Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

+5
-Jowan-
Shaddy
Vrabko
JudgeDeath
Kacutr
9 posters

Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Kacutr Mon Sep 05, 2011 12:10 am

[WoW]
Nick: Kacutr
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE primárně, PvP teď už prakticky vůbec
Class: Holy Paladin (offspec retri)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na Twinstaru hraju paladina od začátku, což už bude téměř 3 roky. Za tu dobu jsem o classe nasbírala spoustu poznatků a zkušeností, které získávám taky na forech a netu obecně. Ačkoliv náš content není už moc na netu k nalezení, občas se dá něco vyhrabat (různé přehledy BiS gearu, Elitist Jerks atd).

Talenty: Holy - tento build jedu převážně na FH s podporou raidu díky DS, Retri
Staty: Intel:1546 Bonus healing: 2209 Crit: 27,57% Mana regen: 348 vše unbuffed
Zkušenosti v dungoch: Hrát jsem začala ještě na TBC, tady sme stihli dojít do BT, poté přišel Wotlk. Na Wotlku mám projíto prakticky vše, jediný boss, kterého jsem ještě neviděla je Algalon. Yogga mám dole na desítce +4, Hard mody mám desítkové XT, Assembly (i na 25), Thorim, Hodir, Vezax...Freya +1,
Jak dlouho hraješ WoW: téměř 3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Totální většina věcí je z UD, pořád je však co zlepšovat.

Předcházejicí guilda/y: Černá Ruka
Důvod odchodu z předcházející guildy: Bohužel po odchodu mnoha víceméně zakládajících členů guildy se dlouhodobě nedaří skládat 25-man raid, v případě složení alespoň desítky je občas kvalita raidu díky nováčkům a jejich ne zrovna ideálnímu přístupu spíše horší.

[Real Informace]
Věk: 31
Znáš někoho z Exalted?: Kellx a taky 3 někdejší členové Černé Ruky (Goris, Akirra, Matyldak)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Katka, nyní už paní (s Pekisem jakožto bývalým GuMem ČR) a maminka 2,5 letého synka Davida. Bydlíme kousek od Prahy, momentálně jsem ještě na mateřské. Hraju víceméně denně (kolem poledne když prcek spí a pak večer zhruba od sedmé večerní dle potřeby).
No a proč k vám? Chci si opět solidně zaraidovat, protože o tom ta hra pro mě je. Na raidy se proto snažím chodit maximálně připravená po všech směrech, aby moje postava v raidu odvedla pokud možno co nejlepší výkon.
díky za přečtení

Kacutr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 39
Join date : 04. 09. 11
Age : 43
Bydlisko : Milovice

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  JudgeDeath Mon Sep 05, 2011 12:28 am

Pekis uz nehraje?

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Vrabko Mon Sep 05, 2011 12:30 am

Dobrý večer teta Katka Smile
Upresním. Akiira už u nás cca 3 a pol hodiny nehrá - bol leavnutý, Goris sa ešte nevrátil z brigády a Matyldák ešte neukázal čo je zač.
Čo sa týka holy paladinov o 2 sme prišli tak si myslím, že miesto je, ale to je iba moj postreh.


Každopadne konečné slovo ma Guild master a Vip /Betadina/


Naposledy upravil Vrabko dne Mon Sep 05, 2011 11:06 am, celkově upraveno 1 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Shaddy Mon Sep 05, 2011 2:06 am

Pro

Shaddy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 22. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  -Jowan- Mon Sep 05, 2011 3:29 am

PRO
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Eldoran Mon Sep 05, 2011 9:10 am

Pekna prihlaska .)
PRO - jako oficialni nahrada za mne.

(Pro osvezeni pameti: Muj posle raid byl v den spusteni Ulduaru a kuli kriticky zhorsujicimu netu uz to stalo za houby - a do toho se posunul raid time. Kuli temto dvoum vecem jsem na par mesicu prestal hrat. Trochu toho lituju, protoze jsem Ulduar byl jen to poprvy, a dost se mi tam libilo, ale o to vic jsem si uzil leto venku tak taky fajne. Net uz mam opravenej a WOW mne zase zacina lakat a asi zacnu na podzim zase hrat - jenze nevyhovujici raid time zustava.. a tak se se mnou uz neda pocitat. Budu se venovat pravdepodobne tomu co mne ve WOW bavi nejvic, chatovani, farmeni surovin a hlavne pomahani mene zkusenym nebo zacinajicim hracum v heroikach a raidech nepresahujicich 2 hodky.. - a delanim dalsich minikomixu a podobnejch ptakovin;)
Eldoran
Eldoran
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 152
Join date : 11. 08. 10
Bydlisko : Hlinsko (Pardubicky kraj)

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Vip Mon Sep 05, 2011 9:23 am

Ave,

tva prihlaska v sobe obsahuje nekolik drobnych rozporu co se tyka buildu a gearu.
Pokud jedes primarne FH, tak 1. spatny typ gearu,2. FH talenty vypadaji jinak, 3. bez FH glyphu ? Nastesti jsou to veci ktere se snadno daji poresit a zmenit.
Pravdou je ze by se jeden H paloch mozna i vesel. Mam na ne docela vysoke naroky, tak verim ze te Vrabko vychvalil pravdive.

sezen me ve hre, dame rec, par testu a pak uvidime.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Kacutr Mon Sep 05, 2011 11:22 am

Vip napsal:Pokud jedes primarne FH, tak 1. spatny typ gearu,2. FH talenty vypadaji jinak, 3. bez FH glyphu ?
ad gear...dlouhodobě se nic moc nechodilo, nebylo kde nabrat to jak by to mělo vypadat
ad talenty...o těch sme debatovali s více CL, co u nás byli a výsledkem je toto...změně se nebráním
ad glyph...to je vyloženě můj omyl, FH glyph standartně mám (nedávno jsem zkoušela něco změnit a glyph jsem zapomněla nasadit zpět = opraveno)

Jinak jsem ještě zapomněla do přihlášky napsat, že mám mumble případně ventrilo, klidně i TS a sluchátka s mikrofonem považuju za samozřejmost.
Addony mám spíše jen základní - pallypower, healbot, deus vox (případně DBM). Hraju na notesu Acer Aspire 5625, v raidu mi fps nepadá pod 15...co se týká netu, máme místního poskytovatele se stabilním připojením 8/2 Mbit.

Kacutr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 39
Join date : 04. 09. 11
Age : 43
Bydlisko : Milovice

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Vip Mon Sep 05, 2011 11:36 am

plati stale posledni veta predchoziho prispevku Wink
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Gigant Mon Sep 05, 2011 11:33 pm

Jsem PRO.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Koty Tue Sep 06, 2011 12:29 am

Rekl bych, ze se v raidu celkem osvedcila.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Vrabko Tue Sep 06, 2011 12:56 am

Už je v guilde tak to locknite.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Vip Tue Sep 06, 2011 8:50 am

prijata,
Lock and move
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá Empty Re: Kacutr - Paladin main Holy/off Retri - Přijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru