Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

+3
Kucko
Wolus
Handmaiden
7 posters

Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Handmaiden Tue Apr 05, 2016 1:55 pm

Nick postavy: Handmaiden

Class Shaman

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem: BoT 1/5 HC, ToTW 0/2 HC, BWD 0/6 HC - Raidy jsem začal chodit relativně nedávno na cataclysmu (2 ID zpět) a zároveň s worldem, tudíž ten progress relativně stojí.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW samo o sobě hraji 8 let. Začínal jsem na pozdním TBC na Equilibriu od Projectu Nemesis, tam jsem zůstal přes WotLK až do jeho spojení s Anathemou, kde jel taktéž WotLK. Skrz tento patch jsem naprogressoval a nachodil stovky možná i tisíce raidů - ať už Naxx/Ulduar/Trial/Citadelu nebo Ruby Sanctum. Byl jsem v několika dobrých progressujících guildách, jak na alianci, tak na hordě. Za zmínku stojí asi Hearth of Darkness/Stormwind Knights (aliance) a Defend of the Ancients (horda). Můj hlavní char byl během celé téhle doby paladin - počátečně retri, příležitostně holy, ale nejvíc a speciálně na Citadelu a Ruby, prot. Zároveň jsem měl druhý téměř main char a to Shamana. Na WotLKu resto, na Cata pak Ele (resto ani enha mě nikterak nenadchly). Se shamanem jsem se vypracoval od chození world raidů k pozvánkám do kvalitních raidů a zároveň i guild. Byl jsem součástí i prvních world raid first LK 25HC slainů, server first Ruby 25HC po nahození jadra a podobně. Sice to nebude hrát roli, ale třeba si někdo vzpomene na nick/y - Baj (shaman - čteno Béž - tak jsem byl taky znám) a Handmaiden (paladin). Co se Cata týká, tak tady hraji zhruba půl roku, prvotně převážně PvP, po doučení taktik a nakoukání videí i PvE a raidy až teď nedávno, jak už jsem zmínil. Troufnu si tvrdit, že Ele ovládám dobře, takže s classou jako takovou problém nebude. Případné nedostatky u taktik nebo specifických "twinstar" taktik, bych se doučil.

Stav tvého equipu, ilvl: Vzhledem k chození převážně Rhot a sem tam pár raidů - Ilvl je 358.

Talenty: Elemental - 34/7/0 - dva bodíky oproti standartnímu buildu mám v kořenování, jelikož na Rhot, případně na raid se to hodí sem tam.

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://imgur.com/bHUuU4H - fps je mezi 50 - 60.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Zcela jednoduše - LShield, FT na zbraň, nahodím totemy (jejich složení záleží na složení grupy - např: mana/healing, případně tranquil/resist, strg/armor, atd.), pustim fire elementa a FL shock, Unleash Weapon, (volitelně Hero, pokud se bude dávat na začátku), Elemental Mastery, Lava burst, spam Lightning boltu na single (chainu na 3+ targety), při LS procu Lava, při Fulminationu Earth Shock - ale pouze pokud mám na bossovi FL shock minimálně dalších 7s (5s cd + gcd). Jinak priorita je FL>UW>LB>ES>Lightning spam. (technická - fire elemental/hero/elemental mastery je prioritně první - čili hned, jakmile je z cd a má ještě význam ho dát, čili boss má víc jak 15-20% HP, ale házim ho až po FL a UW, protože kdybych ho hodil před, tak se okradu o několik vteřin boostu a uplně zbytečně).

Staty - primární staty - intell. Sekundární staty - Hit 16% (draenei)>haste>mastery>crit - od FL a vyššího contentu, než kde jsme teď, už je mastery před hastem, ale crit bude pořád poslední. Jinak Hit získávám primárně ze spiritu (díky talentu) a zároveň, pokud hit potřebuji, reforguju na spirit, nikoli na hit - mana regen ze spiritu navíc se hodí (speciálně pro případy, kdy je potřeba hodit healing rain nebo healování samo o sobě).

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS + Mikrofon mám. Nevím, co přesně jsou povinné addony, ale předpokládám, že DBM (které mám) a raid UI, které mám taky. Další, co stojí za zmínku, jsou power auras a grid, které jsou vidět na screenu.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje, hlavně pak pátek a sobota. Úterý 100% zaručit nemůžu, ale vynasnažím se.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám asi jedině to, že si budu moct kvalitně zahrát, užít si trochu srandy a tady nějaký ten progress (speciálně s příchodem FL). Induviduálně bych chtěl doplnit guildu o kvalitního Shamana a případně kolektivně guildovně složit Ragnarose na HC.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na Cata, potažmo Twinstaru žádná. Ta, kde jsem teď, je jenom kamarádská, kde se všichni známe dlouho osobně, ale nic se tu neděje, což mi trochu vadí a to je důvod mojí přihlášky. Jinak na WotLKu, jak už jsem hlásal výše, DotA, HoD a SK.

Znáš někoho z EXALTED? Neznám. I když, Destík hrál možná na Anathemě za DK Destus a možná jsme spolu byli nějaký raid nebo dokonce v guildě, ale asi to byl někdo jiný.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Párkrát jsem s Vámi byl 25HC ICC.

Něco o sobě O světě WoW už jsem toho napsal asi hodně nahoře, takže něco z normálního života. Je mi 26, už jsem pracující pár let - věnuji se trénování v oblasti sportu. Sám jsem trošku fanatický sportovec - jednoduše řečeno se rád zničim. Jinak si rád poslechnu nějakou hudbu, přečtu nějakou fantas-magorii, pokecám s kámošema nebo zajdu na pivko, mrknu na film nebo si pohraju s přitelkyní Twisted Evil

Snad jsem napsal všechno,
díky za přečtení a případné ohlasy,
s pozdravem,
Hande.

Handmaiden
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Tue Apr 05, 2016 2:24 pm

Ahoj.
Nemáš zabité BWD ani ToTF ani na normal, podle bosskills si BoTko byl jenom jednou. Čím myslíš, že bys mohl být prospěšný guildě, která chodí 13/13 HC?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue Apr 05, 2016 3:58 pm

Ahoj.

Equip som neštudoval, ale výkony v BH nič moc.
Ktorá časť nesetová na Ele?
Používaš Unleash na CD?
Ak máš, šupni sem prosím nejaké to tvoje macro (napr. fcs kick/thunderstorm)

Do konca ID ostáva ešte dosť času, zájdi si dačo.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue Apr 05, 2016 4:05 pm

Ahojky,

- jak maximalizuješ dmg Fire Elementala?
- používáš Unleash Weapon. Já jsem četla, že to je ztráta dps a že je pouze jeden případ, kdy se dá použít (ten donedávna na twinu nefungoval). Proč myslíš, že je to worth?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Handmaiden Tue Apr 05, 2016 5:13 pm

Čauves,

Eveonor: Vzhledem k tomu, že dáva melee dmg, tak mě napadá maximálně ho vypustit až po puštění hera. UW používám pouze před LB, jelikož 30% boost na fire spell se hodí. O případu, na který narážíš bohůžel nevím.

Kucko: Hm, nemůžu soudit, co si viděl nebo neviděl. Co si tak pamatuju, tak v BH sem nikdy neumřel na plameny - pokud nebyl kompletní wipe (což bylo asi 2x tušim) a nejvíc jsem měl asi 22k dps? něco málo přes 20. Což si nemyslím, že na můj gear (kde nebyl Theralion trinket ještě) není až tak špatné. Na druhou stranu chápu, že máte trošku jinačí nároky a standard.
- uw, jak už jsem psal, používám pouze před LB, před FL ani FN ne.
- pokud chceš na focus kick tak mam /stopcasting, /cast [@focus] Wind shear....to stejný s thunderem.
- nesetové bych jel legy a počkal si na nějaké zajímavé z al´akira. Speciálně kvuli preferenci mastery, která se bude později hodit.

Wolus: Dneska jsem uspěšně absolvoval BwD normal na altovi - bohužel padnul server a nezapočítal se mi do achievu neff. Každopádně, zkusil jsem přihlášku speciálně proto, že Ele shama by se Vám hodil a doplnění taktik je pro mě zaležitost jednoho ID, kdy si to projdu fyzicky a pak je to v pohodě. Stejně jako dnešní bwd, které jsem byl prvně a vím velice dobře, co kde dělat jak z pozice dmg, tak healu.

S pozdravem,
Hande.

Handmaiden
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Tue Apr 05, 2016 6:36 pm

nemas nic zabite - co te primelo k tomu, ze si najednou zacal chodit pve?
zkus opravit odpoved na otazku o elementalovi..co konkretne ovlivnuje jeho dmg?
myslis, ze 30% bonus, co dostanes z UE, prevysuje dmg, ktery bys dal jinou abilitou? (napr. lightning boltem) - muzes i uvest nejaka cisla jestli chces
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue Apr 05, 2016 6:48 pm

Ako spominali ludia predo mnou odbehaj si tie raidy. Nejde iba o taktiky (tie sa na normaloch aj tak nenaucis), ale aj o achiev, aby si mohol vojst do HC.
Priloz prosim screen z combatu - mal by obsahovat nejaky DBM timer a sledovanie procov + debuffov.

Preco si od cata presiel z paladina na shamana?

Si si isty, ze ta bude bavit progress (ktory zrejme bude trvat dlhe mesiace) za classu, ktora nezvykne topovat dmg meter a je v raide skor na support a "spinavu pracu" (kickovanie, odkopavanie, purgovanie...)?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Handmaiden Tue Apr 05, 2016 8:13 pm

Ahoj,

Cobain: Snažim se, na HC se moc nedostanu, jak kvuli ilvl, tak jelikož nemam známost, co by mě někde vzala, ale snažim se aspoň normaly.
Nepřešel jsem, i tady mám paladina a hraju za něj. A i na wotlku jsem hral za oba celkem na stejno, akorat později byl vyžadován spíš tank než heal, tak jsem mu dal přednost.
Nijak zvlášť mi nejde o topování dps metrů, toho jsem si užil dost a dost na wotlku Smile Jde mi spíš čistě o hru a užit si ještě trochu toho progressu. K tomu všemu mě černá práce vždycky bavila tak trochu víc.

https://imgur.com/W63dhYO - screen s timery. Předpokládám, že si chtěl tohle.

Mia: Upřímně, PvE mě vždy bavilo víc, takže proto. Jinak, postavu mám 4 měsíce na 85tce, z toho jsem chvíli nehrál kvůli práci, Vánocům, atd. Pak mi chvíli trvalo nasbírat nějaký eq a mrknout na taktiky. Dále jsem expil a equipoval druhou postavu, takže asi tak. Teď se chci soustředit čistě na raidy, pře ostatní věci okolo mam vyřešené.

U toho elementála mě napadá tak maximálně ještě nahodit flame shock, aby mohl začít útočit. Teď jsem při raidu zkoušel pořádně to UW - jako, asi se to nevyplatí, ale jsem trochu na vážkách...protože když napálim LB třeba za 60k s UW, tak mám šanci, že mi přes mastery procne další LB, který pořád bere v potaz ten bonus od UW + dmg od samotného UW. Na druhou stranu, to celé záleží na RNG (kromě UW dmg) a Bolt stabilně dává přes 25k když critne. Takže při pozdějším kontentu, kdy se pojede přes mastery, by to šlo, teď je to asi zbytečné.

Díky,
Hande.

Handmaiden
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue Apr 05, 2016 8:32 pm

Handmaiden napsal:https://imgur.com/W63dhYO - screen s timery. Předpokládám, že si chtěl tohle.
Ano, presne to som chcel. Ale nevidim tam sledovanie procov: trinket, enchanty, ... -> tieto veci aktivne nesledujes?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Atucha Wed Apr 06, 2016 12:00 am

Handmaiden napsal:Raid time mi vyhovuje, hlavně pak pátek a sobota. Úterý 100% zaručit nemůžu, ale vynasnažím se.
Raid time je v pátek, neděli a úterý, ne v sobotu Smile
Jak si hlídáš flame shock při víc targetech?
Nápověda k tomu elementalovi - zamysli se z čeho profituje

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Handmaiden Wed Apr 06, 2016 1:04 pm

Ahoj,

Atucha: Pardon, to jsem se asi překouknul. Každopádně, i neděle mi vyhovuje.
S tím FE jsem opravdu nevěděl, ale už jsem se informoval a boostuje se z mojí SP, tudíž se vyplatí ho dávat až potom, co mi procnou trinkety a procy samy o sobě.
Shock na víc targetech jsem dřív sledoval přes speciální name bary, ale teď ho sleduji na dvou targetech přes target a focus. Na víc jak dvou ho nesleduji.

Cobain: Enchanty jsem se naučil za tu dobu hraní sledovat klasicky v buffech. Jednak je to síla zvyku, druhak používám cons buffy v interface, čili mi mám jejich soupis menší a to i usnadní sledování. Ale je fakt, že bych si mohl přihodit power auru. A u trinketu, vzhledem k tomu, že nemám zapínací, tak je sleduji jenom na začátku, jakmile procnou odpaluji cd. Ale v průběhu encounteru trinkety samy o sobě nesleduji, pře jejich proc neovlivním. Ale samozřejmě uzpůsobím jejich procnutí třeba použití EM nebo fulminačky. Toho si ale, jak jsem již napsal, bezproblému sleduji přes buffy.

Díky,
Hande.

Handmaiden
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Apr 08, 2016 4:14 pm

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Kucko, Destik.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY Empty Re: Handmaiden - Ele Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru