Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lampionik - Assa Rogue

2 posters

Goto down

Lampionik - Assa Rogue Empty Lampionik - Assa Rogue

Příspěvek  lampasek Sun May 15, 2016 11:51 pm

Nick postavy: Lampionik
Class Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Presne táto roguna je kúpená, ale pred tým som už mal vyexpené dve roguny  
Zkušenosti s progresem: Bot 10 2/4 HC, BwD 10 3/6 HC, tróny 2/2 len Normal, viem ten progress je slabý ale tak jednalo sa o to že v bývalej guilde som bol s kamošmi, skúšali sme progressovať ale dopadlo to tak ako som uviedol,  neskoršie som sa ujal náboru keďže som to progressovať fakt chcel ale nikoho sme nenašli, všetci sa nato vykašlali, ja som nemal energiu a dal som si  kvóli tomu asi trojmesačnú pauzu od Wowka
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hrám 8 rokov, z toho 6 som hral priesta a posledné 2 roky Rouga
Stav tvého equipu, ilvl: Ilvl 361
Talenty: 31/2/8 Assa, v offe mám pvp Sub, na valione som vždy prehadzoval na špeciálne Sub
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/fjmkrd7e9/ odfotil som to teraz, Fps som mal 124 keď som to fotil  Smile mám tam aj Omena ale mám ho nastavené len v parte a raide...
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Tak začínam v stealthe, Garrote, Rupture, Muti, SaD, stacknem 5 CP, Cold Blood+Potion+Synapse Springs, Vendetta, Envenom, Muti, refreshujem Rupture, do 35% idem stále muti, na 5/4 CP envenom + refresh Rupture, po 35% samozrejme nahradzujem Mutilate Backstabom, po celý fight dávam Feint na cd, ešte som zabudol dodať Vanish + Garrote na CD, a Tricks of  the trade sa snažím na cd tiež, keď sa dostanem s prepáčením do sračiek samozrejme Cloak, Evasion, poprípade sprint, nitro boty. Staty: Agility(main stat)>Hit Cap(bez hit capu by to asi nešlo Smile )>Mastery(dmg poisonov), Haste(Energy Regen, Attack speed)>Exp>Crit
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS, mikrofón mám, z povinných addonov: DBM a omen, ostatné, Bartender, Recount, RoguePowerBars, MikScrollingBattleText, + ešte nejaké pvp  Smile
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje, zaručiť to môžem
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: tak hlavná vec ktorú od Exalted očákávam je  účasť na raidoch, či už v  main alebo v second raide, neviem presne ako to u Vás chodí, či chodíte dve party alebo len jednu, a samozrejme dobrý kolektív ludí Smile  Čoho chcem dosiahnuť ?, tak hlavne by som chcel byť užitočný na raidoch, stať sa členom grupy ktorá bude dávať FC a stať sa právoplatným členom jednej z top guíld na Twinstare
Předchozí guildy  (důvod odchodu): na Cata to bola guilda The Den, dôvod som uviedol vyššie, nezáujem progessovania raidov, neaktívnosť ľudí, momentálne som v nejakej random guilde a to len kvoli Guild Perkom
Znáš někoho z EXALTED? No aby som bol úprimný moc ľudí tam osobne nepoznám, ale tak nejakých som určite už niekde stretol  Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Tak poznám Vás už od wotlku, a zahliadol som aj macro o nábore na worlde  Wink  
Něco o sobě Takže, Volám sa Erik, tento rok budem mať 20 rokov, pochádzam zo Slovenska(Ružomberok), tento mesiac končím stavebnú školu, po lete chcem ísť na výšku, vo voľnom čase hrám rád PC hry, pozrem nejaký film či seriál, svoj voľný čas si uživám dosť často aj s kamošmi s ktorými buď hráme futbal, atď alebo si len tak chillujeme vonku Smile

lampasek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 15. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lampionik - Assa Rogue Empty Re: Lampionik - Assa Rogue

Příspěvek  Morby Mon May 16, 2016 12:04 am

Jaké jsou tvé zkušenosti s FL?
Na progres HC máš malý iLvl
Druhá profka mining (důvod?)
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Lampionik - Assa Rogue Empty Lampionik - Assa Rogue

Příspěvek  lampasek Mon May 16, 2016 12:12 am

Bohužiaľ skúsenosti s FL nulové, zatiaľ len trash, čo sa týka EQ, snažím sa chodiť bot a bwd ale moc sa to na worlde neskladá a nemám guildu ktorá by tie raidy so mnou chodila, no a profky,  tak keď som to kupoval bol tu mining a low eng, eng som už dorobil a mining sa v blízkej dobe chystám zmeniť na niečo užitočnejšie

lampasek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 15. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Lampionik - Assa Rogue Empty Re: Lampionik - Assa Rogue

Příspěvek  Morby Mon May 16, 2016 12:47 pm

Bez zkušeností s FL je tvá šance na přijetí velmi nízko a o gearu nemluvě. Dober si gear, nauč se taktiky / skoč nějaký ten FL boss run.
Rovnou ti to uzavřu, až dobereš lepší gear a nějaké ty zkušenosti s FL, můžeš to zkusit znova pokud budeš chtít.
Nepřijat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Lampionik - Assa Rogue Empty Re: Lampionik - Assa Rogue

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru