Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

5 posters

Goto down

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY Empty Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolendy Sat Mar 19, 2016 10:54 pm

Nick postavy: Wolendy
Class Hunter (survival)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená postava. Nikdy si postavu nekupuji z důvodu vlastního zlozvyku.
Zkušenosti s progresem: S progressem mám zatím jenom zkušenost na 10M raidech které jsem si odsloužil za roguna. Huntr byl pouze jako můj vedlejší character na PvP protože jsem na alianci zatím nenašel žádnou z kvalitních PvE guild. Takže bych si rád vyzkoušel jaké to je jít raid kde se sejde za jeden večer 25 zkušených hráčů.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW již hraji 9 let. Začínal jsem ve svých 10 letech kdy jsem o této hře ještě moc informaci nevěděl, postupem času jsem si vše začal hledat. Sledoval jsem videa kde se člověk dozví hodně věcí. Začínal jsem hrát WoW za warriora který mě časem přestal bavit a zkusil jsem huntra který mi padl do oka jak šel čas dál mé zkušenosti se začínali zlepšovat. Snažil jsem se kombinovat všechny věci co šlo nacpat co macra. Poté co pro mě PvP přestalo ztrácet na  úrovni jsem se začal zajímat o PvE. Začínal jsem si skládat vlastní raidy a zkoušel progressovat docela jsem uspěl ale pak jsem se vrátil zpět k PvP. Nyní bych se chtěl vrátit do starých kolejí a okusit pocit zabíjení těžkých či lehčích HC bossu.
Stav tvého equipu, ilvl: Můj stav EQ je právě 355 iLvL. Snažím se dosbírat posledni itemy z ZA a ZG.
Talenty: Mé talenty jsou survival.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): ----
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Moje classa spočíva v tom ukázat co v sobě má ze startu vytočit poté udržet stálé DPS. Rotaci startuji ve stylu Hunte's Mark tento spell mi dodá určitý ranged power na target (1772). Hned poté co je target zaměřen startuji svou DMG která začína Black Arrow  a hned po tomto shotu přiletí Serpent Sting. Jak mile mam nahozeny tyto dvě dotky odpaluji CD (Rapid Fire + Pet's CD[call of wild]). Pak už jenom kombinuji Arcane Shoty a Explosive Shoty (zaleží hlavně na procu) a abych nezapomnel v průběhu fightu si stalé snažím dobíjet focus Cobra Shotem aspon na 70 kdy mam rezervu že můžu střelit explosive shot i arcane shot. Mé staty : Hit Cap 8% jak je známo pro PvE hunty poté můj zakladní stat co potřebuji je Haste který přidáva hunterovi extrémně na DPS (Kdysi jsem okusil mastery = low dps) nyní se snažím držet svůj haste cap na úrovni 20% +++. Hned po haste je tu crit který je hlavně dulžitý pro tik explosive dotky a na konec je tu MASTERY ktérý je sice také duležítý stat ale ne tak jako ty první.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS 3 , Mikrofon až moc funkční.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time je velmi vyhovují jenom ten jeden den v týdnu nevím jak budu stíhat ale snad ano.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám kvalítní lidi s kvalitními schopnostmi. Chtěl bych dosáhnout full Tier 11 HC i nějaké ty lucky achivy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): V přechozí guildě jsem působil u Nisiar(důvod odchodu přechod na ali). Ale to bylo ještě na hordě nyní mam svou guildu kterou využívam pro skilení profesi a ukladání přebytečných věcí na diss.
Znáš někoho z EXALTED? Jistě taková ta legenda co se nazýva Destik Very Happy a nebo Kucko kterého hlavně znám z BG.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Především od Destika a od lidí co jsou u vás v guildě.
Něco o sobě Momentálně je mi 19 Let. Dodělávám si právě maturitu. Volných čas využívám pro trening který mam každý den hned po škole. Po nocích sleduji filmy nebo chodím ARENY. Předem děkuji za další informace k mojí přihlášce.

Wolendy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 19. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY Empty Re: Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Mar 19, 2016 11:08 pm

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY Empty Re: Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat Mar 19, 2016 11:19 pm

Wolendy napsal:.. můj zakladní stat co potřebuji je Haste který přidáva hunterovi extrémně na DPS (Kdysi jsem okusil mastery = low dps)  
Jak jsi to zkoušel? Můžeš to nějak objektivně podložit?

Wolendy napsal:Hned po haste je tu crit který je hlavně dulžitý pro tik explosive dotky
Čím se řídí proc talentu Lock and Load?

Wolendy napsal:..jsem působil u Nisiar(důvod odchodu přechod na ali).
Kdo tě může ze zmíněné guildy doporučit?

Wolendy napsal:..startuji svou DMG která začína Black Arrow a hned po tomto shotu přiletí Serpent Sting
Proč tak a ne jinak?

Víš, k čemu je haste u huntera a co ovlivňuje?


Naposledy upravil Hannele dne Sun Mar 20, 2016 2:14 am, celkově upraveno 1 krát
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY Empty Re: Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Sun Mar 20, 2016 1:35 am

Proč se hlásíš zrovna za huntera, za kterého nemáš v PvE zabito naprosto nic?
Najdi si nějakou guide nebo někoho, kdo ti se survivalem poradí. To co jsi tu napsal, ať už o statech nebo rotaci, je naprosto špatně - viz dotazy od Hannela.

Za mě PROTI, přestože další hunter by se určitě neztratil, u Tebe žádný přínos nevidím.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY Empty Re: Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Mar 21, 2016 9:26 pm

NEPRIJATY

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY Empty Re: Wolendy - Survival HUNTER - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru