Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Worgina - fire mage - NEPRIJATA

+12
Terorizt
Cady
Atucha
Theonlycaput
Cobain
Gingereater
JudgeDeath
Soulburn
Hannele
Eveonor
Kucko
Worgina
16 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Tue Jan 05, 2016 12:50 pm

Hmm, očekávám hlavně pravidelné raidy, když už máte to náborové makro. Přišlo mi, že právě z tohoto důvodu, kdy už hodně lidí nehraje tak moc aktivně, sháníte novou krev. Ilvl mám 347 a HC se dá chodit od ilvl 359 ne? Takže čekám, že bych se na nějaký raid dostala snad brzy, ale nevím, kolik se vám tak v průměru hlásí na raid lidí, tak je možný, že by to bylo horší. Navíc v dohledu jsou Firelandy (snad), tak si myslím, že by lidi mohli potom začít hrát trochu víc, ale možná je to jen moje naivní představa Very Happy

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Cady Tue Jan 05, 2016 12:54 pm

Som rád že si to pochopila správne, myslím ten post.
K tým Fireland.. Razz no ako dlho tu hráš ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Terorizt Tue Jan 05, 2016 2:34 pm

Za mňa proti.Konkurencia je zdravá,ale v takomto stave nemáš šancu konkurovať (goldrinovi alebo dračici)..snaha sa cení ale nestačí,treba vidieť hlavne výsledky.Jedinú šancu vidím asi iba v tom,že si ťa zoberú do parády magovia od nás a vysekajú z toho maximum.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Wed Jan 06, 2016 12:39 am

Chápu... jsem pro vás co se týče equipu hodně low a co se týče skillu je ještě hodně asi co zlepšovat. brala jsem to tak, že guilda Vašeho formátu už má všecko zmáknutý a chodíte to pomalu poslepu ty raidy a jeden člověk s trochu horším equipem se u Vás rychle naequipuje a dožene Vás, alespoň co se týče toho equipu, neříkejte mi, že nejde víc jak 1/2 věcí na dis Smile Nevím kolik chodíte těch raidů, mě by stačil třebas i ten nepravidelný alt raid. Je to pořád lepší, než těžce shánět world, kde všichni požadují achievy atd. nemluvě o tom ,že se to třeba složí, ale pak se tam objeví nějaký nedostačující idiot a rozpadne se to v půlce.

Co se týče těch addonů, vždy jsem byla minimalista, měla jsem raději hru s co nejmíň addonama, vždy jen to nejnutnější. Tellmewhen jsem si např. zkusila stáhnout, ale i tak mám problém s tím nastavením a když už jsem to zkoušela, stejně mi to nefungovalo, jak mělo Very Happy Navíc nevím, co vše si tam nastavit, krom těch proců enchů... možná ještě cd a duration trinketů, ale já jsem zvyklá si všechno sledovat sama. Co se týče encounteru, spolýhám se na DBM a co se týče proců z talentů, v tom se spolýhám na to Bliz UI. Combustionhelper je prima věc, to každopádně. Děkuju za tipy a rady.... Konkurence je zde asi velká, ale myslela jsem si, že právě díky full gearům a prochození instancí milionkrát už hodně lidí od vás třeba ty raidy ani moc chodit nechce, pokud je situace taková, jak zde popisujete (tedy že na raid bych se sotva dostala), tak to asi nemá smysl no... chtěla jsem být přínos (asi naivní, já vím Very Happy ). Takhle bych asi byla fakt jen přívěšek navíc a to zřejmě nikdo z nás nechce Wink  kdybyste se smilovali a vzali mě třeba alespoň na 1 test raid, budu ráda, alespoň uvidím jak takový raid u Vás v guild vypadá a jak moc špatně na tom jsem Very Happy pokud ne, tak to pochopím.

PS: Zkusím ještě poštelovat ten addon (Tellmewhen) Very Happy

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Hannele Wed Jan 06, 2016 3:10 am

Na alt raidy chodit nechceš, věř mi. To není výhra. Možná z tebe něco bude, možná ne. Pokud chceš jít na main raid a něco ukázat, jsem pro. Zbytek bude jen na tobě. Gear stejně nikdo nechce a jak řekl Stejk u jiného hráče: "... a pokud v guildě nezůstane, bude mít alespoň vzpomínku na tu guildu, která ho oblekla."
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Anathem Wed Jan 06, 2016 10:56 am

Worgina napsal:ohužel ne, ale hrávala jsem poměrně dlouho na Anathemě
cheers

Já jsem pro, pokud ti ten raidovací zápal vydrží a máš aspoň trochu šikovné prsty (..mluvíme o hraní Very Happy ) tak standart guildy doženeš během pár ID, mnohem dřív než přijdou FL .
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Wolus Wed Jan 06, 2016 1:15 pm

Vidím zájem, vidím nadšení což by tě mohlo motivovat k maximálním výsledkům a možná i oživit kolektiv

Pro
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Sedara Wed Jan 06, 2016 2:06 pm

Pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Tue Jan 12, 2016 11:31 pm

Jsem teď nemocná a ve WoW se moc nevyskytuju, nevím kdy budu zase aktivnější Sad Jak teda s přihláškou, jestli pozastavit nebo úplně zrušit a zkusit to později..?

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Fri Jan 15, 2016 3:14 pm

Jinak jsem se snažila o nějaké ty bindy, v tomhle jsem spíš začátečník, tak to třeba časem ještě předělám, ale zatím to mám takhle a aspoň ty plošky se snažím využívat

https://2img.net/h/s8.postimg.cc/7dm1g7s9h/Wo_WScrn_Shot_011516_130959.jpg

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Fri Jan 22, 2016 3:57 am

Poprosím o uzavření přihlášky, rozhodla jsem se zkusit to jinde. Děkuji za pochopení... Embarassed

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Morby Fri Jan 22, 2016 12:03 pm

Tak GL a ať se ti daří
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA - Stránka 2 Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru