Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traverza - Warlock - Prijatý

+4
Stejk
sacratus
Ventor
Traverza
8 posters

Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Traverza Mon Mar 15, 2010 5:56 pm

[WoW]
Nick:Traverza
Level:72
Zameranie (PvP/PvE):PvE, z malé části plánuju i PvP jako výplň
Class:Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Lvl 70 + prochozené některé TBC instance

Talenty:Na 80 je mi to jedno. Osobně se přikláním na dual spec demo na support raidu + affli ale pokud bude třeba něco jiného tak klidně.
Staty:Unbuffed: stam 619, intel 516, spirit 206, BD 814, hit rat 40, crit 16,5%. haste 111
Zkušenosti v dungoch:Z vanilly moc taktik neznam, jelikož na starym mangosu a wowemu toho ani moc nejelo - něco z BWL, AQ40 a naxxu + Onyxii. Na TBC mam projetý všechno kromě SWP. No a na Wotlk Naxx normal + z Ulduaru pouze flame leviathana na normal
Jak dlouho hraješ WoW:+- 3 roky. Začal sem hrát ke konci Vanilly
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Současný době expim a hodně věcí měnim za Q rewardy ale na 70 sem měl full epic kromě kalhot.

Předcházejicí guilda/y:Legends from darkdemon
Důvod odchodu z předcházející guildy:Za tu dobu co tu sem tak se nic moc nedělo. Ještě na BC se guilda i přes velkej počet 70 nezmohla ani na pitomej Karazhan. Ochota taky nic moc. Na to nejsem zvyklej....

[Real Informace]
Věk:téměř 18
Znáš někoho z Exalted?:Fidget(známe se osobně, díky mě hraje WoW :-)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Nejdřív bych začal tím, že s WoW mam celkem bohaté zkušenosti. Co určitě stojí za zmínku je muj 5/8 T6, full S4(kromě ramen) resto druid na serveru Narnias(původně sarg) se kterym sem prošel všechny TBC dungy kromě SWP(+ arena rat 2100). Co bych také rád zmínil, je fakt že mam 2 kámoše, který hrajou na offi takže mi na 80 můžou s lecčím poradit(zatím znají taktiky až po ICC do Syndragosy). Před 80 toho zatim moc řešit nebudu..... a pokud jde o real tak to vemu stručně: FB mam Roman(VorlikVorel takže jestli máte zájem tak si mě tam okoukejte Very Happy Záliby/hoby: tennis, lyžování, hra na basovku, fantasy, metal atd. Víc toho snad psát nemusim. Už tak myslim že je toho dost :-)

Traverza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Mon Mar 15, 2010 6:16 pm

BD , hit a crit jsou i na TBC slabé ale jestli jsi tu nehrál dlouho tak je to pochopitelné ... je to tu špatně napsané berem až od 75 ale zkušenější lock se neztratí .Napiš až budeš vyšší lvl Smile
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Traverza Mon Mar 15, 2010 6:22 pm

Vim, že equip je slabej, ale přišel Northrend a s nim i lvl 80. Všechno se "nuluje". Kdyby bylo ještě BC, tak se s takovym equipem ani neodvažuju psát přihlášku ;-)

Traverza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Traverza warlock

Příspěvek  sacratus Mon Mar 15, 2010 8:14 pm

Me příjde jako velkej simpatak přihláška taky pěkná a warloku mame kolik? 2? stoji nám za to ho nechat utéct někam jinam?
sacratus
sacratus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 15. 02. 09
Age : 32
Bydlisko : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stejk Mon Mar 15, 2010 8:46 pm

Zajímají mě hlavně dvě věci:

1 - Podle toho co píšeš, máš PvP celkem v lásce. Klidně si ho jeď, ale opravdu nebude v konfliktu s PvE progressem? Upřímnost se opravdu vyplatí.
2 - Postavy co máš na OG (nebo jiných realmech) stále hraješ, nebo jsi definitivně na Twinu?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  fidget Mon Mar 15, 2010 8:52 pm

já jsem pro... vorlik je v pohodě, stejku měl t6 druida to znamená že pve chodil a s narniasem skončil
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Traverza Mon Mar 15, 2010 10:49 pm

Stejk napsal:Zajímají mě hlavně dvě věci:

1 - Podle toho co píšeš, máš PvP celkem v lásce. Klidně si ho jeď, ale opravdu nebude v konfliktu s PvE progressem? Upřímnost se opravdu vyplatí.
2 - Postavy co máš na OG (nebo jiných realmech) stále hraješ, nebo jsi definitivně na Twinu?

1 - PvP bylo na mojim druidovi nezbytná součást hraní. Miloval sem ostatní udržovat při životě a přitom před ostatníma zdrhat ať už v areně nebo v BG. Jenže sou tu 2 podstatný změny. Přesedlal sem z healu na dmg. Pokud jde o pve tak tahle změna mi něják nevadila. Řek bych že za heal sem to měl v raidech 1000x těžší. Jenže pokud jde o pvp tak sou tu značný problémy. Prostě se v tom všem neoritentuju. Nevyhovuje mi to. Ještě za shadow priesta to šlo ale za warlocka to moc nedávam. Druhá podstatná změna je Wotlk. S Wotlkem se celkem seriózně zničilo pvp. Takže konečnej výsledek? Areny možná ani nebudu chodit(nemam s kym), jestli jo tak 10 aren tejdně a konec. BG když bude čas, což předpokládam že bude opravdu málokdy. Rozhodně dávam přednost tomu se podívat do novejch pěknejch dungů který sem nikdy nebyl s fajn lidma který ví co hrajou než pobíhat v BG s bandou alícký zeleniny proti horďáckýmu premade.

2 - Zmiňovaný druid na narnu je mrtvou legendou. Lognu se za něj cca 1x za 2 měsíce aby mi ho nesmazali u kámoše protože sám WoW na 2.4.3. nemam. Žádnou jinou postavu kromě tohoto locka nemam...

A pokud jde o tu upřímnost tak nevidim důvod proč bych vám měl lhát. Nejde o život... tohle je hra. A i kdybych lhal tak to stejně zjistíte :-)

Traverza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  radeK Tue Mar 16, 2010 1:26 am

co se toho týče, přihláška je napsaná pěkně ale to mě tak ani nezajímá jako spíš to co si tenhle člověk myslí o pve a pvp, s tím že pvp už není to co bylo na tbc je pravda, ale co je halvní to že zkušenosti z pvp jsou někdy mnohem lepší a uplatní se zde na wotlku víc, než to, že na tbc člověk který zabil všechny bose. Prostě nevidím překážku v tom jestli člověk jel pve nebo pvp, oboje má něco do sebe a oboje se hodí do raidu, za mě PRO

EDIT: nevšiml jsem si toho levelu, podut to ten člověk do našeho rozhodnutí doexpí aspon na 75 (což je naše minimum které jsme stanovily) do dvou třií dnů, tak nevidím ani v tomhle překážku.
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Mar 16, 2010 3:36 pm

Jsem pro. Samozřejmě po dosažení patřičného LVL.

P.S. Mé dotazy neberte tak zle. Já se raději 2x zeptám, než jednou divím.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  immortality Tue Mar 16, 2010 8:01 pm

Ahoj ,aj ja som pro ,pretoze nam warlocka treba a aj preto ,ze ma vedomosti o wotlku a novych instanciach ,mozeme urobit vynimku a nabrat ho aj teraz ak vedenie bude suhlasit ...Immy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Tasik Tue Mar 16, 2010 10:01 pm

Jakmile dosáhneš lvlu 75 - ozvi se mi ingame, pokud to nebude za týden, tak PŘIJAT

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Traverza Thu Mar 18, 2010 10:20 pm

Tak s tim expenim bych to neviděl zas tak žhavě. Nejsem příznivec 12ti hodinovýho hraní WoW a už vůbec né grindu. Na Northrendu je spousta krásnejch lokací a spousta zábavnejch a hlavně funkčních Q. Jiný tu hru asi neberou tolik jako já ale já si chci všechno prošmejdit, udělat zajmavý questy a nepospíchat nikam. Navíc tenhle tejden to nebylo uplně jednoduchý ve škole takže sem moc nehrál. Naštěstí zejtřkem to končí. Tim všim nechci říct že do tejdne neudělam 2 lvly ale jenom upozorňuju na mou asi největší slabinu... pomalu expim. Na 80 mi to ještě nákou tu chvilku bude trvat Crying or Very sad

Traverza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  radeK Fri Mar 19, 2010 8:12 pm

berme to jako PŘIJAT - až doexpiš potřebný level tak se ozvi

lock a přesun dík
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Traverza - Warlock - Prijatý Empty Re: Traverza - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru