Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška gildy Protectors of Light

+23
Borg
Orai
Ventor
Keeper
fidget
trion
Seraphim/Silverleaf
Vip
Xtrem
Lopin
Aphaasia
Koty
Glamdring
Odin
radeK
Ungoliath
Slinky
Anshu
Lexius
Stejk
Daris
Aleina
Aizerin
27 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aizerin Mon Nov 16, 2009 11:45 pm

Zdravím všechny členy gildy exalted. Mé jméno ingame je Aizerin, mnozí mne asi znali jako GuiM gildy Protectors of Light. Právě proto píši teď zde na vaše fórum. Naše gilda začala procházet velkou krizí, ze které jsme se už ale nedostali. Odešlo mnoho dobrých lidí do jiných gild. Zůstali jen ti, kterým nešlo o EQ, ale o gildu. Jen ti co měli pevné srdce a důvěru a nešlo jim jen o pouhý raid, ale i kolektiv, který se jej účastnil. Dovedu si říci, že nabízím to nejlepší co mám a co jsem kdy měl. Protože jako guildmaster jsem selhal a gildu neudržel, tak i přes to chci, abychom s těmi kdo vytrvali, mohli pokračovat v raidování pod vedením někoho lepšího. Rozhodli jsme se, že gilda už nemá budoucnost, tak jak byla a musí uplynout dlouhý čas, abychom snad jednoho dne mohli znovu sejít po zástavou PoL. Víra však jest slabá a tento den nejspíše nikdy nenastane. Proto chceme nyní sdílet budoucnost s vaší gildou a doufám, že nám to umožníte.


[WoW]
Nick: Aizerin (Brinn)
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: MAGE
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za tuto class hraji již tři roky, myslím si že ji znám dost dobře. Jedu fire talenty, protože u nás jsem to tak měl zavedené. DPS fire/arc :-) nvm arc ma pry vetsi ale fire mam radsi a mam za nej vetsi zkusenosti.

Talenty: fire (ciste PvE zadny draci dech ani blast wave)
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Aizerin&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Přiznám se, že neznám taktiky na pulku her. Nebyl na to čas. Za to znám a umím vysvětlit taktiky až po 2. bosse v hyjalu a 1. bosse v BT ostatní neznám, nepotřeboval jsem je, ale není problém abych si je dohledal a naučil. (bosskillers a zlatý kruh jsou me oblíbené stránky pro zjištění taktik.)
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji od doby kdy jsem dostal PC, které wow utáhlo. A to je 3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Počet epických itemů je větší než počet slotů pro jejich osazení. Very Happy Equip neni vsechno vim to z vlastnich zkusenosti ale mam 4/5 t5 v bance 5/5 t4 jedine za co se stydim tak je ench na headce Sad


Předcházejicí guilda/y: Protectors of light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Z gildy neodcházím jdu s ní tam kde vidíme budoucnost.

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Docela dost lidí Stejk, Silverleaf, Gigant, Glamdring, Aleina, Odin, Qwertzr, Kiklop, Kozelbeer, VyzranaSvina, Speller (podobné pro ostatní)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Moje jméno v reálu je Petr, nesnáším PvP (už jsem 8 měsíců nebyl v aréně a asi 5 v BG ,-) ) velice jsem si oblíbil hru world of warcraft 3 roky jsem aktivně působil jako GuiM gildy protectors of light. Poslední rok a půl (kdy jsme se dostali do raidovací pozice) a něco jsem ve své gildě působil jako raid leader. Mám bohaté zkušenosti s vedením raidu. Bydlím v Mladé Boleslavi. Kdo by chtěl tak se může podívat jak vypadám na fóru naší gildy. Zkoušel jsem si momentálně hrát s tvorbou videa. Hrával jsem DrD a rád čtu fantasy literaturu. Muj oblíbený seriál je hvězdná brána (to u mnoha lidí z naší gildy Very Happy).


[Další člen]

[WoW]
Nick: Antik (Qvo)
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE + farming
Class: MAGE
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraji převážně za ni, takže jsem se s ní už velice sžil a ovládám ji velmi dobře.

Talenty: arc/fire
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Antik&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Zkušenosti si myslí, že mám dobré spíše výborné karazhan až hyjal. Taktiky si sám sháním, takže když vím, že se půjde na něco co neznám, tak si předem zjistím co a jak. Jsem jeden z lidí co pomáhal zajišťovat připravenost raidů.
Jak dlouho hraješ WoW: rok a ještě dlouho asi budu Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
Tak full t5 ZA měl by být vidět na armory.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: - - - - - - - -

[Real Informace]
Věk: 30
Znáš někoho z Exalted?: obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Mnoho mě nenapada co bych sem mohl napsat tak znam se osobne s Aizerinem, Sqeem, Wasabim, Glamdringem. Myslím, že jsem v poho člověk klidně s někym můžeme skočit na pivo. Jediný můj problém je, že mi nefunguje moc dobře integrovaná zvuková karta Sad . Na mainovy mam ENG/MIN, takže roboti nejsou problém ,-), i když si myslím, že nebudou potřeba. Na druhe postavě mam LW a Skin.


[Další člen]


[WoW]
Nick: Orai (Alldem)
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE + farming
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Zkušenosti s class mám dobré nejsem žádný začátečník

Talenty: holy (už něco mám i na prot)
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Orai&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: No wipe jsem ještě nezavinil tak si myslím, že dobré Smile taktiky umím a když něco nevím tak se předem zeptám nebo si to najdu. V gildě jsem se taky staral o DKP tresty.
Jak dlouho hraješ WoW: Už to je asi 2 roky je to velice naviková hra
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
Tak asi jako všichni na tomhle listu t5 3 kousky 1*t4 na ramena nebylo štěstí a dark blesing v mé ruce dělá divy.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: - - - - - -

[Real Informace]
Věk: 25
Znáš někoho z Exalted?: obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Alchemy a herbalismus pripadne BS a Mining jsou moje profese. Co bych dál řekl. Jsem pracující člověk. Znám se s Antikem a Wasabim ze srazu i s Glamem Aizim a Sqeem. Myslím, že jsem v pohodě. Je téžké takto o sobě psát to by spíš měl někdo jiný. Myslím, že když se budeme potkávat v gildě tak mě poznáte lépe. A jak psal Aizi SG taky znam.


[Další člen]


[WoW]
Nick: Wecza
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE (když není co dělat tak PvP)
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: už hodne zkušenosti sem pobral , hral sem za ni dřive i na narniasu

Talenty: holy/disc 20 v discipline 41 v holy
Staty: hp:7011 mp:10905 bh:2081 mr:691 http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Wecza&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Mám dobré zkušenosti až do hyjalu a i bt ale jen zatím některé bosse, občas jsem pomahal s leadrováním a vysvětlováním taktiky
Jak dlouho hraješ WoW: zhruba 5 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Wecza&realm=Twinstar

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: - - - - - - -

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): hlavně hraji o víkendu přes tejden se objevim jen podle toho jak mam školu a tréningy ale rád pomužu i se skladaním raidu a rád zajdu když se nějaky skladá. Znám se osobně s firestickem.


[Další člen]


[WoW]
Nick: Torqe
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?:

Talenty: furry 17/44/0
Staty: AP 1850,crit 28%,hit 285
Zkušenosti v dungoch:Raidy které jsem úspěšně navštívil na Twinstaru:SSC, The Eye, Karazhan, Zul Aman, Gruuls Lair,Hyjal.
Jak dlouho hraješ WoW:wara hraju rok a neco a jinak mam vetsi zkusenosti za fury tanka jsem hral jen na funech apod... celkove wow hraju 2 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):eq t4 ramena,t5 ruky jinak http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Torqe&realm=Twinstar ale nejspis bude neodpovidaji protoze tam jsem v pvp eq.
Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: - - - - - - -

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):v RL Slušný!! chlapec ze střední školy. rad zajdu na pivko, wow hraju pro zabavu a rozhodně s tím nechci přestat. No moc toho není ale myslím, že je to výstižné ,-).


[Další člen]


[WoW]
Nick: Wassabi
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE):
Class: warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Zkušenosti s class mám dobré, ale vždy se rád přiučím.

Talenty: destro
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Wasabi&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch:
Jak dlouho hraješ WoW: 1rok +-
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
Tak jako ostatní mám gear z T5 instancí včetně pár tokenů víc určitě poví armory.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Jak řekl aizerin jdu tam kam guim

[Real Informace]
Věk: 28
Znáš někoho z Exalted?: obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Nevim co bych o sobe napsal asi jako vsichni. Takze jsem taky pracujici clovek takze jsem s WoW zacal jako odreagovani po praci no a je z toho zavislost. Jsem Antikuv bratr a znam se osobne s Alldemem a s par ostatnima ze srazu.


[Další člen]


[WoW]
Nick: Ellandre
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Zkušenosti s touto class mám docela dobré, ale je prakticky zbytečné toto říkat, protože sám nemohu soudit.

Talenty: protection
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Ellaandre&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Zkušenosti v dungách mám si myslím dobré. Prošel jsem si normaly hera T4 i T5 dungy T6 jsem zatim moc nebyl pouze Hyjal první Boss. Taktiky pro mne nejsou problém. V gildě jsem chvíli sloužil i jako Raid leader. Proto si myslím, že taktiky ovládám.
Jak dlouho hraješ WoW:
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Tak gear mám o něco slabší než ostatní ale mám t4/t5 gear.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Obdobně jako Aizerin

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Nevím co bych měl psát tak na Twinstaru jsem znám jako redaktor Lopin. Rád se zúčastňuji různých srazů. A rád vybíhám eskalátory v metru. Teď jsem nebyl aktivní, protože jsem odpalil několik grafik. (možná jste slyšeli) Teď se hodně starám o testování wotlku, protože v gildě momentálně nebyl moc pozitivní stav.


[Další člen]


[WoW]
Nick: Sqee
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dva roky hraní za balance druida mě naučili hrát velmi dobře.

Talenty: balance
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Sqee&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Zkušenosti v dungoch mám velké od deadmines až po hyjal.
Jak dlouho hraješ WoW: Myslím, že to už je tak 2,5 roku ? Nevím to přesně čas přitom tak rychle běží.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
Mám t5 head ostatní itemy mám ze ZA a dalších dungeonů. Převážně se equipuji do non setů nejsem zastáncem toho, že t5 je to nej.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Obdobně jako Aizerin

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Momentálně mám problémy s časem a internetem ale to by se mělo snad už brzo vyřešit. Taky na twinstaru působím jako DEV/EM.


[Další člen]


[WoW]
Nick: Astalos
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE (když není do čeho píchnout tak PvP)
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Zkušenosti s touto class mám velké. Jak za retri tak za holy. Prot jsem nejel nejsem moc tip na tankovani. ALe paladina už jsem jednou hrál i na jiném serveru Smile a když nevím kamoš z offi poradí.

Talenty: holy
Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Astalos&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Tak v dungách mám zkušenosti od deadmines (už se těším na heroic verzi Very Happy ) po hyjal do BT jsem se ještě na twinu nedostal na jiném serveru už jsem něco viděl ale funkčnost může být jiná.
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraji s přestávkou asi 3 roky.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Kvalita itemů nvm těžko soudit co je dobré a co lepší myslím si ale, že těch pár t5 je dobré.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: - - - - - -

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Zhruba obdobně jako Aizerin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak co bych o sobě asi tak mohl říci? Škola není zrovna moje záliba. Hraju na kytaru, mám rád skupinu Dream Theater. Délka vlasů je přímo úměrná skillu na raidech Smile (mám je dost dlouhé -> veliký skill )


[Další člen]


[WoW]
Nick: Firestick
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE (PvP jsem byl v současné situaci naší gildy)
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Už přes dva roky hraju za tuto class a to hlavně za resto. (tento spec mám i nyní)

Talenty: resto
Staty: 2100BH, 750mp5 - unbuff na armory se to trochu liší podle eq co mám na sobě (t5/t6 gear) http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Firestic&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: BT, ssc, eye, kz, GL, hyjal -> prakticky všechno
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraji už 3 roky a zatím s tím nehodlám přestat
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): equp: full t6 resto - t5/t6 balance

Předcházejicí guilda/y: TWOS z té jsem odešel kvůli chování a způsobům odešel jsem do PoL kde jsem setrval až do teď, kdy po gildovní poradě jsme se shodli, že bychom se rádi dostali do vaší gildy.
Důvod odchodu z předcházející guildy: o jedno nahoru

[Real Informace]
Věk:16
Znáš někoho z Exalted?: v Exalted moc lidí neznám přímo ale tak podle jmen by asi odpovídalo to co psal aizi +/-
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): K wow mě přivedl před 3roky bratranec, za tu dobu jsem vyzkoušel mnoho dungeonů, classu (nejvíce mě bavily mag a druid), mužu používat VT i TS (k zastižení jsem na skype) aktivně hraji od 17h, addony: DMB, X-perl, omen, recount, quartz, Ct mod.

[Dodatky]
Všichni používáme VNT/TS
Byly jsme zvyklí na kalendářový systém raidů (GC, raid planer), postupně jsme přešli na pravidelný režim raidů (v tu hodinu se jde raid 25man co se uvidí)
Všichni máme q do Hyjalu a Wecza má BT hotový a ostatní fantom/alar část
Všichni máme profese na full suma sumarum máme v této sestavě všechny profese až na jew
Jsme dobrý kolektiv a wipování považujeme za součást raidování. Rádi se učíme nové taktiky a spíše než EQ nás zajímá účast na raidech. EQ je jen slabou náhraškou za kvalitní kolektiv a časem stráveným v dobrém kolektivu.


[Doslov]
Proč jsme si vybrali zrovna gildu Exalted? Tato otázka je určitě nutná k zodpovězení. A je to prakticky jednoduché, když jsme chtěli pomoci s progresem Kaela, tak jste to byli Vy kdo nám pomohl a NE někdo z jiných gild. Proto doufáme, že se brzy potkáme na raidech a budeme moci ukázat co v nás je. A snad i trochu vynahradit snahu, kterou jste do nás vložili ve váš prospěch.

[Aizerin PS:] Tři roky jsem vedl lidi v PoL. Nikdy jsem nebyl v žádné jiné gildě, jako dost lidí z této přihlášky. Myslíme, že naše cesta vede tudy. Snad se nemílíme a vy v nás vložíte důvěru.


Naposledy upravil Aizerin dne Wed Nov 18, 2009 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát

Aizerin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aleina Mon Nov 16, 2009 11:55 pm

S Aizerinem jsme zacinali s wow priblizne ve stejnou dobu, kdysi jsem i ja byvala jsem clenem PoL. Aizerin je a byl dobry GuM, ktery se nestaral ani tak o svuj equip, ale predevsim o cleny sve guildy, pomahal jim resit problemy, je trpelivy, vytrvaly a ochotny pomahat. Kdysi i ja jsem byla GuM, po pul roce jsem GuMovani mela uz plne zuby, ze jsem na to nemela nervy, on to vydrzel 3 roky, coz si zaslouzi opravdu obdiv.

I ti dalsi, co se hlasi, i kdyz nektere nejspis neznam, tak neutekli za lepsim, kdyz se guilda dostala do potizi, takze taky usuzuji, ze jim ani tak nejde o equip, jako o to, aby hrali v dobrem kolektivu a take zustali spolu. Zkratka pro.

I my, co jsme prisli z AoD jsme prisli takto hromadne, myslim, ze vetsina do guildy celkem zapadla.

Aleina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 16. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Daris Tue Nov 17, 2009 1:09 am

poprosil bych tě aby si příhlášky rozdělil do více topiců kvůli přehlednosti, co se týče mágů, bohužel jsme přeplněni i přez to, že věřím, že by ste zapadli do party a že by ste mohli být fajn členy ale bohužel stav mágů je plný

pár dodatků pokud by někomu nestačil stav mágů jako důvod pro nepřijetí

úrověň equipu je horší než u našich nejnověji nabraných mágů, kteří se potřebují doequipit ( pendlum a kiklop, fidget taky nemá zazračný eq ) takže to je další věc co hovoří ve váš neprospěch

talenty jsou víc než spatné ( ano ty se dají změnit jednim retalentem vim vim, ale jen další důvod )

a poslední věc co je sice taky diskutabilní a lehce napravitelná je neznalost raidů, které sou pro nás prioritní

Takže bohužel jako CL magů pro hlásící se mágy musím říct NE

pokud nakonec padne nějaké jiné rozhodnutí a budete příjati rovnou říkam, že vaše účast na raidech bude minimální, jak jsem uvedl výše jsem si jist, že by ste zapadli, ale mágové jsou full....

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aleina Tue Nov 17, 2009 1:33 am

Daris napsal:poprosil bych tě aby si příhlášky rozdělil do více topiců kvůli přehlednosti, co se týče mágů, bohužel jsme přeplněni i přez to, že věřím, že by ste zapadli do party a že by ste mohli být fajn členy ale bohužel stav mágů je plný
Taky jsme tu prihlasku meli tenkrat jen jednu.

Aleina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 16. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Daris Tue Nov 17, 2009 1:39 am

aleino ja nevim jak to bylo tenkrat ale vic prihlasek by bylo lepsi kvuli vyjadrovani CL a aby tu nevznikl 20ti strankovy topic... thats all

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Stejk Tue Nov 17, 2009 2:01 am

Rozhodně se nebudou přihlášky dělit do více topicků. Tohle je speciální případ a zvolená forma je více než vhodná. Asi se ano či ne nevyřeší jen čistě na foru. Věřím, že to je věc co se bude probírat i na VT.

Sám za sebe mám rozporuplné pocity. Chci pomoci členům PofL aby zůstali spolu. Vím moc dobře jaké vazby v gildách vznikají a jak bolí, když se nedaří a gilda tím trpí. Nicméně mým úkolem je starat se především o zájmy Exalted. Pokud se rozhodneme nabrat lidi, bude to tak proto aby se stali plnohodnotnými členy a to se vším všudy. To je celkem organizační výzva. Navíc vše podléhá faktu blížícího se Wotlk.

Zatím jsme přijetím hromadných přihlášek jako gilda vždy získali a o nové se dobře postarali. Ostatně mnoho z dnes neodmyslitelných členů může potvrdit. Určitě bude třeba udělat napřed kontrolu aktivity vlastních členů. Je třeba zjistit s kým můžeme počítat a kdo je out. Na nově nabrané se samozřejmě vztahuje testovací doba. Aizerine doufám že jsi si sakra jistý těmi lidmi. Co se počítá je aktivita, ochota a hlavně snaha. Gear není tak stěžejní, ale zadarmo ho nikdo nedá.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Lexius Tue Nov 17, 2009 6:58 am

Stejk to napsal hezky a se vším se dá souhlasit. Budem muset udělat inventuru členů a jejich aktivity. V tuto chvíli nemohu mluvit o všech classách, ale u mágů bude třenice skoro jistě - tak dlouho jsme jich měli nedostatek, až jsme jich spoustu nabrali. Daris, kterému to padlo na hlavu, má teď spoustu práce dostat je všechny nějak rozumně do raidu. Pokud vás nabereme, bude v některých classách velká tlačenka o místo. Rozhodování chvíli potrvá a nebude z nejlehčích. Ostatně GuM tu až do pátku nebude a nečekal bych, že rozhodnutí padne předtím, než se objeví. Prosíme tedy o trpělivost.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Anshu Tue Nov 17, 2009 11:04 am

Ja to trosku shrnu aby byl lepsi prehled o kolik lidi a jake classy se jedna, jelikoz pokym som prisiel na konec sem zapomnel co bylo na zacatku Smile

Warrior - furry
Mage - fire
Mage- fire
Paladin-holy
Paladin-holy
Paladin-protect
Priest-Holy
Warlock-destro
Druid-resto
Druid-balance

Bylo by fajn urcit nakou dobu kdy chcete o tom na VT diskutovat.

Anshu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 28. 10. 09
Age : 43
Bydlisko : Nove Zamky, SR

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aizerin Tue Nov 17, 2009 11:15 am

no mě přijde gear podbný až na tu t6 ,-) + jsem zapomel uvest ze Antik ma epicky fire resist set a ja rare fire resist set (unbuf resist 250-300 +-)

Já a Antik jsme schopni jít raid i za alternativní postavy a to Qvo feral druid http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Qvo&realm=Twinstar
Brinn resto druid http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Brinn&realm=Twinstar (zrovna pvp gear, jinak 3*t5 + za/ssc badge gear)

Stejku po tom co se stalo teď už nikdy nebudu moci říci, že jsem si někým jistý, ale ti co jsou zde jsou ti co se snažili a aktivně se podíleli na progressu naší gildy.

Aizerin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Slinky Tue Nov 17, 2009 9:43 pm

Omlouvám se že vám sem píšu ale ohledně Firestica ...
Podle všeho co jsem se poptal byl char tohoto druida původnímu majiteli UKRADEN.

Dále popíchnu do -> Předcházejicí guilda/y: TWOS z té jsem odešel kvůli chování a způsobům
Byl kicknut z důvodu výše uvedeného .. navíc projevil nedostatek skillu, neznalost taktik, neschopnost pohybu u bossů kteří to vyžadují ...
edit: a na svůj equip měl až překvapivě málo nahealováno

Toť asi vše nechci vám tu rozpoutávat flame ani offtopic ... jen aby jste to vědeli.

Slinky
Knight
Knight

Počet príspevkov : 68
Join date : 20. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aizerin Tue Nov 17, 2009 10:02 pm

Slinky napsal:Omlouvám se že vám sem píšu ale ohledně Firestica ...
Podle všeho co jsem se poptal byl char tohoto druida původnímu majiteli UKRADEN.

Dále popíchnu do -> Předcházejicí guilda/y: TWOS z té jsem odešel kvůli chování a způsobům
Byl kicknut z důvodu výše uvedeného .. navíc projevil nedostatek skillu, neznalost taktik, neschopnost pohybu u bossů kteří to vyžadují ...
edit: a na svůj equip měl až překvapivě málo nahealováno

Toť asi vše nechci vám tu rozpoutávat flame ani offtopic ... jen aby jste to vědeli.

osobně to prověřím děkuji za varování je smutné, že je to ale až zde ale nám se žádného varování nedostalo

Aizerin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Ungoliath Wed Nov 18, 2009 4:14 am

Rogůna žadná? fňuk Sad , nemam tedy do toho moc co žvatlat Very Happy ...škoda, že všichni nejste warlolci proložený chlupatym jelenem a priestem...rád poznávám nové lidi, ale bojím se, aby se až příliš lidí při raidu nenudilo v SCčku Neutral

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  radeK Wed Nov 18, 2009 1:21 pm

Sám nevím co si mám o tolika lidech nabrat, na jednu stranu je mi jich líto a ral bych je hned ale na druhou stranu si musí uvědomit že u nás ssc a eye už není taková prirorita a sice i když se je snažime chodit každé ID a vyfarmit co jde, ale na druhou stranu zase se tak neděje vždy a může se stát že se nestihnou vůbec.

Na druhou stranu zase lidi chodí na Hyajl a BT, a když se má jít ssc nebo eye tak nás je minimum, a to by právě tihle lidi mohli napravit a oživit. tak si mylím že by to mohlo realně vypadat, ale těžko říct jestli by se tak doopravdy stalo ... důležitá je především aktivita a chuť hrát.

(p.s.: uplně nej by bylo když se hlásí tolik mágu kterých máme teďkom celkem dost, jeslti některý z těch co se hlásí náhodou nemá nějakého altíka že by hrál spíš za něj než, a hlavně by měl větší šanci se dostat do raidu)
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Odin Wed Nov 18, 2009 1:41 pm

Ungoliath napsal:Rogůna žadná? fňuk Sad , nemam tedy do toho moc co žvatlat Very Happy Neutral
hh zato ja tu mam zastupenu vecinu az sa mi nechce verit Very Happy
Este sa to nikto nespytal, ale ... je to len all alebo nic bo sa moze vyberat ? Question

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Glamdring Wed Nov 18, 2009 5:01 pm

Ja bych tuhle prihlasku rad podporil. Mozna budu znit zaujate, jako byvaly clen PoL ale odprogressoval sem s nima hodiny a hodiny a 90% sem jich potkal i v realu a sou to naprosto v pohode lidi kteri by sem bez problemu zapadli...
Co se tyce raidu, asi by se zezacatku ne vsichni hrnuli do BT. Tusim ze par lidi z nich jeste nema zabiteho Alaara, nicmene by urcite slozili oko nebo ssc ktere se ted chodi uplne minimalne....
Pokud jim vydrzela aktivita a chut raidovat jako to bylo za me, tak by nemel byt problem.
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aizerin Wed Nov 18, 2009 5:22 pm

tak tu odpovím na položené otázky

určitě bychom nechtěli skončit pouze u T5 instancí Smile rádi bychom se podívali i do BT (ale ten q nemame vsichni jak uz tu padlo Sad )

Ungoliath
Roguny uz dosli

Ano uz jsem tu psal mame altu a mame jich dost ale gear neni na urovni magu (t4/t5 gear + badge možná i nějaký PvP item u některých)
takovy seznam asi napisu:
Brinn resto druid (Aizerin + jeho bratr)
Qvo feral druid (Antik)
Alldem hunter (Antik + Orai)
Murix holy/disci priest (Aizerin + kdokoliv)
mozna by tu byli i dalsi (Aizerin only)

K firestickovi postava kradena neni dle meho overeni a ten odchod ano byl vyrazen a to opravdu za to co tu pise slinky tim myslim ten slabi heal je to mozne i kdyz ja mam spis info o tom ze to bylo za neaktivitu zpusobenou tim ze se v danem kolektivu necitil dobre. Ohledne taktik si myslim ze to je milne. Nebranim se tomu aby byl tento clovek vyrazen z gildy Exalted po tom co by se neco z toho potvrdilo, ale potvrdit se to muze jen v akci.

nevím jak v Exalted je systém raidů ale jak jsem říkal u nás bylo normální každý den jít raid 25 man (v době kdy jsme měli lidi pak už to byl problém) 10man se chodili ve slabších raidovacích časech Smile např karazhan patek 12:00 - 18:00 (jednalo se asi o 3 raidy kazdy zacinal v jiny cas) od 18:30 - dle potreby nejaky 25 man (u nas hlavne Eye) Smile uvidime je nas dost co ty raidy zname a normalne jsme je leadrovali takze bychom mozna mohli i rozsirit raidovaci casy Smile


Naposledy upravil Aizerin dne Wed Nov 18, 2009 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát

Aizerin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Koty Wed Nov 18, 2009 5:34 pm

No taky si myslim, ze by se nam lock, nebo i dalsi balance druid hodil, ale nevim jestli by pro ostatni bylo misto v raidu. Hlavne u tech magu by to mohl byt problem...
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Aphaasia Wed Nov 18, 2009 6:02 pm

sorry, ale trošku mě připada že se svými zkušenostma a EQ nenajdete v Exalted uplatnění Smile Ovšem jestli někdo chybý tak není na škodu nabrat jednotlivce do zalohy i přes horší EQ Smile O tom ale musí rozhodnout CL určitých class..
Aphaasia
Aphaasia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 160
Join date : 19. 07. 09
Age : 30
Bydlisko : Trutnov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Odin Wed Nov 18, 2009 6:33 pm

tak napr z tych paladinov by som bol ja ochotny zobrat ....max 1 holy aj to po inej dohode s GuMom. Nad tym protadinom nestiham zasnut , slabucky equipek hrozne, enchantovanie/socketovanie prapodivne. U holadinov vidim ich "+" , ze obaja jak tak splnaju poziadavky na HS ale 2 mi pridu zbitocni. Kazdopadne ak sa tu pojednava o ber vse nebo nic tak to bude chciet jednoznacne pockat na tasa a prekecat to na porade na VT.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Lopin Wed Nov 18, 2009 7:33 pm

Odin napsal:tak napr z tych paladinov by som bol ja ochotny zobrat ....max 1 holy aj to po inej dohode s GuMom. Nad tym protadinom nestiham zasnut , slabucky equipek hrozne, enchantovanie/socketovanie prapodivne. U holadinov vidim ich "+" , ze obaja jak tak splnaju poziadavky na HS ale 2 mi pridu zbitocni. Kazdopadne ak sa tu pojednava o ber vse nebo nic tak to bude chciet jednoznacne pockat na tasa a prekecat to na porade na VT.

Promin, ale jakozto clen TS teamu nemel jsem tedkon dostatek casu. Posledni mesci pracuju na sestaveni Tester's teamu, a rozdeleni prace celymu Tester's teamu a zacit testovat Wotlk. Takze tak. Predtim jsem mel mesic rozbitou grafiku a predtim sem hral cca mesic. Protadina jsem dostal na konci cervence. Spocitejte si to a vse, co jsem udelal za mesic, je nynejsi equip na armory. Do toho jsem organizoval raidy. Me je celkem jedno, jestli nevyberete me do Exalted, ale kdyz uz jsme jednou guilda, tak nas muzete vzit vsechny, i pres to, ze nebudeme na kazdym raidu. Rad bych presel se zbytkem, a T6 raidy bych chodil az po sehnani gearu

Lopin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Xtrem Wed Nov 18, 2009 8:13 pm

Su mi nesympaticky VSETCI ! Very Happy... PROTI
Aby ste sa necitili dotknuti dam tu aj normalny dovod Very Happy:D...nepoznate BT cize nepoznate ani SWP a naco nam su ludia co sa vyznaju len v t4 ( Very Happy:D:D:D:D:D:D:DD:D ) az t5 dungoich a samozrejme dobre , ze kazdy ste si tam nenapisali ze sa vyznate v ZA parada Very Happy
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Glamdring Wed Nov 18, 2009 8:33 pm

xtreem myslim ze nemas pravdu hodne z nich ma splnenej preq do BT a vsichni maji HS v hyjalu se vyznaj akorat ne v BT. Ovsem jak moc velkej prinos to je o tom by se dalo diskutovat musel by se domluvit nejaky system na stridani na raidech popr nejaka domluva nevim ale rozhodne bych netvrdil ze znaj akorat T4 Laughing
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Xtrem Wed Nov 18, 2009 8:57 pm

Ehm to , ze maju spraveny preq do BT noaco?...dovolim si povedat , ze az po illidana je pre nas BT pravdupovediac farma a nevem ci maju Raid leadry zapotrebi vysvetlovat znova setky taktiky...ale toto uz je OT ja som povedal svoj nazor nevem preco by nanho imponujes
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Daris Wed Nov 18, 2009 9:22 pm

omlouvam se ale nebudu vymejslet nejakej system stridani na raidech kdyz uz takhle se magove stridaj.. proc situaci este zhorsovat..?

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Vip Thu Nov 19, 2009 11:54 am

Ave,
nejsem z tech co jsou v Ex. dlouho, nicmene s wowkem a leadovanim/GMkovanim guildy mam zkusenosti az dost. Aktualni stav gearu a znalosti taktit neni rozhodujici obvykle pro vetsinu prihlasek. Taktiky se daji doucit velmi snadno, s gearem uz je to horsi ale preci jen badge farma da slusny zaklad gearu.

KLICOVE je : ochota hrat a snaha neco noveho se naucit, prizpusobit se.
Vim sam ze velmi podstatny je hracsky skill ktery se nepozna prilis z gearu ani niceho jineho .. snad jen trosku z pvp ale i to je odvisle od kombinaci arenove party.

Verim ze hraci kteri sem chteji prejit, nepocitaji s tim ze hned je vezmem na Illidana. Chapu Darisovo duvody o naplnenosti stavu magu. Pokud s timto budou nove prichozi magove srozumeni a i pres to budo mit ochotu se pripojit proc ne. Vedi do ceho jdou. S nejvetsi pravdepodobnosti jde tehle skupince lidi primarne o to drzet stale spolu a bych schopni obcas nekam zajit a dobre se pobavit. Vzhledem k tomu ze se WOTLK blizi tak bude klicove mit aktivni hrace. Gear a taktiky BT prestanou mit brzy vyznam. Pokud bude fachat vse jak na offi tak hodne veci se na 80 da slusne vykraftovat a nebo ziskat behem questu ci v dungach. Pravdou je to ze kdo mel SWP gear tak mu vydrzel do 25 naxxu kde ho postupne obmenil. Klicovy rozdil je ale ve statech ktere stary gear nema a novy byt zeleny crap jej kolikrat prevysil. Proto bych byl pro tyto lidi prijmout a do doby nez bude Wotlk je radne otestovat v T5 instancich a kdyz bude dost lidi ktery nebudou saved v main raid grupe ( treba altove) tak s nima zkouset MH/BT ....Pokud ma nekdo pocit ze neni kdo by se jim venoval, tak jsem ochoten byt jeden z tech kteri prozkouseji jejich schopnosti a pomohou.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška gildy Protectors of Light Empty Re: Přihláška gildy Protectors of Light

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru