Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

+3
Speller
Dandelion
Gigant
7 posters

Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  Gigant Wed Feb 22, 2012 2:13 am

[WoW]
Nick: Verynajs ...čti [verynajs] též zastihnutelný ve hře na main postavě Gigant
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Paladin, pochopitelně dwarf !
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Prakticky nulové. Paladina hraju poprvé v životě, dohromady cca 3 týdny. Od zkušenějších facerollerů jsem si nechal poradit ohledně tankování i retributadinování...retri mi absolutně nejde a jsem rád za 3k dps. Za tanka se snažím zlepšovat co to dá, ale těžší fighty zatím nedávám.

Talenty:Prot 0/53/18, poradil mi je Dande a nemám důvod si myslet že mi poradil špatně
Staty: Momentálně jsou proměnlivé, protože co chvíli naberu nový kousek gearu...momentálně farmím emblemy na t8.5 chestku
Zkušenosti v dungoch: Jen za melee. Za tanka se rozkoukávám v UD a TOC.
Jak dlouho hraješ WoW:+-4 roky by to měly být
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Eq mám poměrně sociální, jak z východního slovenska. Mám 2x t8.5 a 2x t8, chestku za kterou bych si dal facku s rozběhem, trinket z brewfestu a druhý z craftu, štít s obličejem kologarna, a doplňky z řekněme naxx25.

Předcházejicí guilda/y: Žádné, ale měl jsem nabídku od For the Metal, musel sem ji odmítnout, protože metal neposlouchám
Důvod odchodu z předcházející guildy: Viz výše.

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: Všechny lidi a Andriho
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Chci si dát alta do gildy, abych měl lepší přehled, a mohli sme se líp dohodnout co a jak. Většinu raidů už stejně chodím s vámi/námi, takže podle mě žádná změna. Hrát hodlám jak dovolí čas a chuť tankovat. Čekal jsem, že mě tankování přestane po chvíli bavit, ale zatím mě to nepustilo. Nechám ostatní leadery, aby zvážili jestli má cenu abych měl tohoto alta v gildě.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Feb 22, 2012 2:22 am

Za. Šak je to Dwarf Very Happy
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  Speller Wed Feb 22, 2012 2:29 am

DO PHYČY Z DWARFAMA
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  Muzko Wed Feb 22, 2012 2:35 am

teba si rad vezmem do alt raidu, to tankovanie ti docela ide na to ako kratko to hras Smile urcite ZA

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  goris Wed Feb 22, 2012 3:31 am

Gigant napsal:metal neposlouchám

zasadne proti !
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  Matqa Wed Feb 22, 2012 10:51 am

Speller napsal:DO PHYČY Z DWARFAMA
THIS

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  fidget Wed Feb 22, 2012 11:43 am

PROTI
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  fidget Wed Feb 22, 2012 3:42 pm

Už je v guildě

Přijat

LOCK
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý Empty Re: Verynajs - Prot/retri paladin- Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru