Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

+5
Dracice
Kucko
Eveonor
Gingereater
fluidd
9 posters

Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  fluidd Sat Jan 09, 2016 4:52 pm

Nick postavy: Fluid
Class Shaman (Elemental/Restoration)
Koupená nebo vyexpená postava: koupená asi za 100 hvězd na levelu 32 po vyexpení vlastního na level 31 (nick Hellsoul) z důvodu heirloom zbraní navíc
Zkušenosti s progresem: BOT/TOT4W/BWD normal samozřejmě full cleary na hc převážně pokusy úspěch jen na pár prvních bossech jako Halfus, TOT4W HC progress, ale s worldem toho asi ani víc nepůjde
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraju od doby těsně před příchodem rozšíření TBC, samozřejmě s pauzama, ale let už je to požehnaně dovolím si říct že kolem 8let to bude. Zkušenosti s classama mám tak převážně stejné u všech, shamana o něco víc, to je můj oblíbený char, ale jinak hrávám opravdu snad za všechno kromě hunterů, na ten class mám svůj názor, který rozhodně nebudu vnucovat dál Very Happy
Stav tvého equipu, ilvl: Full enchanty, sockety, reforge; ilvl v PVE 358/362 , mohl bych ilvl nahonit na pvp itemech až cca k 362, ale který raider tohle dělá že. Takže ilvl okolo 358 PVE
Talenty: Doufám že nechcete fotku, hraju prioritně elemental to prostě žeru už od TBC nejvíc, s offem na resto 357 ilvl
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):  http://postimg.org/image/pi8q0zdpl/ aoe dps při spamu Chain Lightningu
                                                                                                                                                                                        http://postimg.org/image/pvn3ak3zb/ single target bez flašky na intel
bohužel se omlouvám, ale nemám tušení co je dmb timer. Jediné timery co znám tak leda v DBM timer na pull  
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Tak můj class bych jako užitečný ohodnotil hlavně pro to, že v raidu jsou buffy z shamanových elemental talentů neocenitelné a taky proto, že miluju duplikované chain lightningy bez cooldownu, které umí vytočit fakt bomby. Elemental shaman jak jsem psal výše mě prostě baví už od Burning Crusade a na Cataclysmu mu dali ještě pěknou korunku :-). Staty stakuju spirit (u ele shamanů identické s hit ratingem) abych se držel lehce nad 17% spell hit, pak co nejvíc intelect > haste > mastery, všechen crit rate a přebytečný hit/spirit reforguju do haste a mastery, z důvodu, že můj nejsilnější spell má 100% crit a každý bod hit ratingu nad 17% se považuje za zbytečný.
Rotace - Fire totem když je CD a jde se boss tak fire elemental, jinak searin. Udržovat Fire Shock, potom vždycky když to jde Lava Burst a po jeho nacastení ideálně unleash elements, při 9 stacích lightning shieldu earth shock, po zbytek času spam lightning boltu, při více cílech chain lightning.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Vše mám Very Happy Addony recount, DBM, X-perl (zapínám pouze když jdu healovat)
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Většinou nemám problém s rozvrhnutím času abych stíhal vše co chci, pokud mi nezavolají z práce, že něco extra potřebují nebo se neděje nějaká katastrofa tak nevidím problém.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chci dosáhnout TOP GEARu pro ele shamana a o guildě Exalted si myslím, že je to jedna z mála guild, která by mi v tom mohla pomoci, za oplátku nabízím svoji věrnost, pozornost v raidech a maximální účast.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nějaká low při expení nick už ani netuším, potom Dark Blue kde mi nabídli 70k za to že tam udělám exalted repku, které mi nedali tak teď hledám napevno kolektiv pro raidy, ono to chození s worldem brzo omrzí věřte mi :-D
Znáš někoho z EXALTED? Pár lidí mi pomáhalo, když jsem měl nějaký problém. Nicky už si nevzpomenu ale pořádně se neznám s nikým.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? ve Worldu od vašeho náboráře
Něco o sobě OSVČ, zaměstnanec, brigádník, student  v maturitním ročníku. Pravidelná zkuřka nezvykle zodpovědná, mám rád starý hip-hop hlavně negry rok 2000 a míň, k mojim koníčkům toho asi moc neřeknu..: Zajišťování co nejlepších psychických stavů, internet, kamarádi, děvky, hustle.

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Jan 09, 2016 5:06 pm

Brčko, chillin a přijatý Elemental shaman by byl fajn, ale z mého pohledu to ty nebudeš, protože na to prostě nemáš. PROTI.

Wall of text bude následovat v další postu.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sat Jan 09, 2016 5:11 pm

Ahoj,

- píšeš, že máš gear plně oenchantovaný/ogemovaný... tak chybí ti enchant v headce. Potom opravdu nerozumím těm gemům. Proč 40 spirit? Není lepší hit cap vyreforgovat? Jak gemuješ?
- Kdy a jak používáš Fire elementála? Nemáš ho nikde v barech/na bindu. Kdy je nejlepší ho vyvolat?
- Jak používáš Elemental Mastery? Vidím, že to máš bez bindu úplně vpravo v barech, takže na to klikáš? To samé ten tvůj use trinket, co nějaké macra?
- Celkově ty bindy a macra... Když ti spadne Searing totem obnovíš ho kliknutím? Spiritswalker Grace máš na -, to opravdu mačkáš?
- Co ten kick a purge bez macra a normálního bindu? Jak bys kickoval Arcanotrona, když právě musíš dmgovat Magmatrona? Popiš mi to prosím.
- Jak používáš Unleash Elements?
- Jaké jsou podle tebe na tomto contentu nejlepší trinkety?
- Sleduješ nějak intel a jiné procy z trinketů/enchantů?
- Je to sice nepotřebný detail, ale chybí ti minor glyphy.
- Proč talent Earth's Grasp? Kde to při pve využiješ?

Edit:
- Proč máš na barech Primal Strike? Kdy to používáš?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  fluidd Sat Jan 09, 2016 6:05 pm

Eveonor napsal:Ahoj,

- píšeš, že máš gear plně oenchantovaný/ogemovaný... tak chybí ti enchant v headce. Potom opravdu nerozumím těm gemům. Proč 40 spirit? Není lepší hit cap vyreforgovat? Jak gemuješ?
moje chyba repku s hyjalem mám, co mi padla nová helma jsem na to nějak zapomněl, hned to dám do pořádku. Btw psal jsem Hit Rating / spirit je naprosto totožný u elemental shamana. Žluté gemuju většinou int + (haste/masterku) do modrého neni co velice tak se tím ošetřuje hit rating.
Eveonor napsal:- Kdy a jak používáš Fire elementála? Nemáš ho nikde v barech/na bindu. Kdy je nejlepší ho vyvolat?
Vyvolávám ho před bossem místo searingu když mám CD protože většinou používám earth totem na agi/str pro rychlejší kill a před bossem si měním Call of the Elements na Call of the ancestors
Eveonor napsal:- Jak používáš Elemental Mastery? Vidím, že to máš bez bindu úplně vpravo v barech, takže na to klikáš? To samé ten tvůj use trinket, co nějaké macra?
na tlačítku C mám bind celého makra trinket/racial/elemental mastery; 5. spell z prava v horním řádku je makro
Eveonor napsal:- Celkově ty bindy a macra... Když ti spadne Searing totem obnovíš ho kliknutím? Spiritswalker Grace máš na -, to opravdu mačkáš?
ne od 7. baru nahoru mám bindy, zrovna grace je kolečkem myši ke mě, používám herní myš Genius - GX gaming za cca 2000 a bindy mám vedle normálně přednastavených bindů svoje. Tzn. každý bar jde aktivovat dvěma tlačítky.
Eveonor napsal:- Co ten kick a purge bez macra a normálního bindu? Jak bys kickoval Arcanotrona, když právě musíš dmgovat Magmatrona? Popiš mi to prosím.
Nevím kde bereš tak podrobné informace to bych fakt chtěl vědět kde se to zjišťuje, každopádně máš to v minulé otázce že bindy mám na všem co používám, macro u kicku mám na modifier shift target focus, purge mám mouseover
Eveonor napsal:- Jak používáš Unleash Elements?
psal jsem že ho ideálně použivám po castu Lava Burst než doletí k cíli.
Eveonor napsal:- Jaké jsou podle tebe na tomto contentu nejlepší trinkety?
Hearth of Ignacious, který mám a k tomu mám zatím intel trinket s procem na haste, za valory neni trinket moc dobrý momentálně z mojeho pohledu. Plánuju si našetřit na darkmoon kartu Volcano, ale teď si myslím že je důležitější udělat max skill na profesi Leatherworking před otevřením FL.
Eveonor napsal:- Sleduješ nějak intel a jiné procy z trinketů/enchantů?
Upřímně většinou ne, a když jo tak při bossovi v pravo nahoře a po procu trinketu pouštím macro na elemental mastery.
Eveonor napsal:- Je to sice nepotřebný detail, ale chybí ti minor glyphy.
Chybí mi jen jeden, na thunderstorm, který nepoužívám protože stále chodím na valor cap i RHC nebo RHOT a tam dost často přeagruju worldovního tanka. Nejednou mi thunderstorm zachránil život, samozřejmě na raidy jsem ochotný pořídit. Toho hezčího vlka má fakt každý, raději zůstanu u otrhané klasiky.
Eveonor napsal:- Proč talent Earth's Grasp? Kde to při pve využiješ?
Vyměňuji za talent Ancestral Resolve před odchozením all raid ID. Mimo raidy je tento talent rozhodně užitečnější a vzhledem k nějaké té šanci na přežití občas nepostradatelný. Takže využití RHOT, RHC, protáhování low raidů.
Eveonor napsal:
Edit:
- Proč máš na barech Primal Strike? Kdy to používáš?
Jen při protahování low raidů, protože elemental shaman nemá až tolik instantů.

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  fluidd Sat Jan 09, 2016 6:10 pm

Gingereater napsal:Brčko, chillin a přijatý Elemental shaman by byl fajn, ale z mého pohledu to ty nebudeš, protože na to prostě nemáš. PROTI.

Milé, nejsem nijak extra dobrý elemental shaman, rozhodně ne v equipu. Ale předtím než jsem se pustil do psaní tak obsáhlého textu jsem se zeptal vašeho náboráře jestli má nějaký smysl tohle zkoušet a řekl mi, že ano tak mi to za ten čas rozhodně stojí aspoň na přihlášky do jiných guild bude stačit ctrl-c a v Very Happy

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Sat Jan 09, 2016 6:15 pm

Upravené formáty tvojích odpovedí -> nabudúce odpovedaj cez "Post Reply" (dole vľavo).
Alebo keď už chceš odpovedať cez "Quote", tak píš svoje odpovede za príkaz [/Quote].
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sat Jan 09, 2016 6:20 pm

- Já opravdu vím, že spirit = hit. A taky vím, že čiště +40 spirit se negemuje. Do modrého se dává fialový 20 intelect + 20 spirit, samozřejmě pokud je worth dodržovat socket bonus.
- U té druhé otázky jsi mi neodpověděl, zkus to znovu.
- Pokud používáš Unleash Elements tak, jak jsi napsal, určitě sis všiml, že to na twinu nefunguje.
- Co si myslíš o Theralins mirror? Ve srovnání s tím trinketem, co máš ty?
- Právě ten minor glyph na Thunderstorm by se u nás v raidu moc nehodil, ele shaman to odhození využívá.

- S těmi macry a bindy... jen mi je divné, že to není vidět (vím, že se to dá skrýt). Mohl bys vyscreenovat svoji tabulku s macry, která se objeví při napsání /macro? Jistota je jistota. : )


Naposledy upravil Eveonor dne Sat Jan 09, 2016 6:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Jan 09, 2016 6:21 pm

fluidd napsal:Milé, nejsem nijak extra dobrý elemental shaman, rozhodně ne v equipu. Ale předtím než jsem se pustil do psaní tak obsáhlého textu jsem se zeptal vašeho náboráře jestli má nějaký smysl tohle zkoušet a řekl mi, že ano tak mi to za ten čas rozhodně stojí aspoň na přihlášky do jiných guild bude stačit ctrl-c a v Very Happy

Tak to potom hodně štěstí s tvým přístupem Basketball
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  fluidd Sat Jan 09, 2016 6:56 pm

- Kdy a jak používáš Fire elementála? Nemáš ho nikde v barech/na bindu. Kdy je nejlepší ho vyvolat? Používám ho když mám cooldown a jde se na bosse, přepínám mezi Call of the Elements a Call of the Ancestors. Nejlepší je ho vyvolat prostě když se jde boss? Vytočí to lepší dps jak searing příjde mi a trvá 2x tak dlouho takže se nemusím zdržovat obnovováním totemu, což shazuje DPS.
- Pokud používáš Unleash Elements tak, jak jsi napsal, určitě sis všiml, že to na twinu nefunguje. Co přesně nefunguje má to zvednout dmg fire spellu a rozdíl mezi tím když po castu lava burstu dám unleash elements a nedám je cca 9k DMG, mám to nejednou ozkoušené.
- Co si myslíš o Theralins mirror? Ve srovnání s tím trinketem, co máš ty? Jestli myslíš theralions mirror tak ten je rozhodně lepší než ten modrý co mám, ale na tom epickém si trvám. Na druhou stranu by se dal použít místo darkmoon karty Volcano, kterou plánuju pořídit.
- Právě ten minor glyph na Thunderstorm by se u nás v raidu moc nehodil, ele shaman to odhození využívá.

- S těmi macry a bindy... jen mi je divné, že to není vidět (vím, že se to dá skrýt). Mohl bys vyscreenovat svoji tabulku s macry, která se objeví při napsání /macro? Jistota je jistota. : )
Kamarád mě naučil dělat macra přes poznámkový blok přímo ve složce wowka, je to lepší protože třeba u bindu na kolečku myši nejde dávat modifier shift a podobně, jelikož to už je jiná funkce hry, ale když je to přes poznámkové bloky vyhodnocuje to ty makra normálně.
Nevím jestli má cenu dokazovat že po letech hraní wow umím napsat macro Very Happy To snad lidi co nemají macra se do guild ani nehlásí ne Very Happy
např. používám: /cast [target=mouseover] Purge

/cast [nomod] Wind Shear
/cast [mod:shift, target=focus] Wind Shear

zapsal jsem je už i ingame měl bys je teď vidět (screen http://postimg.org/image/kz2ocpx9v/ )

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Jan 09, 2016 8:33 pm

fluidd napsal: Kamarád mě naučil dělat macra přes poznámkový blok přímo ve složce wowka, je to lepší protože třeba u bindu na kolečku myši nejde dávat modifier shift a podobně, jelikož to už je jiná funkce hry, ale když je to přes poznámkové bloky vyhodnocuje to ty makra normálně.

Můžeš potlačit jakoukoliv kombinaci kláves. Shift + Kolečko nahoru/dolů normálně funguje. Mám na nich například formy u druida. (deafaultně tam je paging barů, který se dá samozřejmě vypnout)

Myslíš si, že tvůj výkon je přiměřený tvému equipu? https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Fluid&realm=Artemis.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  fluidd Sun Jan 10, 2016 2:33 am

myslím si, že mám na víc

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Dracice Sun Jan 10, 2016 11:35 am

až bude foto s těma devkama, máš u mě pro Laughing Laughing

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Mon Jan 11, 2016 10:05 am

Zdar

( prepáč písal som to 4x a vždy sa to zmazalo takže no coment win10.... )

nebudem tu lúštiť čo píšeš Kucko ti dal radu ktorú si i tak nepoužil...takže to po  tebe lúštiť nebudem a niektoré veci sa budú opakovať


Zbežne Pre čo používaš danú zostavu trinketu.. ( nie je lepšia pre čo ju nemáš aké + ti dáva momentálna zostava )

Convection - o aké spely sa jedná  ( keď už tento talent máš )

Earth's Grasp - kde je možné tento talent využiť, pri čom modelová situácia 

Glyph of Unleshead Lighting - pre čo tento glyph nemáš ? 

Fire Elemental - kde tento spel použiješ, v akej situácií, počas čoho ( chcem modelovú situáciu )

Je podľa teba nutné a dôležité obmieňať glyph podľa daného bossa ? Ak áno kde pri čom aké kvôli čomu.

Zatiaľ som Proti
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Doufám že už to půjde přečíst normálně

Příspěvek  fluidd Mon Jan 11, 2016 7:04 pm

Zbežne Pre čo používaš danú zostavu trinketu.. ( nie je lepšia pre čo ju nemáš aké + ti dáva momentálna zostava ) - Lepší nemám momentálně. Šetřit na Darkmoon Kartu začnu až doskillím Leatherworking, který je teď prioritní před příchodem FL.

Convection - o aké spely sa jedná ( keď už tento talent máš ) Psal jsem to výše, sorry jestli to bylo nečitelné, na RHC a low Raidy si vždycky po odchození 85 raid ID dávám jiné talenty, jinak je těžké dávat třeba BWL sám za elemental, stejně jako Earths Grasp. Talenty mám teď v cajku na raid, podle mého. Jinak než takto si je nedávám, ale za každou radu budu rád.

Earth's Grasp - kde je možné tento talent využiť, pri čom modelová situácia ^

Glyph of Unleshead Lighting - pre čo tento glyph nemáš ? Zatím nikdy nebyl potřeba upřímně, na některé bosse (Omnitron, Atramedes) by to sice mohl být DPS gain, ale jinak je to čistě ztráta. Při kvalitnějším raidování bych byl rozhodně ochotný glyphy přepínat.

Fire Elemental - kde tento spel použiješ, v akej situácií, počas čoho ( chcem modelovú situáciu ) DBM pull 3 sekundy zbývá tak dám Call of the Ancestors, ve kterém je kromě mých klasických totemů místo Searing Totemu Fire Elemental totem. Znova je to DPS gain, používám ho na bosse, u kterých jde o čas.

Je podľa teba nutné a dôležité obmieňať glyph podľa daného bossa ? Ak áno kde pri čom aké kvôli čomu. Tak rozhodně, jak jsem nahoře psal o Glyph of Unleashed Lightning tak je tam vysvětlení. Jinak další DPS gain při AoE je např Glyph of Chain Lightning a elemental shaman je podle mě docela slušný AoE dmger, tak by to např. na Halfuse byl jistý DPS gain (4+ cílů) místo glyph of lightning shield, který mnohy není vůbec potřeba při raidu. Taky glyph of Healing stream totem, může být potřeba kdyby náhodou nebyl resto shaman. Víc už mě toho nenapadá.

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 7:12 pm

Můžu se zeptat, proč je prioritní vyskillení Leatherworkingu před tvým equipem, který ovlivňuje tvoje dps a úroveň?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 7:17 pm

fluidd napsal:Fire Elemental - kde tento spel použiješ, v akej situácií, počas čoho ( chcem modelovú situáciu ) DBM pull 3 sekundy zbývá tak dám Call of the Ancestors, ve kterém je kromě mých klasických totemů místo Searing Totemu Fire Elemental totem. Znova je to DPS gain, používám ho na bosse, u kterých jde o čas.

Cadymu šlo o to, že abys z Elementála vytáhl co nejvíc, určitě ho nedáváš před pullem. Pouští se do tvých intellectových proců (power torrent, karta apod.), protože jeho dmg se odvíjí od tvého intelu. Potom samozřejmě třeba na něj dát další hero, pokud už jedno bylo. Takže Elementál je dps gain, ale tvým způsobem použítí se o další dps připravuješ.

Já jsem proti, tady moc potenciál nevidím.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty proč LW > DC Volcano

Příspěvek  fluidd Mon Jan 11, 2016 7:19 pm

Protože jak se otevře FL okamžitě to chce udělat repku a mít recepty, vydělá mi to tolik, že si pak dokoupím komplet všecko. A navíc lepší trinket padá i z Valiony Wink

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty aha

Příspěvek  fluidd Mon Jan 11, 2016 7:20 pm

To mě vůbec nenapadlo, že to funguje jak Gargoyle u DK... no tak s tím se asi nedá nic dělat už

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 7:21 pm

fluidd napsal:Protože jak se otevře FL okamžitě to chce udělat repku a mít recepty, vydělá mi to tolik, že si pak dokoupím komplet všecko. A navíc lepší trinket padá i z Valiony Wink

Co jsem se dívala na Firelands recepty, v každém je ke craftu potřeba Living Ember. Jedná se o tento item: http://www.wowhead.com/item=69237/living-ember . Jak vidíš, padá pouze z firelands bossů. Takže chceš říct, že ty zabiješ FL bosse s tím equipem, co teď máš, jo?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty vůbec nejde o zabíjení bossů

Příspěvek  fluidd Mon Jan 11, 2016 7:43 pm

Jde spíš o to, že po otevření FL bude jen předbíhání kdo dřív bude mít recepty + si myslím, že leatherworkerů je zatím málo, protože ta profese bez FL k ničemu moc není. A za craft budou neskutečné palby, tento craft item neni soulbound, tudíž já žádného bosse zabít nemusím a už jsem chodil FL repku na jiných serverech, dělá se na trashi a netrvá to tak dlouho.

fluidd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 08. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 7:45 pm

Lidi, kteří ten item budou mít, budou ve stálých guildách. Ve většině případů si to nechají kdyžtak craftnout od nějakého svého kámoše z guildy. Takže myslet si, že na tom nějak vyděláš, je podle mě hodně naivní. Radši být tebou kašlu na LW (který teda jsem na postavě vyskillovala za 2 dny) a radši se snažím sehnat si dobrý equip a naučit se svou clasu tak, abys mohl někdy vůbec raidovat.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Mon Jan 11, 2016 7:58 pm

Firelandy tu nebudou ještě minimálně půl roku, takže tenhle argment je úplně mimo

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon Jan 11, 2016 9:17 pm

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Jan 11, 2016 9:25 pm

Neprijaty.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Fluid - Elemental Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru