Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zfak - Mage - neprijatý

+6
Nirvanka
Sardukar
Arranion
Seraphim/Silverleaf
Fearr
Amigo^
10 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 2:18 am

Nick: Zfak
Class mage
Co už tu budu psat jednou se to tu už řešilo a nedořešilo jelikož se řeklo že se bude provadět zkouška tak za přítomnosti ampo a annihilationa sme šli dělat tu zkoušku a ted se můžou vyjádřit doufám že tohle je poslední vec co je nutna udelat abych se dostal kvam.
Znamosti : Annihilation , Ampo, Masivius
Profese: Alchimie plny skill skoro všechny recepty všechyn flasky a mam specializaci na elixiry (rad dělám tuto profesi rád dodám na raidy poiunty) Herbal full a pak enchating 300 (zatím)
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Sep 25, 2008 9:20 am

Tak sice se to už před časem uzavřelo, ale bylo to tušim kvůli Vašemu pocitu vlezdoprdelství od tohoto člověka, takže si myslim, že po mojí a Ampovo včerejší zkušenosti z SL se celá věc může otevřít znovu. Ode mě asi takto - neni to sice Albert Einstein, ale taky můžu s klidnym svědomim říct, že mage hrát umí a svoje úlohy v instanci určitě zná. Dmg měl taky solidní, sice ne tolik co já Cool Very Happy , ale pohoda Smile Překvapilo mě 12 k many a tak se snad jen jednou stalo že křičel w8, došla mana. Dostal jsem poťáky, Ampo taky a pokud by byl stále ochotný do raidů připravovat poťáky, mohl by být přínosem ... EQ výborný. Asi tak vše Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Ale lhal nam

Příspěvek  Fearr Thu Sep 25, 2008 2:01 pm

V první přihlášce psal, jak má tato postava špatné jméno, že ji vyměnil atd atd.. Včera se tak šíleně vyjadřoval na wordu a na GM a na server sprostě nadával, že je úplně nadmíru jasné, že je to ten původní majitel, který má tak šílenou pověst. Nevzal bych ho proto, že lhal, proto, že je to ten původní majitel, kterého nesnáši polovina serveru a taky proto, že za to, jaxe včera na wordu vyjadřoval, tak lidé kteří ho do teť neznali, tak ho poznali v tom "nejjasnějším světle" .. doufám, že ho nepřijmeme, byla by to ostuda jocolor
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 2:15 pm

Fearr napsal:V první přihlášce psal, jak má tato postava špatné jméno, že ji vyměnil atd atd.. Včera se tak šíleně vyjadřoval na wordu a na GM a na server sprostě nadával, že je úplně nadmíru jasné, že je to ten původní majitel, který má tak šílenou pověst. Nevzal bych ho proto, že lhal, proto, že je to ten původní majitel, kterého nesnáši polovina serveru a taky proto, že za to, jaxe včera na wordu vyjadřoval, tak lidé kteří ho do teť neznali, tak ho poznali v tom "nejjasnějším světle" .. doufám, že ho nepřijmeme, byla by to ostuda jocolor
Haha ha Nenadaval sem na wordu jen sem mluvil s etho ze kdyz delali ten upad ze ho malicko pokazili ale zas na druhu stranu byl dobry vtem ze se to odlagovalo a nejsem byvali zfak a kdyby si cetl word tak 2 lidi mi nadavali ze gm nadavam coz etho sam rekl ze ne a 10 lidi nmi psalo wisprem ze mam pravdu a 3 lidi souhlasili semnu na worde musis cist obe strany a nechapu co mas prti zfakovi porad kdyz sem rikal ze sem to vymenil snim za ucet na sergerasu.Proto se chci dožadovat omluvi od tebe že nevíš celů pravdu a hned pomlouváš a tak se skoro dospělí lidé nechovají.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 2:17 pm

Fearr napsal:V první přihlášce psal, jak má tato postava špatné jméno, že ji vyměnil atd atd.. Včera se tak šíleně vyjadřoval na wordu a na GM a na server sprostě nadával, že je úplně nadmíru jasné, že je to ten původní majitel, který má tak šílenou pověst. Nevzal bych ho proto, že lhal, proto, že je to ten původní majitel, kterého nesnáši polovina serveru a taky proto, že za to, jaxe včera na wordu vyjadřoval, tak lidé kteří ho do teť neznali, tak ho poznali v tom "nejjasnějším světle" .. doufám, že ho nepřijmeme, byla by to ostuda jocolor
Jesi chces optam se zoltika je si mi pošle vipis ze včerejška z chatu a napišu sem spiš zkopiruji abys vydel jak to je . Navic podotykam ze Etho rikal ze mam pravdu ale ze za to oni nemuzu tak ja sem sejim omluvil a rikal sem ze sem nemyslel Jako GM ale jako OG team.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Sep 25, 2008 2:38 pm

Ja Vam nejak nevim, pratele, mam z toho cloveka smisene pocity, zpusob, jakym pise, co pise, jak sklada vety, odrazi zpusob mysleni...a ja mu nerozumim. Mejte me treba za hovado, ktere a priori a bez padneho duvodu zamita prijeti, ale bylo tady jinych prihlasek, ktere byly sympatictejsi, a neprosly...je ten clovek pro nas tak potrebny? Promin mi ten postoj, ale kazdemu se proste nezavdecis, ne vsichni si proste muzou rozumet...Rad bych, aby byly v gilde lide nejen schopni herne, ale taky osobnosti, ktere, paklize maji co rici, at uz na foru, nebo ve hre na worldu, "buduji" (kdyz uz to tak blbe reknu) jmeno gildy. Z tohoto mam v Tvem pripade znacne rozpacity pocit...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 2:51 pm

Seraphim napsal:Ja Vam nejak nevim, pratele, mam z toho cloveka smisene pocity, zpusob, jakym pise, co pise, jak sklada vety, odrazi zpusob mysleni...a ja mu nerozumim. Mejte me treba za hovado, ktere a priori a bez padneho duvodu zamita prijeti, ale bylo tady jinych prihlasek, ktere byly sympatictejsi, a neprosly...je ten clovek pro nas tak potrebny? Promin mi ten postoj, ale kazdemu se proste nezavdecis, ne vsichni si proste muzou rozumet...Rad bych, aby byly v gilde lide nejen schopni herne, ale taky osobnosti, ktere, paklize maji co rici, at uz na foru, nebo ve hre na worldu, "buduji" (kdyz uz to tak blbe reknu) jmeno gildy. Z tohoto mam v Tvem pripade znacne rozpacity pocit...
Beru ze ne vsichni se všem líbí ale berto tak nic o mě newí pořád si myslí že sem starý zfak a pak mě tu osočuje a ztoho pak zuřím do nejviších otáček když mě někdo nazve lhářem. A věřím že dokud si všichni semnu nezahrají nějaký dung a nepoznají jaký sem ja a ne ten predchozí a že sem uplně jiný bude tu pořád převáhat víc proti než pro kvuli tomu že lidská povaha je soudit lidi dopředu. To je škoda už mnohokrát se tak lidi zpletli a proto bych vás poprosil nesuďte mě dobředu dokuď nevíte ani jak se chovám. Říkám dokud nepujdou semnou otatni dung co na mě tady nadavaj (obrazně řečeno) tak tu nebu de klid. Proto bych poprosil nesuď te mě jaký byl account zfak predtím a jaký je teď kdy za něj hraji já. A ještě apropo k temu kecani na worldu. Nwm proč nemůže mít každý názor rozumě bez vulgarismu sme si s Ethem a dalšími hráči povídali o uploaudu. Někteří semnu souhlasili někteří ne beru že někteří ano a někteří ne však každý má názor. Proto mě včera Etho nebanoval atd jak tam ti 2 včera rikali "byt GM maš ban" ale to okamžitěš Etho zasahl a daalší semnu co měli stejný názor. Proto doufám že tu není diktatura a že tu nesmí se říkat svůj názor (samozřejme bez vulgarismu). A promiňte že tu píšu romány snažím se co nejlíp objasnit situaci. Cool Cool
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Sep 25, 2008 3:15 pm

Měl bys být romanopisec Razz
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Tak ty by jsi chtěl ode mě omluvu?

Příspěvek  Fearr Thu Sep 25, 2008 3:34 pm

Jestli budeš mít možnost, tak si pusť film Božský Bruce a pasáž, jak po něm chce vedení omluvu, za to, jaxe choval, když odmítli jeho trapný výstup dát do hlavního vysílání. Kdybych tě totiž viděl naživo, tak přesně to bych udělal. A) Ano soudím tě podle toho, že starý Zfak byl kretén. B) vyměňuješ main postavu (polehčující okolnost je to, že jde o změnu serveru) C) Ať už jsi včera psal na world, co jsi psal, tak minimálně 3/4 lidí co jsem četl, tak ti rozhodně za pravdu nedávali. World jsem četl a ani JEDNA reakce tam nebyla-Zfak má pravdu, nebo souhlasím nebo mám podobný názor apod.. Co ti lidé napišou whispem, to jsem neviděl, pokud se za to zaručíš, tak dobrosrdeční ti uvěří, ostražití ne. D) Tak jako ty říkáš svůj názor Ethoovi na worldu, tak já říkám svůj názor tobě-neveřím ti a tečka. D) Tímto výstupem jsi si mě získal, jsem pro přijetí, aspoň to bude pořádná fraška.. E) Vyjadřuješ se tady o dospělosti a o mojí soudnosti (už jsem se spálil mockrát a proto mám názor, jaký mám) Když už hodnotíš mojí osobnost a její vyspělost, tak já zhodnotim tvůj projev a vyjadřování. Věty se po tobě ani nedají číst, člověk který nedělá ve větě čárky a píše slova jako vIpis s měkkym I, tak má IQ menší než je dnešní datum. Ale jak říkám jsem pro tvé přijetí-aspoň bude sranda. Jedu se teť podívat na Slávku na pohár ČMFS, ale už teť se těšim na tvou odpověď až přijedu..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Sep 25, 2008 3:40 pm

Ježiš Fearre lol!
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Arranion Thu Sep 25, 2008 3:44 pm

Fearr napsal:Věty se po tobě ani nedají číst, člověk který nedělá ve větě čárky a píše slova jako vIpis s měkkym I, tak má IQ menší než je dnešní datum.
este ze je koniec mesiaca lol!
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 4:07 pm

Fearr napsal:Jestli budeš mít možnost, tak si pusť film Božský Bruce a pasáž, jak po něm chce vedení omluvu, za to, jaxe choval, když odmítli jeho trapný výstup dát do hlavního vysílání. Kdybych tě totiž viděl naživo, tak přesně to bych udělal. A) Ano soudím tě podle toho, že starý Zfak byl kretén. B) vyměňuješ main postavu (polehčující okolnost je to, že jde o změnu serveru) C) Ať už jsi včera psal na world, co jsi psal, tak minimálně 3/4 lidí co jsem četl, tak ti rozhodně za pravdu nedávali. World jsem četl a ani JEDNA reakce tam nebyla-Zfak má pravdu, nebo souhlasím nebo mám podobný názor apod.. Co ti lidé napišou whispem, to jsem neviděl, pokud se za to zaručíš, tak dobrosrdeční ti uvěří, ostražití ne. D) Tak jako ty říkáš svůj názor Ethoovi na worldu, tak já říkám svůj názor tobě-neveřím ti a tečka. D) Tímto výstupem jsi si mě získal, jsem pro přijetí, aspoň to bude pořádná fraška.. E) Vyjadřuješ se tady o dospělosti a o mojí soudnosti (už jsem se spálil mockrát a proto mám názor, jaký mám) Když už hodnotíš mojí osobnost a její vyspělost, tak já zhodnotim tvůj projev a vyjadřování. Věty se po tobě ani nedají číst, člověk který nedělá ve větě čárky a píše slova jako vIpis s měkkym I, tak má IQ menší než je dnešní datum. Ale jak říkám jsem pro tvé přijetí-aspoň bude sranda. Jedu se teť podívat na Slávku na pohár ČMFS, ale už teť se těšim na tvou odpověď až přijedu..
Divej se AMPO byl semnu vcera ten dung jak viš. Tak pro všechny co tady sleduju tu debatu Tak poprosím Ampa o vyjádření je si sem stejny jak minuli hrač co hral za zfaka nebo je si sem jiný Myslím si že slovo Ampa tady bude te brat na nějakou váhu a proto si budu cenit jeho vyjádření je si řekne že sme stejní dobře stichnu a nebudu mít už námitky ale je si řekne že sem jiný rad bych tady od tebe chtěl omluvu za toho lháře. Jinak už se tady k ničemu rači nebudu vyjadřovat a necham vas mě jak tady někteří dělají pomlouvat , když ani newí kdo sem a jak hraji. Říkám dokud nepujdou ostatní semnu dung budou mít pořád mínění že ten to account je pořád zfak, když přitom neberou v uváhu že je vyměněný. Vím zfak zfak zfak to se nezdá když uvidíte to jméno rozhodují činy a až poznáte jaký sem já ten druhý co teď za něho hraje tak doufám že přestanete vidět account zfak vidět černě a začneteho vidět bíle. ( přece ten aacccount nic zleho neudělal jen ten předchozí hráč co za něj hrál) Proto tu už nebudu k žádným urážkam na mě vyjadřovam a budu je ignorovat to bude nejlepší asi nápad si myslím.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Sep 25, 2008 4:40 pm

Nj taky možme povedať že si sa pred Ampom pretvaroval a ted si myslíš že se za tebe prihovorí tak to teda nwm možno má ampove slovo dáku váhu ale ne tolkú aby presvedšil zvyšok gildy že te máme prijat a myslím že ampov názor nijako nezmení ten Ljudeho aspoň dúfam
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 5:04 pm

Sardukar napsal:Nj taky možme povedať že si sa pred Ampom pretvaroval a ted si myslíš že se za tebe prihovorí tak to teda nwm možno má ampove slovo dáku váhu ale ne tolkú aby presvedšil zvyšok gildy že te máme prijat a myslím že ampov názor nijako nezmení ten Ljudeho aspoň dúfam
Ljudeho nazor je si myslis class leadera tiu jeste nebyl opovedano je si možem nepo nesmiem ist kvam takže nwm jaky nazor menit rekl ze se pude dung. A to že šel semnu ampo jedenkrat a že podle tebe sem se pretvaroval je nesmysl kdo rek ze sem snim sel jedenkra. V pondeli sem šel snim a s maldu atd kde kdysi zfak bival a podleme 2 krat se pretvarovat po sobe nejde aby se shodovala pretvářka. Proto nechaputvoji narážku. A prominte že se porušil svuj slib držet jazyk za zuby ale musel sem.(to už je moje povaha nenechat se byt očerněn.)
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Pointy

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 5:12 pm

Sice vím že sem zmnoha magu co se chtěli chcou a budou chtit sem dostat ale vim že sem zmala lidi co dělaj alchemii a maji jitak dobre vyskilovanou a sou OCHOTNI KDYZ SE ŘEKNE udělat pointy a elixiry flasky atd... ktere budete chtit . Slibuji dykoliv kdyz pozadate dostanete co budete chtit ( samozrejme ze ne 50 pointu na HP a na Manu takovi zas nejsu abych toho tolik zvladl pro jednoho. Ale na raidy sem schopen kazdemu dat kolik bude chtit pointu akazdy kdo bude chtit bude mit u me limit kazdy den 2 flask ktery bude chtit samozrejme na raidy to se nepocita to mu dam aj kdyz bude limit mit u me preskocen. Limit bych si dal jelikoz urcite vas hodne lidi bude chtet vyuzit moje sluzby proto 2 flasky na 1 den. dále bych slíbil poslušnost prostě když by ste řekli zavři pusu nebo nech toho atd tak okamzite prestanu kdyz trelnete udelej to udelam slibuji ze budu hodny a budu s esnazit zfaka očistit. doufám že byste byli tak hodni a zkusili to semnu aspon na tyden pak můžete mě vyhodit klidně hned za zkoušku nic nedáte a sorry zas za roman takovi už sem že hodně kecam.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 5:14 pm

zfakzfak napsal:Sice vím že sem zmnoha magu co se chtěli chcou a budou chtit sem dostat ale vim že sem zmala lidi co dělaj alchemii a maji jitak dobre vyskilovanou a sou OCHOTNI KDYZ SE ŘEKNE udělat pointy a elixiry flasky atd... ktere budete chtit . Slibuji dykoliv kdyz pozadate dostanete co budete chtit ( samozrejme ze ne 50 pointu na HP a na Manu takovi zas nejsu abych toho tolik zvladl pro jednoho. Ale na raidy sem schopen kazdemu dat kolik bude chtit pointu akazdy kdo bude chtit bude mit u me limit kazdy den 2 flask ktery bude chtit samozrejme na raidy to se nepocita to mu dam aj kdyz bude limit mit u me preskocen. Limit bych si dal jelikoz urcite vas hodne lidi bude chtet vyuzit moje sluzby proto 2 flasky na 1 den. dále bych slíbil poslušnost prostě když by ste řekli zavři pusu nebo nech toho atd tak okamzite prestanu kdyz trelnete udelej to udelam slibuji ze budu hodny a budu s esnazit zfaka očistit. doufám že byste byli tak hodni a zkusili to semnu aspon na tyden pak můžete mě vyhodit klidně hned za zkoušku nic nedáte a sorry zas za roman takovi už sem že hodně kecam.
1den : 2flask : 5 pointu healu nebo many, potom to mužu zvíšit.(alchimije me bavi takze nebojte ze bych ted nasliboval hory doli a pak nic ztoho ale jak uz vi ampo bohuzel kdyz nebudu mit kvetinu s Sl ten au.... tak ani nebuzde v aukci nemuzu udelat flask na tank to je jedine omezeni u me ze nevim je si budu mit vzdy flask pro tanky. ale naraidy urcite neco sezenu)
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Nirvanka Thu Sep 25, 2008 5:52 pm

Tak se tu vyjádřím i já... nejsem CL, ani mage, ale člen guildy a i na slovo členů by se měl brát trošku ohled, když se tu vyjádří a ještě k tomu když skoro všichni napíšou, že jsou proti. Bohužel i já jsem proti tomuto člověku aby se vzal. Sice máš asi dobrý equip, ale tvoje vyjadřování a získávání si ostatních jen díky tomu, že slibíš, že jim budeš dělat poťáky se mi nelíbí. A to ani nemluvim o tom, že tahle postava je asi měněná. Podle mě je plno jiných dobrých mágu, který se snaží svoji postavu zdokonalit díky svému usílí a né tím, že jí získají už s dokonalým equipem a myslí si že se dostanou kamkoliv jen budou chtít. Toť je ode mne asi vše Smile
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Sep 25, 2008 6:13 pm

Zfak už to dassem povedal RITOLEZECTVI ti nepomúže a nespamuj tu napíš jedno dlouhé vyjádrení a ne tu petkrát odpovídaš na svúj post a všetky sú o tom istom
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 6:16 pm

Sardukar napsal:Zfak už to dassem povedal RITOLEZECTVI ti nepomúže a nespamuj tu napis jedno dlouhé vyjádrení a ne tu petkrát odpovídaš na svúj post a všetky sú o tom istom
Tak a dost už me to tu štve myslím si že tu dělám hodně abych se kvám dostal a už mě štve jak su tu někteří arogantní a je si ste takoví všichni myslím si že ani kvám nemusím na to že ste teď nedavno založená guilda a někdo vás proslavil a dostaliste se maličko do elity si až moc hrajete na perfektni guilu už mě štve jhak mě tu ponižujete Udělám vše co jsem slíbil to mi věřte a to že mě soudíte dopředu se mi nelíbí aspoň mi snad můžete dat šanci.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Sep 25, 2008 6:21 pm

zfakzfak napsal:
Sardukar napsal:Zfak už to dassem povedal RITOLEZECTVI ti nepomúže a nespamuj tu napis jedno dlouhé vyjádrení a ne tu petkrát odpovídaš na svúj post a všetky sú o tom istom
Tak a dost už me to tu štve myslím si že tu dělám hodně abych se kvám dostal a už mě štve jak su tu někteří arogantní a je si ste takoví všichni myslím si že ani kvám nemusím na to že ste teď nedavno založená guilda a někdo vás proslavil a dostaliste se maličko do elity si až moc hrajete na perfektni guilu už mě štve jhak mě tu ponižujete Udělám vše co jsem slíbil to mi věřte a to že mě soudíte dopředu se mi nelíbí aspoň mi snad můžete dat šanci.
My nejsme perfektná gilda ale snažíme se nou stať a s tebou v gilde sa to nikdy nemože stať Evil or Very Mad
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Myslím si

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 6:21 pm

Myslím si že sem tu udělal asi nejdelší přihlášku nejvíc sem se tu snažil kvám dostat a vy se takhle někteří ke mě chováte je mi svás k pláči jelikož ste moc si zvedli někteří nosánky. To že mě pořád soudíte jako stareho zfaka se mi taky nelíbí a to že mě tu nechcete dat šanci taky proto se mi vaše "super" guilda začíná hnusit. Asi sem si teď podepsal rosudek smrti ale jak se tu ke mě chovate přiznejte si že to není normální. Asi už nemam šanci se kvám dostat kvuli tomu co sem ted řekl ale aj tak děkuju Annihilatinovy a dalším za moji podporu a bránění. Teď je vše na class leadeerovi.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Ampo Thu Sep 25, 2008 6:33 pm

Vidím, že čakáte na moje vyjadrenie, takže tu ho máte.

To Zfak
Ako som písal v tvojej prvej prihláške, minulosť pôvodného Zfaka veľmi dobre poznám, a musím povedať, že keby si už aj naozaj bol pravý Zfak, túto svoju "hru" na nás, ako na guildu hráš veľmi presvedčivo. Nechcem tým však povedať, že ti (ne)verím - vysvetli si túto vetu, ako uznáš za vhodné. Wink

Poviem ti môj osobný názor, ako na mňa pôsobíš od chvíle, keď si si k nám podal svoju prvú prihlášku. V prvom rade ma prekvapuje, že sa k nám chceš dostať na základe svojej prehnanej lásky k svojej profesii - všade, kde si, tam sľubuješ potky a flasky. Chápem, že asi veľmi rád zbieraš kvietky a následne z nich vyrábaš všelijaké exotické nápoje, ktoré potom s úsmevom na tvári rozdávaš každému, kto s tebou ide dung. Mám taký pocit, že s tvojím prístupom k nám, ako ku tvojej potenciálnej guilde, pristupuješ obdobným spôsobom - dám im pár poťákov, a zoberú ma do raidu. Lenže Blacklist o takýchto ľudí, nazval by som to s prepáčením riťolezcov, nemá záujem.
Môžem ti poradiť jednu vec. USA momentálne čelia vážnej finančnej kríze, skús svoje poťáky predstaviť na Americkom trhu, a možno im pomôžeš túto krízu zažehnať. Smile

Ale žarty bokom. Včera v noci som bol s tebou a s Annim v heráku. Fakt je, že za mága to celkom vieš, i keď som v tebe hneď našiel muchu. Keď pred skupinou creepov označím ovcu, ty sa automaticky pustíš do Polymorphu, a netrápi ťa, že celá skupina tým pádom ide po tebe. Včera si to tak robil 90% zo všetkých "ovcových" situácií. Ale určite to nieje problém, ktorý by sa nedal odstrániť. Idea

Na záver, čo dodať. Možno som ťa mojím príspevkom trochu sklamal, ale veci sa majú takto. Ako hráč WoWky (skilly, umenie hrať za svoj class, equip, atď.) u mňa nemáš takmer žiadne negatíva. Ale ako človek s povahou (zo psychologického hľadiska) si u mňa veľmi neuspel, i keď musím uznať, že niekedy je s tebou sranda.

Sme asi jedna z mála guíld, ktoré nehrajú WoW len kvôli equipu a goldom, ale aj kvôli zábave a možno až rodinnej atmosfére v guilde. Prepáč, ale s tvojím prístupom si nemyslím, že by si si u nás v guilde našiel to správne miesto. Už len fakt, že tvoju prihlášku riešime niekoľko dní, a stále sa nevieme rozhodnúť, by ti mohol napovedať, že asi niečo nie je v poriadku. Rolling Eyes

Takže dodávam, že toto je len môj osobný názor, a určite nemám právo rozhodovať, či ťa vezmeme alebo nie. A dúfam, že sa kvôli tomuto na mňa nebudeš hnevať. Like a Star @ heaven


Naposledy upravil Ampo dne Thu Sep 25, 2008 6:40 pm, celkově upraveno 4 krát
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Thu Sep 25, 2008 6:34 pm

Neni zač Smile
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 6:40 pm

Ampo napsal:Vidím, že čakáte na moje vyjadrenie, takže tu ho máte.

To Zfak
Ako som písal v tvojej prvej prihláške, minulosť pôvodného Zfaka veľmi dobre poznám, a musím povedať, že keby si už aj naozaj bol pravý Zfak, túto svoju "hru" na nás, ako na guildu hráš veľmi presvedčivo. Nechcem tým však povedať, že ti (ne)verím - vysvetli si túto vetu, ako uznáš za vhodné. Wink

Poviem ti môj osobný názor, ako na mňa pôsobíš od chvíle, keď si si k nám podal svoju prvú prihlášku. V prvom rade ma prekvapuje, že sa k nám chceš dostať na základe svojej prehnanej lásky k svojej profesii - všade, kde si, tam sľubuješ potky a flasky. Chápem, že asi veľmi rád zbieraš kvietky a následne z nich vyrábaš všelijaké exotické nápoje, ktoré potom s úsmevom na tvári rozdávaš každému, kto s tebou ide dung. Mám taký pocit, že s tvojím prístupom k nám, ako ku tvojej potenciálnej guilde, pristupuješ obdobným spôsobom - dám im pár poťákov, a zoberú ma do raidu. Lenže Blacklist o takýchto ľudí, nazval by som to s prepáčením riťolezcov, nemá záujem.
Môžem ti poradiť jednu vec. USA momentálne čelia vážnej finančnej kríze, skús svoje poťáky predstaviť na Americkom trhu, a možno im pomôžeš túto krízu zažehnať. Smile

Ale žarty bokom. Včera v noci som bol s tebou a s Annim v heráku. Fakt je, že za mága to celkom vieš, i keď som v tebe hneď našiel muchu. Keď pred skupinou creepov označím ovcu, ty sa automaticky pustíš do Polymorphu, a netrápi ťa, že celá skupina tým pádom ide po tebe. Včera si to tak robil 90% zo všetkých "ovcových" situácií. Ale určite to nieje problém, ktorý by sa nedal odstrániť. Idea

Na záver, čo dodať. Možno som ťa mojím príspevkom trochu sklamal, ale veci sa majú takto. Ako hráč WoWky (skilly, umenie hrať za svoj class, equip, atď.) u mňa nemáš takmer žiadne negatíva. Ale ako človek s povahou (zo psychologického hľadiska) si u mňa veľmi neuspel, i keď musím uznať, že niekedy je s tebou sranda.

Sme asi jedna z mála guíld, ktoré nehrajú WoW len kvôli equipu a goldom, ale aj kvôli zábave a možno až rodinnej atmosfére v guilde. Prepáč, ale s tvojím prístupom si nemyslím, že by si si u nás v guilde našiel to správne miesto. Už len fakt, že tvoju prihlášku riešime niekoľko dní, a stále sa nevieme rozhodnúť, by ti mohol napovedať, že asi niečo nie je v poriadku. Rolling Eyes

Takže dodávam, že toto je len môj osobný názor, a určite nemám právo rozhodovať, či ťa vezmeme alebo nie. A dúfam, že sa kvôli tomuto na mňa nebudeš hnevať. Like a Star @ heaven
Beru to na velkou vahu a budu se snažit opravit své chyby. Rád bych to aspon u vás zkusil ale asi nebudu moc skoda chtelbych aspon 1 den na zkusku . Podleme 1 den by vám mohl stacit pak by ste se mohli rozhodnut je si ne nebo ano.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Vritˇolezectvi

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 25, 2008 6:43 pm

sorry ze vam to primomina jako vritolezectvi ale rad delam pointy a rad bych se kvám dostal. Asi to vypada jako vritolezectvi ale ja sem se kvam vazne chtel a chcu dostat azpon na zkuzkusku 1 den.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - Mage - neprijatý Empty Re: Zfak - Mage - neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru