Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naresha - holy priest - Staženo

+11
Stejk
JudgeDeath
Smradoch
Vrabko
Deadshot
Vip
Muzko
Dandelion
goris
Yetty
naresha
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  naresha Tue Mar 27, 2012 12:11 am

[WoW]
Nick: Naresha
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE především holy, ale chodila jsem i shadow když byla potřeba, PvP disco
Class: priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: dovolím si tuto otázku malinko přeformulovat Jaké máš zkušenosti s WoW?: V první guildě, do které jsem byla přijata, jsem se velmi rychle stala členem vedení. Po čase jsem se dostala do UD s top raidem na serveru (BlackSun později přejmenovaný na SoulWell). Tento raid mi umožnil výrazně se zlepšit, neboť měl extrémně vysoké nároky a zaostávat nepřipadalo v úvahu. Spolu jsme toho hodně dokázali a vysloužili si respekt všech hráčů serveru na dlouhou dobu. Nedávno se však tato raid grupa rozpadla a my se s přítelem (Deadshot) po dlouhém rozmýšlení rozhodli zapomenout na BlackSun a začít od píky na TwinStaru.

Talenty: holy – 18/53/0 disco – 54/17/0
Staty: Bez jakychkoli buffu SP: 2028, crit: 17,6%, haste 236, MP5: 509, spirit: 853, intel: 1057 (staty se mění každým dnem, až bude eq vypadat alespoň trošku podle mých představ, staty na UD25m eq si držím kolem 600 haste, 15% crit, 850 MP5, 2400 SP)
Zkušenosti v dungoch: Mám odchozené vše, co na SoulWellu (BlaskSunu) šlo (čili vše krom ICC)
Jak dlouho hraješ WoW: Necelé tři roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Eq se pořád mění stejně jako jeho staty, momentálně mám věci získatelné za EoC (všichni berou do raidů podle GS a ne podle kvalit hráče, takže jsem jestě neměla příležitost podívat se do nějakého kvalitnějšího raidu)

Předcházejicí guilda/y: Warriors of Irongorge
Důvod odchodu z předcházející guildy: Spousta lidí si myslí, že equip je vše, co tato hra nabízí. Nevyhovuje mi jejich přístup k lidem a řešení problémů, kterých není málo.

[Real Informace]
Věk: 21
Znáš někoho z Exalted?: Ano, Melwena. Druhý den, co jsem doexpila, jsem na LfG hledala tanka. Dali jsme celý run HC a od té doby má osobního healera nejen na HC. Hodně mi pomohl a tímto mu děkuji.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Tereza, bydlím ve východních Čechách nedaleko Lanškrouna, kam jsem 8 let chodila na Gymnázium. Každý rok jsem se úspěšně účastnila matematických olympiád, ale cizí mi nebyly ani fyzikální, chemické či biologické. Teď již druhým rokem studuji informatiku v Brně na Masarykově Universitě. Mezi mé záliby patří na prvním místě můj přítel pak pejsek a občas škola. Jsem nekonfliktní, ale nenechám si líbit vše. Jsem spíše domácí typ, i když společnost mi není cizí. Ráda pořádám různé akce (hromadné učení se na vnitrosemestrální písemku z matematiky, atd.)

naresha
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 25. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Yetty Tue Mar 27, 2012 12:16 am

naresha napsal: Ráda pořádám různé akce (hromadné učení se na vnitrosemestrální písemku z matematiky, atd.)
Naresha - holy priest - Staženo Tumblr_lrvya4kTRL1qfu4tho1_400
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  naresha Tue Mar 27, 2012 12:19 am

Yetty napsal:
naresha napsal: Ráda pořádám různé akce (hromadné učení se na vnitrosemestrální písemku z matematiky, atd.)
Naresha - holy priest - Staženo Tumblr_lrvya4kTRL1qfu4tho1_400

.... v Plzeňském dvoře - další záminka zajít na jedno Smile

naresha
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 25. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  goris Tue Mar 27, 2012 12:27 am

Z tejto prihlasky mam velmi dobry pocit, a keby si bola resto shaman bol by som vsetkymi desiatimi pro.
Neviem vsak ci potrebujeme dalsieho priesta Sad

Nechavam to na Vipovi, ale asi by som bol proti, priestov ako healerov mame najviac.
Len ma mrzi ze musime takychto ludi posudzovat viac podla miesta v guilde ako podla prihlasky Sad

Edit: no jo Yetty, resto druida (s valanyrkou king ) predsa v raide vzdy plne nahradi treti holy priest Razz


Naposledy upravil goris dne Tue Mar 27, 2012 12:56 am, celkově upraveno 2 krát
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Yetty Tue Mar 27, 2012 12:34 am

goris napsal:Z tejto prihlasky mam velmi dobry pocit, a keby si bola resto shaman bol by som vsetkymi desiatimi pro.
Neviem vsak ci potrebujeme dalsieho priesta Sad

Nechavam to na Vipovi, ale asi by som bol proti, priestov ako healerov mame najviac.
Len ma mrzi ze musime takychto ludi posudzovat viac podla miesta v guilde ako podla prihlasky Sad
jestli jde o místo na raidě, tak jí klidně kdykoliv přenechám to svoje, určitě bude stát za to
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Dandelion Tue Mar 27, 2012 1:14 am

goris napsal:Z tejto prihlasky mam velmi dobry pocit, a keby si bola resto shaman bol by som vsetkymi desiatimi pro.
Neviem vsak ci potrebujeme dalsieho priesta Sad

Nechavam to na Vipovi, ale asi by som bol proti, priestov ako healerov mame najviac.
Len ma mrzi ze musime takychto ludi posudzovat viac podla miesta v guilde ako podla prihlasky Sad

Edit: no jo Yetty, resto druida (s valanyrkou king ) predsa v raide vzdy plne nahradi treti holy priest Razz
Ja osobne by som možno rád videl i Holy Paladina ale inak tuna 100% súhlasím, a teda neviem či by sme ťa uživili.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Muzko Tue Mar 27, 2012 1:32 am

musim povedat ze prihlaska ma velmi zaujala, ale (snad to nikomu nebude vadit) mal by som na teba par dotazov co sa tyka talentov lebo tie mi proste pridu divne... co mi okamzite udiera do oci je Improwed Power Word: Shield coz povedzme ze by mohol byt este filler kvoli Mental Agility, ale zasa... preco? na tie 3 instanty co pouzivas? co sa holy vetvy tyka tak absencia Healing Prayers (a taktiez aj glyphu na prayer of healing) nasvedcuje tomu ze PoH nevyuzivas resp. nevyuzivas ho tak ako by sa od holy priesta cakalo... z toho by mi za normalnych okolnosti vyplyvalo ze si bola nutena k tvarit sa ako single target healer a flashovat do zblbnutia, lenze na to tam zasa chybaju body v Empowered Healing... ku Guardian Spirit sa nevyjadrujem, jeho vynechanie beriem ze moze byt moznostou aj ked ja osobne by som to nikdy tak nevolil... svoje pre/proti odkladam do doby kym si obhajis talenty (a v podstate s tym spojeny aj sposob healingu)

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Vip Tue Mar 27, 2012 9:06 am

Healovacich priestu mame ozkousenych zatim dostatek. Tva prihlaska je sic zajimava, mila a lakava, nicmene pred finalnim rozhodnutim budu chtit vice.
1. odpoved na Muzkovo dotaz(upozorneni ohledne talentu - děkuji Muzko)
2. ingame setkani ... chlapci z guildy jsou obcas dost neurvali a proto je nutne alespon castecne vedet tve odolnostni limity.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Deadshot Tue Mar 27, 2012 9:23 am

Muzko: Ehm, k tomuhle bych se dovolil skromně vyjádřit Smile

Existuje staré healerské pravidlo, že smart heal je téměř vždycky lepší než heal na partu. Priesti, kteří používají PoH jako jeden ze svých zásadních spellů (a bohužel je takových hodně), tak činí ze dvou důvodů - buď, zaprvé, irelevantně tahají heal metr (to v tom lepším případě) nebo, zadruhé (v tom horším), se opravdu domnívají, že spamovat party-locked heal je idealní volba pro raid.

Když si velmi dobře propočítáte healing/manacost*avr.cast time, tak zjistíte, že PoH se vyplatí hodit pouze v zcela idealním případě, a ten za raid nastane tak 3x ...
Co se týče Shieldu, tak tam se jedná opravdu o filler kvůli Mental Agility, kterýž to talent je extrémně užitečný, obzvlášt v tomto období "sbírání equipu," kterým právě s Nareshou procházíme, jelikož s manou je zatím trochu problém, nemluvě o tom, že CoH+Renew jsou (nebo by u dobrého preista měly být) nejvíc frekventované spelly (obojí instanty).

Dále je nutné poznamenat, že jsme včera byli ToC25, kde byl holy preist, jenž healoval (a talenty měl) podle tvých představ, měl i špičkový gear a proti Nareshe (bez eq) healoval totální shit a to ještě healoval docela dobře (co se stylu týče)!

Guardian Spirit je občas velmi užitečný, a velmi často totálně zbytečný talent. Ano, 99% priestů ho má v talentech a tak 2/3 z nich ho nikdy efektivně nepoužili, protože to nebylo třeba. Abych to trošku uvedl na pravou míru a dovysvětlil. My na starém serveru chodili UD25 na 2-5 healů (podle bosse) a měli jsme většinou 1-3 brutální resto druidy, a i s hard mody za celou instanci nastala dohromady asi jedna situace, kde priest mohl použít Guardian Spirit, a stejně nebyla klíčová. Naresha ty talenty, které spoustě lidí opravdu připadají "divné," jak ty říkáš, nemá vycucané z prstu a narozdíl od 90% Twinstaru (z toho, co jsem viděl) tupě okopírované z netu, ale pilované do totální mrtě během několika let intenzivního raidování tak, aby seděly jejímu stylu hry. Znám jí však velmi dobře a vím, že je otevřená tomu se přizpůsobit něčemu jinému, v případě, že to bude mít smysl. I po těch letech se každý neustále učí.

Já osobně jsem původně resto druid. Mám kamaráda, co je na offiku v oficialních světových žebříčkách, které na Cataclysmu blizzard vytvořil, kolem 8mého místa v HPS na Nefarianovi (nick Morda, kdyžtak) a vždy, když jsme spolu healovali, jsem healoval o trošku líp Smile, či-li teoreticky jsem mezi 8mi nejlepšími resto druidy na světě. Dále jsem byl na konci poslední sezóny na AT (Arena Tournament - PvP server s nejvyšší neasijskou úrovní na lvl80), kterou jsem hrál - tj někdy před 3/4 rokem, nejvíc rated feral na serveru (can prove). Původně jsem tyhle věci roztrubovat nechtěl, proto to také nezmiňuju ve své přihlášce, teď jsem se rozhodl to říct jen a pouze proto, aby lidé aspoň lehce připustili, že možná trošku vím, která bije Smile, a můžu se zcela čistým svědomím nezaujatě říct, že za 7 let, co hraju, jsem nepotkal holy priesta (ač si mysleli hodně, to jo), který by healoval líp jak ona.

Samozřejmě ty další věci, a sice, že nemáte místo pro tyto classy, které nabízíme atd., chápu. S tím se holt nedá nic dělat. Smile

(jinak se omlouvám za to, jak tento příspěvek působí nerudně, ale před chvilkou jsem vstal a mam trošku migrénu Smile ... samozřejmě jsem nechtěl napadat něčí výkon, to určitě ne. Pokud jsem ale přesto někoho nakrknul, tak Tohle by mělo pomoct)

Deadshot
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  naresha Tue Mar 27, 2012 11:25 am

No nevím, kde začít, ale koukám, že mě Dead (když o něm budu mluvit jako o Moonovi, tak se neděste je to pořád ta samá osoba. Jsem na nick Moonblaster zvyklá několik let a občas mi to ujede) už v části předběhl v odpovědi.

to Muzko:
Shield: je pouze pro dostání se na Mental Agility, i když nemohu říci, že bych ho nevyužívala (téměř při každém spadnutí Weakened Soul ho hned nahazuji minimálně na tanka. Když někdo přeagruje, nebo začne dostávat dmg, je to to nejrychlejší a nejlepší způsob jak tuto dmg zastavit)
Mental Agility: pro priesta jeden z nejužitečnějších talentů. CoH, renew, PoM jsou nejvíce využívané instanty. Za půlku UD jsem schopná mít 4k renew + 1500 Empowered renew, takže když to zprůměrujeme (5500/6 = +-920) v ideálním případě hodím 1k renew, který všech projdou a stojí mě o 10% méně many a to do toho nepočítám PoM, které držím při CD, a CoH, které se většinou vyplatí použít při každém CD. Výsledkem je ušetření spousty many, která by mohla chybět. Jak jsem již psala, náš raid byl velice náročný, a tak vytéct na manu nepřipadalo v úvahu.
Healing Prayers: jediný okamžik, kdy jsem uvažovala nad tímto talentem se pojil s jeho druhou částí, a to snížení manacostu PoMka. Jak psal Moonik PoH se vyplatí použít jen v hodně málo situacích například u Kologarna a nebo Glutha, ale když máte v raidu další tři resto druidy, sakra dobrý resto druidy, tak vlastně není čas ani přílezitost PoH efektivně použít. Nechápu, proč ho mají ve všech buildech zahrnutý, je to hodně přeceňovaný spell, který je zbytečně drahý (viz efektivita). Co se glyphu na PoH týče, je spousta lepších, které mají extrémně dobré využití. Ještě dotaz, kdyby tranquility nemělo CD stejně jako PoH, kolikrat bys ho na tu locklou partu použil?Kolikrát se stane, že všichni v jedné partě dostávají takovou dmg, aby se vyplatilo použít spell, který je locknutý na partu (nemluvě o tom, že na PoH musí být všichni v dosahu)?
Empowered Healing: měla jsem navybranou, zda investovat 2 nebo 1 talent point do tohoto talentu. Zvolila jsem dva na úkor křídel. Nikdy jsem nebyla healer na single target, nebylo třeba mít určeného healera co se stará pouze o tanka.
Guardian Spirit: o kousek výše vesvětlené proč ho nemám. Hodně dlouho jsem se rozhodovala a dospěla k tomu, že je nepotřebný. Kolikrát za raid se ty křídla využijí? Je pár priestů, co je nepochopitelně dávají při každém CD, ale mě okolnosti v našem raidu křídla téměř nikdy nepřinutily je použít (asi jsme meli dobré healery Very Happy).

to Vip:
Nevím jestli jsem dobře pochopila tvé 2), ale několik let již raiduji převážně s chlapama, kteří mi vážně nedali nic zadarmo. Stačí se poptat Moonika, jak mi všichni v raidech dávali zabrat. (Jsem zvyklá na řeči typu: máme tu ženskou, to je zaručený wipe.... většinou kupodivu nebyl Very Happy)

to téměř všichni:
Mám takovou řečnickou otázku. Je lepší vzít si do raidu 10 hunterů, co každý dá 10k+ dps, nebo mit v riadu od každé class a spec jednoho, který vytočí 5-7k dps?

Tož to by mohlo být vše, další diskusi se nebráním, ale radši bych TS/mumble/skype.

naresha
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 25. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Vrabko Tue Mar 27, 2012 11:37 am

10 hunterov s 10K dps v exalted ? lol!
inak som PRE
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Deadshot Tue Mar 27, 2012 11:47 am

U nás hunteři dávali i víc

Deadshot
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  goris Tue Mar 27, 2012 12:04 pm

naresha napsal:to Vip:
Nevím jestli jsem dobře pochopila tvé 2), ale několik let již raiduji převážně s chlapama, kteří mi vážně nedali nic zadarmo. Stačí se poptat Moonika, jak mi všichni v raidech dávali zabrat. (Jsem zvyklá na řeči typu: máme tu ženskou, to je zaručený wipe.... většinou kupodivu nebyl Very Happy)

takyto pristup u nas nehrozi, Vip mal skor na mysli ine veci.. niekedy ked sa nedari byva trochu dusno.

Ja by som len rad poznamenal ze nemozete az tak porovnavat Blacksun a Twinstar.. Mal som tu cest si tam zajst Ulduar (nejaka ta farma a progress Assembly HM a Freyu +2 myslim) a zdalo sa mi to vsetko akesi lahsie. Cim nechcem bs zhadzovat, len vravim ze nie vsetky skusenosti odtial sa daju aplikovat na twin.

V priestoch sa moc nevyznam, takze tie talenty atd prenecham inym:)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  naresha Tue Mar 27, 2012 12:09 pm

goris napsal:
naresha napsal:to Vip:
Nevím jestli jsem dobře pochopila tvé 2), ale několik let již raiduji převážně s chlapama, kteří mi vážně nedali nic zadarmo. Stačí se poptat Moonika, jak mi všichni v raidech dávali zabrat. (Jsem zvyklá na řeči typu: máme tu ženskou, to je zaručený wipe.... většinou kupodivu nebyl Very Happy)

takyto pristup u nas nehrozi, Vip mal skor na mysli ine veci.. niekedy ked sa nedari byva trochu dusno.

Ja by som len rad poznamenal ze nemozete az tak porovnavat Blacksun a Twinstar.. Mal som tu cest si tam zajst Ulduar (nejaka ta farma a progress Assembly HM a Freyu +2 myslim) a zdalo sa mi to vsetko akesi lahsie. Cim nechcem bs zhadzovat, len vravim ze nie vsetky skusenosti odtial sa daju aplikovat na twin.

V priestoch sa moc nevyznam, takze tie talenty atd prenecham inym:)

Tak jinak nervy mám dobré a dýštak si odpojím mikrofon a zanadávam si sama pro sebe Very Happy
Co se SoulWellu týče: byl jsi tam teď a nebo před spojením, kdy to ještě byl BlackSun? Teď jak tam jsou noví lidé z dalších serverů, kde jim to moc nefungovalo, je úroveň raidů (co se obtížnosti týče) úplně někde jinde. ToC, co jsem byla včera tady, a které kdysi bývalo u nás (ne které je teď) se nedají srovnávat => u nás bylo (už není) o hodně, a když říkam hodně myslím tím vážně hodně, těžší.

naresha
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 25. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  goris Tue Mar 27, 2012 12:13 pm

bol som tam pred otvorenim Ulduaru na twine, cize asi pred rokom. O tom serveri v podstate nic neviem, len sme mali v guilde ludi odtial a jeden z nich mi pozical svojho holy paladina lebo som si chcel ten Ulduar skusit este predtym ako to twin otvoril.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Deadshot Tue Mar 27, 2012 12:21 pm

Ehhh... nevím, kdy jsi tam byl, ale zcela upřímně zatím všechno, co jsme byli s Nareshou na twinu, bylo o třídu jednodušší než na BS..... UD HMs tam dával jeden raid u aliance a jeden u hordy, ostatní na to prostě neměli, kdežto tady, podle equipu, co vidím na lidech, to dává snad každý raid, a to jsou lidi, kteří si do těch věcí ani neumí dát správné gemy... ToC je tak snadné, že ten včerejší random s tím neměl vůbec problém a taky se jednalo o lidi, co jsou uplně mimo...

Budu teď mluvit chvilku otevřeně a nepokrytě, ale nemyslím to nijak zle, ok?: o Twinstaru se na BS vždycky říkalo, že je tu trochu nižší skillová úroveň... byly to jen takové blafy a povídačky samozřejmě, takže jsme tomu nepřikládali váhu, nicméně je fakt, že od té doby, co tu hrajeme, ten pocit máme velmi zřetelně taky.....

Dva kamarádi z BS tu dali před půl rokem rank5 v 2v2 ve frostsavage setu.... bossové v dungách, kteří tu nedělají nic, na BS byly velkým problémem, takže co se týče toho "co kde bylo / je lehčí", tak bych se moc tímto způsobem nevyjadřoval

Deadshot
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  goris Tue Mar 27, 2012 12:32 pm

dobre, zabudnime teda na to co je lahsie a tazsie, to aj tak nemalo byt temou c.1 v tejto diskusii a ostanme pri tom ze niesu rovnake.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Deadshot Tue Mar 27, 2012 12:41 pm

Dejme tomu... navíc... já bych tohle ani vůbec neřešil, co kde jak bylo nebo je... my se rozhodli začít znovu jinde (na TwinStaru), což pro nás bylo velmi obtížné rozhodnutí... a věříme si v tom, že tady budeme podávat uplně stejně dobré výkony jako jinde (a upřímně, zatím je podáváme, a to i přesto, že nemáme gear, kterouž to věc lidé na tomto serveru až brutálně přehnaně řeší)... samozřejmě se můžeme plést, to už se ukáže jedině časem

Deadshot
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Smradoch Tue Mar 27, 2012 1:24 pm

Přihláška dobrá, nicméně se mi nelíbí tvoje heal talenty v armory (proč nemáš gs? a to v holy healuješ přes shield? redukci instantu mas na renew a shield?). Chápu to tak, že máš build na UD 25 a nemáte v guildě disco priesta (upřímnou soustrast). V případě nabrání tedy očekávám talenty na toc, bez pvp off specu

Dále se mi nelíbí, že jste s partnerem stále ve své guildě (podle armory), vnímám to jako rozhození sítí a čekání zda se někde něco uchytí.

Co se týče naší guildy, bylo by dobré aby jste vědeli pár informací: počet rogue a priestů je značný, proto je tu snaha o střídání hráčů. Máme 2 hlavní raidovací dny, vzhledem k počtu hráčů je tu nicméně riziko, že by jste nechodili spolu v jeden den (to je ale o domluvě s ostatními hráči). Raidy se chodí hlavně pátek-sobota (po rfc bude anketa na sobota-nedelě).
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  JudgeDeath Tue Mar 27, 2012 1:26 pm

Fakt nevim co resite.Ja jsem pro oba.Prihlasky skvely a jestli vydrzi je jen na nich(a nas kdyz se nam nebudou libit.
Jinak ja je na raid misto myho alta fakt klidne pustim.Podle mne nema pvp char v raidu co delat Wink

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Deadshot Tue Mar 27, 2012 1:27 pm

Smradoch napsal:Přihláška dobrá, nicméně se mi nelíbí tvoje heal talenty v armory (proč nemáš gs? a to v holy healuješ přes shield? redukci instantu mas na renew a shield?). Chápu to tak, že máš build na UD 25 a nemáte v guildě disco priesta (upřímnou soustrast). V případě nabrání tedy očekávám talenty na toc, bez pvp off specu

Dále se mi nelíbí, že jste s partnerem stále ve své guildě (podle armory), vnímám to jako rozhození sítí a čekání zda se někde něco uchytí.

Co se týče naší guildy, bylo by dobré aby jste vědeli pár informací: počet rogue a priestů je značný, proto je tu snaha o střídání hráčů. Máme 2 hlavní raidovací dny, vzhledem k počtu hráčů je tu nicméně riziko, že by jste nechodili spolu v jeden den (to je ale o domluvě s ostatními hráči). Raidy se chodí hlavně pátek-sobota (po rfc bude anketa na sobota-nedelě).
Tys tu toho očividně moc nečet...

Deadshot
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Muzko Tue Mar 27, 2012 1:30 pm

no vezmem to pekne po rade:
uzitocnost PoH: pomer healingu k mana costu a cast timu zaradzuje PoH medzi jeden z najlepsich healov, napr v porovnani s flash healom mana cost 2,5x vyssi cast time 2x vyssi healing 6x vyssi! (samotne PoH healne to co flash na 5 targetov + 20% hotka z glyphu), co sa pouzitelnosti tohto spellu tyka tak ked to vezmem na UD tak ignisove flame jets, u XT jednoznacne tantrum a s dobre rozlozenymi partami aj life sparka, kologarn shockwave, iron council no to snad ani nehovorim s nature resistom skor az v 3. faze dovtedy stacia slabsie healy ale bez nature resistu nie je od veci aj skorsie, algalon black hole explosion, auriaya sonic screech, hodir frozen blows, freya velmi obcasne ale sunbeam pripadne po nie celkom vydarenom controle detonating lasherov... to som ti vymenoval 8 z 13 bossov kde je ten spell slusne vyuzitelny (inac to iste sa tyka aj ten spominanej tranquility)
Shield: disco priest v raide ti fakt urcite podakuje ked mu tam na cooldown budes hadzat shieldy... a ten discant je u nas na kazdom raide
zvysok sa uz viacmenej tyka toho aku rolu v raide vlastne zastavas, pretoze na vyber mas single target healera tzn. flashujuceho maniaka ktory nevyzije ani polovicu priestovho potencialu, aoe healera ktoreho najlepsi kamarati su CoH, PoM, PoH, Renew alebo healera tvariaceho sa ako resto druid coz je vlastne to iste ako ten aoe healer ale bez PoH a ak je v raide miesto pre takeho healera tak je tam proste naviac pretoze takyto healing si mozes dovolit iba v pripade ze mas takmer nonstop cely raid na full

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Stejk Tue Mar 27, 2012 1:40 pm

Tohle je pokud vím přihláška do gildy. Na teorie o tom jak hrát priesta je báječný topic na TS fóru.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  fidget Tue Mar 27, 2012 1:50 pm

Začínám se v téhle přihlášce ztrácet a vyjádřím se k oboum charům. Přihlašky jsou pěkné a líbí se mi, ale když máme čtyři aktivní roguny, tak proč brát pátou??? Když máme priesty (Coca, Diva, Taria) a celkově healeru dostatek, tak nevidim důvod brát dalšího healera, kromě resto šamana...

Co řešíte s druhou ToC 25 se radši vyjadřovat nebudu, protože bych se musel nervovat.
Tohle je můj neutrální názor a je jen na Gorisovi a Vipovi, jak to rozhodnou....

PS: Je milé, že umíš za resto druida a že jsi byl lepší než nějaký tvůj kamarád z offi, ale myslim si, že tohle do přihlášky nepatří (viz. Stejkovo příspěvek)
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  naresha Tue Mar 27, 2012 2:02 pm

to smradoch:
Koukam, že sis to tu celé prošel a podíval se na to proč mám talenty tak jak je mám Very Happy V raidu na UD 25 sme disco priesta vážně neměli a nijak nám tam nescházel! Pokud budu přijatá jako healer nehodlám si každý raid měnit své pvp talenty na něco co ty si myslíš, že je dobré protože v tom healit nebudu - to k talentům
V guildě jsme protože nemáme nabídku jinam a nevidím důvod ji pouštět dřív, i když ocuď sama chci hned...

to Muzko:
Co se shieldu týče, pokud budu mít v raidu disco priesta (jako že jsem neměla), tak nejsem dement abych mu tam hazela štít. A PoH? Ignis - parta dostane dmg celá, ale nehealneš ji PoHkem celou, XT - blbost castit PoH při timpanách (pushback) víc pomůžes kdyz dáš PoM CoH a renew když timpány skončí kouknes jestli naká celá parta má kolem 50% a použiješ PoH (ale to u nás nikdy nemá asi jsem zvyklá na lepší healery), Kologarna jsem zmiňovala, Council - totálně na nic, vše jse do overhealingu, Aurina - možná by se dalo ale stejně bych znolila jinou cestu, Freya - sunbeam téměř nikdy nejde na celou partu, Algalon u nás nešel => tímto jsem tvůj seznam zredukovala na možná tři bosse kde to za boj na každým použijem hmmm tak 5*?
Nejedu na metr ale na efektivnost healu. Na overheal vážně kašlu.....

to Stejk:
neřešíme jak hrát priesta, ale jak ho hraji já => to patří do přihlášky

to Fidget:
asi jsi nepochopil pointu mé řecnické otázky ;-)


naresha
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 25. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Naresha - holy priest - Staženo Empty Re: Naresha - holy priest - Staženo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru