Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

+5
Tiine
Atucha
Kucko
Eveonor
Rostislav.krupka
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Tue Jun 28, 2016 12:29 pm

Nick postavy: Thilltank
Class Human--> Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Žádná z mých postav není koupená, až na huntera alta. Všechny dosavadní úspěchy i neůspěchy jsou jen mé.
Zkušenosti s progresem: BoT 2/5HC <FC>, BWD 5/6HC <FC>, ToTfW 1/2HC <FC>, FL vse kromě Ragnarose mám dole dohromady i s priestem<healem>
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Tak World of Warcraft hraji cca od  začátku roku 2005 a v tu dobu jsem se i za moji hlavní class Warra začal učit společně s Priestem
Stav tvého equipu, ilvl: Stav mého EQ je 370ilvl  včetně veškerých úprav gems/enchanty
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Thilltank&gn=Dragon+Bacon&group=1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/gallery/1theudp6c/     --> mám rád přehled a toto mi vyhovuje  btw mám ktomu 30" monitor, takže prostoru tam mám až na půdu:)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
--> Recklessness (na začátku pullu záleží na jakem bossovi vím, zvedá taken) > Retaliation > Heroic Throw  > Charge + Berserker Rage + Shield Block<na CD> + Shield Slam/devastate3x/revenge >rend a udrzuji demo shout spolu s thunder clapem <při více rage hážu H-strike
při tankování AoE:
--> Revenge + Inner Rage + Cleave --> 3x Devastate --> Rend + Demoralizing Shout > Thunder Clap >Cleave a obnova Rend -> na 3 stacku Shockwave + Cleave
Dále používám samozřejmě pummel na kickování, Vigilku na druhého tanka popřípadě na healera pokud tankuji sám. Deffky používám dle situací. Jakožto Warrior na Cata který trpí zejména na nedostatek MR <magic resisty> používám Master elixir+primatic,které jdou najednou místo  steelskinu. a ještě si navařuji Lavascale Minestron z cookingu stam+mastery. V neposlední řadě používám také Reflect, který na určité spell bossů  funguje...
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ano Team Speak používám a co se týče povinných addonů mám v přehledu.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: No zaručit při mé profesi to bohužel úplně nemohu ovšem když budu vědět týden dopředu, že budu mít volno tak určitě Smile  a že budu v době RT připraven je jasné.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám raidy na úrovni z taktické stránky a vyšší nároky na team. Dosáhnout ? Snad jen toho abych měl dobrou reputaci mezi členy guildy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Imber est Legio-> guilda upadá co se týče v aktivitě jinak velice dobrý kolektiv... Nyní mám maina ve své Guildě <kterou používám jako banku>
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel neznám, nebo o tom nevím.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O exalted vím už nějakou dobu sleduji Bosskills na TS.cz, ale až dnes jsem po připojení se na <world channel> uviděl nábor do guildy a tak jsem psal hráči TEROR a navíc sem umíral dojetím z vašeho promo videa Smile krásný zazpomínal jsem na staré časy
Další postavy Priest -Holy 367ilvl(spolu s warrem main) >>>>>ATLS Paladin Protect 362ilvl,Hunter Survival 359ilvl
Něco o sobě Jsem Rosťa <23 let> pracuji jako Kuchař v Praze. Bydlím se ženou, mám rád rock a dalších spousta věcí  co asi nemusím psát Smile


Naposledy upravil Rostislav.krupka dne Wed Jun 29, 2016 12:52 am, celkově upraveno 1 krát
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Tue Jun 28, 2016 12:44 pm

Ahoj,

v tancích se nevyznám, tak se jen zeptám, jestli máš nějaký schopný offspec? Když se třeba něco jde na jednoho tanka apod. : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Tue Jun 28, 2016 12:49 pm

Eveonor napsal:Ahoj,

v tancích se nevyznám, tak se jen zeptám, jestli máš nějaký schopný offspec? Když se třeba něco jde na jednoho tanka apod. : )


Ahoj bohužel offspec nemám warra hraji pouze na  prota uz  nekolik let, ale pomalicku uz si sháním veci do offu.

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ 2nstnko


Naposledy upravil Rostislav.krupka dne Wed Jun 29, 2016 1:08 am, celkově upraveno 1 krát
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Jun 28, 2016 10:15 pm

Naozaj sa ten reckle na pull oplatí?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Tue Jun 28, 2016 11:40 pm

Kucko napsal:Naozaj sa ten reckle na pull oplatí?

-->>>Abych ti řekl pravdu sám ho nepoužívám moc ...  když už tak jen na 25man když vím, že mi to nikdo nenastřelí a mam tam DK/paladiny co točí ja čert Smile .. jako na FL nepoužívám vůbec Smile je to velice rozporuplný spell a velice offensive topic Very Happy

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ 2nstnko
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Wed Jun 29, 2016 2:38 pm

Ja osobne som jeden z healerov a asi by ma netešilo, keby viem, že Prot Warrior dáva reckles na pull. Áno, niekedy sa to dá, ale nie vždy. To si ale napísal, to by som si v logoch dohľadal.

Inak by som ťa asi rád videl na nejakej desinke aspoň zo začiatku, predsa len dobrý tank sa spozná podľa raidu/komunikácie atď. Tanka potrebujeme, ale mám úchylku na BDK, nechceš reroll ? Very Happy
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Wed Jun 29, 2016 11:37 pm

Kucko napsal:Ja osobne som jeden z healerov a asi by ma netešilo, keby viem, že Prot Warrior dáva reckles na pull. Áno, niekedy sa to dá, ale nie vždy. To si ale napísal, to by som si v logoch dohľadal.

Inak by som ťa asi rád videl na nejakej desinke aspoň zo začiatku, predsa len dobrý tank sa spozná podľa raidu/komunikácie atď. Tanka potrebujeme, ale mám úchylku na BDK, nechceš reroll ? Very Happy

Jsem rád, že mě chceš vyzkoušet, ale mam ted osobni potíže nevim jak na tom budu pristi tyden proto bych se rad zitra stretnul ingame nebo na ts.. Jen zitra mam volno. Jinak bych rad ukazal co umim i za healera pripadne x)
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Jun 30, 2016 12:26 am

No tak o tom ja nerozhodujem, to nechám na vedení. Len si ma zaujal a vzhľadom na to, že alt raidy väčšinou skladáme tak spolu, tak by si tam určite pasoval na test, bližšie sa to dohodne neskôr.

Ale nejako som neodolal a "prezrel" som si tvojho priesta (ak to je teda nick Thillheal) - nebere sa to do moc úvahy, len tak z nudy.
Spoiler:
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Thu Jun 30, 2016 12:53 am

Kucko napsal:No tak o tom ja nerozhodujem, to nechám na vedení. Len si ma zaujal a vzhľadom na to, že alt raidy väčšinou skladáme tak spolu, tak by si tam určite pasoval na test, bližšie sa to dohodne neskôr.

Ale nejako som neodolal a "prezrel" som si tvojho priesta (ak to je teda nick Thillheal) - nebere sa to do moc úvahy, len tak z nudy.
Spoiler:

To vse vim ty veci jsem na sebe prewkl predevcirem Smile a off byl jen disco na pvp jsem chtel zkusit Smile a tailor nemam 450 jeste Smile a myslim si, ze se ani za priesta nemusim stydet jak rikam mam na nem chyby jen diky zmene eq predevcirem narychlo a glyph asi preklik napravím Smile ma tam byt ".mass disspell."
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Thu Jun 30, 2016 8:33 pm

Rostislav.krupka napsal:
Kucko napsal:No tak o tom ja nerozhodujem, to nechám na vedení. Len si ma zaujal a vzhľadom na to, že alt raidy väčšinou skladáme tak spolu, tak by si tam určite pasoval na test, bližšie sa to dohodne neskôr.

Ale nejako som neodolal a "prezrel" som si tvojho priesta (ak to je teda nick Thillheal) - nebere sa to do moc úvahy, len tak z nudy.
Spoiler:

To vse vim ty veci jsem na sebe prewkl predevcirem Smile a off byl jen disco na pvp jsem chtel zkusit Smile a tailor nemam 450 jeste Smile a myslim si, ze se ani za priesta nemusim stydet jak rikam mam na nem chyby jen diky zmene eq predevcirem narychlo a glyph asi preklik napravím Smile ma tam byt ".mass disspell."

Spoiler:
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Thu Jun 30, 2016 8:59 pm

Jsem za test, sice nemám o prot warrovi moc vysoké mínění, ale třeba mě přesvědčíš, že se mýlím. + doporučuji dát dohromady armsa do offu

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Thu Jun 30, 2016 10:25 pm

Atucha napsal:Jsem za test, sice nemám o prot warrovi moc vysoké mínění, ale třeba mě přesvědčíš, že se mýlím. + doporučuji dát dohromady armsa do offu

->>>Snažím se ale je to samé makro atd stance dancing"" jsem z toho nějakej zmatenej, bez rad toho armse asi pro vás neudělám pardon....
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Tiine Thu Jun 30, 2016 11:26 pm

Rostislav.krupka napsal:
Atucha napsal:Jsem za test, sice nemám o prot warrovi moc vysoké mínění, ale třeba mě přesvědčíš, že se mýlím. + doporučuji dát dohromady armsa do offu

->>>Snažím se ale je to samé makro atd stance dancing"" jsem  z toho nějakej zmatenej, bez rad toho armse asi pro vás neudělám pardon....

skus ma násjt ingame na nicku tiine, spendo, esseker poradím
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Thu Jun 30, 2016 11:48 pm

Tiine napsal:
Rostislav.krupka napsal:
Atucha napsal:Jsem za test, sice nemám o prot warrovi moc vysoké mínění, ale třeba mě přesvědčíš, že se mýlím. + doporučuji dát dohromady armsa do offu

->>>Snažím se ale je to samé makro atd stance dancing"" jsem  z toho nějakej zmatenej, bez rad toho armse asi pro vás neudělám pardon....

skus ma násjt ingame na nicku tiine, spendo, esseker poradím

Děkuji už mám macra na dancing + vím jak talenty. Další věci až bude volno určitě napíši.
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Diranda Fri Jul 01, 2016 10:56 am

Ahoj som teraz na vikend prec. Ale v nedelu sa ti vyjadrim k prihlaske. Vdaka za trpezlivost.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Fri Jul 01, 2016 11:11 pm

Diranda napsal:Ahoj som teraz na vikend prec. Ale v nedelu sa ti vyjadrim k prihlaske. Vdaka za trpezlivost.

Nyni jsem nonstop v praci delam 4 svatby stejne nemam cas Smile
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Sat Jul 02, 2016 8:26 pm

Jsem Pro, tanci jsou třeba vždy
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Sun Jul 03, 2016 3:30 pm

Rostislav.krupka napsal:
Tiine napsal:
Rostislav.krupka napsal:
Atucha napsal:Jsem za test, sice nemám o prot warrovi moc vysoké mínění, ale třeba mě přesvědčíš, že se mýlím. + doporučuji dát dohromady armsa do offu

->>>Snažím se ale je to samé makro atd stance dancing"" jsem  z toho nějakej zmatenej, bez rad toho armse asi pro vás neudělám pardon....

skus ma násjt ingame na nicku tiine, spendo, esseker poradím

Děkuji už mám macra na  dancing + vím jak talenty. Další věci až  bude volno určitě napíši.

Glyphy/talenty --> alpha EQ na arms uz je taky a nejakym zpusobem jsem dal 10k dps zatím Very Happy ... Na t, že jsem se tomu věnoval 20 minut se vším všudy na dobré cestě ...
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sun Jul 03, 2016 3:35 pm

PRO test , je vidět snaha  Smile
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Jul 03, 2016 5:55 pm

Rostislav.krupka napsal:10k dps
Autoattackom? Odkiaľ si čerpal informácie o armsovi?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Sun Jul 03, 2016 9:59 pm

Kucko napsal:
Rostislav.krupka napsal:10k dps
Autoattackom? Odkiaľ si čerpal informácie o armsovi?

Byl jsem od.prohlasky ve hre.max. 30 minut rano pred praci... mam eq z aukce za 120g i s postovnym a 3 veci co jsem nasel v bance.... prihlasuji se sem pres mobil a ano pouze 10k.. cerpal jsem z toho co vim nebyl cas na hrdinstvi pri dummě.. Smile
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Sun Jul 03, 2016 10:00 pm

Rostislav.krupka napsal:
Kucko napsal:
Rostislav.krupka napsal:10k dps
Autoattackom? Odkiaľ si čerpal informácie o armsovi?

Byl jsem od.prohlasky ve hre.max. 30 minut rano pred praci... mam eq z aukce za 120g i s postovnym a 3 veci co jsem  nasel v bance.... prihlasuji se sem pres mobil a ano pouze 10k.. cerpal jsem z toho co vim nebyl cas na hrdinstvi pri dummě.. Smile
- zitra mam volno až kouknu na to více...
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Diranda Sun Jul 03, 2016 11:23 pm

Ahoj, už som doma tak poďme na to.
Začnem poporiadku: Recklessness na pull? Odkiaľ to zas všetci majú? Ak máš problémy s treatom pri pullovaní tak si nareforguj hit a expertise. Pri tom cata modifieri je tvoj problem s treatom spôsobený missovaním/dodgeovaním...tam ti recklessness nepomôže. A ak chceš "pomôcť s dmgom" tak pop recklessness keď netankujes a nedostávaš dmg.
Čo sa týka toho magic resistovania, tak oproti DK má warrior určité rezervy, ale aj tie sa dajú zvládať s prehľadom:
Tvoja kombinácia Master a Prismatic svedčí o tom, že ti to celkom aj páli, ale aj toto kombo sa dá elegantne vylepšiť. Napríklad taký Mirror je vhodná náhrada za oba elixíry, tým pádom si môžeš dať aj Steelskin a získaš viac masterky a super trinket. Navyše má mirror 1min CD takže je v každej vážnej situácii vždy k dispozícii, ale aj keby náhodou nebol tak stále máš talent Shield Mastery ktorý ťa podrží, čím sa dostávam k bodu, že Shield block ba CD nie je zrovná dobrá voľba. treba čítať aj medzi riadky). Na ten pull je to ok, skrz boostu Shield Slamu ale potom už s tým treba vedieť pracovať.

Vidieť u teba snahu a myslím, že si z toho čo som ti napísal niečo vezmeš (najlepšie všetko) a pôjde to lepšie.
Pro
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Rostislav.krupka Mon Jul 04, 2016 1:20 am

Diranda napsal:Ahoj, už som doma tak poďme na to.
Začnem poporiadku: Recklessness na pull? Odkiaľ to zas všetci majú? Ak máš problémy s treatom pri pullovaní tak si nareforguj hit a expertise. Pri tom cata modifieri je tvoj problem s treatom spôsobený missovaním/dodgeovaním...tam ti recklessness nepomôže. A ak chceš "pomôcť s dmgom" tak pop recklessness keď netankujes a nedostávaš dmg.
Čo sa týka toho magic resistovania, tak oproti DK má warrior určité rezervy, ale aj tie sa dajú zvládať s prehľadom:
Tvoja kombinácia Master a Prismatic svedčí o tom, že ti to celkom aj páli, ale aj toto kombo sa dá elegantne vylepšiť. Napríklad taký Mirror je vhodná náhrada za oba elixíry, tým pádom si môžeš dať aj Steelskin a získaš viac masterky a super trinket. Navyše má mirror 1min CD takže je v každej vážnej situácii vždy k dispozícii, ale aj keby náhodou nebol tak stále máš talent Shield Mastery ktorý ťa podrží, čím sa dostávam k bodu, že Shield block ba CD nie je zrovná dobrá voľba. treba čítať aj medzi riadky). Na ten pull je to ok, skrz boostu Shield Slamu ale potom už s tým treba vedieť pracovať.

Vidieť u teba snahu a myslím, že si z toho čo som ti napísal niečo vezmeš (najlepšie všetko) a pôjde to lepšie.
Pro

Ten mirror jsem premyslel, ale nebyl jsem si jist Smile a ano souhlasim stebou co se tyce toho reckle- hazu pryc Smile zitra budes ingame a nebo nna ts? Mam zitra vol o tudiz bysme mohli hodit řeč.J inak ten mirror mam nahradit misto scales of life a nafarmit hc symbolic worma? Nebo koukat po bisu z Fl k nemu...?
Rostislav.krupka
Rostislav.krupka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 28. 06. 16
Age : 31
Bydlisko : PRaha

http://www.wowhead.com/compare?items=70935.0.0.0.0.0.0.0.128:698

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Mon Jul 04, 2016 1:35 am

Jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Thilltank --> Protect warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru