Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhasta - Shaman - Nepřijatý

+10
Pufftik
Tasik
Lexius
Yetty
Fearr
BlackRider
Seraphim/Silverleaf
Belial
Arranion
Amigo^
14 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 9:22 am

[WoW]
Nick: Rhasta
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class: zhruba 1,5 roku
Level: 70
Talenty: Elemental 40/0/21
Zkušenosti: Kara, ZA, Gruul, Magh, SSC, Eye i s Kaelem do HS jsem se taky už podíval Smile
Jak dlouho hraješ WoW: cca 2,5 roku
Předcházejíci Guildy: BoT, SA, TaP
Equip: mno...měl jsem hodně solidní EQ na resto shamana 2036 BH..ale pak jsem wow kvuli nějakýmu problému muset přestat hrát..vrátil jsem se po dlouhé době a nvm co se na srvru stalo ale když jsem si poslal heslo tak mi to psalo něco jako "your char is suspended" tak jsem to nakonec vyřešil s Adminem a nakonec se lognul na shamana ale aby toho nebylo málo..tak nepochopitelně nechápu kam mi zmizela půlka mého EQ..prostě je fuč..naštěstí jsem měl v bance nějaký věci na Ele, ale momentálně je to docela slabé zatim jen asi 560 spell dmg, ale je to jen o tom EQ, který by se s vámi podle mě dal nabrat rychle..vim že je to slabý zatim Smile..ale zkušenosti na mám Smile
Důvod odchodu z předešlých G: BoT- v BoT jsem byl na svém začátku kdy ještě byli DW a až poté BoT, kde jsem byl chvíli ale později už na mě nebylo místo, SA- ze začátku very good později velká neaktivita v raidech, TaP- dlouhá nečinnost viz moje problemy kuli kterym sem musel přestat hrát
Statistiky: SadSad...560 spell dmg, 10,5 K MP, 18 % crit, mana regen bez shieldu 191

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z EX: Stampi
Pár věcí o sobě: No tak společenskej, nápomocnej, sportovní, línej Very Happy
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 16, 2008 10:24 am

První dojem z tvé přihlášky byl úžasnej, měl jsem radost, že se k nám hlásí hráč, který má pravděpodobně víc zkušeností a lepší EQ, než kdokoliv z nás.

Druhý dojem, po přečtení té "zvláštnosti", jakým způsobem jsi přišel o equip, mě zklamal. Nechápu, jak se to mohlo stát. Vždyť po každém poškození databáze je nahozen rollback a ačkoliv jsi byl neaktivní, mělo by se to týkat i tvého charu Neutral
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 10:41 am

Diky moc za tvoje slova..vážím si toho Smile...sám nechápu jak se to mohlo stát pravda je že jsem na tomhle srvru nehrál celkem dlouho tkže netušim co se tu dělo..jenomže nejhorší ej že jsem nikdy nečekal že by se mi to mohlo stát a tak nemám ani ěnjaké screeny, kterými bych mohl dokázat GM o jaké itemy jsem přišel
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 16, 2008 10:56 am

Shodnu se s tebou v tom, že na OG je to občas trošku zvláštní... Já měl na Sargu 58 rogue(a že to tam trvá vyexpit Smile ), měsíc a půl jsem nehrál, potom jsem se logoval a account neexistuje... Tak říkám wtf ? Jdu na web OG a tam ve starých novinkách, že proběhl cleanup DB a accounty neaktivní více než 3 měsíce byly smazány... Tak říkám podruhé wtf?, vždyť jsem nehrál jen něco málo přes měsíc ! No škoda slov, zkrátka se dějou zvláštnosti. Tahle zvláštnost mě taky přivedla na Narnik, předtím jsem ho odsuzoval za higher rate, teď jsem za něj ale vděčný a chápu jeho význam. Někomu se zkrátka nechce blizzlike expit podesáté, jako mně.

K topicu: za moje slova nemáš zač, stejně nejsem kompetentní osoba, která rozhodne o tvém přijetí. Jevíš se mi jako rozumný člověk, co nemá zapotřebí lhát o původu a historii svého charu. Jen doufám, že se nemýlím. Ty zkušenosti s Eye máš z Narniku, nebo z jiného serveru ?

Jinak ti děkuji za pokec v průběhu mého nudného pracovního dne Smile
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 11:15 am

Zkušenosti s Eye mám odsud Smile..já ti taky dík za rozhovor při mém pronuděném odpoledne kdy vypli oba srvry z důvodu nového hostngu xD
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 16, 2008 11:37 am

Rhasta1 napsal:Zkušenosti s Eye mám odsud Smile..já ti taky dík za rozhovor při mém pronuděném odpoledne kdy vypli oba srvry z důvodu nového hostngu xD

Nevíš kolik máš na tom charu /played ?

PS: Když vypli servery, ani mě dneska nemrzí, že dřepim v práci Razz
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Arranion Thu Oct 16, 2008 12:06 pm

Amigo^ napsal:PS: Když vypli servery, ani mě dneska nemrzí, že dřepim v práci Razz
uplne s tebou suhlasim suhlasim Very Happy , co mas vlastne za job ?

jo shamana rhastu som videl par krat pobehovat po SC vo full heal epic, tak je mi luto ze sa ti stalo co sa ti stalo ak je to pravda, ale napada ma myslienka ci by si nesiel s5 ku kamaratom do starej guildy ako nahle u nas nazbieras EQ potrebny na znovu prijatie, lebo 560 BD je dost malo aj na Exalted
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 12:21 pm

kdyby šli srvry tak ti řeknu kolik mám played z hlavy nevim Very Happy...ale budu mít dost páč už za něj hraju celkem dlouho i ten EQ mi trochu trval nabrat Razz...co se týče toho nasbírání EQ u vás a pak jinam tk to hodlat neudělám..takovej já nejsem to jsem neudělal v žádnej Guildě..a pokud se Guilda nerozpadne a bude aktivní v chození raidů tak nemám proč leavovat SmileSmile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 16, 2008 1:06 pm

To Arra: Mně osobně by vyhovovalo, kdyby ve všední dny server šel až po 15:45(dorážim domů z práce) a o víkendu nonstop Very Happy Aspoň bych nepřišel o nic za celý den Smile

To Rhasta: Máš kliku, že si tě vlivní lidé, jako Arra, pamatují ve starém EQ. To dost pomůže věrohodnosti toho, co říkáš. Mám z tebe radost a ačkoliv teď nemáš equip, aby ses k nám dostal, věř, že udělám všechno proto zkusit tě a rád si s tebou zajdu nějaký to hero nebo Kara, abychom tě naequipili Smile
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Belial Thu Oct 16, 2008 2:14 pm

na mne to moc velky dojem neudelalo... a ted proste nemuzem brat nikoho a rict.. to doequpime.. to platilo mozna ze zacatku.. stacil Ox..byli taky vsichni nadseny ber,jsem pro .atd.. a jak to dopadlo.. takzej sem proti.. duvod. slaby EQ.. jinak proti tobenic nemam
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Arranion Thu Oct 16, 2008 2:28 pm

deleted


Naposledy upravil Arranion dne Thu Oct 16, 2008 7:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Oct 16, 2008 2:53 pm

Tak, abych se taky vyjadril - souhlasim s Jeddem z vedlejsi prihlasky - je nas hodne, a dost lidi potrebuje nabrat byt i jen zakladni Kara equip...nektere classy jsou celkem plne, coz u shamanu plati bohuzel taky...ale dobre vybaveni shamik by se u nas neztratil, nekdy byva s resto celkem problem. Pokud bude Tvuj zajem trvat, nic neni definitivni.

Co se tyce zkusenosti z Eye - od tech dob se dost veci zmenilo(updaty + opravy), ale urcite je to plus.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Belial Thu Oct 16, 2008 4:03 pm

Jen bych jeste dodal ze ele s dobrych EQ bych jinak Bral..par restu mame..cementu az az..Skoda toho equpiu urcite hrat umis

Resto ani moc nepotrebujem.. navic jsem tu ja Very Happy , bohuzel v posledni dobe nemam na hrani absolutne cas.. a jeste to tak tyden potrva. tak mne zatim omluvte, diky.. pak to zas pofrci Very Happy afro
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  BlackRider Thu Oct 16, 2008 4:16 pm

No tak to s tebou cítím. Viděl jsem tě poběhávat s full epicem, dokonce mám pocit že jsme spolu byli v BoT.Hrát umíš bez pochyb dobře. Akorát je problém že u Exalted se nechod ML,GL, Kara jenom na vyequipování. Já tam třeba ještě musím taky chodit, a ne že bych neměl co dělat, mám. Ale z Kara stále potřebuju věci a je dost lidí co by je lootovalo společně se mnou, takže vybavit se není zrovna nejlehčí. V tom případě musím být bohužel proti přijetí...

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 5:19 pm

hmm..co k tomu říct..jen asi to že je hodně málo lidí jestli vůbec někteří, který když nemají nejlepší EQ a chtějí se k vám dostat a vy je nepřijmete a poté co si svůj EQ vylepší tak by ste je chtěli, tak znám málo lidí kteří by si nepamatovali a neřekli si "aha takže když jsem neměl EQ a potřeboval jsem podporu a zázemí k tomu abych ho získal tak mě nechtěli a teď když jsem něco dokázal tak mě najednou chtějí"..takovýcho to lidí co by si tuhle větu neřekli znám hodně málo a já mezi ně také nepatřím...tzn. že pokuď mě nechcete takového v jakém stavu jsem momentálně...tak i když vylepším svůj EQ tak už se vám vnucovat o5 nebudu...je to škoda, přišli jste mi docela sympatičtí
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Oct 16, 2008 5:59 pm

Rhasto, divas se na to spatne....k tomuhle se teda musim vyjadrit:
vemu to jednoduse - mas slaby eq - je u nas i spousta dalsich lidi, kteri maji pred sebou jeste dlouhou cestu pres Kara, ML, GL do SSC, o EYE a Hyjalu ani nemluve. Z Tvych reakci mam radost, i kdyz sou negativni, libi se mi to, ale snaz se pochopit, ze Ti v tuto chvilku muzu slibit tak leda Kara, a to jeste mozna, protoze zajemcu a "potrebnych" je opravdu hodne...nejsme full T5 gilda, ktera nabere novacka, a za tyden nebo 2 z nej udela full epik ready 2 Hyjal. Na druhou stranu je ale Hyjal nas cil. na to potrebujem kavlitne vybavene hrace, a tech jeste porad neni dost. O Tvych kvalitach jako hrace nepochybuju, ale to, co tady asi Belial mel na mysli, je, ze daleko lepsi EQ nez mas ted si dokazes, a hlavne s Tvyma zkusenostma, poridit i sam, BEZ zazemi gildy...a ja Te rad vemu, to mi ver, uz dlouho si tady takhle sympaticky nekdo neotevrel pusu a nerek, co si mysli...Takze nestavej se nadobro zady, ani z nasi strany to tak nebylo mysleno...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 6:24 pm

tak já jsem nikdy neřekl že jakmile nastoupím k vám do G tak chci s vámi hned chodit do Eye..já klidně budu chodit dokola Kara dokud si ten EQ nevybavím mě to nevadí Kara je zábavný..jen prostě vim že určitě nasbírám rychleji EQ když budu chodit Kara s vámi než s nějakiu grupou na worldu s kterou nedáme ani prvního bosse..to samé je to s hero dungama a epicama za badge..mě vůbec nevadí že mě nebudete brát na 25 men raidy taky to ani nečekám..ae prostě určitě dosáhnu full epicu rychleji s vámi než když chodit dungy s lidma z worldu..kteří si myslí že v zelnkách dají prince v Kara..to je můj názor..ale na mě to není je to na vás..jestli prostě jste proti tak jste proti..já se otočím a půjdu to zase zkusit jinám..páč v tom mám jasno, klidně půjdu do nějaké né T5 Guildy, která ale alespon chodí Kara a ZA páč ten EQ, když máte Guildu jde mnohem rychlejc Smile...rozhodnutí je na vás..ale jakto tak vypadá tak se pomalu balim páč tu jsou zatim negativní odpovědi tak bych prosil definitivní odpověď abych tu nemarnil časem Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Než se definitivně rozhodnete rád bych něco řekl:

Příspěvek  Fearr Thu Oct 16, 2008 6:38 pm

Zastávam se Rhasty a to z několika důvodů: 1) zkušený hráč, který již jednou byl full epik a to, co se mu stalo z něj nedělá rozhodně amatéra!! 2) Znalost raidů-má to prošlé, nebudeme mu nic vysvětlovat 2) má naučenou komunikaci z raidů, chápe DKP loot.. 3) má svůj názor, za kterým si stojí a snaží se jej obhájit, přestože s ním někdo nesouhlasí.. (3/4 lidí by okamžitě začalo "lézt" do prdele) jde z toho poznat morálně vyspělí hráč. A VĚC DRUHÁ: Jak si předtavujete nabrání full epik hráče, kterého nikdo ani nezná a hned s ním půjdete 25 man raidy?? Jak se s tímto člověkem seznámíte? Co od něj budete očekávat..? ..od toho je rank TEST. Vemte toho člověka, poznejte jaký je, číší z něj zkušenosti.. Vůbec ho neznám a přesto z jeho příspěvků cítím respekt. To chcete nabírat full epik hráče na KARA?? Dyť půlka itemů v "desítce" se bere na disenchant..

MIMOCHODEM PŘÍSPĚVEK BLACKDRUIDA: Co to jako má být?? Až se v kara naequipuješ ty, tak můžou ostatní?? To jako seš proti přijetí člověka, protože by ohrozil tvůj loot v 10 man dungeonu? Dyť od toho tyto dungy jsou..vybavit všechny a co nejvíce.. když si zkušeného hráče odchytíme hned na počátku, tak pak už se tu zžije.. Přijde mi dosti nefér nepřijmout Rhastu na úkor toho, že v guildě jsou na tom někteří s morálkou, zkušenostmi mnohem hůře.. A posuzovat lidi jen jako v obchoďáku máš equip/nemáš equip... to opravdu není objektivní. Čekám na svůj příspěvek mnoho negativních reakcí, ale reakce na Rhastu se mi nelíbějí, tak vyjadřuju svůj názor.. king

Závěr: Nabrat, zajít pár heroicků, karáč, hnát ho k nějakému gladiátoru a až pak se rozhodovat.. Proč 2 druidi s mnohem menší dávkou zkušeností šanci dostanou a šamík deroucí se nahoru ne..!!!
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 6:46 pm

hmm Fearre..nevim co k tomu říct...snad Díky za podporu a klanim se před takovýmhle příspěvkem cyclops ..upřímně už sem nečekal žádný pozitivní příspěvek na mě ale mýlil sem se Smile..fakt díky Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Říkám to proto, že

Příspěvek  Fearr Thu Oct 16, 2008 7:03 pm

za poslední dobu jsem v raidu neviděl jediného resto "šamíka" ..krom borce Genuse(shidu alt, Belial teť nemůže) a chain heal je věc, která by v raidech neměla chybět(10, 25), tak jako právě "dothealy" od druidů.. Snažím se jen, aby se brali stejným metrem všichni..! Exclamation A třeba na "KURYM" je chain heal úplně nejvíce zapotřebí...(10 man, kara B-vybavovací dungeon) Když je k tomu hráč zkušený, umí více buildů...tak nechápu negativní reakce! bounce
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Thu Oct 16, 2008 7:07 pm

Já jsem jednoznačně PRO PŘIJETÍ.
Rhastu znám z UB z desítek.Zkušený raider.Nikdy se nechoval nevhodně.Vše vždy rychle pochopil.
A Equip by neměl být překážkou.S jeho zkušeností ho nabere v meteleskublesku Smile
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Arranion Thu Oct 16, 2008 7:08 pm

mno fearr ma pravdu, a pokial viem tak sa 5men a KZ behaju dost samostatne, proste sa na G chate zahlasi ze sa spravi parta a ide sa, casto krat 2 grupy denne, a v heroicoch sa da tiez dost spravit, kedze tento clovek ma urcite repku takmer vsade a minimalne 2 profesie 375
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Lexius Thu Oct 16, 2008 8:01 pm

Jsem pro přijetí v ranku test a ověření aktivity. Sice do toho mám houby co kecat, ale healů neni nikdy dost...zvlášť ne mimo termíny uvedené v raid kalendáři.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 8:06 pm

diky moc za pozitivní příspěvky hezky se to čte..diky ALL! Smile...jenom tak nějak teď nevim na čem jsem
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Tasik Thu Oct 16, 2008 8:11 pm

Jsem také pro přijetí: když člověk v poslední době hledá i jen obyčejnou partu na heroic instanci aby se nenudil, když už je to PVE a IDčka jsou obsazený, tak je prakticky bez šance. DPS je vždy dost, ale ochotných healů (nechci se nikoho dotknout, mají svou práci - poslední dobou dost v PVP Razz ) moc není Malda, Astarte, Nirvanka, parkrat Arranion, Krajoo... nikdo jiný mě nenapadá. Když Rhastu nabereme, zaručuji mu velmi rychlé získávání Bagetek a do instancí ho budu brát velmi rád...

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Rhasta - Shaman - Nepřijatý Empty Re: Rhasta - Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru