Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deepest - Blood Dk - STAZENO

3 posters

Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Deepest Mon Jul 04, 2016 3:41 pm

Nick postavy: Deepest

Class: Death Knight

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, doexpená dne 19.6.2016

Zkušenosti s progresem: BOT 2/5HC, BWD 4/6HC, TOTFW 1/2HC a FL 7/7normal a 1/7HC

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Dk hraju celkem rok a kus, plus mínus // Wow hraju celkem 5 - 6 let

Stav tvého equipu, ilvl: viz. armory výše a ilvl je nyní 373 - bohužel bez setovek, tokeny jsem v raidech nedostal a čekám či mi teď další ID nepadne nějaká část setovky z BH, abych dokoupil druhou část a měl aspon dvou set

Talenty: Blood , při lepším gearu a nahonění trochu DPS na bossech byl vyměnil z Icy Reach a Lichborny do Virulence

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Deepest - Blood Dk - STAZENO Wo_WScrn_Shot_070416_143450screen capture tool

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Jak jsem řekl, Dk hraju +- rok a něco a jen blooda. Hraju tuto class a spec z důvodu self healu, vysokého DPS a vysoké výdrže.
ROTACE - tauntnu buď TAUNTEM nebo dmgem, jak se to kde hodí > Outbreak >  2x DS > 2x HS > 2x RS. BT a ERW házím dle potřeby na bossovi, to samé s CD
GEMY - full do masterky, při lepším gearu dávat půlený když se to vyplatí i do DPS
PRIORITY - mastery > dodge / parry > hit > exp
Hit mám někde reforgnutý, protože bez něj bych měl pouze asi 0,7% hitu. Jinak jak jsem řekl, s lepším gearem taankovacím bych si mohl dovolit dávat i reforge do DPS či itemy do DPS kvůli boostu a supportu dmge.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak + mikrofon mám funkční a rád používám Very Happy Za addony používám - DBM, Grid aa další, které ale nemají mi jak pomoci s taktikou na bossovi.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Jelikož jsem letošní rok odmaturoval tak mám čaasu habaděj = vyhovuje. Stále u sebe pro případ nouze nosím vlastní jídlo, potky, flasky a jsem vždy připraven

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám pevný raid time, zkušenné vedení guildy, pěkné progressy a farmy na úrovní top guildy. Chci v EXALTED dosáhnout RF na dragonech a procpat se do R1

Předchozí guildy  (důvod odchodu): Durotaar Academy - Nedostával jsem se na raidy, guidla na expení //  Divine Purpose - skvělá guilda, skvělý lidé, ale hloupý styl rozdávání lootu + enrage RL

Znáš někoho z EXALTED? Možná bych někoho poznal ještě z WOTLKU, aae spíš asi ne Smile

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O exalted vím ještě z dob wotlku, kdy jsem hrával za ALIANCI jen nyní jsme se musel podívat či stále hrajete Smile

Něco o sobě Jmenuji se Patrik, jsem z Plzně a je mi 20 let, letošní rok jsem úspěšně odmaturoval. WoW hraju celkem asi 5 nebo 6 let.
Rád chodím ven s kámošema na pivo, za mojí ex/přítomnou ( víte co tím myslím Very Happy ), chodím cvičit a rád si zapařím wowko Very Happy A mám tak debilní klávesnici, že při stlačení tlačítka A se napíšou A rovnou dvě Very Happy tak případně promiňte pokud jsem to někde neopravil Very Happy

Hlásím se do Alianční guildy, ikdyž jsem horďák, ale nemyslím si, že by to mělo něčem překážet díky migraci, proto prosím o stejnou šanci, jako kdybych byl alíkem již nyní Very Happy
Děkuji zaa váš čas Deepest.

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Zanny Mon Jul 04, 2016 4:14 pm

Nerad ti kazím iluze, ale pokud je mi známo tak DK převádět nejde ne ? Smile
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Deepest Mon Jul 04, 2016 4:26 pm

Zanny napsal:Nerad ti kazím iluze, ale pokud je mi známo tak DK převádět nejde ne ? Smile

Z accountu na account by nemělo, ale z hordy na alianci by mělo jít bez problému Very Happy

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Zanny Mon Jul 04, 2016 4:30 pm

Dobrá ,dobrá. Přenechávám tedy přihlášku kompetentním lidem :p GL!
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Morby Mon Jul 04, 2016 4:47 pm

Proč nevolíš talent Blood Parasite?
Repku v TB nemáš? Je tam lepší trinket, než je Earthquake
Opravdu používáš na pullování bosse Dark Command?
Nějaký offspec bys měl? Kdyby bylo třeba 1 tanka na bosse?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Deepest Mon Jul 04, 2016 4:58 pm

Morby napsal:Proč nevolíš talent Blood Parasite?
Repku v TB nemáš? Je tam lepší trinket, než je Earthquake
Opravdu používáš na pullování bosse Dark Command?
Nějaký offspec bys měl? Kdyby bylo třeba 1 tanka na bosse?

Parasiti nenahealujou tolik, aby mělo cenu místo jiných talent pointů je dávat do tohodle.
Repku v TB dělám, zatím skoro revered, protože jsem si nekoupil tabard, abych pak měl zase tokeny na trinket
Dark Command pouze u bossů, kteří to vyžadují a dají se pullnout příliš blízkým rangem
Dělám na unholy specu, mám už asi půlku equipu hotovou Smile

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Deepest Mon Jul 04, 2016 5:45 pm

Prominte, stahuju přihlášku

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Morby Mon Jul 04, 2016 6:16 pm

Tak tedy uzavírám
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Blood Dk - STAZENO Empty Re: Deepest - Blood Dk - STAZENO

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru