Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

+4
Koty
Vrabko
JudgeDeath
arzenit
8 posters

Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  arzenit Fri Jan 20, 2012 7:22 pm

Nick: Hastler
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): MM(pve) SURV (pvp)
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mám bohaté skusenosťi s touto clasou poznám jej klady aj protiklady rotácie mám tiež dosť slušne.

Talenty: MM 7/57/7
Staty: AP 3,9k unbuffet HIT 7,75% CRIT 34.95%
Zkušenosti v dungoch: HC dungi all, naxx 10-25, UD 10-25+HM
Jak dlouho hraješ WoW: WOW hrám už 5 roky. Mám na to fúru času tak prečo nie

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Tak je to equip z prevažne naxx 25 zbrane mam z UD10/25 http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Hastler

Předcházejicí guilda/y: Túto postavu som kúpil takže táto postava bola v guilde Sanctuary.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Tak bol som v tejto guilde aj na servery Narnias a keď sme šli na twinstar tak som v Exalted bol tiež. Poznám staré jadro mal som u vás destro locka z menom sardukar starý hráči ma poznaju a chcem ísť kvám preto aby som obnovil staré kontakty a sponznal nových hráčov mám skusenosťi kotré môžem u vás zuročiť. Fidget ma pozná tak ak bude treba tak sa môžme kludne porosprávať mumble mám aj mikrák.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Tak tí čo ma poznaju vedia čo som za živočícha Very Happy ale pre tích nových pochádzam z Banskej Štiavnici bývam v malej dedinke Antol Moje meno je Jakub Hrnčiar som doma prave mam slušne zarobene na dalších 5rokov Very Happy takže nemusím robyť nič iby sediať doma a gembliť Very Happy


Naposledy upravil arzenit dne Sat Jan 21, 2012 1:53 pm, celkově upraveno 1 krát

arzenit
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Jan 20, 2012 8:25 pm

pro(č) ne? Smile


Naposledy upravil JudgeDeath dne Sat Jan 21, 2012 2:38 pm, celkově upraveno 1 krát

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Sat Jan 21, 2012 1:25 am

cool nick som pre ...but remember higher dps like koty, you know.

Andri ,,,,zmen si to i na y ....
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Koty Sat Jan 21, 2012 3:27 am

Ty toho nenechas ze?
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Sat Jan 21, 2012 10:09 am

Podle armory chybí obě repky na enchy, čímž je to v podstatě vyřešené. Docela by mě zajímalo, proč si vlastně podáváš přihlášku? Ze starých časů tady zůstaly tak tři jména maximálně. Končil jsi se začátkem wotlku, kdy jsi přešel na PvP a přestal komunikovat. Co se dělo pak a jak a kde jsi nabíral zkušenosti, které u nás chceš zůročit, to netuším. Pokud je to z důvodu nostalgie a prostě sis koupil char a podal přihlášku, nejsem z toho moc nadšený (na TBC verzi gildy bys možná pochodil lépe).
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Jeddite Sat Jan 21, 2012 12:53 pm

Ako stary hrac si ta pamatam este z narniasu a veru v dobrom to nebolo, ostatne staci si co to precitat tu na forku uz z cias Exalted a clovek si spravi obraz. Mozno sa nieco od vtedy zmeilo, mozno nie....
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  arzenit Sat Jan 21, 2012 1:56 pm

Stejk napsal:Podle armory chybí obě repky na enchy, čímž je to v podstatě vyřešené. Docela by mě zajímalo, proč si vlastně podáváš přihlášku? Ze starých časů tady zůstaly tak tři jména maximálně. Končil jsi se začátkem wotlku, kdy jsi přešel na PvP a přestal komunikovat. Co se dělo pak a jak a kde jsi nabíral zkušenosti, které u nás chceš zůročit, to netuším. Pokud je to z důvodu nostalgie a prostě sis koupil char a podal přihlášku, nejsem z toho moc nadšený (na TBC verzi gildy bys možná pochodil lépe).

Tak skúsenosti mám z webu a pozeraní videa na youtobe taktiky na bosov poznám ak ťi ide len o to.

arzenit
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  arzenit Sat Jan 21, 2012 1:58 pm

Koty napsal:Ty toho nenechas ze?

Môžem opomenúť to že môj kamarát od koho som kupil postavu sa sem hlásil spomínal mi to ale mňa nemôžeš porovnávať s niekim kto nevie hrať wow len tolko.

arzenit
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  arzenit Sat Jan 21, 2012 2:03 pm

Stejk napsal:Podle armory chybí obě repky na enchy, čímž je to v podstatě vyřešené. Docela by mě zajímalo, proč si vlastně podáváš přihlášku? Ze starých časů tady zůstaly tak tři jména maximálně. Končil jsi se začátkem wotlku, kdy jsi přešel na PvP a přestal komunikovat. Co se dělo pak a jak a kde jsi nabíral zkušenosti, které u nás chceš zůročit, to netuším. Pokud je to z důvodu nostalgie a prostě sis koupil char a podal přihlášku, nejsem z toho moc nadšený (na TBC verzi gildy bys možná pochodil lépe).

A na tej potrebnej repko práve robým kedže som si všimol že tam nieje a behom týždňa ju dokážem spraviť.

arzenit
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Sat Jan 21, 2012 2:09 pm

arzenit napsal:
Koty napsal:Ty toho nenechas ze?

Môžem opomenúť to že môj kamarát od koho som kupil postavu sa sem hlásil spomínal mi to ale mňa nemôžeš porovnávať s niekim kto nevie hrať wow len tolko.

Myslím že kotyho reakce nebyla na tebe ale na vrabka Very Happy

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Koty Sat Jan 21, 2012 2:40 pm

Jj, to si spatne pochopil Very Happy
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  arzenit Sat Jan 21, 2012 3:29 pm

Koty napsal:Jj, to si spatne pochopil Very Happy

Aha tak nič som nepovedal :-D

arzenit
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Sun Jan 22, 2012 12:13 am

Kdysi jsem byl pro nábor jakéhokoliv starého člena, ale ta doba minula. Takže se na celou přihlášku dívám jako na někoho, koho neznám. Neber to osobně, protože tento přístup je teď oficiální náborová strategie. V takovém případě jsem proti, protože se jedná o koupený char, char bez repek (což i když trvá chvilku, je dobrou ukázkou zájmu, že je má před podáním přihlášky) a v neposlední řadě, mám pocit, že jsme nabrali docela dost nových lidí. Na rozdíl od leaderů nechci dopadnout jako Endless Agony, takže bych zpomalil.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  arzenit Sun Jan 22, 2012 12:46 pm

Stejk napsal:Kdysi jsem byl pro nábor jakéhokoliv starého člena, ale ta doba minula. Takže se na celou přihlášku dívám jako na někoho, koho neznám. Neber to osobně, protože tento přístup je teď oficiální náborová strategie. V takovém případě jsem proti, protože se jedná o koupený char, char bez repek (což i když trvá chvilku, je dobrou ukázkou zájmu, že je má před podáním přihlášky) a v neposlední řadě, mám pocit, že jsme nabrali docela dost nových lidí. Na rozdíl od leaderů nechci dopadnout jako Endless Agony, takže bych zpomalil.

V pohode tak si podám prihlášku ked si dorobým repky a ziskam lepší equip času je dosť a čakať sa oplatí, uvidím ako sa vijadria ostatný.

arzenit
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Jan 26, 2012 12:42 am

Po dohodě Nepřijat a uvidí se v budoucnosti co bude...


Lock a přesun prosím
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý Empty Re: Sardukar Hastler - hunter MM - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru