Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhasta - Shaman - Nepřijatý

+10
Pufftik
Tasik
Lexius
Yetty
Fearr
BlackRider
Seraphim/Silverleaf
Belial
Arranion
Amigo^
14 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Pufftik Thu Oct 16, 2008 8:11 pm

Tak teda vyjadrim sa ku tomu aj ja :-)
Rhastu poznam z BG len no niak iba zo startou ked som mu skumal eqip ale mne sa zdal viac nez dostacujuci...
Inac ho nepoznam a rozhodovanie nechavam na vas...
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Hmhm

Příspěvek  Fearr Thu Oct 16, 2008 8:43 pm

Jak to tak vypadá, tak jsem ti Rhasto vyndal poslední hřebíček z rakvičky a snad se to dostatečně otočilo.. Jak už tu bylo zmíněno..healu není nikdy dost..o to více aktivních (zdůrazňuji PVE-nikoliv pvp) šamíků, byla by chyba tě nenabrat alespoň na zkoušku.. Vidím u tebe mnohem více důvodu PRO než PROTI.. cheers
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 8:56 pm

jo jo už to tak vypadá že jsi mě zachránil...už to vypadalo bledě..seš moje spása Smile...díky mocc RazzSmile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 16, 2008 9:08 pm

Fakt neviem prečo, ale mám pocit, že niesi pravý Rhasta. Ale ak by si to bol ty, tak som za prijatie, vždy si bol v pohode.

Každopádne si niečo overím - poznáš hráča Orcmaster? A hovorí ti niečo char Ampox? (nehľadiac na to, že je to moj alt) Som zvedavý na tvoju odpoveď. Smile
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Belial Thu Oct 16, 2008 9:46 pm

Lidi nerad vam to kazim.. ale z toho co jsem pochopil ma rhasta ELE EQ ( za ktery jsem radsi jak za resto.. ) +560 dmg.. coz je skoda.. malo..a o resto EQ pry prisel .. to znamena ze nema zadny = Bonusheal par stovecek..
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 10:09 pm

pokud chceš znát otázky na tvé odpovědi tady je máš: hráče Orcmastera znám od té doby co mě přijal do své Guildy..promin za boha si nemůžu vzpomenout na název něco brother??Very Happy..ted fakt nvm ..pokud vim tak jsme tam působili ještě s gromim..a hráče ampox moc neznám jen vím že je to druid Smile..pravý rhasta jsem nvm proč bych nebyl Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 16, 2008 10:30 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Dávno som sa takto nezasmial na fórku. Prezradím ti správne odpovede na moje 2 otázky. To s Orcmasterom si viac-menej vystihol, bol v Brotherhood of steel, a ty spolu s ním ste ma istého času prehovárali, aby som šiel k vám do guildy... Razz
Mno a Ampox nie je druid... ja len že si mi ho chcel vymeniť za tvojho shamana raz dávno. Very Happy Sorry za tie zvláštne otázky... What a Face

Každopádne, teraz už vážne. Keby sme ťa nakoniec chceli prijať, bol by si nám, ako guilde verný? Pretože neviem, či toto mám chápať tak, ako to chápem. Wink


Naposledy upravil Ampo dne Thu Oct 16, 2008 11:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 10:42 pm

sice nevim dky jsem o to bě řekl že jsi největší lama všech dob ale když si ymslíš že jsem to řekl tak mysli Smile neberu ti to Smile...s tim ampoxem jsem se možná sekl ale jeden z těch tvých 3 altů by měl bejt druid ne?Very Happy...že by ampik?Razz..ted jen teda trošku nepobírám co jsi napsal..že jsme tě s orcmasterem přemlouvali aby si šel do Guildy a pak píšeš že jsi jeho alt nebo jak to je docela jsi mi to zamotal Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 16, 2008 10:46 pm

Rhasta, neodpovedal si mi na moju otázku. Mám ten tvoj topic na SA fóre chápať ako prihlášku?


Naposledy upravil Ampo dne Thu Oct 16, 2008 11:40 pm, celkově upraveno 2 krát
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 10:52 pm

ten topic na SA je můj topic pro ně jakože pro hráče SA...tu dobu co jsem pobýval u nich jsem se snimi hodně sblížil a tak nějak za tu dobu co jsem nehrál se mi po nich stýskalo tak jsem chtěl zjistit jaké jsou u nich novinky a jak to u nich běží..můžeš si to vzít jak chceš ale jako přihláška to podané nebylo..s mým současným stavem by mě navíc stejně asi nevzali..co se týče věrnosti v G tak jsem byl dycky v každé věrnej dokud se nezačla guilda rozpadat nebo začala hodně upadat aktivita
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 16, 2008 10:58 pm

OK to som chcel počuť. Si pravý Rhasta, ja osobne by som ťa bral, aspoň na skúšku.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 11:01 pm

Můžu ti říct že ty otázky od tebe byli slušně zvláštní ale co..trošku sis mě procvrk ale mě se to na tobě líbí..myslim že bych si s tebou rozuměl..jinak díky Smile..jinak respect tobě rád bych tě poznal víc Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Arranion Thu Oct 16, 2008 11:05 pm

huraaa happy end cheers a dufam ze nebudem v buducnosti lutovat svoju radost...
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 16, 2008 11:12 pm

Teraz mi to pripadá trochu ako zoznamka Very Happy... No ale ako som už viackrát spomenul, vážim si ľudí, ktorí sú v pohode nielen ako hráči v hre, ale aj povahovo v reále, čo zisťujem podľa kvality ich príspevkov na fórku.


Naposledy upravil Ampo dne Thu Oct 16, 2008 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 11:15 pm

nerad bych aby jste se tu kvůli mému topicu začali hádat.tak toho pls nechte Smile..škoda že nejedou srvry..a vůbec jak jsem na tom teď já vůbec nvm co se teda stalo čeká se na nějaké rozhodnutí CL shamanů nebo jak ?Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Thu Oct 16, 2008 11:24 pm

Musíš len čakať na definitívne rozhodnutie, ktoré môže spraviť aj Belial ako CL.

Prečistil som to tu od kecov mimo tému!


Naposledy upravil Ampo dne Thu Oct 16, 2008 11:43 pm, celkově upraveno 3 krát
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Oct 16, 2008 11:26 pm

Takze ja to trosku rozetnu - moje reakce, Fearre a Rhasto, nebyla negativni, neberete-li v potaz samotny dusledek...naopak...ale cele jsem to stavel na tom, ze si o heal eq prisel, a tak pojedes mentala...Mam li to brat tak, ze Tvym zajmem je heal, jsem s to Te nabrat a sam Te budu tahat pres to Kara...Beliale, pri vsi ucte, nechci, aby sis stavel hlavinku, ale tohle klidne rozhodnu za nas vsechny...Ty v te gilde nejsi kazdy den nekolik hodin denne od jejiho vzniku, ja ano...a taky se divam v trochu vetsim meritku (v tom nejvetsim, da se rict:). Prozradim Ti muj zaver, Beli - healu NEMAME dost. Ano, na 25 prijdou lidi...ale chybi kazdodenni hraci, travici tady v odpolednich az nocnich hodinach na srvru nekolik hodin. Stejk, nepocitam li Storma (btw ne tak davno nabraneho) byl JEDINY resto druid na 90lidi. NE!. Nabral se Blinderr a Yetti, vcera mi healoval Blinderr v GL zadek, a delal to velmi dobre. Stejna situace je u shamanu. Akceptuju Tvoji nepritomnost, kazdy mame obcas prace a starosti v RL nad hlavu, ale o to vic - krom Tebe a Genuse NENI v G resto shaman. Koala? Slysel sem ho na VT jednou, ve hre ne vickrat. Takze Tak...chvilema nutim Moonsmitera na retalent, protoze to je proste potreba...souvisi to cele s clankem, ktery napsal Fearr a po mem malem doplneni ho za chvili dam na forum. Beliale, shamanu mame dost, to ano...ale kolik uzitecnych? Pote, co jsem do krve hajil sveho retri paladina, jsem v zajmu G predelal na prot. Neni to sranda, ale je to zmena, a zajimava...Pouto JA x 24 zbyvajicich je uplne jine, uz to neni ja a DMG Meter...A najednou cloveku svitne, ze u classy, jako je shaman, paladin, priest a dalsi, je mrhani potencialem jet dmg, presne, jak mi to pred par dny rikal na VT Fearr.

Muj zaver: Koneckoncu Ampo je GuM, a ja ho jen podporim - za predpokladu, ze Rhasta pojede primarne resto, ho beru. ma vlastni hlavu, coz se mi libi, a presne jak tady padlo, jeho nazory ukazuji jistou zralost...(v prihlasce si opomenul vek, ale ted mne o to vic zajima:)
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 11:36 pm

takže jen bych chtěl říct že po tom příspěvku co napsal Seraphim mi úplně zamrazilo v zádech...jen se mi potvrdilo to jsem si myslle že jste inteligentní a sympatičtí lidé..poznal jsem to hned po těch příspěvkách od Fearra a Seraphima..co se týče mých talentů..tak tu dobu co jsem hrál za shaman tak jsem byl vždy resto jakmile jsem se asi po půl roce vrátil o5 sem chtěl jsem to změnit..a předělat se tak na ele už jsem si dal i retalent..ale protože vidím jaká je tu situace že by jste přivítali hlavně HEAL jsem ochoten kvůli vaší Guildě udělat znovu retalent na Resto a jet ho primárně..už jen tímhle bych dal rád najevo to že se k vám dostat chci a pokud možno zůstat tady co nejdéle..co se týče mého resto Buildu který mi zbyl po mém smazání itemů..je takový že jsem schopný dýt dohromady build s cca 1500 BH...co se týče mého věku tak asi mnohé překvapim a neřekli by jste to do mě..ale je mi 16 Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Oct 16, 2008 11:46 pm

Rhasta1 napsal:co se týče mého věku tak asi mnohé překvapim a neřekli by jste to do mě..ale je mi 16 Smile

+ pro Tebe...

Jestli poskladas 1500 BH, ses na tom lip, nez jsem doufal.

Beliale? Your call now...ja a Ampo mame jasno, rad bych jeste slysel Stejka, ale jde ted predevsim o Tebe...a tohle neni druhy Ox Wink
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Rhasta

Příspěvek  masivek Fri Oct 17, 2008 12:14 am

Mno tak ja taky neco prispeju i kdyz co se tyce rozhodovani,do toho mluvit nebudu..snad jen ze sem za Smile
Jelikoz mam taky alta Shamana a docela se mi libi s nim jet ele uz si sbiram i heal equip,ponevač me to healovani bavi a rad bych byl opravdu uzitecny guilde v raidu..
Ale..jelikoz mam maina prot wara tak co se tyce vetsich raidu od SSC tak ty zatim musim tankovat takze dalsi zkuseny resto sham v guilde myslim bude jen ku prospechu..
Sem moc rad za to co napsal Fear a nasledne Seraf..ja si tuo prihlasku cetl rano nez sem musel do prace a to tu moc prispevku nebylo,navic semm ani nemel cas reagovat( ikdyz ti co me znaji vi ze ja pokud nejde do tuhe moc na foru neprispivam..budu se to snazit napravovat Smile ale jelikoz neni v me pravomoci nic nez jen komentovat tak radsi sem tam spamuju G chat Very Happy
Ale abych se vratil k tematu(uz to zkratim,to vite 4 granáti tongue ) ted vecer po navratu z krčmi sem se na tuhle prihlašku kuknul pac se me zajimal prubeh a kdyz sem ze zacatku viddel ty reakce tak me to sklamalo a rekl sem s ze musim neco napsat ale jak uz sem zminil vyse,Fear a Seraf me predbehli a sem za to rad Smile za jejich pozitivni nazor pac bych ,musel napsat neco podobneho(ikdyz asi ne tak hezky Smile
Tot asi vse,sice se jeste nevyjadril Belial ale myslim ze rozhodnutu uz jest Smile
PS pro Serafa(jen dodam ja se svym heal equipem na Shamikovi mam taktez neco pres 1500BH teda i s prehozenyma talentama..a to uz mam nektere slusne fialky Smile

edit 4 Rhasta by Seraph: Masivkuv alt je zminovany Moonsmiter...

masivek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 17, 2008 12:30 am

masivek napsal:to vite 4 granáti tongue

Jsi můj člověk Very Happy
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Zdůraznil bych fakta

Příspěvek  Fearr Fri Oct 17, 2008 12:33 am

Pve equip na dmg, heal equip 1500bh.. +všechno co už bylo hodněkrát zmíněno a omyto okolo.. Nevidím jediný důvod, proč nezískat tohoto resto šamíka.

Spam for masivek: Mám bohužel jen druhý staropramen a na Táborsku strašně prší, což mě přimělo zůstat v teple domova a dát si jen "lahváč" Jinak myslím, že do náboru healerů jako "tankeři" své slovo nízké váhy do pranice hodit můžeme a ty o to více, pokud hraješ za šamíka, tak jak bylo zmíněno.. seš nucen k retalentu (to ještě u svého alta), když stejnak většinu raidů musíš tankovat.... a my odmítáme resto šamana?? Opravdu si myslím, že by to byla chyba study

Spam 2: Lidi vyrobil jsem si krásnej wow "signature", ale nerozlousknul jsem to, jak ho vložit.. Pošlete mi někdo privát PM, jak to udělat..diky. santa
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Arranion Fri Oct 17, 2008 2:25 am

Rhasta teraz som vazne zmeteny, ty si napisal ze ti bol healersky EQ zmazany, zostal ti iba dmg EQ v ktorom si mal BD 560, poprotom ti zostal ale este daky heal EQ s ktorym mas 1500 BH, takto som to pochopil
ja ked som mal v dmgerskom shadow priestskom EQ 900+ BD tak som retalentol na heal a nazbieral daky healersky EQ, az teraz po case sa mi podarilo dostat sa nad hranicu 1500 BH a to mam full epic (aj ked je miestami pvp).
tak mi prosim ta vysvetli ako si sa dokazal dostat z 560 BD v dmgerskom EQ na 1500 BH v healerskom EQ, nechapem
je dost mozne ze som sa niekde pomylil lebo mam fakt hrozny den a nestalo by sa mi to prvy krat
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  BlackRider Fri Oct 17, 2008 10:49 am

For fearr : Asi si mě nepochopil, ale bylo to myšleno tak, že je ještě několik desítek lidí, kteří z toho Kara equip potřebují. A proto není zrovna jednoduché se equipnout. Prve já a potom ostatní ? Nic takového jsem neřekl, a pokud vím shaman je mail a já leather ?

Pokud jsem pročítal dobře, nějak se to tu zamotalo u nějakého 1500 BH, vůbec nechápu jak, i když jsem ten topic pročetl asi 2x. A co se týče talentů : Do budoucna chceš Rhasto healovat a nebo jet elemental shamana ? Elementala myslím nemáme žádného, resto shamanů je více, ale možná 1-2 aktivní. Zbytek shamanů jsou altové/neaktivní. Je dobře že si stojíš za svým názorem, takové lidi mám rád. V heroic dungách ti rád pomůžu doequipovat a budu ti tankovat.

Změním názor. Proč ? : Protože bych vypadal jako ňouma, co se chce prve equipnout a potom nabírat do guildy další hráče. Rhasta je skill, a myslím že skill občas dělá více než EQ. Ale řeknu ti : Nebude lehké ten equip nasbírat.

Black

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Fri Oct 17, 2008 1:34 pm

Jsem proti přijetí. A to docela hodně.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý - Stránka 2 Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru