Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

+3
Sedara
Destik
Detore
7 posters

Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Detore Thu Jun 30, 2016 4:03 pm

[


Naposledy upravil Detore dne Wed Jul 06, 2016 7:51 pm, celkově upraveno 2 krát

Detore
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Destik Thu Jun 30, 2016 6:20 pm

Prosim uprav ten text ať se to dá číst.
Díky
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Thu Jun 30, 2016 8:00 pm

Dal jsem si tu praci a precetl jsem si to...

Par dotazu, btw ne vzdy rikam, ze to mas zle.. pouze chci zjistit zda vis proc to tak mas
1) proc jsi zvolil 1/2 Entrapment a 1/2 Point of no escape
2) glyphy u SV? Prime Glyphy jsou jen nejaky spatny vtip, doufam. (Chimera, Steady a Arcane Shot)
2.1) co se nosi normalne?
2.2) proc jsi zvolil Major Glyphy takove jake mas? (Mending, Deterrence, Misdirection)
3) jak funguje mastery?
4) haste cap ~760 haste rating - vysvetli prosim vice, co ti to prida, proc zrovna tato hodnota, ..
5) otazku na rotaci jsi preskocil uplne - pull, single target, multi target
6) mas nejake alty?
7) podle ceho socketujes a proc?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Detore Thu Jun 30, 2016 8:23 pm

Sedara napsal:Dal jsem si tu praci a precetl jsem si to...

Par dotazu, btw ne vzdy rikam, ze to mas zle.. pouze chci zjistit zda vis proc to tak mas
1) proc jsi zvolil 1/2 Entrapment a 1/2 Point of no escape
2) glyphy u SV? Prime Glyphy jsou jen nejaky spatny vtip, doufam. (Chimera, Steady a Arcane Shot)
2.1) co se nosi normalne?
2.2) proc jsi zvolil Major Glyphy takove jake mas? (Mending, Deterrence, Misdirection)
3) jak funguje mastery?
4) haste cap ~760 haste rating - vysvetli prosim vice, co ti to prida, proc zrovna tato hodnota, ..
5) otazku na rotaci jsi preskocil uplne - pull, single target, multi target
6) mas nejake alty?
7) podle ceho socketujes a proc?


Prehazuji z MM do surv takze si chytil zrovna spatnou chvilku kazdopadne do 30min to budu mit pouziju Glyph of Arcane Shot / Glyph of Explosive Shot / Glyph of Kill Shot/ Glyph of Disengage / Glyph of Trap Launcher / Glyph of Detterenc
Prime Glyphy kuli dmg , Glyph of Deterence nekdy se stane ze umre tank... a myslim si ze je lepsi mit vzdy nacteny CD protoze tech 10s muze rozhodnout myslim to tak ze to nastrelim na sebe a pustim Disengage, Glyph of Trap Launcher skoro temer se pouzivaji trapky a pod sebe je hazet je blbost tak pouziju trap launcher a -10 focus je pecka, Glyph of Disengage bos dostane enrage cokoliv se stane a zase -5s cd je bezva
Mastery je vlastne muj dmg vsechny spely ktery pouzivam se s tim zvysujou ( % zvysuje spell dmg) nepocita se do toho auto attack
haste cape je vlestne kuli cobra shotu jeho cast by mel vychazet 3x cobra 1x explo ( explo ma 6s CD) a cobra pri 760 haste vychazi na 2s
Za rataci se omlouvam to jsme fakt zapomel : Marka -> explo -> black arrow -> 2x cobra -> explo ... black arrow na CD arcane shot kdyz mam moc focusu
Snažím se udržovat focus +- na 70 kuli swichovaní targeru, při procnuti Lock and Load Explo -> cobra / arcane shot -> explo ( podle toho kolik mam focusu, abych mel na 3 explo popřípadě )
Proti vice targetům Ice trap( slow, zvyšenej crit z talentu ) -> explo trap -> multi shot (dohromady 60 focusů) proto držím 70+- (60 v pripade ze mate glyph jinak 80 )
Alty mam Prista paladina 355 +- ale ty mam na farmeni(profky) a potom mam DK ktery mam v Guilde Battle Rots to je ciste pvp postava tam nekdy zajdu zahrat si arenky nebo nejaky BG ale vetsinu casu jsem na hunterovi nebo farmim profky
tak socketuji podle main statu ktere jsem uvedl v prihasce sem tam doladim nejakej hit cap nebo tak jinak jedlu podle tech paremetru v prihlace

Detore
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Fri Jul 01, 2016 9:27 pm

Kde hraješ fotbal?

Kam v tý svý rotaci šoupneš stingu a proč? Tank neumře, proto je ten glyph zbytečný. Ale pokud deterenci a disengage naklikáváš, tak stejně nejspíš umřeš i s glyphem a volným cd. Stejně tak glyph na arcane shotu. Když mě tak napadá, tak vlastně ten glyph vysvětluje předešlou otázku. Používáš ho vůbec?

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kerk Fri Jul 01, 2016 10:18 pm

Já se jen zeptám na zkušenost s progresem u Underrated. Co jsem koukal, přihláška v půlce dubna, od května jsi byl přijat na test a pokud jsi byl 2 měsíce off...
Kolik ID (hodin) jsi s nimi progresoval? A pokud možno na kterém ID jsi s nimi byl na killu Ragnarose? Díky
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Detore Sat Jul 02, 2016 10:58 am

Hannele napsal:Kde hraješ fotbal?

Kam v tý svý rotaci šoupneš stingu a proč? Tank neumře, proto je ten glyph zbytečný. Ale pokud deterenci a disengage naklikáváš, tak stejně nejspíš umřeš i s glyphem a volným cd. Stejně tak glyph na arcane shotu. Když mě tak napadá, tak vlastně ten glyph vysvětluje předešlou otázku. Používáš ho vůbec?


Pilsner Patriots
stringu? nechaopu Very Happy no naklikavam az dorazim domu poslu vam kdyztak screen mometanych UI a bindu atd..jako arcane shot pouzivam na focus kdyz zbyde a neni CD na explo Smile

Detore
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Detore Sat Jul 02, 2016 11:00 am

Kerk napsal:Já se jen zeptám na zkušenost s progresem u Underrated. Co jsem koukal, přihláška v půlce dubna, od května jsi byl přijat na test a pokud jsi byl 2 měsíce off...
Kolik ID (hodin) jsi s nimi progresoval? A pokud možno na kterém ID jsi s nimi byl na killu Ragnarose? Díky

cca 3 ID a byl jsem snima u prvniho kilu ragnarose 25N coz by slo poznat z datomu na screenu prosel jsme snima Bot HC bwd HC a za 3 ID FL 7/7N potom jsem skoncil

Detore
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Mon Jul 04, 2016 12:12 am

Detore napsal:Pilsner Patriots
stringu? nechaopu Very Happy no naklikavam az dorazim domu poslu vam kdyztak screen mometanych UI a bindu atd..jako arcane shot pouzivam na focus kdyz zbyde a neni CD na explo Smile

Má namysli Serpent String, nemáš ji zařazenou v rotaci. To jí nedáváš vůbec?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Detore Mon Jul 04, 2016 1:03 am

Morby napsal:
Detore napsal:Pilsner Patriots
stringu? nechaopu Very Happy no naklikavam az dorazim domu poslu vam kdyztak screen mometanych UI a bindu atd..jako arcane shot pouzivam na focus kdyz zbyde a neni CD na explo Smile

Má namysli Serpent String, nemáš ji zařazenou v rotaci. To jí nedáváš vůbec?

Jo samozdrejme ze jo nahodim ho hned po black arrow Smile zapomel jsem ho tam napsat Smile

Detore
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Wed Jul 06, 2016 4:44 pm

Po ingame rozhovoru zatim bez nazoru. Vecer test (alt) raid.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Wed Jul 06, 2016 11:01 pm

Na vlastnú žiadosť hráča uzatváram prihlášku.

Neprijatý

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ Empty Re: Detore-Surv Hunter-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru