Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parfait shaman ele-PRIJATÝ

+4
Cady
Goldrin
Jowan
parfait
8 posters

Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  parfait Tue Jul 05, 2016 11:28 pm

Nick postavy: parfait
Class shaman
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: 1/7 hc zbytek taktik znám jenom teoreticky
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: přibližne jeden rok
Stav tvého equipu, ilvl: 372ilvl bohužel se mi stále nedaří sehnat druhý kvalitní trinket
Talenty: 32/7/2 a 31/3/7
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://www.imgup.cz/image/bS1
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: intel>hit cap>haste>mastery>crit
rotace:  flame shock > lava burst > fulminačka při 7+stacků > lightning bolt(při dvou a více targetech chain ligting), fire elementala při co největším spell poweru
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: vše mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: aktualně přes léto mi váš raid time nevyhovuje jelikož pracuji na hudebních festivalech toto by mělo trvat nejpíše do 25.7. (ještě přeně nevím jak mi výjdou směny), ale co jsem si psal s hráčem Kucko že přes týden skládáte i altovní raidy  a u nich bych neměl mít problém se dostavit
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: kvalitní raidy kde se nebude progresovat shanox hc
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Syndicate v guilde jsem byl jenom kvůli guild perkům na rychlejší expení
Znáš někoho z EXALTED? neznám
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? náborové macro na worldu
Něco o sobě jsem z ostravy, aktuálně je mojí zábavou i prací hudba

jestli vám nebude něco jasné nebo by jste se chtěli něco doptat směle do toho u psání přihlášek nezářím tak hodně jako v raidu

parfait
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Jowan Tue Jul 05, 2016 11:47 pm

Hudba no Smile na co hrajes ?

Jowan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Wed Jul 06, 2016 1:01 am

Ahoj
Zajímalo by mě, jak gemuješ. Někde totiž vidím gem intel + hit a někde intel + spirit (převážně intel + hit), nezdá se ti jako lepší alternativa mít všude intel + spirit? jelikož spirit = hit + mana regen?
Proč v štítu dodržuješ socket bonus a na rukou ne, jestli je to kvůli hitu, tak máš určitě lepší možnost, jak dosáhnout hit capu než odebráním primárního statu. To mě navádí na další otázku, podle twinheadu nemáš hit cap, jak je to možné? :O
Talent Eartquake a glyph Earth Shield v ele talentech, prosím odůvodni mi tento výběr.
To je prozatím ode mě všechno Smile


Naposledy upravil Goldrin dne Wed Jul 06, 2016 11:18 am, celkově upraveno 1 krát
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  parfait Wed Jul 06, 2016 1:39 am

Goldrin napsal:Zajímalo by mě, jak gemuješ. Někde totiž vidím gem intel + hit a někde intel + spirit (převážně intel + hit), nezdá se ti jako lepší alternativa mít všude intel + spirit? jelikož spirit = hit + mana regen?
gemuji podle cen v aukci jako ele na manu nemůžu vykapat
Goldrin napsal:Proč v štítu dodržuješ socket bonus a na rukou ne, jestli je to kvůli hitu, tak máš určitě lepší možnost, jak dosáhnout hit capu než odebráním primárního statu. To mě navádí na další otázku, podle twinheadu nemáš hit cap, jak je to možné? :O
gem v shieldu mám abych měl přesně 16% hitu +1% racialka a tím pádem mám přesně hit cap
Goldrin napsal:Talent Eartquake a glyph Earth Shield v ele talentech, prosím odůvodni mi tento výběr
přehazoval jsem z pvp resta a jelikož mi nevyšli dusty tak jsem si je šel koupit ale po tom co jsem si je koupil už mi nějak nedošlo že se ten glyph nepřehodí sám

talent earthquake jsem zvolil protože mám 2x ele talenty jeden build je na max dps a druhý je přizpůsobený pohybu/lepšímu AoE dmg

Jowan napsal: Hudba no Smile  na co hrajes ?

hraji na kytaru a to jenom okrajově kvůli holek Twisted Evil

parfait
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Wed Jul 06, 2016 2:04 am

Goldrin napsal:Zajímalo by mě, jak gemuješ. Někde totiž vidím gem intel + hit a někde intel + spirit (převážně intel + hit), nezdá se ti jako lepší alternativa mít všude intel + spirit? jelikož spirit = hit + mana regen?
parfait napsal:gemuji podle cen v aukci jako ele na manu nemůžu vykapat

Já vím, že ele nevykape na manu, ale šlo mi jen o princip.

Kde teda naplno využiješ talent Earthquake?
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Wed Jul 06, 2016 8:47 am

Myslím že to nie je úplne pravda ( že ele nevykape na manu ).
Pri CB rese alebo rein...  ti pri 4/5 set bonuse  a proce napr 4-5 LB ( Lava Burst) mana rýchlo dôjde..... Tam už  ten pomer LB ( Lightning Bolt ) nie je až taký veľký. Ale to sú len dohady, niekedy je situácia kedy sa po rese musíš healnuť sám a tým stratíš všetku manu a podobne.
Ide tu o princíp, zvolíš stat ktorý ti dá nutné alebo stat ktorý ti dá aj nie čo na viac. Vidíš potom či daný hráč má snahu a myslí aj na podobné situácie. V progrese sa zíde každé +

Volíš variantu 4/5 + non set head Crown of Flame. Pre čo volíš práve túto kombináciu? Pre čo nie Hands Clawshaper Gauntlets ?

Vidím že máš Back za repku  nie je lepšia varianta ?
Myslíš si že je voľba Waistu za repku tá najlepšia možnosť?

Vidím že máš Chelley's Sterilized Scalpel v prihláške uvádzaš haste ako stat s väčšou prioritou, dal by si prednosť Smoldering Censer of Purity? Pokúsil si sa získať HC verziu Incineratus, bola by to podľa teba lepšia voľba ? Rovnaká otázka platí pre Book of Binding Will (HC).

Dal by som ti čas do-skladať si optimálny eq, prepáč ale to čo máš na sebe mi pripomína skôr trash + akcia. Myslím že nebude problém zložiť BWD HC a ísť minimálne prvého bossa či BOT 2/5 HC.

Odôvodni mi použitie
Glyph of Lightning Bolt

Pre čo si myslíš že je Glyph of Flame Shock nepotrebný ( súdim podľa tvojho buildu )

Máš nejaký offspeck?

Zatiaľ ďakujem
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  parfait Wed Jul 06, 2016 2:15 pm

Goldrin napsal:Kde teda naplno využiješ talent Earthquake?
ragnaros na seedy,maloriak zelená faze
Cady napsal:Myslím že to nie je úplne pravda ( že ele nevykape na manu ).
Pri CB rese alebo rein...  ti pri 4/5 set bonuse  a proce napr 4-5 LB ( Lava Burst) mana rýchlo dôjde..... Tam už  ten pomer LB ( Lightning Bolt ) nie je až taký veľký. Ale to sú len dohady, niekedy je situácia kedy sa po rese musíš healnuť sám a tým stratíš všetku manu a podobne.
zatím jsem se nesetkal ze situací že bych se hned po ressu musel healnout sám buď jsem si dával reinc hned protože se nestíhalo na dmg takže jsem se stejně nemohl healnout sám a nebo ten dmg nebyl potřeba takže nebylo nutné se ressovat hned a počkat si na healery kdy jim to bude vyhovovat každopádně v obou případech je tady možnost použít heathstone a ten manu nestojí

Cady napsal:Volíš variantu 4/5 + non set head Crown of Flame. Pre čo volíš práve túto kombináciu? Pre čo nie Hands Clawshaper Gauntlets ?
protože vychází intelově nejlépe
Cady napsal:Vidím že máš Back za repku  nie je lepšia varianta ?
autuálně jsou dvě lepší varianty back ze sinestry a nebo HC alystrazora
Cady napsal:Myslíš si že je voľba Waistu za repku tá najlepšia možnosť?
bohužel není žádný lepší waist

Cady napsal:Vidím že máš Chelley's Sterilized Scalpel v prihláške uvádzaš haste ako stat s väčšou prioritou, dal by si prednosť Smoldering Censer of Purity? Pokúsil si sa získať HC verziu Incineratus, bola by to podľa teba lepšia voľba ? Rovnaká otázka platí pre Book of Binding Will (HC).
Smoldering Censer of Purity bych volil jenom v případi její HC verze(kvůli SP) má hodně spiritu takže je to spíše staffa na heal
Incineratus nižsí item lvl-> méně SP určitě bych nevolil
Book of Binding Will samozřejmně že je lepší než to co mám... jsou tam uplně ty stejné staty jenom ve větším množství

Cady napsal:Dal by som ti čas do-skladať si optimálny eq, prepáč ale to čo máš na sebe mi pripomína skôr trash + akcia. Myslím že nebude problém zložiť BWD HC a ísť minimálne prvého bossa či BOT 2/5 HC.
ono dostat se do raidu není problém, problém je něco lootnout nejsem ninja a s každým rollem pod 20 se špatně itemy vyhrávají, i když jsem se snažil nějaký ten item koupit za pěknou částku tak mi nebyl prodán takže bohužel proto mám gear jaký mám a ať to vám připadá jako trash gear tak já jsem rád že mám aspoň toto Smile

Cady napsal:Odôvodni mi použitie
Glyph of Lightning Bolt

Pre čo si myslíš že je Glyph of Flame Shock nepotrebný ( súdim podľa tvojho buildu )
glyph of flame shock nepotrebný není dlouho jsem hledal nějaké info o dps těchto glyphů ale nic jsem nenašel všude jenom tvrdí že se stím bude jednodušeji hrát a po mých výpočtech mi ty dva glyphy vycházeli na stejno

Cady napsal:Máš nejaký offspeck?
kromě pve ele ? ne snažím se sbírat gear na pvp resto ale sem tato otázka určite nesměřovala Smile

parfait
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Wed Jul 06, 2016 2:33 pm

Myslím že ten Glyph of Flame Shock je jasná voľba a nutnosť. Nvm si predstaviť hrať bez neho.
Ak si to chcem vysvetliť ( tvoje tvrdenie o Glyph of Flame Shock ) ako len môžem tak ma nenapadá nič čo ti na to  rozumného napísať.
Môžeme sa baviť o  kombinácií
Glyph of Flame Shock
Glyph of Fire Elemental Totem
Glyph of Lava Burst
( počítame s tým že máš 4/5  a chceš ho naplno využiť, sme 25 man guilda tie encountr... trvajú trochu dlhšie + HC )

Ďalšou možnosťou je klasická ( zabehnutá zostava ) predovšetkým na kratšie ecnoutre
Glyph of Flame Shock
Glyph of Unleashed Lightning
Glyph of Lava Burst

Sám môžeš vidieť prioritný glyph a to Glyph of Flame Shock podľa druhu encoutru meníš Glyph of Fire Elemental Totem / Glyph of Unleashed Lightning  kvôli 100% využitiu 4/5 set bonusu je jasná voľba Glyph of Lava Burst

Možno by som s tebou úplne nesúhlasil. Myslím že Smoldering Censer of Purity je síce na healera ale prifituje s nej rovnako aj Ele shaman ( Hit + top stat haste + red gem ).  Dá ti ďaleko viacej ako to čo máš.

Nie vždy by som sa trhal za rozdielom 40-60intel na úkor 120-200 haste.


K tým raidom = ) stačí si to poskladať podľa seba alebo ľudí oboznámiť , skladám to tak stále na eq alt  off specku. Treba len chcieť.


EDIT: Ešte k tomu Earthquake to fakt nie. Je to DPS los a môže tvrdiť kto chce čo chce. Nájdu sa možno 1-2 možnosti kde to použiť aj to za podmienky že nemáš niektorú classu v raide. Cez chain naplošníš ďaleko viacej.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Wed Jul 06, 2016 4:03 pm

Já jen dodám k tomu waistu, že určitě je lepší 372 z HC Conclavy, ale chápu, že to se špatně farmí... Very Happy
Jinak souhlasím s Cadym, Glyph of Flame shock je nutnost, ušetří ti global CD, navíc jsou bossové, kde ještě pracuješ s nastackovanou fulminačkou a s glyphem of flame shock se lépe zvládá udržovat flame shock na bossovi a do toho v přesný čas na jiný target používat fulminačku : ) Taky nikdo neřeší single target dps na dummy, kde to může vycházet suprově, ale raid prostředí, kde se musí switchovat targety a hodně běhat apod.

Co se týče toho hitu, armory ukazuje 1537, což i s draeneiskou raciálnou není hit cap, ten je 1640. Tak buď je něco špatně s armory, nebo jsi trochu pod hit capem.

U Earthquaku jsi napsal 2 využití, z toho jedno z contentu, co se už nechodí. Nepřipadá ti to docela málo kvůli talentu? Opravdu se nyní nevyplatí, s klidem ho můžeš dát pryč. Smile

Teď se dívám, že jsi před chilkou zabil Shannoxe HC. Probíjel si Facerage? Případně jak přesně to děláš a zvládáš?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  parfait Wed Jul 06, 2016 6:59 pm

glyph jsem změnil k tomu shanoxovi vždy stojím u bosse aby nebyl problém si nastackovat lighting shield po tom co mi spadne debuff z posledního kicku a pes se rozběhne za někým jiným si stoupnu k freezing tapce kicknu další facerage a navedu psa do trapy tak aby mi nestihnul dát hit pak už jenom kousek uteču pryč a než ke mě pes doběhne tak mu stacky spadnou samozřejmně že psa netahám po každém faceragi do trapy ale jenom když má 20 a více staků

parfait
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Thu Jul 07, 2016 11:51 am

Som za ele shamana prakticky nemáme ( takého co by to hral dobrovoľne a s radosťou )
Dáš si povedať a dúfam že aj naďalej....

Priprav sa však na všetku špinavú robotu ktorá ťa len napadne v raide Very Happy
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Thu Jul 07, 2016 12:17 pm

Pro
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Thu Jul 07, 2016 12:44 pm

Jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Bobbyy Thu Jul 07, 2016 2:22 pm

Jsem ZA NA TEST . Ele shaman se vždycky hodí a v guildě jich moc neni.
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Fri Jul 08, 2016 6:52 pm

Samé kladné odpovede,uvidíme ako sa ukážeš na raide.

Prijatý na test

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Dyveina,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

parfait shaman ele-PRIJATÝ Empty Re: parfait shaman ele-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru