casem dalsi PvP postavy Smile, ale tohle neni prilis smerodatne.

Dalsi vec, kterou vstoupim do tohoto topicu a od ted to bude platit i pro nasledujici. Pokud nemate k prijimanemu co rict (reference, nekde jste s nim hrali, jde o kradeny ucet, je to leaver nebo lama ci je to sucks! a pod.) nebo nejste CL, tak to nerikejte. Vase pocity jsou podstatne, ale prihlasky se ani tak netykaji a prosim, abyste takoveto zalezitosti nadale resili v kategorii spam. Uz jsem se s tim setkal i v jinych prihlaskach a tohle je ta posledni, ve ktere to budu nadale tolerovat. Pokud se Vam v postu objevi neco, co nesouvisi s prihlaskou, smazu to. Cool
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 21, 2008 11:59 am

Nezlob se na mě, ale v tomhle případě jsem už vážně musel něco říct. Zajímavé je, že tu ostatní spamujou přihlášky kravinama ostošest a ty se začneš čertit až když po dlouhé době zareaguju já. Než to tu očistíš od mých "spamů", nech to aspoň přečíst ostatní prosimtě. Díky

Btw to s těma altíkama jsem nepochopil, zřejmě nechápeš, jak jsme to mysleli Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Jeddite Tue Oct 21, 2008 12:27 pm

tj musim suhlasit s Amigom, nebyt znamosti tak tu ani pes nestekne a ide hned do "Vyresene prihlasky". Bukanyr to bude mat tazke Exclamation
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Broothathor Tue Oct 21, 2008 12:49 pm

Neresim to na ci prihlasce mi dosla trpelivost, mrzi me ze vy ano. Proste mi dosla trpelivost, a stve me to. (Amigo: mam te sice rad, ale zase tak si nefandi Wink) A s tim, ze tehdy vam to proslo, tak budete spamovat dale, protoze tedka je to kamarad toho a toho, na me nechodte. Je mi to naprosto ukradene. To ze se pratelim se Stejkem, neznamena, ze nekomu nadrzuju. Je to naposledy, co jsem si tady precetl podobne kecy. Pokud s tim ma nekdo problem, muzete me z postu MODa odvolat, nehodlam se ho vzdat, je to fajn a navic jsem to prijal se vsim dobrym i spatnym. Tohle moje rozhodnuti padlo uz pri mem nastupu, doted jsem byl benevolentni. Nehodlam mluvit nebo psat do vetru.

TAKZE OD TED SE MUZEME VENOVAT JEN PRIHLASKAM

... pokud to neni nekomu jasne, velmi me to mrzi, ale chci se bavit jako vy vsichni a nemam naladu, ani cas, resit s vama koniny.
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 21, 2008 1:03 pm

Tak drazí přátelé

Řeknu to jinak. Do gildy bereme lidi podle toho jak na nás působí a co vycítíme z jejich přihlášek. V gildě mě nezajímá EQ ale to co můžu od člověka čekat. Zda je to leaver, spamer, pohodář, EQ hunter a podobně. Obtahlo je můj spolužák. EQ mu smrdí, ale vím že až bude mít lepší, bude z něj tank jako prase. Vím že si nezaloží alta a nebude čekat protahování, že nebude přemýšlet o jiné gildě, že mi nebude whispovat o invite do EyE a že nebude dělat ostudu. To jsou faktory podle kterých se rozhoduji.

Beru vaše výhrady, ale nesouhlasím s nimi. Jeho EQ i skill odpovídá T4 raidům a pokud vím ty stále jezdíme. Vím že se jezdí i 5 man dungy a tudíž i tam vám bude přínosem. Pokud si pamatuju tak není první osoba s podmínkou na EQ kterou jsme nabírali. Když vám Errorek v zeleném medvídkoval Hyjal tak jste výhrady neměli a chlapec se nám taky vyplatil a vybavil. Tři naši tanci (Shidu, Keeper a náš main Ampo) poslední dobou jedou více než zdařile své alty a já myslím že pokud místo nich bude offtankovat Obtáhlo, můžeme všichni jen získat. Koukáte se co je teď, já se koukám do budoucnosti. Říká se tomu skladová politika. Nemůžete řešit že vám chybí lidi až před raidem.

Zaznělo zde že dávám Obtahlovi tlačenku. Ano dávám. Je mým cílem mít v gildě lidi kterým rozumím a o kterých vím co můžu čekat. Nemyslete si ale že jen proto že je to kamarád mu budu držet místo v raidu a že ho nezdupu když něco pokazí. Zamyslete se nad tím jak v začátku Exalted jsme nabrali Ampovy lidi a jak pohodoví i když špatně vybavení byli. Co jsou teď? Základ našich raidů, přátelé a vstupenka do vyšších instancí. To samé pro nás může být i Obtáhlo. Bude muset nabrat trochu zkušenosti a taky EQ, ale to je investice, nikoliv zázrak.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty nehádejte se

Příspěvek  Obtahlo Tue Oct 21, 2008 2:31 pm

Hele lidi nehádejte se nemá to cenu......jestli se vám nezdá muj eqip.....máte pravdu stojí to za starou belu to vím a nechci se k vám dostat opravdu jen z protekce, pokud mě nechcete řekněte to na rovinu, jsme přece chlapi tak se tak chovejme. Podal jsem si k vám přihlášku, protože jsme chtěl bejt v gildě s fajn lidma a podle toho co mě Stejk říkal tak je jich u vás plno. Pokud teda nechcete abych byl u vás příjmu to a najdu si místo jinde......co se dá dělat, alespoň jsme to zkusil, ale nechci bejt příčinou toho, aby se mím příchodem rozdělila guilda na dva tábory jen proto že jsem byl přijat jen díky protekci. Takže pokud mě nepříjmete, nepříjmete......kvůli tomu přece nepřestanu hrát a snažit se........spíš naopak......budu se snažit ještě víc, abych vám ukázal, že jste se spletli. To ale neznamená že bych byl na vás nějak naštvanej nejsem pokrytec. Jinak dik za šanci Smile
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Pufftik Tue Oct 21, 2008 2:37 pm

Budem za iba ak: Sa stanes nasim Guildovnim tankom SLka ci ostatnych 5-maniek a KZ
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 21, 2008 2:51 pm

Stejku, ty to umíš krásně okecat a bezesporu taky ukecat

To, co říkáš, je určitě pravda, my ti taky jako našemu bossovi věříme. Nechci s tebou vést nějaký spor, nicméně když něco řekneš, měl bysis za tím stát a byl jsi to právě ty, kdo řekl na VT v SSC "Sardu nezlob se, ale na každého platí stejný metr". Kdybych zahrabal ve vyřešených přihláškách, určitě by se tam našlo pár lidí, které jsme odmítli na základě špatného equipu. Mimochodem modrozelený EQ je na úrovni T4 ?

Věřím, že je to fajn člověk a vytáhl by se, ale bojim se, že tu začne fungovat protekce, proto tohle píšu. Jestli si ho chceš odchovat, tak budiž. Nebudu se na tebe zlobit já, ale např. takový Dargalos, který se s nim bude prát o EQ.

- teď mě napadá, proč se do toho vlastně seru, když se mě to nijak nedotkne... Líná huba, holý neštěstí. Tím se snažím celý život řídit a také tím, dát najevo vlastní názor. Slušně formulovaný názor podle mě nic nezkazí. A doufám, že ani neurazí. Ty jsi totiž ten poslední člověk, s kterým bych chtěl mít neshody...
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Arranion Tue Oct 21, 2008 2:56 pm

ja by som ta mal rad v guilde ked vidim ze si fajn clovek, ale ked vravis ze hravas od cias Praetorie tak by si ako tank (coz je nedostatkovy material do 5men) mohol mat uz nazbierany EQ za BoJ, repku a profesie do fialova
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 21, 2008 3:01 pm

Zpochybňovat můžete evoluci, né mě. Máš pocit že mám potřebu něco okecávat?

http://www.theawakenedpath.eu/forum/viewtopic.php?f=4&t=683 - čti a plač a pak se div že do gildy beru lidi kterým věřím.

Kolega Shidu pochopil že gilda co ho vybavila i s altem už víc nedá tak si dal přihlášku k snadnému EQ.


Naposledy upravil Stejk dne Tue Oct 21, 2008 3:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 21, 2008 3:08 pm

Ano, vím o tom. Smutné, ale realita, dalo se a dá se čekat, že vždycky bude někdo chtít jít do lepšího ... (ne, to není narážka na Exa) Smile

Tim chceš říct, že se vyhlašuje něco jako nábor tanků ? Shocked Pokud jsme na tom vážně tak zle,nebylo by od věci to zveřejnit Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Obtahlo - Warrior - Přijatý Empty Re: Obtahlo - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru