Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

+3
Atucha
Eveonor
helloitsme - paladin
7 posters

Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  helloitsme - paladin Mon May 16, 2016 9:31 pm

Nick postavy: kawaiizombie //postava je na hordě, ale v případě přijetí jdu k ali.
Class Lovec, především mistr zvěře, jako vedlejší povolání asi střelectví.
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená na 82 levelu, pak doexpená a nagearovaná.
Zkušenosti s progresem: Na jedný postavě sem u vás už byl přijat (Helloitsme), po menším failu sem dostal kick. No, tak na tý sem měl nakonec 5/6Hc bwd, 3/5HC bot, 1/2HC conclávy. Tady teď po nerfu je to lehčí, mám zatim 3/6 bwd (před nerfem), bot a totfw worldovskou klasiku (HC half), FL 6/7 normal (odleadrováno) https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Kawaiizombie&realm=Artemis#fl
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko od TBC, huntera sem hrát i tam, i na wotlku serm tam, tady sem ho zkoušel párkrát vyexpit, ale přestalo mě to bavit pokaždý kolem 70-75 lvl. Takže po tom co sem prodal mího paladina, sem koupil tohle a na tom nějak pracuju.
Stav tvého equipu, ilvl: 368... Jsou tam ještě věci který se daj lehce získat, jen nemám štěstí. (Trinket z halfuse, ruce z něj, hlava z shannoxe)
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kawaiizombie
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://i.imgur.com/uyl49Xx.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rotace je u bm celkem jednotvárná. Nejvyšší prioritu má Kill comand, kterej má CD 6 vteřin, do toho nacpu 2x Cobru a 1x arcane. na open nahodim Sting, po prepotce ovšem, pak si jedu CDčka, všechny, odburstim to. (stim, že v bestial wrath spolu s rapid f. mám takovou regenarci focusu a malou cenu skillů že tam necpu cobru, ale pure arcane), pod 20% nahradí mezi kill comand 1x combra a 2x kill shot. Focus fire obnovuju pokaždý když je na procu kromě situace kdy mám odpálený Bestial wrath. (Pet dá víc dmg než já). Moje staty. Hlavní priorita je Agility. Pak Crit a mastery. Haste je celkem useless na bm. (Crit, je crit, mastery zvyšuje dmg peta, kterej dává -+65% mího celkovího dmg)
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám Ts, mikrofon. Dbm, recount, xpearl, castbars. Pretty all i need.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: jo, pohodka.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Zlepšení gearu, personálního progressu a doufám že ste v pohodě parta i mimo raidy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): ''Who pulled boss'', guilda kterou sem spoluzakládal. Byli tam lidi který sem prostě nesnesl, tak sem odešel, teďka ''The bloody dream'' tady sem teďka nějak nezaujatej, prostě sem se někde chtěl usadit, v připadě že mě nevezmete tu asi zůstanu, peotože tu sou celkem kvalitní 25 raidy.
Znáš někoho z EXALTED? Spíš já je, než oni mě. (kucko, destik, edselcu)
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Já nevim jestli furt destik spamuje to macro na world Very Happy Ale odtamtud kdysi.
Něco o sobě 19 y.o., student. Rád fotim a kreslim. (IG: Zeus_likes_nesquik)

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon May 16, 2016 10:00 pm

Proti.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Mon May 16, 2016 10:00 pm

po tom, cos u nás v guildě předvedl minule, rozhodně PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Mon May 16, 2016 11:07 pm

proc hrajes zrovna BM a ne jiny spec?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue May 17, 2016 10:51 am

Keď odhliadnem od všetkého z minulosti - Nechápem ako môžeš hrať dobrovoľne BM. Chceš zo svojej classy vytiahnuť maximum?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Soulburn Tue May 17, 2016 11:24 am

Dle mého jsi svojí šanci u nás promarnil. Navíc střídáš postavy a ani za jednu nějaký vyšší progress. Volba BM - nejsem proti, když si ji dokážeš obhájit a ukážeš, že jsi s tím nadprůměrný vůči zbytku raidu. Za mě zatím proti.

E: Profky napůl a ještě nedodělané, chybí enchant na shoulderech, "low" ench na rukou. Celkově se mi zdá, že to flákáš.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue May 17, 2016 11:40 am

Neprijaty

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY Empty Re: Kawaiizombie, hunter. - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru