Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beeman - Warlock - PRIJATY

4 posters

Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Mon Dec 08, 2008 5:02 pm

[WoW]
Nick: Beeman
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hrával jsem, ale nepamatuju si max. lvl (rozhodně ne 70)
Level: 32+
Talenty: Affliction
Zkušenosti: spíše nižší dungy (WoW jsem nejvíc hrál ještě pre-TBC)...ale učím se rychle Wink
Jak dlouho hraješ WoW?: když budu počítat i několikaměsíční přestávky tak kolem 3 let
Předcházejicí guilda/y: Forsaken Legion (Narnias), žádná (Twinstar)
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
equip nic moc, přece jenom jsem lvl 32 Very Happy
Důvod odchodu z předcházející guildy: z Forsaken Legion jsem odešel kvůli maximální neaktivitě lidí v PvE...

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z EX?: jj, Goodiabla Very Happy
Pár věcí o sobě: neumim sebe popsat Very Happy sebechvála smrdí... king , nemam rád neaktivní guildy, což Exalted doufám že není Very Happy


Naposledy upravil BManix dne Mon Dec 08, 2008 6:01 pm, celkově upraveno 3 krát
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Dec 08, 2008 5:14 pm

Tys nikdy nemel 70 lvl char v ruce? Mozna ted nemuzem nabirat 70-ky, protoze zadne zatim nejsou, ale abys to pochopil spravne, hledame hrace, kteri maji svoji class zvladnutou, a maji zkusenosti z raidu...mozna krute odmitam moznost dobreho potencialu, ktery v Tobe treba drime, ale ....za mne ne, Sardu, je to na Tobe.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Mon Dec 08, 2008 5:16 pm

Seraphim/Hope napsal:Tys nikdy nemel 70 lvl char v ruce? Mozna ted nemuzem nabirat 70-ky, protoze zadne zatim nejsou, ale abys to pochopil spravne, hledame hrace, kteri maji svoji class zvladnutou, a maji zkusenosti z raidu...mozna krute odmitam moznost dobreho potencialu, ktery v Tobe treba drime, ale ....za mne ne, Sardu, je to na Tobe.
špatně jsi mě pochopil, já měl na Narniasu lvl 70...
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Dec 08, 2008 5:17 pm

BManix napsal:
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hrával jsem, ale nepamatuju si max. lvl (rozhodně ne 70)

Tak nevim, jaks to myslel...

V tom pripade treba popis, ceho ste (si) dosahli, kam ses vsude podival, do jakych instanci...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Mon Dec 08, 2008 5:20 pm

Seraphim/Hope napsal:
BManix napsal:
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hrával jsem, ale nepamatuju si max. lvl (rozhodně ne 70)

Tak nevim, jaks to myslel...

V tom pripade treba popis, ceho ste (si) dosahli, kam ses vsude podival, do jakych instanci...
tak do tech nejvyssich sfer jsem nenakoukl, ale v Kara se napr. vyznam, SSC taky znám, taky mam prošlý skoro všechny 60-70 dungy a kompletně se vyznám v pre-TBC high raidech Very Happy...70 jsem mel ale Maga na Narniasu Smile


Naposledy upravil BManix dne Mon Dec 08, 2008 5:27 pm, celkově upraveno 1 krát
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  GooDiablo Mon Dec 08, 2008 5:23 pm

GooDiablo
Beemana znam dlouho. na narniasu měl 70lvl rare sem tam něakej epic EQ. wow hraje dlouho takže o neznamost WOW bych se nebal. ja osobně sem pro Smile ale vše zavisi na sardukarovi atd.. + exalted ma jak sem koukal jen 1 warlocka a to je pravě sardu Smile
GooDiablo
GooDiablo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Sardukar Mon Dec 08, 2008 9:46 pm

základná otázka jaká si rasa ? Very Happy nemáš to tam napsáne a ten undead ma plete Very Happy
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Mon Dec 08, 2008 11:17 pm

Sardukar napsal:základná otázka jaká si rasa ? Very Happy nemáš to tam napsáne a ten undead ma plete Very Happy
jsem human Smile na tom obrazku je muj zesnuly mage z Narniasu Sad Crying or Very sad
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Sardukar Wed Dec 10, 2008 3:45 pm

Kedže je pozastaven nábor tak asi víš čo to pre teba znamená. Neprijatý Skús to na 70 ked sa to znova otvorí Smile
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Wed Dec 10, 2008 4:44 pm

tomu nerozumim...ti co si podali žádost ještě před pozastavením by ji měli mít pořád aktivní (viz citace Seraphima v žádosti Coffeeho: "Zastaveni naboru plati az po podani Tve prihlasky, vydrz, bude doresena."), proto nechápu důvod nepřijetí protože je pozastaven nábor...
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Dec 10, 2008 5:05 pm

Nestih sem to sem napsat, sedim v praci, ale ano, prihlasky podane PRED uzavrenim naboru budou doreseny standardne...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Wed Dec 10, 2008 5:21 pm

Seraphim/Hope napsal:Nestih sem to sem napsat, sedim v praci, ale ano, prihlasky podane PRED uzavrenim naboru budou doreseny standardne...
ano takže nerozumím důvodu nepřijetí Smile
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Dec 11, 2008 10:55 am

Sardukare, az se odlepis od sve "skoro 70-ky", udelej si prosim cas na uchazece.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Sardukar Thu Dec 11, 2008 4:49 pm

Už som sa vyjadril je to tažké tedkom rozhodnúť fakt by som to nechal až na tú 70tku nemáš skusenosťi s velkými dungami ale zas na twine ich tak rýchlo chodiť nebudem takže postupom času sa môžeš naučiť ale to je len možno a budúcnosť. Zatiaľ ty gilda nemá čo dať a ani ty moc gilde. Sami sa ešte na novom serveri zohrávame takže nováčik nwm nwm. Čo sa týka ostatních prihlášok do gildy ide len bao ktorého dosť ludí pozná a jeden za ktorého sa môže dôveryhodný človek gildy zaručiť. Môže sa niekdo aj za teba ? a ostatné ako vidím su s rozhodnutím Neprijatý. Toť všetko odomna.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  BManix Thu Dec 11, 2008 6:55 pm

Sardukar napsal:Už som sa vyjadril je to tažké tedkom rozhodnúť fakt by som to nechal až na tú 70tku nemáš skusenosťi s velkými dungami ale zas na twine ich tak rýchlo chodiť nebudem takže postupom času sa môžeš naučiť ale to je len možno a budúcnosť. Zatiaľ ty gilda nemá čo dať a ani ty moc gilde. Sami sa ešte na novom serveri zohrávame takže nováčik nwm nwm. Čo sa týka ostatních prihlášok do gildy ide len bao ktorého dosť ludí pozná a jeden za ktorého sa môže dôveryhodný človek gildy zaručiť. Môže sa niekdo aj za teba ? a ostatné ako vidím su s rozhodnutím Neprijatý. Toť všetko odomna.
no nevim, jediny koho z EX znam je Goodiablo a Drax...ty znam dokonce osobne a hraju s nima uz hodne dlouho...novacik nejsem, jenom jsem jeste nedostal prilezitost projit si nekterou z nejvyssich instanci.
BManix
BManix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  GooDiablo Fri Dec 12, 2008 5:35 pm

GooDiablo
Ok. tak pokuď jde o 'zaruceni' tak sem ochotnej se za beemana zarucit v guilde 60/70lvl kde jsem mel alta(bouzel nedoexpenej priest 65lvl) byl beeman prava ruka GuM. a zodpovidal za spousty lidi uspesne a oni ho taky respectovali.
takze o jeho chovani v guildě bych se na 100% nebal.
a pokud jde o raidy tak beeman uz rekl že byl už skoro všechny 60-70dungeony. 10man raidy. a SSC+Hyjal. chbi par dulezitych raidu to pripoustim ale v tomhle pripade sem ochotnej se za něj přimluvit a v každém raidu za něj zodpovídat.
taky vím že beeman hraje wow delší dobu než já akorát měl smůlu na servery. ale Twinstar a Exalted by mu mohla umoznit to co jinde nestihnul.
Diky -diablo- afro
GooDiablo
GooDiablo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Dec 12, 2008 7:03 pm

Sardu, ocekavam Tvoje vyjadreni (ne rozhodnuti, to bude na mne a Ampovi)...situace je hodne podobna jako u druheho locka...Runa jede snad shamu, Manhunt zustal u hordy. Jsi tam Ty a Lex, nabrat tyhle 2 a mame krasne jadro warlocku, jake jsme jeste nemeli...premyslej o tom...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Sardukar Sat Dec 13, 2008 12:35 am

Seraphim/Hope napsal:Sardu, ocekavam Tvoje vyjadreni (ne rozhodnuti, to bude na mne a Ampovi)...situace je hodne podobna jako u druheho locka...Runa jede snad shamu, Manhunt zustal u hordy. Jsi tam Ty a Lex, nabrat tyhle 2 a mame krasne jadro warlocku, jake jsme jeste nemeli...premyslej o tom...
Ó takže už len vyjadrenie myslím že sa zaobídeš aj bez neho chceš sispraviť jadierko locku tak si ho sprav nič proti tomu nemožem udelať. Nic v zlom proti beemenovy nemal som čas ešte popýtať sa ho in game na pár dotazu lebo som si chcel čo najrýcheljšie doexpit locka ale už nemusím si totiž prijatý......
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Dec 22, 2008 7:29 am

Beeman byl nakonec vcera vecer po delsi dobre prijaty. Lock.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Beeman - Warlock - PRIJATY Empty Re: Beeman - Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru