Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zfak - Mage - neprijatý

+6
Nirvanka
Sardukar
Arranion
Seraphim/Silverleaf
Fearr
Amigo^
10 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Sep 25, 2008 6:49 pm

len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Ampo Thu Sep 25, 2008 6:51 pm

Sardukar napsal:len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink

Sardu nauč sa dávať si servítku pred ústa. Very Happy Nepruď už toľko, počkajme si na vyjadrenie CL alebo GuMa.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 6:55 pm

Sardukar napsal:len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink
Tak si tady jak vidim nejveci arogantni .... uz me stve jak si arogantni vim ze kvuli tady nekterym ktery me nemaji vlasce se kvam nedostanu byl by to zazrak a proto klidne tapisu ze si arogantni deb...... ktery se nechova jako dospeli ale jako 16 lety vymatlany degen co ani nevistudoval zakladku a hned je tu pan nejaky ato me na tobe stve. Jedine co sem chtel dostat jedinu sanci u vas jediny den svam a byt aby ste me poznali a vy hned takto na me arogantně styd se.( jeden jediny den sem chtěl jeden jediny den.)
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Sep 25, 2008 7:19 pm

zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink
Tak si tady jak vidim nejveci arogantni .... uz me stve jak si arogantni vim ze kvuli tady nekterym ktery me nemaji vlasce se kvam nedostanu byl by to zazrak a proto klidne tapisu ze si arogantni deb...... ktery se nechova jako dospeli ale jako 16 lety vymatlany degen co ani nevistudoval zakladku a hned je tu pan nejaky ato me na tobe stve. Jedine co sem chtel dostat jedinu sanci u vas jediny den svam a byt aby ste me poznali a vy hned takto na me arogantně styd se.( jeden jediny den sem chtěl jeden jediny den.)
Nj a ty si zas ufňukanej ritolezec ktorý sa k nám snáží dostať silou mocou a nechápe že to nemá cenu choj sa vtierať inam vole. Twisted Evil
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 7:21 pm

Sardukar napsal:
zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink
Tak si tady jak vidim nejveci arogantni .... uz me stve jak si arogantni vim ze kvuli tady nekterym ktery me nemaji vlasce se kvam nedostanu byl by to zazrak a proto klidne tapisu ze si arogantni deb...... ktery se nechova jako dospeli ale jako 16 lety vymatlany degen co ani nevistudoval zakladku a hned je tu pan nejaky ato me na tobe stve. Jedine co sem chtel dostat jedinu sanci u vas jediny den svam a byt aby ste me poznali a vy hned takto na me arogantně styd se.( jeden jediny den sem chtěl jeden jediny den.)
Nj a ty si zas ufňukanej ritolezec ktorý sa k nám snáží dostať silou mocou a nechápe že to nemá cenu choj sa vtierať inam vole. Twisted Evil
Doji ma me tva arogance a zijamame jak ses sem dostal kdyz si takovi arogant a hned na novacky sco se sem chcu dostat a ani je neznas hned vyzkakujes stydse si mi k placi ty arogantni debile.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Sep 25, 2008 7:29 pm

zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:
zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink
Tak si tady jak vidim nejveci arogantni .... uz me stve jak si arogantni vim ze kvuli tady nekterym ktery me nemaji vlasce se kvam nedostanu byl by to zazrak a proto klidne tapisu ze si arogantni deb...... ktery se nechova jako dospeli ale jako 16 lety vymatlany degen co ani nevistudoval zakladku a hned je tu pan nejaky ato me na tobe stve. Jedine co sem chtel dostat jedinu sanci u vas jediny den svam a byt aby ste me poznali a vy hned takto na me arogantně styd se.( jeden jediny den sem chtěl jeden jediny den.)
Nj a ty si zas ufňukanej ritolezec ktorý sa k nám snáží dostať silou mocou a nechápe že to nemá cenu choj sa vtierať inam vole. Twisted Evil
Doji ma me tva arogance a zijamame jak ses sem dostal kdyz si takovi arogant a hned na novacky sco se sem chcu dostat a ani je neznas hned vyzkakujes stydse si mi k placi ty arogantni debile.
Sem tu od dob kdy byl problém sehnať lidi na jedno ZA čiže dosť dlouho odporučil dá sa to tak povedať sem Stejk , jo a nejsi jedinej kdo si myslí že sem arogantnej no nepotrebuju sa silou mocou nekde tlačiť ak by mi povedali napr Stejk, Dass, Exo alebo kdo že mne v gilde vyslovene nechce odídu nepotrebuju jak ty nasilu nekam lezť alebo nekde ostávať keď ma nechcú mal by si sa to tiež naučiť.

PS. nauč se už ako tak psáť nechce se mi polhodinu lúštiť čo tvoj mozok chcel vypotiť.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 7:34 pm

Sardukar napsal:
zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:
zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:len pre info: potiony u nás delá vela ludí za ktoré sú im ludia čo ich dostanú vdačný mágov máme taky vela bez šance proste. Bye a vela štastia pri hladaní new guildy Wink
Tak si tady jak vidim nejveci arogantni .... uz me stve jak si arogantni vim ze kvuli tady nekterym ktery me nemaji vlasce se kvam nedostanu byl by to zazrak a proto klidne tapisu ze si arogantni deb...... ktery se nechova jako dospeli ale jako 16 lety vymatlany degen co ani nevistudoval zakladku a hned je tu pan nejaky ato me na tobe stve. Jedine co sem chtel dostat jedinu sanci u vas jediny den svam a byt aby ste me poznali a vy hned takto na me arogantně styd se.( jeden jediny den sem chtěl jeden jediny den.)
Nj a ty si zas ufňukanej ritolezec ktorý sa k nám snáží dostať silou mocou a nechápe že to nemá cenu choj sa vtierať inam vole. Twisted Evil
Doji ma me tva arogance a zijamame jak ses sem dostal kdyz si takovi arogant a hned na novacky sco se sem chcu dostat a ani je neznas hned vyzkakujes stydse si mi k placi ty arogantni debile.
Sem tu od dob kdy byl problém sehnať lidi na jedno ZA čiže dosť dlouho odporučil dá sa to tak povedať sem Stejk , jo a nejsi jedinej kdo si myslí že sem arogantnej no nepotrebuju sa silou mocou nekde tlačiť ak by mi povedali napr Stejk, Dass, Exo alebo kdo že mne v gilde vyslovene nechce odídu nepotrebuju jak ty nasilu nekam lezť alebo nekde ostávať keď ma nechcú mal by si sa to tiež naučiť.

PS. nauč se už ako tak psáť nechce se mi polhodinu lúštiť čo tvoj mozok chcel vypotiť.
Tak na tě budu rozpravat po slovensky bereš chalan ty jedna ťava somarska. nejsi ani odrobinka. staciti to schvalne na te budu psat hatlamatilku kdyz si takovi na ,me nechapu proc si takovi na me za to asi nemuzes to su geny BLBOSTI A AROGANCE. Už mě štveš přestaň se tu vyjadřovat už o mě ja sem se chtěl jen kvám dostat a vy takhle na mě . Abych vám všem řekl už mám toho plné zuby jedine co sem chtel jeden jediny den u vas na zkoušku a vy takhle.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Sep 25, 2008 7:53 pm

Sardukare, daj si facku, nieje dovod spravat sa tymto zposobom...viem, ze v tomto Ta nezmenim, som s Tebou v gilde dost dlho na to, aby som to uz davno pochopil, ale mozem sa na Teba aspon mracit na fore...a teraz sa mracim dost...bez ohladu na to, ako komu tento uchadzac sadol alebo nesadol, myslim, ze sa sprava slusne a nieje dovod sa k nemu spravat inak. Odhliadnuc od toho, ze s tym horenosom a aroganciou Ta celkom trafil Wink Ako som pisal, nie kazdy si s kazdym sadne, to sa neda nic robit. Odmietam sledovat, ako sa tu na fore urazate bez stipky dostojnosti. Vzhladom k enormnemu usiliu, ktore tu prezentuje, by som bol mozno ochotny podlahnut aspon skuske. Otazka je, ci, aj keby sa osvedcil, ho niektory z Vas nevystvete...

Otazka na Zfaka - toto je jednoznacne nejdyl resena prihlaska dosud. Padlo tady spousta nepeknych slov, donutilo to dokonce reagovat Nirvanku, ktera ma na foru celkem 3 posty vcetne tohodle posledniho. Stoji Ti tahle gilda opravdu za to? Po tom, co si tady na sebe slysel? Zarazi me, ze si jeste nezahorkl, kazdy mame svou hrdost...Nechci abys odsud odesel s dojmem, ktery si prezentoval v poslednich postech, to, jak tu vetsina z nas reaguje, neni namyslenost. Ocekavam jednoznacne vyjadreni Ljuda jako CL magu, Exa jako GuM a Stejka, ktery ma vzdy ke vsemu co rict a vetsinou to byva k zamysleni. Pokud jde o mne, mam podobne vyhrady jako ostatni, ale koneckoncu, vyzkouset se ma vsechno, tak proc ne?

EDIT: Reakci na tento post cekam kratkou a strucnou, ne omluvy, ne ujistovani o tom ci onom.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 8:11 pm

Seraphim napsal:Sardukare, daj si facku, nieje dovod spravat sa tymto zposobom...viem, ze v tomto Ta nezmenim, som s Tebou v gilde dost dlho na to, aby som to uz davno pochopil, ale mozem sa na Teba aspon mracit na fore...a teraz sa mracim dost...bez ohladu na to, ako komu tento uchadzac sadol alebo nesadol, myslim, ze sa sprava slusne a nieje dovod sa k nemu spravat inak. Odhliadnuc od toho, ze s tym horenosom a aroganciou Ta celkom trafil Wink Ako som pisal, nie kazdy si s kazdym sadne, to sa neda nic robit. Odmietam sledovat, ako sa tu na fore urazate bez stipky dostojnosti. Vzhladom k enormnemu usiliu, ktore tu prezentuje, by som bol mozno ochotny podlahnut aspon skuske. Otazka je, ci, aj keby sa osvedcil, ho niektory z Vas nevystvete...

Otazka na Zfaka - toto je jednoznacne nejdyl resena prihlaska dosud. Padlo tady spousta nepeknych slov, donutilo to dokonce reagovat Nirvanku, ktera ma na foru celkem 3 posty vcetne tohodle posledniho. Stoji Ti tahle gilda opravdu za to? Po tom, co si tady na sebe slysel? Zarazi me, ze si jeste nezahorkl, kazdy mame svou hrdost...Nechci abys odsud odesel s dojmem, ktery si prezentoval v poslednich postech, to, jak tu vetsina z nas reaguje, neni namyslenost. Ocekavam jednoznacne vyjadreni Ljuda jako CL magu, Exa jako GuM a Stejka, ktery ma vzdy ke vsemu co rict a vetsinou to byva k zamysleni. Pokud jde o mne, mam podobne vyhrady jako ostatni, ale koneckoncu, vyzkouset se ma vsechno, tak proc ne?

EDIT: Reakci na tento post cekam kratkou a strucnou, ne omluvy, ne ujistovani o tom ci onom.
Dekujiti a beru tvou odpoved na velkou vahu líbísemi co si napsal assrory ze pisu dlouhe romany takovi sem a proto je si se ti to zda dlouzhe omlouvamse ti

Chtěl bych to uvas zkusit aspon jeden den a to mě drží ve vytrvalosti k vašim otazkám a někdy urážkám proto se snažím to ustát a chtěl bych aspon zkusit uvás jeden den byt pak si me klidne muzete vyhodite ale bez zkoužky mě soudit do předu se mi nelíbí co akorat chci jeden den pak poznate je si sem hoden byt uvas nebo ne.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Sep 25, 2008 8:17 pm

Jsem pro dát mu ten jeden den Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Arranion Thu Sep 25, 2008 8:29 pm

sardu ty sa niekedy spravas ako keby si vlastnil polovicu akcii Blacklist a.s. a pritom sa ani nespravas slusne Sad
Amigo aj mne je luto ze sa tak snazi a pritom mu nemozme vyhoviet, ale preto by sme ho nemali brat do guildy, iked je jeho osud smutny, ak je to teda iny majitel ako Zfak
je tu vela nejastnosti, mnohym ludom vadi, a vedenie je proti prijimaniu postav s roznymi majitelmi
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 8:35 pm

Arranion napsal:sardu ty sa niekedy spravas ako keby si vlastnil polovicu akcii Blacklist a.s. a pritom sa ani nespravas slusne Sad
Amigo aj mne je luto ze sa tak snazi a pritom mu nemozme vyhoviet, ale preto by sme ho nemali brat do guildy, iked je jeho osud smutny, ak je to teda iny majitel ako Zfak
je tu vela nejastnosti, mnohym ludom vadi, a vedenie je proti prijimaniu postav s roznymi majitelmi
jedine co chci je šance jediný den na zkoušku
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Jsem zvědav

Příspěvek  Fearr Thu Sep 25, 2008 11:18 pm

Hned se to dá lépe číst, když jsou tam čárky. No těžko říct, mám z toho smíšené pocity. Máš opravdu velkou vůli svoje jméno očistit. Nadávky nemusíš ignorovat, protože já ti sprostě nenadával, nepotřebuju používat sporstá slova k tomu, abych vyjádřil svůj názor(jediná nadávka v mém přispěvku byla myšlena na původního Zfaka, který doufejme existuje). Uvažuju, že vezmu svého mága a zajdeme jen nějaky heroick, pak mohu uznat, že jsi dobry hráč. Když tě uvidim v omenu, jak netrháš agro, jaxi na tom průběžně s manou, jaké používáš spely a jak máš rozmístěné talenty. TOTO všecko mě zajímá. Mága mám už čtvrtého, taxi myslím, že bych o něm ledacos mohl vědět. Pokud dokážeš, že jsi dobrý hráč, tak pak už je jen na tobě, jaxe budeš ke komu chovat. Jediné co můžu říct je, že jsem ochoten s tebou někam jít a pak udělat zkusit udělat nový názor, ale nebudu se ti omlouvat za to, že jsem tě posoudil podle svého. Řeknu ti z čeho jsem tak usoudil: Pozorně jsem pročítal tvé příspěvky sem na fórum o přijetí. Opravdu jsi mě přesvědčil, že jsi nový majitel. A ani né 10 dní na to vidím Zfak, jak laboruje proti Og teamu na worldu. Přihlaš se mi ve hře (Fearr, Stratowarius)
V pročítání jsem si nevšiml celé druhé stránky a krom odpovědi na můj jeden post už jsi zase gramatiku opoměl Y/i neřešim, ale buďto dělej čárky nebo tečky.
PS: Rozhodující názor bude mít stejně Ljude (mágové jsou jeho rybníček)
PS2: Na Sardukara by jsi nadávat neměl, jeho přístup je jaký je. Je originální a že se nebojí ti to říct "naplno" tim lépe, ale otázka je jestli ty jsi momentálně v takové pozici, abys mohl jeho názory a jeho samotného srážet.. myslím, že ani v krizi.
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 11:40 pm

Fearr napsal:Hned se to dá lépe číst, když jsou tam čárky. No těžko říct, mám z toho smíšené pocity. Máš opravdu velkou vůli svoje jméno očistit. Nadávky nemusíš ignorovat, protože já ti sprostě nenadával, nepotřebuju používat sporstá slova k tomu, abych vyjádřil svůj názor(jediná nadávka v mém přispěvku byla myšlena na původního Zfaka, který doufejme existuje). Uvažuju, že vezmu svého mága a zajdeme jen nějaky heroick, pak mohu uznat, že jsi dobry hráč. Když tě uvidim v omenu, jak netrháš agro, jaxi na tom průběžně s manou, jaké používáš spely a jak máš rozmístěné talenty. TOTO všecko mě zajímá. Mága mám už čtvrtého, taxi myslím, že bych o něm ledacos mohl vědět. Pokud dokážeš, že jsi dobrý hráč, tak pak už je jen na tobě, jaxe budeš ke komu chovat. Jediné co můžu říct je, že jsem ochoten s tebou někam jít a pak udělat zkusit udělat nový názor, ale nebudu se ti omlouvat za to, že jsem tě posoudil podle svého. Řeknu ti z čeho jsem tak usoudil: Pozorně jsem pročítal tvé příspěvky sem na fórum o přijetí. Opravdu jsi mě přesvědčil, že jsi nový majitel. A ani né 10 dní na to vidím Zfak, jak laboruje proti Og teamu na worldu. Přihlaš se mi ve hře (Fearr, Stratowarius)
V pročítání jsem si nevšiml celé druhé stránky a krom odpovědi na můj jeden post už jsi zase gramatiku opoměl Y/i neřešim, ale buďto dělej čárky nebo tečky.
PS: Rozhodující názor bude mít stejně Ljude (mágové jsou jeho rybníček)
PS2: Na Sardukara by jsi nadávat neměl, jeho přístup je jaký je. Je originální a že se nebojí ti to říct "naplno" tim lépe, ale otázka je jestli ty jsi momentálně v takové pozici, abys mohl jeho názory a jeho samotného srážet.. myslím, že ani v krizi.
Sorry ze sme ho urážel ale ber to tak už sem toho uděůlal hodně abych se sme dostal a on na me byl neslusny a arogantni a aroganci nesnásím a to stym proti GM to sem nepochopil.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 11:42 pm

Fearr napsal:Hned se to dá lépe číst, když jsou tam čárky. No těžko říct, mám z toho smíšené pocity. Máš opravdu velkou vůli svoje jméno očistit. Nadávky nemusíš ignorovat, protože já ti sprostě nenadával, nepotřebuju používat sporstá slova k tomu, abych vyjádřil svůj názor(jediná nadávka v mém přispěvku byla myšlena na původního Zfaka, který doufejme existuje). Uvažuju, že vezmu svého mága a zajdeme jen nějaky heroick, pak mohu uznat, že jsi dobry hráč. Když tě uvidim v omenu, jak netrháš agro, jaxi na tom průběžně s manou, jaké používáš spely a jak máš rozmístěné talenty. TOTO všecko mě zajímá. Mága mám už čtvrtého, taxi myslím, že bych o něm ledacos mohl vědět. Pokud dokážeš, že jsi dobrý hráč, tak pak už je jen na tobě, jaxe budeš ke komu chovat. Jediné co můžu říct je, že jsem ochoten s tebou někam jít a pak udělat zkusit udělat nový názor, ale nebudu se ti omlouvat za to, že jsem tě posoudil podle svého. Řeknu ti z čeho jsem tak usoudil: Pozorně jsem pročítal tvé příspěvky sem na fórum o přijetí. Opravdu jsi mě přesvědčil, že jsi nový majitel. A ani né 10 dní na to vidím Zfak, jak laboruje proti Og teamu na worldu. Přihlaš se mi ve hře (Fearr, Stratowarius)
V pročítání jsem si nevšiml celé druhé stránky a krom odpovědi na můj jeden post už jsi zase gramatiku opoměl Y/i neřešim, ale buďto dělej čárky nebo tečky.
PS: Rozhodující názor bude mít stejně Ljude (mágové jsou jeho rybníček)
PS2: Na Sardukara by jsi nadávat neměl, jeho přístup je jaký je. Je originální a že se nebojí ti to říct "naplno" tim lépe, ale otázka je jestli ty jsi momentálně v takové pozici, abys mohl jeho názory a jeho samotného srážet.. myslím, že ani v krizi.
Jo ten dung už sem šel na zkušku aleč je si je ještě třeba další dobře .
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Hm

Příspěvek  Fearr Thu Sep 25, 2008 11:52 pm

Teť už je to úplně jedno..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 11:54 pm

Fearr napsal:Teť už je to úplně jedno..
Proč co se děje ?
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 29, 2008 12:48 pm

zfakzfak napsal:
Fearr napsal:Teť už je to úplně jedno..
Proč co se děje ?
Jedine co chcu aby ste to semnu zkusili jeden den pokud nebudu vyhovovat klidne hned kik ale aspon to zkuste. Za zkušku nic nedáte si myslím.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Ampo Mon Sep 29, 2008 10:09 pm

Prosím o vyjadrenie Ljudeho. On rozhodne, či ťa vezmeme aspoň na tú skúšku.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Přihláška ZFAK

Příspěvek  masivek Tue Sep 30, 2008 1:45 am

Asi tak..od lidi ve hre sem slysel o teto prihlasce nejake reci,taxem se rozhodl ze si ji prectu osobne,at vim o co jde..
Reknu vam,dalo mi to praci se tim prokousat Very Happy ale zvladl sem to a jelikoz sem členem staronove guildy tak taky pridam svuj(v poradi druhy Smile prispevek.
Pokud se jedna o vymenu postavy,nvm proc Zfak uvadi ze se zname Smile ale to je fuk.jak uz napsal Sera,ten klucina mi prijde zvlastni svou povahou a nevyznam se v nem z toho, co tu o sobe (a jak) psal...Ale pokud by jste(sme) byli ochotni ho vzit na zkousku,byl bych pro delsi cas nez jen jeden den.Myslim si ze v tomhle pripade by jaxi 1 den nic moc nerozřešil v našem dilematu Rolling Eyes
Tot je asi vse,nebudu tu psat roman.. Very Happy
Rozhodnuti je na Ljudovi (teda asi,jelikoz se Stejk jeste pisemne nevyjadril..)

masivek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Sep 30, 2008 12:49 pm

Ljude je jaksi inactive. Takže bych ho prostě vzal, teď bychom měli být rádi za každého člena, uvědomte si to ! Byl jsem s nim SL, povídal jsem si s ním. Pravda, vyjadřování je katastrofální, ale přece s nim nejdete na rande, jen s ním budete hrát WoWko Smile Zkrátka jsem pro, neodsuzoval bych ho jen kvůli minulosti a kvůli gramatice. Bereme hráče, ne učitele češtiny. Testnul bych ho třeba týden, pak řekl verdikt.

PS: upřímně se divim tvojí vytrvalosti a trpělivosti, musím říct, že bych tady už všechny poslal někam, být tebou Very Happy
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Nirvanka Tue Sep 30, 2008 2:02 pm

Jsem proti přijetí a doufám, že i Ljude bude. To budeme brát každýho člověka, který to tu furt spamuje tím, jak moc se sem chce dostat i přesto, že většina lidí byla proti?... Vzpamatujte se, pak nám tu bude takhle spamovat každý a přece nechcete aby sme byla guilda pro každýho! Je plno jinejch magu, který za něco stojí Wink
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Sep 30, 2008 2:09 pm

Nirvanka napsal:Jsem proti přijetí a doufám, že i Ljude bude. To budeme brát každýho člověka, který to tu furt spamuje tím, jak moc se sem chce dostat i přesto, že většina lidí byla proti?... Vzpamatujte se, pak nám tu bude takhle spamovat každý a přece nechcete aby sme byla guilda pro každýho! Je plno jinejch magu, který za něco stojí Wink

On přece "jen" nespamuje Nirvo Wink Má skvělý EQ, hrát umí. Řekni mi logický důvod, proč ho nezkusit ?
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Nirvanka Tue Sep 30, 2008 2:16 pm

Ten EQ nezískal on, ale původní majitel postavy.

Řekni mi logický důvod, proč ho nezkusit ?

Tohle by si teda mohl napsat u každé přihlášky. Nejsme zkoušková guilda, ale guilda co za něco stojí a dostat se k nám nemůže každý.
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Také jsem proti

Příspěvek  Tasik Tue Sep 30, 2008 2:26 pm

Stejk se ještě nevyjádřil, protože se mu prý nejde přihlásit na fórum . Sice jsem rank TEST, ale přesto v guildě jsem a tím pádem mám právo reagovat Wink . Původního Zfaka jsem znal a popravdě nejsem si tak úplně jist, že ta postava změnila majitele - chování a gramatika těchto "dvou majitelů" jsou si velmi velmi podobné a i kdybych se náhodou spletl, tak Zfakovo jméno na soupisce naší guildy by mohlo celkem poškodit naši pověst (na které teď všichni usilovně pracujeme)!

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru