Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRIJATY - Awsocute fire mage

+3
Sedara
Kucko
awsocute
7 posters

Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  awsocute Sun Jan 31, 2016 6:18 pm

Nick postavy: Awsocute

Class mage

Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená

Zkušenosti s progresem: 12/12 normal, HC znám jenom teoreticky jelikož bez achivu a s mým gearem se mi nedaří dostat do nějakého world raidu který by měl v plánu zabijet něco na HC

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: asi 2 roky

Stav tvého equipu, ilvl: gemy, enchanty samozřejmnost, ilvl 359

Talenty: fire/fire

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): fps na screenu sice nejsou videt ale nepadají pod 40 https://2img.net/h/s9.postimg.cc/59o06fwod/Wo_WScrn_Shot_012916_102523.jpg

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
staty:
intel>hit>813 haste>crit>haste>mastery
rotace:
pre cast pyra>pre pot>mirror image(pokud předem vím že si budu muset snížit treat tak nepoužívám)>living bomb>fireball
combustion se snažím použít do co největšího ignitu pak už je to jenom spam fireballu, living bomby, hot streaku, flame orb když se musím hýbat
AoE:
spredovat všechny dotky pomocí ipactu+blast wave(flame strike pokud impact nechce procnout)

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS není problém, hraji na notebooku takže mikrofón mám ale nehraji v prostředí kde bych mohl moc mluvit, addony mám

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Vyhovuje mi váš raid time

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám od vás kvalitní raidy

Předchozí guildy  (důvod odchodu): Endless Agony - Přišel jsem do guildy když se guilda snažila obnovit 25 many což mě přišlo jako fajn šance začlenit se do kolektivu a nabrat nejaký gear ale když jsem do guildy přišel tak jsem po chvíli zjistil jak to ve skutečnosti je a že se pomalu neskládají ani 10 many a že vesměs celá guilda na to kašle a tak jsem nějak i díky přístupu ostatních přestal mít chuť na hru po nějákém čase jsem sám leavnul s tím že se pokusím najít nějakou lepší guildu

Znáš někoho z EXALTED? neznám

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? náborové macro

Něco o sobě Jsem 17ti letý student z Ostravska se zálibou v hudbě a sportu

awsocute
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  awsocute Mon Feb 01, 2016 5:07 pm

když sleduji přihlášky ostatních hráčů tak se docela začínám bát že je něco špatně dlouho žádná odezva z vaší strany žádné otázky ... klidně se do mě pusťte myslím si že objektivní kritiku umím přijímat dobře Smile

awsocute
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Kucko Mon Feb 01, 2016 5:29 pm

Ahoj, nespravil si nič zle, ale je pondelok - väčšina je v práci, učí sa na skúšky, alebo proste len nadáva, že je pondelok.

Ale k prihláške, mňa zaujíma najmä jedna vec:
awsocute napsal:pre cast pyra>pre pot>mirror....
Prečo práve takéto poradie?
Ďalej k sekcii o TS, je ti jasné, že niekedy budeš musieť reagovať/odpovedať?
Máš altov, popr. iné chary?

Zbytok nechám na mágov.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  awsocute Mon Feb 01, 2016 7:13 pm

pre cast pyra>pre pot>mirror....

jde o to mít potku co nejdéle ve fightu aby mi stihli procnout všechny trinkety, power torrent a podařilo se mi nastackovat pěkný ignite

s tím TS je to takové... bydlím s rodinou v malém bytu a většinou vedle mě někdo sleduje TV nebo něco jiného a příjde mi hodně divné do toho vykřikovat něco o video hře zvlášť když rodiče nejsou zrovna 2x nadšení že něco takového hraji

opravdu nemám rád expení a peníze se mi do her moc vkládat nechtějí takže to s alty není nějak horké mám jenom DK kde jsem zvládnul dokončit základní lokaci

awsocute
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Sedara Mon Feb 01, 2016 8:48 pm

Konecne jsem vzpomnel co mi tvuj nick rika. Na wotlku hraval hrac s nickem Awwsocute (paladin).. bohuzel / bohudik pocitam, ze to nejsi ty.
Podle bosskills jsi nejake dva mesice neraidoval temer vubec, procpak? Vidim ze mas aktivitu az posledni ID.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  awsocute Mon Feb 01, 2016 11:23 pm

né každé id se guild raid složil nebo jsem zrovna nebyl potřeba já a chodit s wordem moc chuť nebyla takže jsem tuto dobu jenom tak lenivěl

awsocute
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Goldrin Tue Feb 02, 2016 12:26 am

Ahoj,
Co se týče eq tak by mě zajímalo kolik máš hastu. Jelikož nevidím v chestce a backu reforge hastu < crit. Dále pak enchant v botách, je lepší si tam dát 50hit, určitě ti to více pomůže jak haste.
Dále by mě zajimalo, jestli používáš FO na open či nikoliv a jestli ho vůbec odpaluješ na CD. Tim navázuju na tvůj open
awsocute napsal:pre cast pyra>pre pot>mirror
Nevidím význam, proč dávat prepotku až po Pyroblastu, více se ti to vyplatí před jeho castem.
Byl bych rád, kdybys mi zde znova napsal svůj open, řiď se mou radou a zakomponuj do ní také ten FO.
Používáš nějaké macra na focus target? jestli ano, tak mi je vypiš, aspoň ty základní.
Na kterých bossech využíváš double dotkování?
Napiš mi, v jakém encounteru využije mage nejlépe svůj IB, nemyslím tím, kdy mu jde o kejhák, ale kdy tím značně pomůže raidu, tím bych taky navázal na talent Cauterize, jaký máš na něj názor, kde si je třeba tento proc hlídat a jak vlastně funguje.
To je asi zatím vše, co bych měl na tebe Very Happy, doufám, že si s těmito lehkými otázkami dobře poradší Very Happy
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  awsocute Tue Feb 02, 2016 1:55 am

jelikož nemám ještě bis tak ten reforge, enchanty nemám doladěné na 100% přece jenom je to o lootnuti jednoho itemu a zase vše předělávat což i něco stojí a jako gnomík mám docela malé kapsy ale abych odpoveděl na otázku tak haste(po uprávě reforge) mám 1102 (11.8%) ano vím pro mě aktualní cap je 15% takže mám o něco málo haste navíc

FO na open nepoužívám, nepoužívám ho ani na CD používám ho při nutném pohybu místo castu scorche pokud bych ho mel zapojit do open rotace tak bych ho přidal mirror imigum
open by tedy vypadal takto: pyro>pre pot>FO>mirror image>LB

k té potce před pyrem bych se chtěl zeptat máš toto nějak odzkoušeno v praxi ? protože já vidím jedinou výhodu v tom že se mi pak nemůže stát to že když někdo ninja pullne bosse tak budu moct použít další potku v průběhu fightu

#showtooltip
/stopcasting
/cast [@focus,exists][@target] counterspell
END

#showtooltip
/cast [@focus,exists][@target] Spellsteal
END

double dot-> valiona, council, chogal, ODS(sleduji si kdy je bublina)

IB->Alakir 2. fáze zhození stacků, maloriak zrušení zamrazení, atramedes podržení air fáze, neff zhození cinderu->méně stacků z lávy

cauterize-> když by měl můj maličký gnomík umřít tak ho to healne za 40% hp a zároveň dostane dotku -12% HP/1.5s na 6s, určitě super talent když healeři nestíhají nebo u valiony na zbavení se blackoutu mimo raid, nesbíhání se s meteory, problém může nastat při chimaeronovi když dostanu slime těsně před masacrem což jsi myslím jsem vyřešil docela elegantní cestou a to off talenty bez cauterize

awsocute
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Soulburn Tue Feb 02, 2016 9:51 am

Jsem pro.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Goldrin Tue Feb 02, 2016 8:52 pm

Vím že nemáš ještě biss, ale je lepší si průběžne reforgovat eq, chápu, že někdy to tak úplně nejde, že ti chybí 1 věc, ale tady bys mohl udělat aspoň 1reforge z hastu do critu a vyměň si ten ench v botech Smile
awsocute napsal:pyro>pre pot>FO>mirror image>LB
Co se týče tohoto openu tak jde to udělat lépe podle mého názorů, ale rozdíl nebude nijak veliký, ale menší ano Smile
awsocute napsal:k té potce před pyrem bych se chtěl zeptat máš toto nějak odzkoušeno v praxi ?
Osobně jsem to v praxi nezkoušel, ale zjišťoval jsem si to a je výhodnější dát prepotku před Pyrem, jelikož tvoje Pyro nebude benefitovat z této potky. A co se týče proců věcí a trinketů, tak ten jejich duration ti  výjde tak či tak přes celou dobu durationu prepotky.
Ještě by mě zaujimalo toto :
awsocute napsal:neff zhození cinderu->méně stacků z lávy
Můžeš mi to popsat přesněji, nwm jak to mám chápat Very Happy
Hlídáš si nějak procy trinketů atd?
Zatím doplň nedostatky, klidně si vyzkoušej open na dummy s prepotkou před Pyrem a uvidíš rozdíl Smile
To je ode mě zatím vše Smile
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  awsocute Wed Feb 03, 2016 5:14 pm

Goldrin napsal:Ještě by mě zaujimalo toto :
awsocute napsal:neff zhození cinderu->méně stacků z lávy
Můžeš mi to popsat přesněji, nwm jak to mám chápat Very Happy
skočím do lávy dám IB a hned se vracím zpět na plošinu-> mám 2-3 stacky lávy takže vesměs nepotřebuji heal
(ale toto je hodně velká zbytečnost)

trinkety si hlídám přes POWA

awsocute
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Atucha Wed Feb 03, 2016 5:56 pm

awsocute napsal:
skočím do lávy dám IB a hned se vracím zpět na plošinu-> mám 2-3 stacky lávy takže vesměs nepotřebuji heal
(ale toto je hodně velká zbytečnost)
mé skromné doporučení - IB nechávej na případ, kdy bys dostal druhé cindery po sobě, jinak je to plýtvání (nebo pokud dostaneš hned první a ještě máš stacky z vyskakování na sloup)

já jsem PRO TEST

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Goldrin Wed Feb 03, 2016 6:11 pm

Dobrá dobrá, jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Cobain Wed Feb 03, 2016 6:30 pm

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Kucko, Destik.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

PRIJATY - Awsocute fire mage Empty Re: PRIJATY - Awsocute fire mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru