Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

+7
Terorizt
Kafu
Gingereater
Cobain
Eveonor
Kucko
Razypan
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 4:03 pm

Nick postavy: Razypan
Class PvE - Shadow Priest, PvP - Disco Priest
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpena (vicekrat:D)
Zkušenosti s progresem: Taktiky na HC bosse znam na vsechny moc dobre (zkusenost s leadringem), zabite mam na Twinu BoT 2/5HC, BwD 4/6 HC, To4W 1/2 HC, jinak na ofi zabite vsechno.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Dlouho, od Vanilly, kolik to uz je? 8 let? Netusim.
Stav tvého equipu, ilvl: 361 (ale databaze ukazuje 362, tak nevim:D)
Talenty: Shadow - 9/0/32
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://jyxo.info/uploads/51/51a69ceec33875aff4f4e20406b8e2e6bc9352ac.jpg , DMB mam to je zaklad.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Napisu to strucne, dalo by se toho napsat tuny, v pripade neceho konkretniho napiste, odepisu, ale nechcu tu psat 2 A4. Predem rikam ze hraji sveho shadow-priesta, je mozna odlisny od ostatnich, ale vsichni kdo semnou byli raid, rikaji ze tocim neskutecny DPS na to jaky mam ilvl, takze nesudte, dokud neuvidite:)
ROTACE: Prepot - Vampiric Touch - Shadow Word:Pain - Devouring Plague - Shadowfiend - Trinket - Mind Blast - znovu Vampiric Touch + Devouring Plague - Mind flay na 5stacku - Archangel - Mind Blast - Mind flay na 5stacku - aktializace dotek jestli konci. V pripade ze raid kape davam Divine Hymn, v pripade ze healeri nemaji manu Hymn of Hope. Kdyz je boss napr. Atramedes tak Leap of Faith dle domluv taky dobry. Dispercku v pripade kdyz dochazi mana (a neni dostupny Archangel ani Shadow Word: Death) nebo kdyz hrozi velky dmg - az smrt. Mind Spike na targety ktere musi zemrit HNED (do 10-ti sekund) a nevypalti se je dotkovat, vtom pripade 2-3x Mind spike + Mind blast na burst 100k+, Fade v pripade prebrani agra (casto na Valione), Mind Sear na 4+ targety a nebo na targety kteri maji pod 200k HP, jinak dotkovat. Nevim co bych uz psal ,classu znam jako svoje boty, mam dlouholete zkusenosti, vyzkousel jsem snad vse co existuje.
STATY: Intelect - 17% hit (hit=spirit) - haste (do dosazitelneho capu) - mastery - crit
INTELECT = nejlepsi a nejdulezitejsi stat na priesta, zvysuje dmg a hlavne base dmg dotek (da to vic nez haste)
17% hit = je zaklad, bez hitu bude clovek missovat, u priesta funguje spirit=hit, takze vsechno cpat do spiritu, protoze spirit dava nejenze hit, ale i mana regen.
HASTE = je 5haste capu, haste je nesmirne dulezity a dava se do dosazitelneho capu. Momentalne mam gear udelany tak, ze mam 2haste cap a kdyz mi da warlock +3% haste, tak mam 3haste cap.
MASTERY = moc lidi to tu nejezedi, prej je to bugle a to je mozna duvod proc muj DPS vynika od jinych shadow priestu, mastery zvysuje dmg buffu z mind blastu, ktery zvysuje nesmirne dmg dotek, takze mastery druhy nejdulezitejsi stat.
CRIT = vubec nejedzim pokud mozno.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Vsechno mam:)
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: vyhovuje
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od EXALTED ocekavam profesionalitu, hrani na urovni, predevsim organizovane raidy. Prosel jsem si vsim, dlouho jsem vedl guildu, ale uz na to nemam tolik casu ani sily a tak doufam ze guilda nabidne uroven na kterou jsem zvykly. Ja jsem uz vseho ve wowku dosahl, takze jediny muj budouci plan je splnit vsechny achievementy:-D a pravidelne chodit HC raidy, ktere budou bez problemu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Tady na serveru? Heroes of Azeroth (zastupce GuM). Duvod odchodu: dlouho jsem se snazil vytahnout guildu na uroven, na ktere jsme hrali na ofiku, jenomze to vzdy bylo, tak ze jsem vzal lidi - nagearoval je - naucil vsechno - a oni pak jako vdek leavnuli guildu a sli jinam, to se opakovalo porad dokola asi pul roku, guilda se neposouvala a jiz nemam cas, abych guilde venoval tolik casu a proto to chci prenechat nekomu jinemu a doufam ze guilda EXALTED odpovida svoji image.
Ostatni server kde jsem hral: Vendetta - Anthoria - Arena Tournament - Ofik (Burning Blade)
Znáš někoho z EXALTED? neznam
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Twinstar forum - world
Něco o sobě Je mi 22let, studuji strojarinu na VSB v Ostrave (momentalne 3 rocnik), hodne sportovne zalozeny, vudci-klidna postava, dlouholeta zkusenost s leadrovanim.

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Feb 03, 2016 4:19 pm

Ahoj.

Keďže sem tam prokrastinujem a zablúdim na Twinstar fórum, všimol som si, že ste viedli guildu "vo dvojici". Chystá si podať prihlášku aj tvoj kolega?
4set - áno/nie?
Pozerám, že máš trinket z Councilu, iný nemáš alebo ti príde tento najvhodnejší do 2nd slotu?

Si schopný/ochotný pre potreby raidu (keď bude náhodou treba) specnúť PVE disco/holy? Alebo to proste nie je "pre teba"?


P.S. Za tie achievy malé bezvýznamné + Very Happy
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 4:28 pm

Kucko napsal:Ahoj.

Keďže sem tam prokrastinujem a zablúdim na Twinstar fórum, všimol som si, že ste viedli guildu "vo dvojici". Chystá si podať prihlášku aj tvoj kolega?
4set - áno/nie?
Pozerám, že máš trinket z Councilu, iný nemáš alebo ti tento príde tento najvhodnejší do 2nd slotu?

Si schopný/ochotný pre potreby raidu (keď bude náhodou treba) specnúť PVE disco/holy? Alebo to proste nie je "pre teba"?


P.S. Za tie achievy malé bezvýznamné + Very Happy

Kolega zatim neplanuje odejit z guildy ( v budoucnu mozna ano, ale zatim to tak nevypada), ale je mozne ze zkusi nabor Mage/DK TANK z Heroes of Azeroth, taky zvysich pozic, ktery je dost zkuseny, o dalsich nevim.
4 set mam, trinket mam jenom z duvodu ze mi jiny nepadl, jinak nejlepsi trinket, ktery by pro mel byl by byl - Theralion’s Mirror z Valiony, BoT mam zabite milionkrat, ale ani jednou ten trinket nepadl, hold nulove stesti:-D

Specnout Disco/Holy neni problem, akorat Disco je PvP, takze hodne kapu na manu (jediny boss na HC co jsem zvladl healnout byl Chimaeron, jinak je to proste PvP a nedavam to na manu no:) ) a Holy chci zacit sbirat, protoze divat se nekdy na healery je hruza:-D, ale jeste jsem se ktomu nedostal, ted se soustredim na dobrani Shadow gearu.

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Feb 03, 2016 6:13 pm

Razypan napsal:
ROTACE: Prepot - Vampiric Touch - Shadow Word:Pain - Devouring Plague - Shadowfiend - Trinket - Mind Blast - znovu Vampiric Touch + Devouring Plague - Mind flay na 5stacku

Zkoušel jsi někdy takový opening, že na začátku nahodíš jen SW:P, potom channel Mind Flay na proc orbu a 5 stacků, (trinket), Mind Blast, Vampiric Touch, Devouring Plague a potom odpálit křídla + Shadowfienda? Co si o takovém openingu myslíš?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 6:30 pm

Eveonor napsal:
Razypan napsal:
ROTACE: Prepot - Vampiric Touch - Shadow Word:Pain - Devouring Plague - Shadowfiend - Trinket - Mind Blast - znovu Vampiric Touch + Devouring Plague - Mind flay na 5stacku

Zkoušel jsi někdy takový opening, že na začátku nahodíš jen SW:P, potom channel Mind Flay na proc orbu a 5 stacků, (trinket), Mind Blast, Vampiric Touch, Devouring Plague a potom odpálit křídla + Shadowfienda? Co si o takovém openingu myslíš?

Vzhledem k tomu jak fungují DPS metry, tak tahle rotace dle mého názoru hodně sníží DPS (DPS se totiž počítá od první sekundy co vstoupíš do combatu), takže začínat rotaci SW:P a pak stackovat Mind Flay na orby, si myslim je ztrata DPS, přiznám se, nikdy jsem to nezkoušel, ale logicky bych řekl že moje rotace je účinější, alespoň do teď jsem nepotkal priesta co by točil víc (a to někteří měli o dost větší ilvl). Ale můžu zkusit, třeba se mýlím.

Ono v mé rotaci, než nahodím první Mind blast, tak díky dotkám, než je nahazuji po druhé mám většinou 2 orby na 100% se štěstím 3, takže jestli je tahle rotace hlavně na orby, tak zkuste moji, ty orby tady na twinu skačou nějak často:) Navíc pre-cast Vampiric Touchu před fightem je dle mě hodně velký bonus (jinak bych s Vampiric Touchem nezačínal, ale díky pre-castu to využívá potenciál na maximum).

EDIT: Tak jsem to zkusil a musím říct, že jsem hodně překvapený, ale i tak si stojím za svojí rotací. Tahle rotace má větší burst prvních pár sekund, což jsem byl doslova v šoku:D ,ale pak to klesá a moje rotace vytočila víc. Ale jsem překvapen, možná je ještě cesta jak zvýšit DPS, kombinací těhle dvou, budu na tom pracovat, zaujalo mě to:D

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Feb 03, 2016 6:46 pm

No máme 3 shadow priesty a myslím, že bys měl co dělat, abys s nimi udržel tempo. Docela si věříš, tak by mě zajímalo, jaký by byl tvůj výkon ve srovnání s nimi v jednom raidu. Samozřejmě je otázka, nakolik je třeba další shadow priest, takže já zatím neutral.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Feb 03, 2016 6:53 pm

Ahoj,

podla screenu nevidim, zeby si si niekde sledoval proc support buffov (okrem zakladneho buff baru). Mylim sa?
Ako sledujes udrziavanie dotiek na 2 targetoch a ako ich na tie 2 targety aplikujes? 
Dispersiu, dispell, hymny a insigniu klikas (nevidim bind)?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Feb 03, 2016 6:54 pm

Razypan napsal:EDIT: Tak jsem to zkusil a musím říct, že jsem hodně překvapený, ale i tak si stojím za svojí rotací. Tahle rotace má větší burst prvních pár sekund, což jsem byl doslova v šoku:D ,ale pak to klesá a moje rotace vytočila víc. Ale jsem překvapen, možná je ještě cesta jak zvýšit DPS, kombinací těhle dvou, budu na tom pracovat, zaujalo mě to:D

Já si myslím, že tou svou zbytečně ztrácíš 2 global cooldowny. Proto jsem navrhla jinou možnost, kterou využívám já. Ale je to jen můj odhad na základě několika různých guide, priest je můj alt a nedovolím si tvrdit, že mu 100% rozumím. : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Feb 03, 2016 7:00 pm

Ja by som ešte rád videl screen z BG/Raidu.
Aby som ešte nezabudol, meníš niekde glyphy?
Napr.: Dispersion/SWD
+ mne osobne pri pohľade na amory určite chýba Mass Dispel, ktorý je síce situačný, ale mohol by si ho nahradiť za nejaký ten Major (napr. za IF)

Ak sa zmestí ďalší shadow priest, som skôr ZA test a tam sa uvidí Smile
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Feb 03, 2016 7:08 pm

Ještě se zeptám na jednu věc. Jak poznáš, že se vyplatí dotku přepsat (protože není pod vlivem proců apod.), nebo naopak nechat vytikat (je pod vlivem heroismu, trinketů, proců...) a nahodit novou?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 03, 2016 7:08 pm

Razypan napsal:alespoň do teď jsem nepotkal priesta co by točil víc (a to někteří měli o dost větší ilvl)

Tohle mě vždy u každého hráče zaujme. Dobrá tedy, vezmeme v úvahu takový velmi fajn encounter V&T. Pro doubledotkaře jak stvořený. https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill-npc-top=49904&class=5#class-6-Shadow:50+4. Takže na twinu hraje 79 priestů (ty jsi na pozici 80), kteří tě na V&T přetočili. Dokonce měli menší ilvl o.O

To, že si někoho nepotkal neznamená, že v globálním měřítku jsi dobrý -> vlastně patříš k podprůměrnému DPS (Když víš jak ty DPS metry fungují). Já dávám PROTI. Ale na raidu bych tě u nás rád viděl. Hlavně jak si budeš stát oproti hráčům jako Branoic, Kathias, Teror. Třeba by si potom krotil své výroky.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 7:18 pm

Eveonor
No v náboru jsem viděl, že hledáte Shadow priesty, tak jsem to zkusil:) je to na vás. Věřím si, to jo, už mám dost odehrané, na to abych si nevěřil a shadow priest mě přetočí jedině když by měl o dost větší ilvl (což je možné u vás, jestli chodíte 13/13 HC).
Přepsání dotek: to je teorycraft jak blázen. Stručně, základ je vtom, že jestli dostaneš nějaký velký buff (např. proc intelectu z trinketu, heroism, potka, atd), tak vždy přepsat a jestli je to pouze něco ne-tak důležitého (+10% periodic dmg), tak nepřepisovat. Snad stačí, jestli to chceš rozebrat podrobněji napiš.

Cobain
Dotky na 2 targetech udrzuji pomoci focusu a nestalo se mi zatim ze bych nestihal to sledovat. Dříve než jsem hrál PvE jsem hodně hrál PvP, takže postřehy, sledování více věcí naráz a takovehle věci mám výhodou.
Dispercku, Hymnu, Insigniu ano klikam, tohle nejsou důležité věci v PvE a většinou když dávám HYMNU nebo cokoliv zmíněného, tak vidím jak se situace vyvýjí a mám čas na zareagovani celkem dlouho, přeci jen jsem Shadow - DPS, HYMNU většinou křičí leader až když je nouze a o tom už většinou vím a jsem připraven. To same life-saving dispercka a insignie, v raidu většinou nedělám chyby že by se wipovalo na mě a když vidím že nahodou můžu zemřít (např. meteor u Valiony a nestihám doběhnout), tak stejně mám čas zareagovat, takže klikání není problem.

Proc support buffu sleduji vizualně, dřív jsem měl addony na dotky, ale spíše mě to spomalovalo a zhoršovalo raidovaní, že jsem si nevšímal tolik okolí, takhle mi to vyhovuje.

Kucko
A jaký screen? Jak procuje Deadly boss mode, nebo DPS nebo co mám fotit?Very Happy
Glyphy jsem zatím neměl důvod měnit, dispercku glyph mám zdůvodu, že jsem často leadroval raidy a musel jsem dělat více věci naráz za ostatní, protože lidi nestihali a docházela mi často mana, takže jsem dispercku používal častěji. Jinak sw:d by asi byl glyph když bych se nemusel o nic starat, ale když jsem to měl nepřišlo mi že by to zvyšalo moc DPS (maximálně v posledních pár sekundách).  
Mass dispel, jsem použil jako shadow priest naposledy v Zul Amanu:D takže, tak proto to nemam, jestli vám shadow pomáhájí s dispelama, není problém si to dát.

Gingereater
Dovol mi tě upravit, VaT ukazuje databáze pouze pokud zabiješ tuším Theraliona, pokud zabiješ Valionu tak to neukáže (nebo tak nějak nejsme si jistý). Poslední pull co jsem byl jsem měl DPS 23k a to jsem byl ve fázi, 16k co ukazuješ jsem měl v situaci kdy jsem musel healovat, protože byl slaby healing:) Jak říkám, byl jsem na pozici leadera který musí vše organizovat, kolikrát jsem healoval, v případě, že bych nemusel nic dělat jenom DPS, tak vytočím o dost víc.
EDIT: viz https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Razypan&realm=Artemis#0+4-8

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 03, 2016 7:31 pm

Razypan napsal:Gingereater
Dovol mi tě upravit, VaT ukazuje databáze pouze pokud zabiješ tuším Theraliona, pokud zabiješ Valionu tak to neukáže (nebo tak nějak nejsme si jistý). Poslední pull co jsem byl jsem měl DPS 23k a to jsem byl ve fázi, 16k co ukazuješ jsem měl v situaci kdy jsem musel healovat, protože byl slaby healing:) Jak říkám, byl jsem na pozici leadera který musí vše organizovat, kolikrát jsem healoval, v případě, že bych nemusel nic dělat jenom DPS, tak vytočím o dost víc.

To s tím zapisováním vím, stejně tak se killy nezapisují nám, SODě a dalším guildám.
Oukej, pokud si leader, jak je možné že tam trávíte 10 minut? Něco zřejmě děláš špatně.  Dobře, vezmeme si jiné encountery. Třeba Cho'gal (NORMAL!!!) je takový pohodový >ZDE< 52 místo. A nebo další doubledot boss - Monstrozita (NORMAL!!!) >ZDE< 69. místo.  A tohle je mega -> Omnotron defence system (NORMAL!!!) >ZDE< 163. místo affraid

Na co se vymluvíš zde?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 7:41 pm

Gingereater napsal:
Razypan napsal:Gingereater
Dovol mi tě upravit, VaT ukazuje databáze pouze pokud zabiješ tuším Theraliona, pokud zabiješ Valionu tak to neukáže (nebo tak nějak nejsme si jistý). Poslední pull co jsem byl jsem měl DPS 23k a to jsem byl ve fázi, 16k co ukazuješ jsem měl v situaci kdy jsem musel healovat, protože byl slaby healing:) Jak říkám, byl jsem na pozici leadera který musí vše organizovat, kolikrát jsem healoval, v případě, že bych nemusel nic dělat jenom DPS, tak vytočím o dost víc.

To s tím zapisováním vím, stejně tak se killy nezapisují nám, SODě a dalším guildám.
Oukej, pokud si leader, jak je možné že tam trávíte 10 minut? Něco zřejmě děláš špatně.  Dobře, vezmeme si jiné encountery. Třeba Cho'gal (NORMAL!!!) je takový pohodový >ZDE< 52 místo. A nebo další doubledot boss - Monstrozita (NORMAL!!!) >ZDE< 69. místo.  A tohle je mega -> Omnotron defence system (NORMAL!!!) >ZDE< 163. místo affraid

Na co se vymluvíš zde?

Haters gonna hate, aspoň už vím kdo mě nebude mít rád:D no obhájit se musím že.

U nás v guildě, jsme hráli na to - zabít bossa a ne na - vymastit co největší DPS i za cenu wipu. NIkdy jsme to nehrotili a např. Monstrozitu jsem nikdy nechodil 2 targety, protože jsme to měli rozděleny, melee 1 target, ranged druhy, ikdyž jsem mohl dotkovat, tak GuM (já jsem byl zástupce) vtom nechtěl dělat bordel. Omno defense to samé, Heroism jsme dávali na začátku dokud nebyli problémy a ne až v dotce, která zvyšuje DPS. Kolikrát jsem ztratil DPS na tom, že jsem chodil sám addky, protože RDPS nato kašlali, no prostě tak, lidem trvá než je něco naučíš a když už to uměli ... šli dál do jiné guildy a tak pořád dokola. Ale tak nerad bych se s tebou hádal, když mě očividně nemáš rád:D
PS: mrkni taky na můj gear, všimneš si že ještě nemam zdaleka itemy, které bych chtěl a měl mít.

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 03, 2016 7:52 pm

Jsou lidi, kteří mají 360 a jsou před tebou klidně o 4K+ DPS. Řekl jsi že "alespoň do teď jsem nepotkal priesta co by točil víc (a to někteří měli o dost větší ilvl)". Já ti jen dokazuji, že to je blábol a ty to stále nechceš připustit. NIC VÍC. Neznám tě, tvoje jméno mi nic neříká, v reálu taky nevím kdo jsi. Vycházím z dat, ze kterých může vycházet kdokoliv jiný.

"no prostě tak, lidem trvá než je něco naučíš a když už " -> OMNOTRONY si zabil na desině 11x + 1x HC. I tak si mezi nejhoršími SH priesty na tomto encounteru.

Přiznej to, že si napsal bullshit a nebuď povýšený, když tomu tvůj výkon NEODPOVÍDÁ


Naposledy upravil Gingereater dne Wed Feb 03, 2016 8:14 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : TYPO)
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 8:00 pm

Gingereater napsal:Jsou lidi který mají 360 a jsou před tebou klidně o 4K+ DPS. Řekl jsi že "alespoň do teď jsem nepotkal priesta co by točil víc (a to někteří měli o dost větší ilvl)". Já ti jen dokazuji, že to je blábol a ty to stále nechceš připustit. NIC VÍC. Neznám tě, tvoje jméno mi nic neříká, v reálu taky nevím kdo jsi. Vycházím z dat, ze kterých může vycházet kdokoliv jiný.

"no prostě tak, lidem trvá než je něco naučíš a když už " -> OMNOTRONY si zabil na desině 11x + 1x HC. I tak si mezi nejhoršími SH priesty na tomto encounteru.

Přiznej to, že si napsal bullshit a nebuď povýšený, když tomu tvůj výkon NEODPOVÍDÁ

Sight, normálně bych ti neodpovídal, ale vzhledem k tomu, že se jedná o můj post náboru, tak musím.

Nevím kolikrát to ještě budu muset psát. Ty porovnáváš raid kde nic člověk nemusí dělat jenom dmguje a snaží se vytočit maximum s raidem, kde člověk musí vše organizovat, tam dávát shield+off-heal na tanka protože heal nestiha, tam rychle plošnit addky, protože ti nestihaj a do toho dmgovat. Leadři, kteří začínali pochopí, hráči co se vezou a zabíjeji všechno s nejlepším gearem od začátku wowka asi ne. Priesty srovnavam se zkušenosti, ktere jsem potkal u mě v raidu (někteří měli 365 a i tak točili méně a ne s databazou, kde jsou uplně jine podmínky. Mít stejné podmínky jako jakýkoliv priest se stejným gearem, ručím, že vytočím víc.

Joo věřím si, hru nehraju týden, abych si nevěřil a vím co dokážu. Oceňuji tvoji snahu vyhledat nejhorší statistiky o mě, ale pokud možno, jestli nemáš nejaké otázky co by změnili tvůj názor, tak bych prosil aby jsi se zdržel, začíná mě unavovat odepisovat na hate, díky.

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 03, 2016 8:23 pm

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Wed Feb 03, 2016 9:06 pm

PROTI
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Wed Feb 03, 2016 11:52 pm

Kucko napsal:Ja by som ešte rád videl screen z BG/Raidu.

nevěděl jsem na co se zaměřit při screenování (viz můj minulý příspěvek), tak jsem vyfotil random záběr z fightu co jsem pomáhal, snad bude stačit: http://jyxo.info/uploads/19/1967fbc158036334558f17ce1282d8c81d5a5175.png

PS Off-topic: Koukal jsem na tvé achievementy, dost dobrý!Smile

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Thu Feb 04, 2016 2:59 am

Určite stačí. Išlo mi hlavne o dbm/raid frames, inak povedané ako to vyzerá u teba v praxi.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Terorizt Thu Feb 04, 2016 5:28 pm

Proti.Jedného experta na sh priesta sme tu už mali a to celkom stačilo Very Happy

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Thu Feb 04, 2016 6:02 pm

Koukám, že nemáte rádi konkurenci, no nevadí, možná jsem na vás šel moc tvrdě a měl jsem radši dělat blbého, ale když jsem viděl vaše moto "Když umíš, tak nám to ukaž. Není problém si vybojovat své místo na raidu", tak jsem myslel, že tu budou TOP hráči, nejen ve hraní, ale i v jednání, ale je možné, že to je partička co se na mě domluvila. Kdo tu má rozhodující slovo z Leaderů a nebo jak to probíhá? To se pak sečtou hlasy PRO a PROTI? Ať vím jestli má cenu čekat, když moje sebevědomí má tak špatný ohlas:-D

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Astia Thu Feb 04, 2016 6:21 pm

"Když umíš, tak nám to ukaž. Není problém si vybojovat své místo na raidu"  má o trošičku iný význam, ono tu môžeš byť najväščí mačo, ale keď ťa zoberieme do raidu a budeš failovať, lízať päty tankom, ... tak sa na teba nedohodne len pár ľudí a vytrollí ťa kompletne celý raid. Ak si si sebou taký istý tak by som na tvojom mieste počkala na to kým mi dajú priestor na test raid a potom ukáž čo v tebe je., namiesto toho aby som sa tu tvárila ako boh (úprimne sa nečudujem prečo do teba niektorí takto zabŕdajú)

Rozhodujú leaderi podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia,  tvoje odpovede aj postoj sa berú do úvahy. Každú prihlášku si rozhodne leader pod ktorého by si spadal, v tvojom prípade je to Cobain, ktorý má na starosti rangetká.

To, že ti niekto napísal proti nemusí vôbec zavážiť, avšak keď si niekoho rozhneváš už v prihláške nečakaj extra zlepšenie pri prípadnom prijatí (to je len moja rada).

EDIT: pokiaľ tvoje sebavedomie nezvládne prihlášku, v guilde by si sa moc dlho neohrial
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Thu Feb 04, 2016 6:40 pm

Všichni kdo mě nemáte rádi:D tak se prosím vás uklidněte, hoďte se neutrálního režimu a znovu si přečtěte všechny mé příspěvky. Ani v jednom jsem se nenaštval, psal jsem diplomaticky jak to jenom šlo a vždy neutrálně. Ikdyž jsem se obhajoval před hatem, tak jsem psal neutrálně a celkem s nadhledem diplomaticky, já nevím toto nevidíte?

EDIT: A ještě bych dodal, když se někam hlásíš na vysokou pozici (v tomhle případě do jedné z údajně nejlepších guild), tak jak by jsi se prezentoval? Jako ňouma co nic neumí, co je průměrný? A nebo jako kvalitní hráč, který bude určitě přínosem? Já jsem se prezentoval jak nejlíp jsem mohl a stojím si za vším co jsme napsal, na svůj ilvl točím až nad míru dobře, to že ten hráč od vás, prohledával databázi a hledal nejhorší výkony, přitom tam byli záznamy s úplně jinými čísly (které jsem posílal, ale byli přehlédnuty, protože to asi nikoho nezajímalo) a já se následně hájil, to není žádný výbuch:)

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Atucha Thu Feb 04, 2016 7:08 pm

s každým dalším příspěvkem stále víc a víc PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru