Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

+8
Yetty
Eldoran
JudgeDeath
Amnesty
Smradoch
fidget
Stejk
lycanthrop
12 posters

Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  lycanthrop Sat Jan 29, 2011 9:42 pm

[WoW]
Nick: Lycanthrop
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Pve... ale i pvp
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: nehraji za ní poprvé, ale take o sobě nebudu říkat že jsme skill pirat
Talenty: Enha/Resto - pro zatím ještě nedoladěné
Staty: v enha 4297ap /resto 1967bonus heal
Zkušenosti v dungoch: znam většinu taktik na 25man raidy, byla jsem vše co je otevrene akorád za tuto postavu mi shází eoe
Jak dlouho hraješ WoW: něco přes 3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): takže mam full epic eq- enha 4188gs/resto 4054gs

Předcházejicí guilda/y: do posud jsem na phobose v žádné guildě nebyla

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): No tak tedy jsem holka, wowko hrajem něco přes 3 roky, moje nej. classa je druid a shamik... ráda kreslím, baví me chodit raidy a komunikovat s lidmi. Moc ráda bych se kvám dostala Smile


Naposledy upravil lycanthrop dne Sun Jan 30, 2011 10:05 am, celkově upraveno 1 krát

lycanthrop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 29. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Stejk Sun Jan 30, 2011 12:12 am

Máš dva epické EQ a sehnala jsi je sama?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  fidget Sun Jan 30, 2011 12:42 am

Proti, tahle přihláška nevypadá na 18 holku...
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Smradoch Sun Jan 30, 2011 1:36 am

Trochu rozepiš staty u encha a resto(ideálně podle priority).

Dále prosím napiš co očekáváš od naší guildy a co si myslíš že ji můžeš nabídnout (čím více, tíme lépe-nenech se omezovat). bounce
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Amnesty Sun Jan 30, 2011 3:13 am

byla jsme vše
tedy jsme holka

to ses přepsala ? nebo o sobě píšeš v jinym pádu ? cyclops
jinak je těžké získat dva takové equipy bez guildy.. postava je tvoje nebo koupená v aukci ?
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  lycanthrop Sun Jan 30, 2011 10:06 am

Stejk napsal:Máš dva epické EQ a sehnala jsi je sama?
nevím co je těžkého na tom sehnat eq bez guildy.... i bez té se da hrát
fidget napsal:Proti, tahle přihláška nevypadá na 18 holku...
dokazovat to nikomu nebudu.... nevím co si ty představuješ pod věkem 18, ale je celkem ubohe mě takto odsuzovat, když mě ani neznáš.
Amnesty napsal:byla jsme vše
tedy jsme holka
to ses přepsala ? nebo o sobě píšeš v jinym pádu ? cyclops
jinak je těžké získat dva takové equipy bez guildy.. postava je tvoje nebo koupená v aukci ?
promiň... občas když píšu rychle tak se překlikávám a špatně jsem si to po sobě přečetla.
Smradoch napsal:Trochu rozepiš staty u encha a resto(ideálně podle priority).
Dále prosím napiš co očekáváš od naší guildy a co si myslíš že ji můžeš nabídnout (čím více, tíme lépe-nenech se omezovat). bounce
No hl. jsem očekávala, že mne nikdo nebude odsuzovat podle věku... je to netaktní, když maji lidé takový přístup k jiným i přesto že je neznají. Každý jsme jiný...
Chci tym říct že do této guildy nechci... je asi opravdu lepší byt bez ní. Myslete si ome co chete. Děkuji za váš čas...

//SPOJENÉ BY AMPO: Spájame posty do jedného, pokiaľ idú za sebou. Nie 4 posty po sebe... Vďaka

lycanthrop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 29. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jan 30, 2011 12:04 pm

ja jsem PRO enhak se hodi,ale je to na tobe...
a neslo ani tak o posuzovani veku jako spis veku vs. tvuj projev v prihlasce....

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Smradoch Sun Jan 30, 2011 12:55 pm

Já problém v Equipu nevidím, protože ho mohla nabrat s worldem nebo jinou guildou (například při chození druhého IDčka nabírají lidi mimo guildu do počtu a Naxx je otevřenej už pekelně dlouho). Nicméně nedostal jsem odpověď na svojí otázku a proto jsem smutný. Crying or Very sad
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Eldoran Sun Jan 30, 2011 1:39 pm

Po dvojim precteni vseho v tom mam celkem jasno.
Proti.
Eldoran
Eldoran
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 152
Join date : 11. 08. 10
Bydlisko : Hlinsko (Pardubicky kraj)

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Amnesty Sun Jan 30, 2011 4:28 pm

jsem PRO test...
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Yetty Sun Jan 30, 2011 5:06 pm

Amnesty napsal:jsem PRO test...
jakoby test něco znamenal
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Amnesty Sun Jan 30, 2011 5:17 pm

Yetty napsal:
Amnesty napsal:jsem PRO test...
jakoby test něco znamenal

test znamená test
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Vrabko Sun Jan 30, 2011 5:24 pm

Povedzte mi jedno, to sÚ všetky dievčatá tak urážlivé alebo MY sme také svine Twisted Evil Každopádne niekde v tom spojenom poste som prečítal, že k nám už nechce, tak to locknite.

Strašné hovädá ste . Dovolíte si posudzovať niekoho podľa veku, žiadate od neho prejav na úrovni, ktorý by bol presvedčivý (viď Reeseho prihlaška). Čo sa od Vás očakáva? No predsa prijať každého, kto v prihláške začne o sebe písať v 3. osobe v ženskom rode. Čo ak náhodou to bude práve ta Vaša osudová láska, ha? Fidget? ha? Smile

Lycanthrop - dosť podobný nick resto/balance horďákovi, buď rada, že si sa nedostala do guildy, pretože s tým urážlivým prístupom, by si bola po 1 minúte na mumble rozplakaná, ponížená, neštastná. A to si ani neviem predstaviť keby sa náhodou do teba obul Obtáhlo + Yetty naraz.

Edit: Jedno dievča podobneho prejavu v guilde už bolo, a dosť ľudí si pamatá ako to aj dopadlo ...pol guildy dostala nový titul pred meno.



Naposledy upravil Vrabko dne Sun Jan 30, 2011 10:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Ampo Sun Jan 30, 2011 5:40 pm

lycanthrop napsal:No hl. jsem očekávala, že mne nikdo nebude odsuzovat podle věku... je to netaktní, když maji lidé takový přístup k jiným i přesto že je neznají. Každý jsme jiný...Chci tym říct že do této guildy nechci... je asi opravdu lepší byt bez ní. Myslete si ome co chete. Děkuji za váš čas...
No už som si na teba spravil svoj názor...anyway, chcem len povedať, že pokiaľ k nám niekto naozaj chce, tak nenapíše takú úbohú prihlášku, ako si napísala ty. Potom to vyzerá tak, že si to ani nepísala ty, resp. že si myslíš, že kvôli tvojmu pohlaviu ťa automaticky vezmeme. A navyše sa hráš na urážlivku, a pritom na to nemáš žiadny dôvod. Spýtali sa ťa normálne otázky, no ty si to zjavne pochopila ako niečo iné. Úprimne povedané, neznášam takéto holky (nič osobné, len môj názor).

LOCK? Rolling Eyes
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  lycanthrop Sun Jan 30, 2011 5:51 pm

Vrabko napsal:Povedzte mi jedno, to sÚ všetky dievčatá tak urážlivé alebo MY sme také svine Twisted Evil Každopádne niekde v tom spojenom poste som prečítal, že k nám už nechce, tak to locknite.

Strašné hovädá ste . Dovolíte si posudzovať niekoho podľa veku, žiadate od neho prejav na úrovni, ktorý by bol presvedčivý (viď Reeseho prihlaška). Čo sa od Vás očakáva? No predsa prijať každého, kto v prihláške začne o sebe písať v 3. osobe v ženskom rode. Čo ak náhodou to bude práve ta Vaša osudová láska, ha? Fidget? ha? Smile

Lycanthrop - dosť podobný nick resto/balance horďákovi, buď rada, že si sa nedostala do guildy, pretože s tým urážlivým prístupom, by si bola po 1 minúte na mumble rozplakaná, ponížená, neštastná. A to si ani neviem predstaviť keby sa náhodou do teba obul Obtáhlo + Yetty naraz.


Very Happy ach bože... nevim jak mam ještě jinač říct že jsme se překlikla?... a z jednaní chapu, že bych ve vaší guildě stejně neměla co dělat... takový odpad tam přeci nepatří Wink

lycanthrop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 29. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  immortality Sun Jan 30, 2011 7:40 pm

Ahoj ...Preco si to tak rychlo vzdala ,najprv napises ,ze by si sa k nam rada dostala a po par otazkach lock prihlasky ? Ver mi ,ze nasi chalani vedia byt v ohlade prijimania novych clenov ovela tvrdsi ,ak si naozaj stala o clena nasej guildy stacilo napisat novu prihlasku ...Myslim si ,ze si sikovne mlade dievca ,ked si dokazala vyexpit a obliest postavu do dvoch eq,takze niekedy je lepsie ,,zahodit ,,hrdost za seba a dokazat ostatnym, ze dokazes ,co vies za svoju postavu odohrat.A neviem odkial si nabrala ,ze ta povazujeme za odpad ?To sa niekto od nas tak o tebe vyjadril ? Kazdopadne skus prehodnotit tuto situaciu ,ja by som celkom aj o teba stala ako o cloveka a nie ako o odpad ,takze rozhodni sa a budem cakat na tvoju odpoved .myslim ,ze v stredu by som mala mat volno ,tak sa ukazem ,zatial Ampo prosim nelockuj prihlasku ...Immy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik

Příspěvek  volrine Sun Jan 30, 2011 8:39 pm

Nechapu, proc se chovate takhle.Jestli ma trpelivost nabrat s worldem 2 epic equipy, tak se klanim az si narazim celo o zem.Nekdy si to zkuste jit nekam s worldem.Kazdopadne pro ni uz je asi pozde, kdyby na mne nekdo takhle bezduvodne vyjel tak bych se na to taky vykaslal.

Za mne bych hlasoval Pro a je mi lito ze to tak dopadlo.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  lycanthrop Sun Jan 30, 2011 10:34 pm

immortality napsal:Ahoj ...Preco si to tak rychlo vzdala ,najprv napises ,ze by si sa k nam rada dostala a po par otazkach lock prihlasky ? Ver mi ,ze nasi chalani vedia byt v ohlade prijimania novych clenov ovela tvrdsi ,ak si naozaj stala o clena nasej guildy stacilo napisat novu prihlasku ...Myslim si ,ze si sikovne mlade dievca ,ked si dokazala vyexpit a obliest postavu do dvoch eq,takze niekedy je lepsie ,,zahodit ,,hrdost za seba a dokazat ostatnym, ze dokazes ,co vies za svoju postavu odohrat.A neviem odkial si nabrala ,ze ta povazujeme za odpad ?To sa niekto od nas tak o tebe vyjadril ? Kazdopadne skus prehodnotit tuto situaciu ,ja by som celkom aj o teba stala ako o cloveka a nie ako o odpad ,takze rozhodni sa a budem cakat na tvoju odpoved .myslim ,ze v stredu by som mala mat volno ,tak sa ukazem ,zatial Ampo prosim nelockuj prihlasku ...Immy

To odpad jsme rekla v agonii, tzv. opovrhovani sama sebou... a nerikam ze to vzdavam, ale jsem jen clovek, ackoliv vice citlivejsi nez lec kdo. Jen chci konstatovat ze uz je to jedno, dekuji za vas drahoceny cas a omlouvam se za mou chybu v jednani. Mejtese pekne, Ahojky.

lycanthrop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 29. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo Empty Re: Lycanthrop - Enha/Resto shamik - Staženo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru