Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

+6
Gingereater
Hannele
Kucko
Morby
JudgeDeath
Adazan
10 posters

Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Adazan Wed May 18, 2016 8:02 pm

Nick postavy: Adazan  
Class Survival
Koupená nebo vyexpená postava:  Vyexpená postava.
Zkušenosti s progresem: Nejak extra sa to nezmenilo HC progress BOT/BWD docela slabý co sa tyka FL boli tam pukusi na Shanoxovy a Bethtilackovy padlo to na tom že evidentne ľudia nevedia pozerať čo sa okolo deje stoja v ploskach a podobne je pravda ze to bola dosť slabá skupina. Co sa týka taktik celého FL kopu  zhliadnutých  guidov na YT a shliadnute aj na Jurnalu ingame.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hrajem od zaciatku Wotlku na Twinstaru. A huntera hram od zaciatku Artemisu.
Stav tvého equipu, ilvl: Momentálne 367 do eqipoval som trinkety stale chyba jeden z Halfusa +armory http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Adazan
Talenty: Survival +screen http://postimg.org/image/msz9xjni9/
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/kbloks7up/ FPS 60+
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: 1. Hunter's Mark a držet Serpent Sting 2. Explosive Shot 3. <20% = Kill Shot 4. Black Arrow 5. Cobra Shot 6. Arcane Shot ked mam 60 + a cd na Explosive Shot a Black Arrow. AoE rotacia Misdirection -> Trap Launcher -> Explosive Trap -> Multi-Shot  > Cobra Shot -> Explosive Shot (pri LNL) -> Cobra Shot -> Multi-Shot -> a opakovat.   1.Hit cap (961) 2.Haste cap (758) 3.Crit 4.Mastery.   Momentalne mam tie staty dost vysoke  predovsektym haste dovod je FL eqipe co sa da tak som reforgol.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak ovládam a mikrofón samozrejme mam. Addony mam.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Jasne a pripravenosť bude 100%
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: World
Předchozí guildy  (důvod odchodu): League of Fallen guilda po menšej pauze kedy som na to WoWko namal čas sa prakticky stala neaktívnou.
Znáš někoho z EXALTED? Nie
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World
Něco o sobě Jediná vec ktorú som neurobil ale je to na 50% pripravene je druha PVE profka (ENCH). Dúfam že dostanem šancu sa u vás presadiť theorycraft a taktiky  som dostudaval equip je síce lepši ale stále to nieje na 100%  hlavne príchodom FL hlavne.

Adazan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Wed May 18, 2016 9:02 pm

Ja si hlavne myslim ze by jsi hlavne mel dodelat hlavne profku...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Adazan Wed May 18, 2016 9:50 pm

JudgeDeath napsal:Ja si hlavne myslim ze by jsi hlavne mel dodelat hlavne profku...

Posnažím sa v blízkej dobe nafarmit co najviac suriek na Ench a aj na Letherworking .

Adazan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Morby Thu May 19, 2016 12:05 am

Proti (2krat)
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Thu May 19, 2016 12:53 am

Možno by som mu šancu dal (napr. na Alt 10 FL). No čo som pozeral DPS podľa twinheadu, tak bieda.

Pre porovnanie BH kde nikto nič špeciálne nerobí - cca rovnaký ilvl:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Adazan&realm=Artemis#bh
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Kukies&realm=Artemis#bh
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 21, 2016 11:27 am

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Sat May 21, 2016 10:57 pm

Pondelok 20:00 - alt FL10, môžeš?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Adazan Sat May 21, 2016 11:05 pm

Kucko napsal:Pondelok 20:00 - alt FL10, môžeš?
Ano

Adazan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Sun May 22, 2016 12:30 pm

Ok, buď v hre, napíšem ti (ak mi do toho niečo nepríde - keby áno, napíšem sem).
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue May 24, 2016 10:31 am

Takže všeobecne postrehy zo včerajšieho raidu:

- misdirect - 4 nástrely za celé FL, ja som ich stihol 27. Viem, že si asi nevedel kto kde tankuje (treba si vždy zhúknuť a spýtať sa), odporúčam na to nejaké mouseover macro. Musíš to robiť automaticky bez toho, aby to niekto hovoril
- netrackuješ si Hunter's Mark - akonáhle som ju hodil ja, tak hneď si ju prepísal svojou. Buď si sprav lepšie UI, aby si videl či je marka na targete (nie len tvoja), alebo si to trackuj pomocou addonu (WeakAuras a podobne). Ten addon ti pomôže nie len s markou, ale aj s inými vecami. Skús si to Smile
- na Bethilacovi si netauntoval ani po upozornení Spinnerov zo sieťok -> musíš.

K DPS:
- asi si videl, že niekde zaostávaš. S tvojím ilvl musíš točiť o dosť viac. Napr. na Ragnarosovi - mal som o 30 tickov ES viac a takisto o 20 CS.
- máš trinket z TB, na Ragnarovi si ho použil iba 2x! Znova, trackuj si CD a snaž sa vytiahnuť z toho maximum.

K tej profke - dorob si ju čím skôr. Napr. taký ENG ťa naozaj boostne.

Na prvé FL dajme tomu OK. Čo sa mi ale páčilo, nefailoval si(až na Ragna) a hlavne si sa choval fajn. Dúfam, že čím skôr odstrániš tie nedostatky.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue May 24, 2016 1:02 pm

Hunterské věci přenechám zkušenějším.

Co se týče tvého chování, výstupu, TS -> Neboj se mluvit (případně si pohraj s mikrofonem), chápu že jsi mohl být nervózní, ale je třeba vždy na 100% vědět co dělat, koho nastřelit a podobně (chápu že nás neznáš po hlasech, ale vždy jsme se snažili hlásit nicky)
Faily jsem neviděl, u Ragnara jsem tě nestíhal sledovat.

Za fajn přístup, dochvilnost a snahu ti dávám PRO na TEST, ale! jak už bylo řečeno, musíš si více hlídat věci, které ti zvyšují damage, znovu si projít theorycraft, překopat UI. Pokud by si byl přijat na test, ostatní hunteři ti pomůžou, ale TY se musíš ptát zkušenějších lidí, TY musíš projevit snahu a TY musíš udělat velký skok ve znalosti a ovládání své class.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Adazan Tue May 24, 2016 1:38 pm

Gingereater napsal:Hunterské věci přenechám zkušenějším.

Co se týče tvého chování, výstupu, TS -> Neboj se mluvit (případně si pohraj s mikrofonem), chápu že jsi mohl být nervózní, ale je třeba vždy na 100% vědět co dělat, koho nastřelit a podobně (chápu že nás neznáš po hlasech, ale vždy jsme se snažili hlásit nicky)
Faily jsem neviděl, u Ragnara jsem tě nestíhal sledovat.

Za fajn přístup, dochvilnost a snahu ti dávám PRO na TEST, ale! jak už bylo řečeno, musíš si více hlídat věci, které ti zvyšují damage, znovu si projít theorycraft, překopat UI. Pokud by si byl přijat na test, ostatní hunteři ti pomůžou, ale TY se musíš ptát zkušenějších lidí, TY musíš projevit snahu a TY musíš udělat velký skok ve znalosti a ovládání své class.
Dakujem a určite sa budem snazit dat celkovo dokopy .

Adazan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Dyveina Tue May 24, 2016 2:02 pm

Ak je pre huntera miesto, som ZA to dať mu šancu.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Tue May 24, 2016 2:23 pm

Jsem pro, pokud zapracuješ - profky, theorycraft, !UI!. Na raidu prý v pohodě - ohledně damage přihlížim k tomu, že jsi to byl poprvé tady.
Doporučuji nějakou konzultaci s nějaký huntem, popřípadě já jsem ti ochoten něco vysvětlit, poradit.
Pokud uvidím snahu a aktivitu, tak jsem definitivně pro.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Celková odpoveď

Příspěvek  Adazan Wed May 25, 2016 5:31 pm

Soulburn napsal:Jsem pro, pokud zapracuješ - profky, theorycraft, !UI!. Na raidu prý v pohodě - ohledně damage přihlížim k tomu, že jsi to byl poprvé tady.
Doporučuji nějakou konzultaci s nějaký huntem, popřípadě já jsem ti ochoten něco vysvětlit, poradit.
Pokud uvidím snahu a aktivitu, tak jsem definitivně pro.



Takže aby som to nejak zhrnul a odpovedal zaroveň poďakoval za FL
Ten DMG viem že bol docela dosť slabý predovšetkým u Raga cely čas som to videl ne recountu a preto tam bola tak trosku hanba z mojej strany a celkovo nervozita aby som niečo neposral a podobne som rad že to dopadlo dobre a že som vám to nefailoval.
Mam v plane si prekopat cele UI a zmazanie zbytocnych adonov a podobne.
Čo sa tyká rad od huntroch som otvorený každej rade ale nechcem aby som vyzeral že ju neovládam.
Profka je na 70% hotová (Enginering) je stale toho veľa čo sa tyká mimingu takže to priebežne farmim + odkaz na inventar http://postimg.org/image/679r5edsr/

Dakujem za zle aj dobre ohlási snazim moje nedostatky opraviť


Adazan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed May 25, 2016 5:40 pm

Určitě pro test, tady je vidět snaha, zápal a odhodlání se k nám dostat.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed May 25, 2016 5:51 pm

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Kucko.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY Empty Re: Adazan- Survival Hunter (2krat) - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru