Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

+12
Sedara
Omnislash
123jan
Tiine
Artoan
Langos
Kucko
Rio
Morby
Soulburn
Tmok
Rayonell
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sat Nov 19, 2016 10:13 pm

Nick postavy: Rayonell
Class Fire mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená.
Zkušenosti s progresem: Na HC: 4/5 BOT, 6/6 BWD, 1/2 TotFW, 2/7 FL
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Rayonell je moje úplně první postava doexpená 18.9.2015 - trvalo to cca měsíc.  Takže od začátku mám primárně mage.
Stav tvého equipu, ilvl: 378 ilvl, na staffu sbírám Seething cinder 45/1000
Talenty: Ty jsou vtipný, protože mám dle situace dohromady 4. Na fire dle toho, zda to je pro mne progres či nikoli nebo věřím či nevěřím healerům v raidu (s cauterize X bez cauterize) - o tom jsem se už bavila s Kucko. A pak arcana 1) na rageface a 2) "srandamač" pvp (v praxi to vypadá tak, že statečně a s optimismem naběhnu v pvp equipu do bg. Po pár prohraných bg začnu chytat tiky v oku. Tiky v druhým oku začnou potom, co mi solo šikanuje horďák DK a alík DK na mě blbě čumí a baví se - healer taky. V ten moment se mi slovník rozvíjí poměrně vysokou rychlostí a do bg mi opět nikdo minimálně týden nedostane. Ani králíčci, travička, sluníčko, kachničky, koťátka, štěňátka, hříbátka, a jiná havěť nepomohou - kdo byl dneska se mnou ZA, tak chápe  Very Happy  albino  sunny  alien  cat  pig  )
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): KLIK - je to ze dnešního BH, které končilo wipem raidu.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Intel. + hit  > haste do 15,01 (15,0086) s buffy > crit > haste > mastery
Hit jsem dost sledovala a vypozorovala jsem, že stačí ho mít na 16,40 - 16,60. Míň je už znát a nad to vůbec nepoznáte - pokud nemáte super smůlu a nemissnete combustion.

Haste capy:
pyro + livinga = 12,5%, 25%, 37,5%, 62,5%, 87,5%
combus. = 5 %, 15,0086%, 25 %, 35 %,

Single target:
- Prepot, Rune of Zeth, Flame Orb, Mirror Image, Time Warp, Pyroblast, Living Bomb, spam Fireball, obnovování dotek (držet Critical Mass). + Po nadodkování sleduji výši ignitu a dle něj dám combustion, což vidím na Combustium Helper - nejlépe odpálit s největším množství intel. (=spellpoweru + critu) => u mě: potka, Rune of Zeth, buff z Darkmoon Volcano, enchant ze zad Lightweave Embr., enchant ze zbraně Power Torrent. Snažím se neotálet zbytečně příliš dlouho, protože pak si rozhážu cd na těchto buffech s cd combustion, což je třeba na Balerocovi dost cítit.
- Po 2 minutach opakovat potku, Rune of Zeth, Flame Orb a Combustion.

Více targetů:
- Situační  Exclamation
- Obecně nadodkovat / naignitovat 1 target s dostatkem Hp a přes něj rozkopávat pomocí Fire Blastu.
- Blast Wave + omezeně Flamestrike
- Někde se hodí dračí dech.
- Blizzard použiju opravdu velmi situačně, kde si to mohu dovolit.
- Snažím se vyvážit poměr vynaložené many a jak rychle se to musí sundat => Nevymanovat se, takže opravdu nepodporuju takové ty kecy typu "spam flamestriku" a bla bla bla - je to blbost protože jeho poměr mezi čas, dmg a manou je fakt nevyrovnaný a kolikrát ty mobky ani na jeho plošce celou dobu nejsou => neefektivní. Zajímavé je, že po tom, co jsem si z sundala 1 bod z Improved Flamestrike v talentech, tak najednou nemám problém s manou. Myslím si, že by se nad tím měl zamyslet každý mage. Každopádně  jsou situace, kdy zkrátka není na výběr a ten flamestrike se musí použít vícekrát například, aby se zachránil healer či raid, ale ruku na srdce - takových případů je fakt málo. V dungeonech není problém použít dračí dech a frost novu + healer není blbej (neměl by být) + mají mobky málo Hp + tam jsou další 2 dmgeři, takže se těch pár vteřin navíc na plošnění najde. V raidu tam je dalších xyz dmgeřů, kteří by též neměli být blbí, takže musí vědět, co se jak rychle a do kdy má sundat + mobky mají více Hp než v dungeonech, takže se mému flamestrike víceméně jenom smějí => opravdu spamovat flamestrike se vyplatí pouze pokud se stane nepředvídatelná situace či se něco vážně pokazí (obecně raidu začne hořet koudel u zadku) nebo je někdo v raidu blbý. Z toho všeho vyplývá, že 2 body na Improved Flamestrike nepotřebujete aneb pokud všechno směřuje k wipu, tak to ten jeden flamestrike navíc nezachrání.

Obecné pravdy:  Exclamation
- Combustion je fajn s proclým Pyromaniac a Invocation.
- Proclá pyra hážu pokud možno okamžitě. Pokud mi pyro nechce procnout, tak ho vycastím, abych nepřišla o dotku.
- Mirrory dávat až po spuštění nějakého buffu (potka, trinket). Naopak je dávat před herem. Vyjímečně si je nechávat na snížení aggra.
-  Exclamation  Raid či parta je víc než jednotlivec (obzvlášť 1 dmger), takže se tomu situačně vše přizpůsobuje a není tím pádem inteligentní brát za slovo kýmkoliv vyřčené detaily a považovat je za pravidla, přes které "vlak nejede".
- Víc si teď nevzpomínám.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám - občas jsem ukecaná a když vidím, že raid nedělá, to co má či si nevšímá a dlabe na to, tak zahlásím (rageface v trapě, fragmenty, držte huby,....). Addony: DBM, Omen, Combustion Helper, X-Perl, Dominos, ...
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Yop. Jediná vyjímka je od pondělí do středy/čtvrtka (lichý X sudý týden) - pokud totiž bude fakt zasekaná D1 či Praha nebo mi zase profesor řekne pozdě, že mi autem vzít nemůže + budeme končit pozdě, tak se na ten raid nedostanu i kdybych se na hlavu postavila.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:  scratch  Spíš tak trochu doufám, že nenarazím na dalšího 16-letýho blbečka, který by si na mě chtěl honit ego či nějakou malou pitomou nanynku, která se po letech vrací ke hře a nezvládá vydýchat morální problém, že se tam objevila jiná holka. Jak se budete chovat ke mně, tak se já budu chovat k vám. A opravdu bych ráda získala Tarecgosu - je to taková srdeční záležitost  sunny
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Heh, další vtipná část  Very Happy HornyHeadHunters, Knights of Czech, Equivalent. S altem dalších magem ve Fairytale Trolls. Začínala jsem v HornyHeadHunter, kde byly 2 spojené guildy a každá měla svoji raidovací grupu a nikoho mezi sebe nepustili. Já jsem se už tehdy trochu otrkala, naučila za mage, sehnala 359, takže s přítelem (tank/retri palach) jsme si chtěli založit vlastní grupu, ať aspoň nějaký ten raid zažijem. Seznámili jsme se s hráčem z Knights of Czech jménem Shadoweve a domluvili se spolu, že si založíme vlastní  grupu a on z jejich guildy sežene zbývající lidi. Přítel k nim přešel, GM HornyHeadHunters Ixix se mi za to pokusil vynadat, ale po jeho velice špatném pokusu jsem vynadala já jemu a též přešla do Knights of Czech (před pár měsíci jsem ho potkala v ZG a od první do poslední minuty se tam ze mě pokoušel dělat debila, měl neustále nějaké poznámky, ryl úplně na všechno a podobně + se to jeho tlachání ještě podpořilo faktem, že padl mount raptor a já vyhrála roll - typické dítě ve školce, kterému seberete lízátko). Ve Knights of Czech jsme přítel, já a Shadoweve založili raidovací grupu  - upřímně, byla na pomezí existence. Málo lidí, ještě méně se zkušenostmi, ale nějak jsme to dali dohromady i přes mnoho neshod obzvlášť s vedením, které do jejich full HC nechtělo nikoho pustit, a tak se jim samozřejmě další grupa moc nezapomlouvala. Nakonec jsme to ukecali na jejich výpomoc a jelikož jsme nebyli úplní blbečkové, jak si mysleli, tak jsme zvládli tehdy i Maloriaka HC. Po Maloriakovi HC jim docvaklo, že ten progres HC myslíme vážně a dál si přes nás equipovat svých milion altů jen tak nepůjde - přestali chodit a začali tvrdit, jak nemají čas a bla bla bla, přestože jejich "main" raid i nadále bez problému fungoval a i tam občas vzali buď Shadoweva (měl tehdy lepší ilvl, ale v raidu jsme si byli až na pár detailů rovni) nebo natvrdo protáhli někoho úplně cizího z worldu. Naše grupa se rozpadala, snažili jsme se to dát dohromady, ale nešlo to. Tehdy jsem hledala někoho, kde bych si mohla udělat čistě achievy na HC Nefa a Chogala, abych mohla chodit aspoň s worldem - zeptala jsem se Maria z Equivalentu. Ten mi vzal na dummy a pak do guild 25-manu 1/2 TofFW, 5/6 BWD následně mi k mému překvapení řekl, ať si podám přihlášku. Upřímně já jsem moc neváhala a takto téměř omylem se dostala do Equivalentu - tehdy ještě fungujícím s nějakou reputací. Slečna GM mi moc nemusela, ale raidy byly fajn. Začali FL, Mario přestal hrát, změna GM (Mujalt), z 25-manu se stal 10-man, nebyl tank vytáhla jsem přítele ( u sebe 25-man nerozběhne). Oba dva jsme chodili pravidelně, bez problémů, netočila jsem špatně, on byl dobrý tank, Mujalt dostal od nás do guild banky za výrobní cenu 8 stacků flašek (s dohodou na další až bude třeba), nedělali jsme žádný blbiny. Jenže já chtěla staffku, se kterou se na mě dostala řada až po ix měsících a potom, co jsem si ji natvrdo vyštěkala a HC - HC byl problém. Mujalt + jejich vlezdoprdelky měli jejich "spešl" 10-man, kde tehdy dávali na HC to co my a tak jsem se jim já a přítel najednou přestali hodit. Začala hrát jejich slečna, která dlouho dobu nehrála a mě jakožto další holku v guildě nezvládala psychicky vydýchat (zjištěný fakt, že jsem o polovinu starší než oni jim moc nepomohl). Saga nás zkusit seštěkat, ať jdeme točit na dummy, Mujalt se jako správné 16-leté díte přidal, šířili se pomluvy, jak točím kulový, jsem na nic, přítel neudrží agrro, ničím nepřispíváme guildě a podobně (párkrát mu hodili hopko během pullu), přestali jsme dostávat inv na raidy a jednoho krásnýho dne počkali až se odlognu na alta a kicknuli nás. Po 15 minutách jsem se nalogovala zpět na Rayonell a zjistila od známých, že se tam mezitím rozjela poměrně vášnivá a z jejich strany zábavná pomlouvací debata naším směrem. Od tý doby jsme v naší guildě na suroviny a raidy chodím s worldem.
Než přítel přešel na začátku FL do Equivalentu byl v malé guildě Fairatale Trolls. Byli slabí, ale dost se snažili, hodně jim pomohl a já k nim dokonce přetáhla alta druhýho mage a odleadrevala jim poměrněrně dost psychicky náročný jejich progres poloviny FL + BWD a BOT. GM dokonce začali chápat, že na progres by neměli chodit lidi s pvp modrými věcmi, špatnými ench, sockety, bez znalosti svoji classy a jmen bossů + místní magové pochopili, že spiritový mage fakt netočí. Pak jim to stouplo do hlavy a začali totálně na všechno na tvrdo srát, takže na progressu Rhyolita fungovali 3 lidi - já, přítel a 1 healer. Po bůhvíkolika wipech na debilovinach jsem jim vynadala, oni mě kickli z TSka a já jim ihned leavla guildu. Z toho všeho vyplývá, že pokud mi nepřijmete, tak já z toho vrásky mít opravdu nebudu  Smile
Znáš někoho z EXALTED? Fenyx - z Knights of Czech, Tmok a Spycka - ZA
Odkud ses dozvěděla o EXALTED? Tak to že existujete, neví málokdo Very Happy Když se člověk bude koukat kolem, tak na worldu uvidí spam na nábor nebo kolem někoho proběhnout.  Very Happy  Ale přímo abych se přidala mi navrhnul Tmok po ZA před pár dny.
Něco o sobě Jsem mladá slečna => nejsem chlap Very Happy . V květnu mi je 25let, bydlím na koleji v Praze a studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze obor Chov koní na externím pracovišti v Humpolci (jo, je to z ruky a jo D1 stojí za houby a ne, nehodlají to změnit). Jelikož to je zootechnický obor a já původně pocházím z vesničky (čti jako díra po granátu, kde lišky dávají dobrou noc) + jsem koňák, tak prostě mám barvitý slovník, na což si bohužel prostě budete muset zvyknout -  pevně věřím, že  to zvládnete, protože Spycka ani Tmok psychickou újmu ze mě nemají Very Happy . Dále jsem od přírody machiavelista s dost vysokou odolností vůči psychologickému a společenskému tlaku, který na koních postrádá pud sebezáchovy (což na rozdíl ode mne chirurgové vidí poněkud negativně  Very Happy aneb "ty už na to nelez!" či "co to je tentokrát?" ), dále ze špatných vlastností budu jmenovat upřímnost, pravdomluvnost, férovost, tvrdohlavost, ukecanost, ráda vedu diskuze, ze srdce nenávidím vlezdoprdelky a též velice ráda jednám s druhým narovinu (pro vás to všechno znamená, že pokud si to zasloužíte, tak já vás do tý prdele prostě pošlu O:-) ) Mnozí hodnotí moji dominantní povahu slovy: "ty seš ďábel", "zvíře", "debil",..., ale v momentě, kdy mají problém a jde, jak se říká "do tuhýho" tak jsou velice rádi, že mě znají, protože já ještě žila za doby, kdy přátelství znamenalo víc než jen pouhé slovo a tak je v tom štychu zkrátka nenechám. Jsem zvyklá bojovat o to co chci, protože vím, že to nikdo nikdy jiný za mě v životě neudělá. Jak se vy budete chovat ke mně, tak se já budu chovat k vám aneb když se mnou mezinárodně uznávaní profesoři v letech nemají problém hovořit a diskutovat, tak vy byste též neměli.
Mé záliby se po nástupu na univerzitu poněkud omezili, přesto stále jsou: psychologie, filosofie, knihy, anime a manga (dělala jsem cleanera a poradce pro překlad mangy FT), koně, chov a jezdectví, filmy, vytrvalostní běh (to mi už šlachy nedovolí), jídlo, atd. atd. atd.
Jako poslední věc byste opravdu měli vědět, že zcela jednoznačně neuznávám tyto "přihlášky" a to ze zcela jasného důvodu: jsou na nic. Poměr mezi informacemi a psychologickým postranním efektem je zcela očividný aneb "stejně ukáže až zkušební raid".

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Tmok Sat Nov 19, 2016 10:53 pm

Přečetl jsem to celé cheers .
Myslím, že nikoho pod 20 let, tu snad ani nemáme.
Fůrie taky ne, takže no stress. Veřím, že k určitým věcem budeš přistupovat zodpovědně.
Za sebe jsem PRO test. Věci kolem class nechám mágům, bo znám za kouzelníka velké nic.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Soulburn Sat Nov 19, 2016 11:43 pm

Zajímavý wall of text. Jestli jsem neměl újmu při dungu, tak teď mi trošku tepe cévka na čele. Přihláška vytrvalá, všeříkající, místy až zbytenčý obsah :)

Co bych řekl k samotnému umu, tak v dungu bez sebemenčích problémů či vítek. Bohužel, stále se mi nelíbí talenty - hlavně invocation. Obecně musíš přijmout fakt, že my sháníme lidi na progress Ragnarose, tudíž se tomu také uzpůsobit. Dále jsem nerad, že nevidím bindy na důležitých spellech.

A z tebe, jak sebe samou popisuješ, mám strach, ale pevně doufám, že realita bude o dost mírnější.

Pokud jsi ochotna změnit to co jsem vytkl výše, tak jse pro test.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sun Nov 20, 2016 12:14 am

K talentům jsem již řekla, že je několik verzí a bohužel si všechny 4 nemohu naráz na mage dát => detail, který nemá vypovídající hodnotu, neboť předělat talenty, aby se hodily k aktuální situace je záležitost 3 minut a 2 portů.
Mohu se zeptat, kde přesně bind chybí?

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Soulburn Sun Nov 20, 2016 12:34 am

blink, combust, counterspell (když už to talentíš)
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sun Nov 20, 2016 12:38 am

Very Happy Prosím podívej se ještě jednou Very Happy zrovna tohle na bindech všechno je :-)

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sun Nov 20, 2016 12:40 am

Nebo takhle (mi to předtím nedocvaklo, že bind překvapivě není macro - asi půjdu spát Very Happy ) - ne, na bindech. Ale je to namacrované. Mám málo kláves a takto mi to vyhovuje.

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Morby Sun Nov 20, 2016 2:13 am

Přehnaně obsáhlá historie u předchozích guild.
Na začátku fightu po prepotce necástíš pyro (cca 2sec před pullem)? Nebo si jen vynechala? Dále myslím, že cástit pyro 2+ sec. jen na udržení jeho dotky je waste.
Jak si na tom s teoretickou znalostí zbylých 5ti bossů na HC ve FL?
Rayonell napsal:občas jsem ukecaná a když vidím, že raid nedělá, to co má či si nevšímá a dlabe na to, tak zahlásím (rageface v trapě, fragmenty, držte huby,....)
Nejsi doufám ukecaná až tak, že budeš raid leadrovi skákat počas pullu do řeči?
S 378 ilvl bych řekl, že budeš zaostávat oproti ostatním v dps a to nemluvím o Ragnarovi HC, ale to z přihlášky nemůžem posoudit, musíš nám sama ukázat, že jsi schopná z toho dostat maximum co jde.
Pokud se Teror rozhodně tě přijmout, nepočítej s tím, že tě jen tak hned necháme skládat staffu. I přes to, že máš 45 cinderů.
Rayonell napsal:Z toho všeho vyplývá, že pokud mi nepřijmete, tak já z toho vrásky mít opravdu nebudu
No já bych z toho měl řádné vrásky, kdybych napsal takovou obsáhlou přihlášku Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rio Sun Nov 20, 2016 2:16 am

25 to už není moc "Mladé" Laughing

Tohle by mohla být sranda podle psaného projevu pokud bude i mluvit na TS

Rio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 02. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Kucko Sun Nov 20, 2016 3:09 am

odskúšať -> za test
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Langos Sun Nov 20, 2016 10:15 am

No teda to čumím Smile Takové počtení trošku Very Happy  Nooo 10 / 10 Langošů ( Je to tak ukecala to ) Very Happy
Langos
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Artoan Sun Nov 20, 2016 2:13 pm

A co plošnění skrze spreadu combustion, zvládáš? Např u Seedů je to celkem potřeba, protože to tam je pak sakra cítit.... Proč není dobré házet proclé pyro ihned po vycástění fireballu (pokud nemáš CD na Combu)? Říká ti tedy něco Ignite munching a stacking? Pokud ano, jak to funguje?

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Tiine Sun Nov 20, 2016 6:13 pm

Matka zem, som sice po faze ale tolko informacii by som Ani zsa triezva nepojal.

Ako pise kucko odkusat a pokial bude logovat tak why not
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sun Nov 20, 2016 7:32 pm

Morby napsal:Přehnaně obsáhlá historie u předchozích guild.
Nikde nemáte návod, jak co má být dlouhé a jak moc se čemu věnovat. Odpovídám na to, na to jste se ptali.
Morby napsal:Na začátku fightu po prepotce necástíš pyro (cca 2sec před pullem)? Nebo si jen vynechala? Dále myslím, že cástit pyro 2+ sec. jen na udržení jeho dotky je waste.
Rayonell napsal: Prepot, Rune of Zeth, Flame Orb, Mirror Image, Time Warp, Pyroblast,
Počítej:
prepot - 0 vteřin
Rune of Zeth - 0 vteřin
Flame Orb - 1 vteřina
Mirror Image - 1 vteřina (nemusí vždycky - mohou se nechat na aggro)
Time Warp - 1 vteřina (nemusí se zapnout na začátku a nemusím ho zapínat já)
Pyroblast
Dohromady to jsou 1-3 vteřiny od prepot do cástění pyra, přičemž se jedná o jeden konkrétní okamžik fightu. To není problém spočítat - nechápu účel dotazu.  Question  Jde ti o to tupě jak ovečka napsat přímo větu "castím pyro 2 vteřiny před pullem" nebo o co? Fakt nechápu účel dotazu a myslím, že jsem to napsala srozumitelně.
Nemyslím si, že to je mrhání, neboť jsme na Twinstaru a kolikrát se mi stala situace, že mi pyro prostě procnout nechtělo.
Morby napsal:Jak si na tom s teoretickou znalostí zbylých 5ti bossů na HC ve FL?
Teoreticky jsem se na to podívala, ale praxe není teorie bohužel. Teoreticky ti taky zvládnu IM drezuru a TT parkur, ale v praxi fakt ne. Smile
Morby napsal:
Rayonell napsal:občas jsem ukecaná a když vidím, že raid nedělá, to co má či si nevšímá a dlabe na to, tak zahlásím (rageface v trapě, fragmenty, držte huby,....)
Nejsi doufám ukecaná až tak, že budeš raid leadrovi skákat počas pullu do řeči?
Já myslím, že jsem tam tu podmínku napsala jasně. Pokud vyžaduješ, abych za každou cenu mlčela, když například bude na Rhyolitovi Sparka plošnit raid a RL ani nikomu dalšímu to vadit nebude a budou mlčet, tak není problém - je to jenom o domluvě.
(Ráda bych upozornila na fakt, že v sekci "Aktuálně hledáme" máte jako jednu z nezbytných podmínek "Nutnost odpovídat v situacích, které si to vyžadují" - je to dokonce podtržené.)
Morby napsal:S 378 ilvl bych řekl, že budeš zaostávat oproti ostatním v dps a to nemluvím o Ragnarovi HC, ale to z přihlášky nemůžem posoudit, musíš nám sama ukázat, že jsi schopná z toho dostat maximum co jde.
Very Happy  Ale no tak. Je snad samozřejmé, že budu zaostávat s dps, když tam budou mít lidi o dost větší ilvl, někteří i staffku a HC znají nazpaměť. Pokud ti to vadí, tak bych ráda upozornila na fakt, že zde na fóru v sekci "Aktuálně hledáme" máte jako jednu z nezbytných podmínek 365+. (365<378)
Morby napsal:Pokud se Teror rozhodně tě přijmout, nepočítej s tím, že tě jen tak hned necháme skládat staffu. I přes to, že máš 45 cinderů.
Počítám s tím, že budu vědět, kdy ji začnu skládat a též se to dodrží - plané a porušené sliby na mě dlouho vliv nemají.
Morby napsal:
Rayonell napsal:Z toho všeho vyplývá, že pokud mi nepřijmete, tak já z toho vrásky mít opravdu nebudu
No já bych z toho měl řádné vrásky, kdybych napsal takovou obsáhlou přihlášku Smile
Snažíš se říct, že bys měl vrásky z přihlášky, kde si napsal přesně to, na co se tě ptali a neuvedli jak to má být dlouhé ani neuvedli, co přesně a jakým způsobem chtějí slyšet? - obzvlášť, když mi například ten můj ilvl bylo vyloženě hledání blech.
- Já myslím, že z toho vrásky mít nebudu - na vrásky jsem ještě mladá Very Happy I strýček Skrblík věděl, že člověk je tak starý na kolik se cítí :-).

Artoan napsal:A co plošnění skrze spreadu combustion, zvládáš? Např u Seedů je to celkem potřeba, protože to tam je pak sakra cítit....
Máš na mysli rozkopávání combušky na více targetů? Ano, umím - koukám, že jsem toto opomněla srozumitelně napsat, pardon.
Upřímně na Ragovi normal jsem toto dosud neměla šanci vyzkoušet, neboť ty addky na to v tu chvíli prostě neměli dost hp.
Myslím, že se všichni shodneme na faktu, že Ragnaros HC je náročný, a proto bude vyžadovat zvláštní přístup. Smile
Artoan napsal:Proč není dobré házet proclé pyro ihned po vycástění fireballu (pokud nemáš CD na Combu)? Říká ti tedy něco Ignite munching a stacking? Pokud ano, jak to funguje?
Chápu, narážíš na fakt, zda vím o jejich updatu - oprava ignite uvedena někdy před otevřením FL (přesný datum si nepamatuji a hledat se mi to upřímně nechce.) Velice zjednodušeně řečeno se jedná o vytvoření a připočtení ignitu k již stávajícímu ignitu v čase 4 vteřin o hodnotě 40% critu. To ti, myslím, na otázky odpovídá. scratch Do konkrétních detailů a matematickému důkazu bych se upřímně moc nehrnula, protože 1) se mi nechce trávit další den na dummech s kalkulačkou v ruce. A 2) se nepovažuji za takového odborníka, abych mohla v tomto tématu ze sebe vydávat nějaké reálné  detailní matematické výroky. Docela se divím, že máš odvahu toto téma otevřít - obzvlášť, když vás to třeba u Fenyxe nezajímalo a též si jsem vědoma, že na žádném freečku toto "správně" nefunguje.

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Morby Sun Nov 20, 2016 8:21 pm

Myslím vycástění pyra ještě před pullem bosse. Prepot si dáš cca na 3sec pull timeru a začneš castit pyro. Potom si standartně popneš CD jak píšeš. Takto sem to myslel.
Návod na to jak dlouhá přihláška má být nikde není, ale občas není na škodu podívat se na přihlášky přijatých lidí a jak jsou obsáhlé.
Ano jsme na twinu a taky se mi občas stává, že mi pyro neprocne, ale určitě ho necástím často jen proto, abych si držel uptime pyro dotky.
Aktuálně hledáme se musí aktualizovat a musí být lidem jasné, že na ragna hc nebudem brát lidi s 365ilvl. Je to ještě z předešlého kontentu (za to se omlouvám).
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Artoan Sun Nov 20, 2016 9:07 pm

Rayonell napsal:
Artoan napsal:A co plošnění skrze spreadu combustion, zvládáš? Např u Seedů je to celkem potřeba, protože to tam je pak sakra cítit....
Máš na mysli rozkopávání combušky na více targetů? Ano, umím - koukám, že jsem toto opomněla srozumitelně napsat, pardon.
Upřímně na Ragovi normal jsem toto dosud neměla šanci vyzkoušet, neboť ty addky na to v tu chvíli prostě neměli dost hp.
Myslím, že se všichni shodneme na faktu, že Ragnaros HC je náročný, a proto bude vyžadovat zvláštní přístup. Smile
Artoan napsal:Proč není dobré házet proclé pyro ihned po vycástění fireballu (pokud nemáš CD na Combu)? Říká ti tedy něco Ignite munching a stacking? Pokud ano, jak to funguje?
Chápu, narážíš na fakt, zda vím o jejich updatu - oprava ignite uvedena někdy před otevřením FL (přesný datum si nepamatuji a hledat se mi to upřímně nechce.) Velice zjednodušeně řečeno se jedná o vytvoření a připočtení ignitu k již stávajícímu ignitu v čase 4 vteřin o hodnotě 40% critu. To ti, myslím, na otázky odpovídá. scratch Do konkrétních detailů a matematickému důkazu bych se upřímně moc nehrnula, protože 1) se mi nechce trávit další den na dummech s kalkulačkou v ruce. A 2) se nepovažuji za takového odborníka, abych mohla v tomto tématu ze sebe vydávat nějaké reálné  detailní matematické výroky. Docela se divím, že máš odvahu toto téma otevřít - obzvlášť, když vás to třeba u Fenyxe nezajímalo a též si jsem vědoma, že na žádném freečku toto "správně" nefunguje.

ad1) Ty addky mají dost HP i na tu combustion i na normálu. Když nemáš proclé pyro, tak si ho během běhání od seedu snažíš vynutit pomocí spamu Scorche. Chápu, že třeba ne vždy se to může povést, ale většinou ano. Na normálu se to nemusí jevit jako potřebné, ale je to skvělý trénink na HC verzi, protože tam ty addky, mají mnohem více HP, jsou immuní vůči zpomalování a jsou schopny dávat IK, když jsou moc u sebe, takže tam je co největší plošný DMG zkrátka nutný a spreadnutá Combustion tam nadělá ze všech nejvíc neplechu.

Ad2). Narážím na to, že když vycástíš firebal a hned za ním pošleš pyro ( procnuté z Hot Streaku podotýkám), tak je možné, že když oba dva spoelly critnou, že se do Ignitu započítá jen ten první, většinou právě jen ten Fireball. Tomu se říká Munching. Stacking je víceméně o náhodě, nebo velmi procvičenou ruku. Nicméně Ignite udělí dohromady 40% DMG z critu, z niž je Ignite rozdělen na dva tiky po 20%, když se nechá teda jeden tik vyprchat, tak  pakliže během ještě probíhajícího zbylého ignitu příjde další Ignite (další crit spellu), tak se Ignite nepřepíše, ale přičte se ke zbývajícímu Ignitu...

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sun Nov 20, 2016 9:37 pm

Morby napsal:Myslím vycástění pyra ještě před pullem bosse. Prepot si dáš cca na 3sec pull timeru a začneš castit pyro. Potom si standartně popneš CD jak píšeš. Takto sem to myslel.
Chápu, takže tu se snažíš titěrně řešit časový úsek přibližně 2 vteřiny před/při zahájení pullu - zda použít pyro, trinket nebo trinket, pyro. Je opravdu zapotřebí nahlas říct o jak malou blechu se jedná v rámci znalosti celé classy?
Morby napsal:Návod na to jak dlouhá přihláška má být nikde není, ale občas není na škodu podívat se na přihlášky přijatých lidí a jak jsou obsáhlé.
Návod není, za to pozorný čtenář si všimne, jak jsou všude všechny přihlášky u všech guild jak přes kopírák a všichni se snaží říct přesně to, co ostatní chtějí slyšet. Když se zeptají konkrétně nebo něco dělají jinak, tak buď natvrdo lžou či těžce mlží, nevyjadřují se jasně a nikde neříkají svůj názor, aby třeba náhodou guilda neměla názor jiný - lezou do zadku, že jim ani boty nečouhají, jenom, aby se zalíbili a ti, co to hodnotí, se nimrají v detailech jen, aby vůči novým členům upevnili své postavení a dali najevo svoji důležitost. Opomněla jsem něco? (Nemám ve zvyku lézt někomu do zadku.) (Nemyslím si, že 75% sleva na věci v kovařině má s umem něco společného.)scratch  Chceš číst takovou přihlášku? Mně například takový přístup dost vadí.
Morby napsal:Aktuálně hledáme se musí aktualizovat a musí být lidem jasné, že na ragna hc nebudem brát lidi s 365ilvl. Je to ještě z předešlého kontentu (za to se omlouvám).
Aktualizováno 17.10.2016 - tak minulý kontent, jo? Shocked
Nikde není psáno, že berete lidi jenom na Raga a nic jiného, FL nejsou tvořeny jedním bossem. Stále se tu omílá Ragnoros HC, Ragnaros HC,.... napadlo tu vůbec někoho, že raid 25-man je tvořený kupodivu 25 různými lidmi, kteří mají různou úlohu? Jestli chce kdokoliv složit Raga HC 25-man, který je fakt těžký, tak by na to měli jít lidi, kteří si jakožto funkční tým sedli, znají se v raidu, vědí, co od sebe vzájemně mohou očekávat, mají zkušenosti s bossy na HC úrovni s adekvátním equipem. To už samo za sebe vypovídá, že budeš muset udělat na to přímo grupu a kdokoliv noví si prostě bude muset nejdřív postupně zvyknout v jiné raidovací grupě. Každá guilda má svůj vlastní osobitý styl a jsou tam patrné rozdíly i v taktikách a přístupu. Očekávat, že kdokoliv nový se ihned zapojí do progresu HC Raga a bude to končit úspěšným pullem, je zkrátka šílenost. scratch
Tato debata už má se znalostmi classy pramálo společného - je to o tom, zda se tu někomu chce či nechce.

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Sun Nov 20, 2016 10:04 pm

Artoan napsal:ad1) Ty addky mají dost HP i na tu combustion i na normálu. Když nemáš proclé pyro, tak si ho během běhání od seedu snažíš vynutit pomocí spamu Scorche. Chápu, že třeba ne vždy se to může povést, ale většinou ano. Na normálu se to nemusí jevit jako potřebné, ale je to skvělý trénink na HC verzi, protože tam ty addky, mají mnohem více HP, jsou immuní vůči zpomalování a jsou schopny dávat IK, když jsou moc u sebe, takže tam je co největší plošný DMG zkrátka nutný a spreadnutá Combustion tam nadělá ze všech nejvíc neplechu.
Hmmm. Až na to, že tyto poznámky jsou fajn před pullem HC Raga ale ne jako argument při rozhodování v přihlášce. Já jsem v životě Raga HC neppulovala, to moc dobře víš. Dále jsem kupodivu byla na HC jenom Shannox a Major (2x), jaký bych tedy měla do teď důvod si hrát na nějaký trénink Raga HC na normálu, když neexistovala tehdy šance se tam dostat, ty addky se sundali i bez tohoto a navíc jsem tehdy ani neměla zjištěné HC rozdíly na Balerocovi natož Ragovi HC. Sám si řekl, že se to na normálu nemusí jevit jako potřebné, tak jak jsem to asi měla provozovat? Tohle nemá s vyjádřením k přihlášce od tebe nic společného. scratch

Artoan napsal:Ad2). Narážím na to, že když vycástíš firebal a hned za ním pošleš pyro ( procnuté z Hot Streaku podotýkám), tak je možné, že když oba dva spoelly critnou, že se do Ignitu započítá jen ten první, většinou právě jen ten Fireball. Tomu se říká Munching. Stacking je víceméně o náhodě, nebo velmi procvičenou ruku. Nicméně Ignite udělí dohromady 40% DMG z critu, z niž je Ignite rozdělen na dva tiky po 20%, když se nechá teda jeden tik vyprchat, tak  pakliže během ještě probíhajícího zbylého ignitu příjde další Ignite (další crit spellu), tak se Ignite nepřepíše, ale přičte se ke zbývajícímu Ignitu...
Tak jsem ti to neodpapouškovala přesně jak si chtěl + ti to nedala do překladače a tys to mohl hezky odpřednášet bounce - furt mám názor, že se za odborníka na matematický důkaz ignite nepovažuju. Důležité je, že vím, o čem je řeč.

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Artoan Sun Nov 20, 2016 11:27 pm

Rayonell napsal:
Artoan napsal:ad1) Ty addky mají dost HP i na tu combustion i na normálu. Když nemáš proclé pyro, tak si ho během běhání od seedu snažíš vynutit pomocí spamu Scorche. Chápu, že třeba ne vždy se to může povést, ale většinou ano. Na normálu se to nemusí jevit jako potřebné, ale je to skvělý trénink na HC verzi, protože tam ty addky, mají mnohem více HP, jsou immuní vůči zpomalování a jsou schopny dávat IK, když jsou moc u sebe, takže tam je co největší plošný DMG zkrátka nutný a spreadnutá Combustion tam nadělá ze všech nejvíc neplechu.
Hmmm. Až na to, že tyto poznámky jsou fajn před pullem HC Raga ale ne jako argument při rozhodování v přihlášce. Já jsem v životě Raga HC neppulovala, to moc dobře víš. Dále jsem kupodivu byla na HC jenom Shannox a Major (2x), jaký bych tedy měla do teď důvod si hrát na nějaký trénink Raga HC na normálu, když neexistovala tehdy šance se tam dostat, ty addky se sundali i bez tohoto a navíc jsem tehdy ani neměla zjištěné HC rozdíly na Balerocovi natož Ragovi HC. Sám si řekl, že se to na normálu nemusí jevit jako potřebné, tak jak jsem to asi měla provozovat? Tohle nemá s vyjádřením k přihlášce od tebe nic společného. scratch

Artoan napsal:Ad2). Narážím na to, že když vycástíš firebal a hned za ním pošleš pyro ( procnuté z Hot Streaku podotýkám), tak je možné, že když oba dva spoelly critnou, že se do Ignitu započítá jen ten první, většinou právě jen ten Fireball. Tomu se říká Munching. Stacking je víceméně o náhodě, nebo velmi procvičenou ruku. Nicméně Ignite udělí dohromady 40% DMG z critu, z niž je Ignite rozdělen na dva tiky po 20%, když se nechá teda jeden tik vyprchat, tak  pakliže během ještě probíhajícího zbylého ignitu příjde další Ignite (další crit spellu), tak se Ignite nepřepíše, ale přičte se ke zbývajícímu Ignitu...
Tak jsem ti to neodpapouškovala přesně jak si chtěl + ti to nedala do překladače a tys to mohl hezky odpřednášet  bounce  - furt mám názor, že se za odborníka na matematický důkaz ignite nepovažuju. Důležité je, že vím, o čem je řeč.

Ehm, to je jen jeden z příkladu, argument k rozhodování v přihlášce to rozhodně ne, protože ohledně spreadu comby ses moc nezmínila a nebo jsem to přes ten wall of text přehlídnul. Chodíme 25M 6/7 HC. Z toho je jasné, že potřebujeme lidi co už ovládají svoji class dost dobře. To, že máme v podmínkách ještě staré data je hold naše chyba a omlouváme se za to, ale prostě to tak je....Na to tak trošku navazuje u ten druhý problém, na který jsem poukázal, to jsou prostě věci, které ti pomohou trošku szlepšit DPS, hlídat si to.... Já po tobě nechtěl žádné čísilka ani výpočty na kalkulačce, já po tobě chtěl, abys mě to vysvětlila, abych věřil tomu, že tomu dobře rozumíš. vyhýbáš se konkrétním odpovědím. Já sice chápu, že jsi HC raga nikdy nebyla, ale ber to i z druhé stránky.

Abych to shrnul za mě NEUTRAL, pokud tě do guildy vedení příjme, rank Text je tu od toho, abychom opravdu viděli, co v tobě je, v tom ohledně přihláškách máš částečně pravdu...

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  123jan Mon Nov 21, 2016 12:03 am

Je to dlhé a nechce sa mi to čítať. Už len kvôli dĺžke prihlášky som PRO.

123jan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 13. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Omnislash Mon Nov 21, 2016 1:38 am

ZA test.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sedara Mon Nov 21, 2016 10:45 am

Rayonell napsal:Jako poslední věc byste opravdu měli vědět, že zcela jednoznačně neuznávám tyto "přihlášky" a to ze zcela jasného důvodu: jsou na nic. Poměr mezi informacemi a psychologickým postranním efektem je zcela očividný aneb "stejně ukáže až zkušební raid".
To mas castecne pravdu, ale diky prihlasce zjistis, zda ma takovy test raid vubec cenu Wink
PRO

edit: nejspis nema


Naposledy upravil Sedara dne Mon Nov 21, 2016 7:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Cady Mon Nov 21, 2016 11:17 am

Neutral skôr Proti, bohužiaľ som to prečítal celé a nevidím prínos na progrese Ragnara 25 HC ( tak doplnenie na farmu či alt raid )

Len k tomu že nie je nikde napísané aká má byť prihláška dlhá ( trochu pokora pri odpovediach a menej smail.... dá lepší dojem ako toto čo tu je ). Nič v zlom, ale ani do jednotlivých prác nemáš napísané presné detaily žiadosti ( len to čo má obsahovať nie koľko toho.... ) no skús si napísať do práce takúto žiadosť myslíš že sa s tým niekde bude vôbec zaoberať a čítať to ?

Z vlastnej skúsenosti ( prijímania žiadostí ) ti viem na 99,9% povedať že to skončí po 5sec rolovania v koši.
Len pre budúcnosť
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Zanny Mon Nov 21, 2016 11:51 am

Nějak moc jsem to nepročítal, zbytečně moc textu. Počkám, až se vyjádří mágové a především ranged leader. Prozatím NEUTRAL
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Tanastari Mon Nov 21, 2016 12:59 pm

Chybaju bindy; 25% nie je pyro, lb cap; nereforgnuta masterka na ringu. Na dlzku prihlasky mas common sense, ak si mysis, ze do kolonky talenty patri pohyb tvojich oci pri chodeni bg tak sa v tomto nase nazory rôznia. Prihlasky su fajn, hlavne preto, ze vidime tvoje reakcie na nase dotazy, mne sa tie tvoje nepacia (ako pisal Cady, prilis arogantne). Nevidim prinos pre progress. NEUTRAL

Tanastari
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 14. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru