Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška gildy Protectors of Light

+23
Borg
Orai
Ventor
Keeper
fidget
trion
Seraphim/Silverleaf
Vip
Xtrem
Lopin
Aphaasia
Koty
Glamdring
Odin
radeK
Ungoliath
Slinky
Anshu
Lexius
Stejk
Daris
Aleina
Aizerin
27 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Nov 19, 2009 12:24 pm

Nechtel jsem do toho tady moc kafrat, i kdyz sem mel nutkani Aizerina pozdravit a podporit v tom, do ceho se pustil, byt to ani pro jednu stranu neni jednoduche, ale trochu me vytocil Xtremuv pristup...

Za A) Ty lidi maji zvladnuty komplet T5 content, nekteri vic, nekteri min, ale nekonci v Kara/GL, takze klidek.

Za B) Za tohle me asi sjede Ungo jakozto Tvuj sef, ale kde se v to v Tobe bere? Glamdring, ktereho pouziju jako priklad, je taky ex-Pofl, je to skill, bez problemu zapadl a za dobu, co je u nas, ma odraidovano tolik, ze by ses mel stydet, se svou (ne)ucasti v raidu. K prihlaskam, a hlavne k takhle slozitym a zasadnim, by se predevsim meli vyjadrovat lidi kompetentni, lidi aktivni, lidi majici co rict.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Stejk Thu Nov 19, 2009 2:32 pm

Milá gildo, žijete v pomýlené představě toho, že v raidu pro vás bude vždy místo. Na slova "nás je tak akorát" začínám být alergický. V gildě má být v raid time idealně o 20 lidí víc, než se do raidu vleze. Tento stav je tak leda na BT a to ještě jak kdy. Na T5 instance máme obvykle tak 20-23 lidí, ti zbylí co jindy řvou o místo buď tvrdí, že s altem jo, nebo musí za 1/2 hodiny pryč.

Xtreme děkuji za tvou starost zda mám zapotřebí vysvětlovat na farmě taktiky. Bohužel ji vysvětluji vždy. S příchodem nových lidí se to nemění. Pokud bychom jezdili T4 raidy, myslím, že i tam bych musel opakovat věci jako "hýbejte se, nepřeagrujte, měňte targety..." Pokud vás trápí, že s novými lidmi farmy nebudou tak snadné, tak to vás můžu uklidnit. Většinou právě nově nabraní vkládají do raidu více snahy než kdokoliv jiný. A to jak v aktivitě, tak snaze jet za maina a něco na něm předvést. Příkladem nechť je minulý pátek, kdy právě účast nově nabraných ukázala, že to jde projet za večer.

Nežijte v iluzi, že jste něco vyjímečného. Tím trpí Burus. Každý má šanci předvést, že za něco stojí. A možná se budete divit, co se správnou pomocí a radou může předvést každý ze zde zapsaných. Je to na vás, zda je podpoříte a místo ohrnování nosu nad talenty a EQ poradíte a pomůžete, nebo budete držet místo v raidu pro vašeho alta, protože zrovna na tohoto bosse nemusíte a stejně jdete za 20 minut off... jen co dojedete 3 BG. Co se mě týče, tak mě zajímá gilda. Chci aby byla úspěšná a aby fungovala dobře. Nedělá mi problém nabrat člověka a během pár raidů zjistit zda za něco stojí, nebo je to trouba.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Daris Thu Nov 19, 2009 2:54 pm

Stejku pokud nějaká část tvého příspvěku byla směřována proti mně ber toto jako reakci, pokud ne ignoruj to

Ohrnování nosu nad talenty? naprosto na místě, talenty jsou low a vypovídají o nezkušenosti s classem.

Ohrnování nosu nad equipem? naprosto na místě, equip je víc než slabý a vzhledem k tomu, že v guildě je spousta dalších mágů co mají slabý equip a potřebují doequipit bylo by dost nemístný nabírat další.

Nerad bych dělal nějaký předsudky, ale prostě podle toho co vidim v přihlášce tihle mágove musí mit i low dmg, protože pokud správně koukam tak oba mají cca 100 spell hit tzn polovina hit capu, špatně osocketovaní, enchantovaní a již výše zmíněné talenty....

Chápu, že mezi těmi lidmi máte přátele, působí na vás sympaticky bo jakékoliv jiné "neherní" důvody, ale když se na to podíváte z herní stránky užitku by z toho bylo pramálo, dovolím si i říct, že by spíš bylo více škody...
Teď se určitě najde někdo kdo zase bude namítat, že jsme guilda, které záleží na kolektivu a ne equipu atd. jistě netvrdím, že kolektiv je špatná věc, ale ti co jsou v guildě delší dobu jistě ví, že neustálé tahanice o místa, neustálé wipování na farm bossech, neschopnost progressu a další věci rozhodně na všeobecné pohodě nepřidají, dle mého názoru by to vedlo jen k dalším tahanicím a nepokojům v guildě a proto, pro všechny výše zmíněné důvody jsem Proti

Bylo by na místě konečně se rozhodnout zda-li se bude toto téma probírat na VNT a pokud ano tak určit pevný datum a nepitvat se tu dále v tom

Za sebe můžu už jen dodat, že tohle je celý můj názor na tento problém a pokud bude nějaká porada na vnt tak tam tuhle argumentaci pravděpodobně jenom zopakuji.....

Poslední dodatek, který si nemohu odpustit už jenom ze slušnosti, mágove z PoFL, o kterých se místy může zdát, že tak nehezky mluvím :

Nic proti vám nemám, je to vše jen z čistě " herních " důvodů takže doufam, že pro to máte pochopení ... Wink

Daris konec Very Happy

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  trion Thu Nov 19, 2009 4:08 pm

podľa mňa je to viacmenej jedno o par tyzdnou tu je wotlk a do tej doby sa to nestihne ani eq-pnut ne to este aby nieco ukazali , skor by to mohla byt investicia do buducna kedze pribudne dalsia classa + niektory asi budu menit Laughing
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Lopin Thu Nov 19, 2009 8:06 pm

Berte to tak, ze pokud nas nevezmete, nemusite mit na wotlku dostatek lidi. Ne kazdy ho chce. Na zkousku nas vzit muzete a vyhodit vzdycky. Mozna napisu neco dalsiho zitra, ted mam problem s testovanim jednoho dungu. Kazdopadne, rozhodnuti je na vas

Lopin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  fidget Thu Nov 19, 2009 8:24 pm

Tak myslim, že by příchod PoL byl přínosem zhlediska toho že by nás bylo dost na wotlk ale nepřínosem je jak už zminoval daris situace u magu kde je nás opravdu dost(střídání na bossech kvůli velkému počtu) a platí to i v jinejch class. Je pravda že do t5(ikdyž se naplnímě nějak) se lidi netlačí a do t6 je nával a z PoL by byl ještě větší a myslim že někteří hráči by byli naštvaný že se nedostanou. Tyhle hráče většinou neznám osobně, ale když se to veme tak co tady psali tak by do kolektivu zapadli. Otázka je ji si by bylo uplatnění pro ně v raidu. Myslim že by to mělo hlavně rozhodnout vedení. Tot muj názor.
Za mě je to spíše proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Keeper Thu Nov 19, 2009 10:58 pm

Nejsem si jistý, zda je do guildy třeba tolik nových lidí zvlášť, když víc jak polovina class by nenašla uplatnění a bylo by prostě přeplněno (např. magové, palaši) Já jsem PROTI
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Anshu Thu Nov 19, 2009 11:27 pm

Podle mne stejne prijde konec sveta Wink , ale ted vazne, myslim ze uz bylo natlachano dost.
Ti lidi sou si vedomi do ceho jdou a urcite budou radi za kazdou prilezitost v raidu, ale na druhou stranu verim, ze si uvedomuji jaka bude situace v nekterych clasach. . . a ze pochopi kdyz se do raidu nebudou dostavat tak casto . . . a stejne wotlk klope na dvere . . .

V kazdem pripade by si mneli promluvit Gum s obema pravyma rukama, respected a CLka . . . verim ze se dohodnou a tady to locknou pac se bojim co zde bude az sem kouknu priste Smile

(Darisi schovej ten nuz !! . . . Stejku na co ti je ten revolver ? Razz *joke*) lol!

Anshu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 28. 10. 09
Age : 43
Bydlisko : Nove Zamky, SR

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Ventor Fri Nov 20, 2009 12:48 am

To co napsal Xtrem se mi taky nejak extra nelibi nezni to zrovna hezky hlasi se k nam protoze sem "pratelsky kolektiv" a ty jim napises do prihlasky todle .... za locka bych byl mozna i pro i kdyz ten gear Sad a zajimalo by me jak je na tom s pred q ale ty amgove a paladini nevim nevim .... uz aby byla porada zatim jsem mozna spis pro
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Stejk Fri Nov 20, 2009 2:57 am

Revolver? Ale ne. S Darisem problémy nemám. CL co má názor a projeví jej je vždy vítané. Myslím, že to že občas máme jiný názor, není nic co se dá považovat z konflikt. Daris se stará o svou class a jeho provořadý zájem je aby mágové byli v pohodě. Tak to má být. Já se zase snažím koukat na věc z hlediska RL a guild HR. Nasraný budu jen když se lognu a on mi je nedodá.

Tohle je složitá situace. Nejsem věštec, tak vycházím z předchozích zkušeností. Rozhodně do toho nemontuju sympatie, nebo antipatie. Má priorita je tahle gilda. Ne ti co se do ni hlásí, ti co už v ní jsou, ale gilda. Věřím totiž, že zdravá gilda dělá spokojené lidi, nikoliv spokojení lidé zdravou gildu.


P.S. Víte že už byla situace, kdy jsme měli dobře vybavené členy, bylo nás relativně dost a i tak jsme hromadně nabrali spoustu mizerně vybavených lidiček. Dokonce to byla jedna z prvních věcí co se v Exalted udělalo. Bylo to těsně po rozpadu Blacklistu. Jeden z těch lidí vám dnes dělá GuMa, druhý má respected a vaří vám flashky a mnoho ze zbylých tenkrát zelených moulů je dnes tvrdé jádro gildy.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty re:

Příspěvek  Orai Fri Nov 20, 2009 10:52 am

Já vám to usnadním,nechci k vám.Záleží mi na lidech ne na equipu,to že sem low je má věc a neřeším ji.Nebudu se doprošovat jestli mě někam chcete nebo ne,chtěl sem jen zůstat s partou se kterou se znám osobně a hraju s nimi už 1.5 roku.Chtěly sme se jako kolektiv k vám přidat,proto všici nebo nikdo.Takže pokud padne Pofl padnu i já,pokud nás přijmete ještě budete koukat co lamy z PofL umí.


Ještě něco řeknu závěrem:Ano máme low full T5 eq,ano neznáme BT,ale rozdíl mezi náma je ten že my sme se na raidech střídaly a equipovalo se zaraz během víkendu asi 50 online lidí,to je teprve tlačenice.


HOWK!!! za postavy Alldem a Orai

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Stejk Fri Nov 20, 2009 11:42 am

Orai napsal:Já vám to usnadním,nechci k vám.Záleží mi na lidech ne na equipu,to že sem low je má věc a neřeším ji.Nebudu se doprošovat jestli mě někam chcete nebo ne...

HOWK!!! za postavy Alldem a Orai

Přihlášky nejsou místo, kde tě lidi poplácají po zádech a řeknou "tak pojď". Řeší se tu hlavně věci nepříjemné a cílem je vyřešit je tak, aby nikdy nemusely být znovu řešeny, pokud budeš v gildě. Obzvlášť se to rozpitvává pokud se vás hlásí víc a máte kouzelné přání typu "jeden za všechny". Lidi jsou upřímní, neměl bys jim to vyčítat. Taky tu nikdo neříká a ani nechce aby ses doprošoval. Co ale čekáš? Že lidé nebudou říkat své názory? Nezlob se, ale nejsme z tvé gildy, neznáme tě 1.5 roku jako tví parťáci. Holt tě posuzujeme podle EQ, zvolených enchantů a gemů a talentů. Ne proto, že nás to baví, ale protože jinou možnost nemáme. Kouknout na to co máš na sobě a na preQ není ohrnování nosu, ale posouzení toho co jsi za tu dobu co twin existuje udělal.

Lidi teď napíšou co si myslí. Něco bude kravina, něco zabolí, ale tak to holt chodí. Pokud to chceš zkusit, tak bys měl vydržet. Ono... doprošovat se nemusíš, ale já taky ne.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Lopin Fri Nov 20, 2009 12:14 pm

Hele, neni jiz cas, abyste se vy poradili na VNT a stanovili datum? Tato diskuze na foru k nicemu nevede.

Jak rikam, je jen na vas, pokud chcete vyzkouset "Lamy" z PoL, nebo ne. Ja se niceho doprosovat nebudu. U me neni problem zaridit si misto temer v jakekoliv guilde. Ale chci zustat s PoL. Proto jsem tady.

Lopin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Orai Fri Nov 20, 2009 12:42 pm

Stejku promiň že sem píšu zase,ale posuzovat a rozhodovat se máte sice vy,protože my k vám lezem,ale kdy s tím začnete?Protože co čtu, tak tu je jen, mágové mají na "nepovolený výraz" gear a bude jich moc,ale hlásí se k vám resto druid,hunter a paladini,o těch sem nečetl ani slovo,buď tvý CL mají moc práce,nebo neví co s tím?Víš místo toho dohadování a psaní tu kdyby ste radši poskládaly raid s naším základem a doplnění o vaše lidi a tam uvidíš za co stojíme.Je na "nepovolený výraz" posuzovat třeba mě podle gearu, enchů, talentů a gemů,protože nejsem z těch co do gearu bude cpát epický sockety a bůhvý co dalšího když to můžu např kdykoliv změnit a i bez toho mám self buffed 2156BH a nemám jedinej epic socket a jen 3x T5.Co posoudíš z twin armory,které ani nedokáže spočítat bonusy ze setu a talentu,na armory mám kolem 1800 bh a to už dávno není pravda.Myslím, že buď dáme nějakej testovací raid kde si oťuknete dmg,healy,tankování a uvidíte,protože z papíru skill nevyčaruješ,nebo se na takovou polemiku tady můžem vykašlat a my to skusíme někde jinde.

Díky za přečtení.

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Anshu Fri Nov 20, 2009 1:11 pm

Orai napsal:Stejku promiň že sem píšu zase,ale posuzovat a rozhodovat se máte sice vy,protože my k vám lezem,ale kdy s tím začnete?Protože co čtu, tak tu je jen, mágové mají na "nepovolený výraz" gear a bude jich moc,ale hlásí se k vám resto druid,hunter a paladini . . .

Kdyby si cetl pozorne tak se dozvis z postu Lexiusa na 1 strane:

. . . Rozhodování chvíli potrvá a nebude z nejlehčích. Ostatně GuM tu až do pátku nebude a nečekal bych, že rozhodnutí padne předtím, než se objeví. Prosíme tedy o trpělivost.

Dnes je patek dorazi GuM a na 105% probehne i diskuse na VT.

Anshu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 28. 10. 09
Age : 43
Bydlisko : Nove Zamky, SR

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Stejk Fri Nov 20, 2009 1:11 pm

Lopin napsal:Hele, neni jiz cas, abyste se vy poradili na VNT a stanovili datum? Tato diskuze na foru k nicemu nevede.

Jak rikam, je jen na vas, pokud chcete vyzkouset "Lamy" z PoL, nebo ne. Ja se niceho doprosovat nebudu. U me neni problem zaridit si misto temer v jakekoliv guilde. Ale chci zustat s PoL. Proto jsem tady.

S vašim GuM jsme věc přestupu řešili skoro týden přes whispy. Psal jsem mu, že dříve znamená lépe. I tak zabralo nějaký čas sepsat a hodit sem vaši přihlášku. Náš GuM se dnes po týdnu vrací. Proto věci trvají tak dlouho. Asi vás to překvapí, ale hromadné přestupy bereme celkem vážně. To že si zvládneš zařídit místo kdekoliv na tom nic nemění. Redaktorování TS je sice hezké a věřím, že ulehčuje hledání gild, ale v raidu je celkem na nic.

Zajímalo by mě, kde berete tu představu, že chceme doprošování. Takové věci se tu nevedou. Kecá se a píše, protože pokud vás nabereme, tak ne pro okrasu.

Orai napsal:Protože co čtu, tak tu je jen, mágové mají na "nepovolený výraz" gear a bude jich moc,ale hlásí se k vám resto druid,hunter a paladini,o těch sem nečetl ani slovo,buď tvý CL mají moc práce,nebo neví co s tím?Víš místo toho dohadování a psaní tu kdyby ste radši poskládaly raid s naším základem a doplnění o vaše lidi a tam uvidíš za co stojíme

Tak pokud čtu správně tak naše CL za paly se už vyjádřilo a to kladně. Dokonce nezávisle na gearu. Možná tě překvapí, že neposuzujeme člověka podle jeho vybavení, ale schopností něco s ním udělat vlastními silami. Třeba správný ench, nebo gem za 15 bojek není problém pro nikoho. Vylepšováky za repku a talenty taky nezávisí na tom zda jsi v malé, nebo velké gildě.

Co se týče nabrání do raidu... na test jsem s vámi jel jedno non hero. Poslouchal a sledoval co a jak děláte. Byl jsem u vašeho progressu Kaela a sledoval vaše RL a to jak řešíte raid. Ve středu jsem kontaktoval Aizerina a nabral ho na naše oko abych koukl jak jede a aby měl i on představu jak jedeme v Exalted a zda mu to sedí. Nabídl jsem mu místo pro kohokoliv z vás. Nikdo tu nebyl. Tohle je opravdu nadstandartní zájem oproti jiným přihláškám. Pokud nevěříš, začti se do vyřešených.

Já o vás svou představu mám. A vím v čem můžete být užiteční a v čem naopak brzdit. Až se GuM vrátí, vypíše poradu. Předpokládám, že to bude o víkendu. Vaše přihláška je zde od pondělí 16. Trvalo vám týden ji napsat a jste nervozní po 4 dnech co se řeší? Myslím si, že to že ji nepodceňujeme je něco co by mělo být vnímáno kladně a né naopak.

Takže přátelé... konec výrazů jako doprošování a podobně. Stopněte prosím i rady na téma kolik lidí mělo Pofl v gildě a jak dlouho má trvat přihláška. Lidem z Exalted doporučuji vyvarovat se podobných postů jako vygrcal Xtrem (doporučuji ti zkouknout vlastní starou přihlášku) a závěrem naposledy žádám o trpělivost a zdravý rozum.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Keeper Fri Nov 20, 2009 3:56 pm

Po přečtení několika posledních postů jsem už jistě proti, nelíbí se mi vaše vyjadřování a to, že nejste vůbec trpělivý. Dívím se Stejkovi, že má s vámi tolik trpělivosti. Osobně si myslím, že je nás teď v giuldě opravdu dost, nějaké classy by potřebovali sïce doplnit, ale bohužel pro vás, to nejsou skoro žádné co nabízíte.
Toť za mne Twisted Evil
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aizerin Fri Nov 20, 2009 4:08 pm

Poprosil bych taky nase lidi, aby se uz nevyjadrovali. Dnes jak uz bylo psano dorazi Tasik. O jednani na VNT urcite budete jednat nejdrive Vy, ale byl bych rad kdybych mel moznost promluvit i ja, protoze jak uz bylo receno, pokud bychom to meli resit tu, tak to bude onen 20ti strankovy topic.

to PoL stop spam a cekejme jak to dopadne

Aizerin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Borg Fri Nov 20, 2009 5:19 pm

Nemá cenu tu komentovat co se tu všechno psalo. Věřím, že jste dobrým kolektivem a chtěli by i nadále zůstat spolu a zřejmě zakořenit u nás. Osobně proti tomu nic nemám, z poslední takové akce jsem zklamán nebyl.

Či-li v případě priesta: Wecza

Před pár dny jsem celkem jasně odmítal priesta Chrigel. Jelikož se ukázalo, že bude zřejmě přijat jako alt a jeho páníček bude hrát nejspíš za warlocka. Takže spočítal jsem si kolik je 1+2. V současné době je v guildě celkem 16 priestů: 2x shadow, 5 altů ( přibude šestý), 3x jsou v hibernaci a 6 poměrně aktivních, 2 kousky se chystám vypudit. Takže pro mě by nebyl problém, aby jsi zaplnil strop.

Equip máš slušný ( v rámci možností ). Zkušenosti určitě budou. O tom, jakým skillem oplýváš, o tom bychom se přesvědčili Cool.


Naposledy upravil Borg dne Fri Nov 20, 2009 6:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Odin Fri Nov 20, 2009 6:17 pm

Ja skor cakal az na poradu ale budis. Orai neboj sa, dovolim si povedat ze pomedzi CL si zakladam asi najviac na skillu a to fakt ze striktne a bez milosti Very Happy . Co sa tyka tankadinov tak tych mame plny stav, ale ak ma byt za mesiac a tyzden wotlk nahodene cca tak by ma nezabilo nabrat niekoho co by chodil slabsie raidy, ale inac 2x aktivny tankadin v G staci docela, bere sa vzdy len 1 a na par bosoch ti je uplne k nicomu bo na inych neni nutnostou. Co sa tyka holadinov, to je postava o tom poznat 4-5 cudlikov z toho permanentne mackat 1-2, jedine co som vam z equipu zisitil je ...nvm ktory z vas to uz bol pozeral som to pred tyzdnom ...trosku divne socketovanie moc na BH , menej critu a regenu ale budis Very Happy, myslim ze obaja splnate moje podmienky nasadenia do HS, pripadne uvodnych bossov v BT. To jest all co zistim z toho co mate na sebe, kazdopadne zvisok su reflexi ktore zistim az budete ked tak v G. PRO nabratie oboch holy budem len v pripade ze mi tasik odsuhlasi jednu vec. + urcite sa budem dozadovat prava o kick ked nebudu splnene ocakavania.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Tasik Fri Nov 20, 2009 10:53 pm

Ok, jsem z6 a jeste se rozkoukavam.

Kazdopadne - po debate uzsiho vedeni a sirsiho plena nasi guildy jsme se vicemene rozhodli pro prijeti.

Rad bych zduraznil DVE veci ...

za A) prijmuti vetsiho poctu hracu muze byt prinosem pro obe skupiny, ale zaroven to obe muze i dost poskodit - toto bychom velice radi eliminovali predem a i kdyz to nejde stoprocentne, tak jedna z podminek vaseho prijeti bude jednoznacne nekonfliktnost pri nabirani do raidu - RL se vzdy pri nabirani do raidu snazi respektovat dva aspekty (vlastne tri - treti bude pak v zavorce) a to - nazor CL, kvalita invitovaneho hrace a jeho gearu vzhledem k vypsanym bossum (treti a nejdulezitejsi PRIPRAVENOST DANEHO HRACE NA DANOU INSTANCI - a to predevsim z hlediska taktiky - talenty, gemy atd nechavame na CL). Ocekavame od vas znalosti taktik na bosse, na ktere se prihlasite do GC a plne akceptovani rozhodnuti RL o tom kdo bude a nebude v raidu - na oplatku nabizime, jak zajiste vite, plne cisty TBC content, velmi schopne RL a guildu s pratelskym az kamaradskym pristupem

za B) Vsichni, ktere nabereme jste nabrani na rank Test a to s tim, ze v prubehu tohoto "testovani" budou zohlednovany ruzne aspekty vaseho chovani a aktivity - NIKDO nema jistotu, ze z ranku Test prejde na rank Member - jak jsem psal, budou CL, RL a vedeni jako takove sledovat vasi cinnost a aktivitu a na zaklade vaseho pristupu se CL a vedeni rozhodne, zda si rank Member zaslouzite, toto je VELMI DULEZITE a rozhodne si to uvedomte, zavisi na tom vas postup v guilde....


Vseobecne se nebranime novym lidem a novym pristupum, ale jsme guilda s rozumne zavedenym radem. Valna vetsina z
vas si pamatuje Semika jako hribe a tim padem nepocitame s problemy typu neakceptovani nasich vnitrnich pravidel, presto bych rad upozornil, ze to, jak se chovate se vam vzdy od ostatnich vrati nekolikrat Twisted Evil

Mimochodem - jedno z nasich nepsanych, presto vsak velmi tvrde dodrzovanych pravidel je jasne pozadi jednotlivych characteru a prihlasky k jinym guildam - v pripade vasi prihlasky do jine guildy nasleduje kick bez pardonu. A k tomu prvnimu - vzhledem k tomu, ze se vyskytly pochybnosti o historii charu jmenem Firestick tak tento char jsme se rozhodli NEPRIJMOUT ...

Pokud k memu "vyjadreni" mate nejake pripominky prosim o jejich reseni zde na forku, zaroven bych si jeste pred zapocetim prijimani clenu POLu k nam, rad promluvil s Aizerinem na VT, takze si ingame domluvime schuzku - online budu dnes v noci, zitra kolem poledne a pak v nedeli odpoledne - nasledne budu zase par dni mimo .... Rolling Eyes

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Daris Fri Nov 20, 2009 11:08 pm

no.. tak nový mágové na uvítání pro vás mam hned píšničku :
https://www.youtube.com/watch?v=m5INsndIw40

a teď trošku z vážnější stránky věci..... ozvěte se mi co nejdříve po tom co budete nabráni, čeká nás hodně práce Wink

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Firestic/Kessei Sat Nov 21, 2009 1:13 am

Dobrá, je to tvoje rozhodnutí a to budu respektovat, ale chci ti ujasnit pár vecí:
1. Tuto postavu sem expil/pomahal expit (při "zkolabování" OG a vzniku twinu - pod původním nickem Tygrandara.). K tomuto účtu mám původní a stále funkční email i s heslem.
2. nedostatek skillu (malo nahealovatno) toto bylo jen o Essenci a Gurtoga. To je muj problem, ať už sem napišu cokoli nemohl bych pravdivost nijak dokazat.
3. Neznalost taktik, neschopnost pohybu u bossu: u terrona sem nikdy newipl raid a nikdy sem neudelal nic co jsem podle bosskillers.com neměl. Všechny bosse (kromě bossu v swp od Brutaluse dál) mam prochozené.
4. Kicknut jsem opravdu byl, ješte s předstihem než sem stihl leavnout gildu sam z duvodu, ktery jsem uvedl již v přihlášce.

Firestic/Kessei
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 21. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Prorok Sat Nov 21, 2009 1:56 am

Firestic/Kessei napsal:Dobrá, je to tvoje rozhodnutí a to budu respektovat, ale chci ti ujasnit pár vecí:
1. Tuto postavu sem expil/pomahal expit (při "zkolabování" OG a vzniku twinu - pod původním nickem Tygrandara.). K tomuto účtu mám původní a stále funkční email i s heslem.
2. nedostatek skillu (malo nahealovatno) toto bylo jen o Essenci a Gurtoga. To je muj problem, ať už sem napišu cokoli nemohl bych pravdivost nijak dokazat.
3. Neznalost taktik, neschopnost pohybu u bossu: u terrona sem nikdy newipl raid a nikdy sem neudelal nic co jsem podle bosskillers.com neměl. Všechny bosse (kromě bossu v swp od Brutaluse dál) mam prochozené.
4. Kicknut jsem opravdu byl, ješte s předstihem než sem stihl leavnout gildu sam z duvodu, ktery jsem uvedl již v přihlášce.

A po 5.: Po 3/4 roku kedy za teba hraval pravy Firestic, dokonca si zaplatil zmenu nicku, nafarmil t6 equip si sa rozhodol vratit si z nicoho nic char spat, vsak ? Si akurat chudak a sebec. Prisiel si online, zacal tvrdit ze Firestic skoncil ze si jeho kamarat, ktoremu prenechal account. Siel si s nami BT-hotova katastrofa, so svojim skillom bez radsej na wow trenager. Ked si tak plny chuti hrat za Firestica, zmaz equip a zacni.

/edit: Pardon za prispevok do tohto postu, ale tento clovek je len klamar, ktory ako tvrdi neodisiel od twos, ale bol kicknuty spolu s jeho dementnym bratom.

Prorok
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Firestic/Kessei Sat Nov 21, 2009 12:07 pm

Seš TWoSak a si prostě naštvanej. Vim něco co ty nevíš. Na tento topic to nepatří. Ujasnim ti jen to že ten váš praví Firestic opravdu nehraje.

Firestic/Kessei
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 21. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light - Stránka 2 Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru