Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

+9
Anathem
Kafu
Hannele
Kerk
JudgeDeath
Atucha
Gingereater
Eveonor
Adioogirll
13 posters

Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Adioogirll Sat Jan 02, 2016 9:40 pm

Nick postavy:  Adioogirll
Class DK Unh/ Tank
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BOT 5/5 HC, BWD 6/6 HC, trony normal
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 5rokov, teraz som nehrala asi 2-3mesiace.
Stav tvého equipu, ilvl: PVE eq HC/normal veci, ilvl 363 - 4set Magma Plated, nohavice normalove, 1trinket hc, druhy normal, zbran Hc Akirus, prsten HC, druhy z eventu halloween, boty normalove.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Adioogirll&group=2
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/47salu9x9/   http://postimg.org/image/478pxaqpn/    1.screen zaciatok boja kde mozte vidiet addony. 2.screen koniec boja. Vela addonov nepouzivam - DBM samozrejmost, MSBT, Recount, Power Auras, Omen mam, poznam ale nevidim dovod mat zapnuty netrham agro.  Screeny su sice starsie od maja, popripade mozem nahodit este aktualne ak je potrebne, snad som nezabudla rotaciu, ale pre mne je DK ako plavanie to nezabudnem   Smile
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Moja classa - DK je moja srdcovka ci uz preslo Wotlkom aj Catou. Rotacia - Pred pullom asi 3sek zapnem potku na str - Golemblood Potion +1200 str na 25sek. Vytiahnuty pet + horny. Pull - Outbreak, 2xFestering strike co mi predlzi dotky o 12sek, DnD, SS, DC, po zapnuti oboch trinketov + ench zo zbrane zapinam Unholy frenzy, medzitym uz mam 5xDC zapinam na ghoula Dark Transformation jeho dmg +60% na 30sek., goyla. Uz si len tocim DS, DC, DnD, ak nemam runy pouzijem Blood tap alebo Empower rune weapon. Co sa tyka armady vyuzivam na niektorych bossoch. Na redukciu pouzivam antimagic shell, taktiez z talentu anti- magic zone mozno sa budete preco ho tam mam tiez ho pouzivam u niektorych bossov napr. u valiony pri blackoute. Z talentu Sudden Doom proc DC ze  ma nestoji runic.  Priorita statov:  Str, Hit 8% - haste - crit - mastery - exp.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak mam, mikrofon mam a pouzivam, addony mozte vidiet na screene.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time vyhovuje ak nie som prave v praci.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Jedna zo styroch g co chodi 25many (Ak mam spravne info). Ocakavam pohodu v raide, nasledny progress na firelandoch, progress mi nikdy nerobil problem, v predcahdzajucich g pozicia RL takze mam toho aj dost odprogresovaneho a naleadrovaneho.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Fire Clan . Nejako sa to zacalo kazit z 25tky sa zacali chodit 10tky co par ludom urcite nevyhovovalo tak sme sa partia rozhodli odist z g. Nezhody s vedenim. Nasledne sme presli do Endless Agony asi tak 10ludi plus minus. Od nich som odisla ako posledna z partie tfc. Tam to pre mna bolo fajn hoci sa chodili 10tky celkom dobre sa mi s nimi chodili kedze som ostala ako jedina z partie z tfc zvykla som si, ale po prevzati g hracom Mimo znamenal okamzity odchod z EA.
Znáš někoho z EXALTED? Hraci z TFC - Kotel, Kerk, Dyve, neviem este kto tam je . Tito  ludia mozu poskytnut o mne informacie ohladom hrania. Ak este hra Tine tak sme spolu nieco nachodili tymto ho zdravim  Cool  Obecne g Exalted posobi dlho na serveri, znama g neni o com.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?   Obecne g Exalted posobi dlho na serveri, znama g neni o com.
Něco o sobě Mam 25rokov. Pracujem ako zdr. sestra. Som z Prešova. Spolu s Kathiasom sa hlasime ku vam do g. Zijeme spolu, mame psika a opat sa vraciame ku gamblovaniu. Razz Mam este altov - resto druid, resto/ele shaman, holadin/retri pala, hunter surv vsetci alti su na urovni 350+ilvl. Na pripadne otazky vrelo odpoviem. Vdaka za precitanie.

Adioogirll
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Eveonor Sat Jan 02, 2016 10:54 pm

Ahoj,

v DK se moc nevyznám, ale vidím, že na některých spellech na screenu máš cooldown, ale nemáš je nabindované. Klikáš na ně ručně?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Gingereater Sat Jan 02, 2016 11:36 pm

Ahoj, jak se zachováš, když tebe přijmeme a tvého přítele ne?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Adioogirll Sat Jan 02, 2016 11:47 pm

Ano som klikerka ak myslis na to.
Uz sme boli v rozdielnych g, ale bolo by fajn ak by sme boli v jednej g preto sme pisali prihlasky v rovnaky cas.

Adioogirll
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Atucha Sun Jan 03, 2016 12:36 am

Pár malých nepodstatných připomínek:
- na 25 manu se Anti-Magic Zone nevyplatí (celkový objem absorbu je dost malý, když se má rozdělit mezi 25 lidí) + máš jeden bod zbytečně v desecration (stačí ti jeden, aby ses dostala na tier 3 talenty, jiný význam to nemá), tyto dva talenty je lepší využít na Improved Blood Tap
- v pásku chybí reforge, na wristy je lepší ench +50 strenght, na boty +50 haste
- rotaci k unholy moc v ruce nemám, nehrál jsem to ani nepamatuju, takže ti budu věřit Very Happy

Za "klikání" tě tu asi někteří zkritizují, ale pokud budeš stíhat reagovat, proč ne. Za mě PRO

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 12:50 am

Mně klikání nevadí do té doby, než to nějak ovlivní raid. Ve smyslu, když třeba musíš combat resnsout, musí to být hned a ne kliknout na target a kliknout na res. Případně, kdybys musela něco gripnout, tak hned a ne zase s tou klikací prodlevou.
Myslím, že bindy mají i výhodu takovou, že dokážeš zareagovat opravdu ihned: nahodit si redukci apod. Taky věřím tomu, že s dobrými bindy a macry se lépe točí nějaká ta dimidž. : ) A věřím, že se to dá naučit, je to o zvyku.

Ale jako joo, já jsem pro : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jan 03, 2016 1:28 am

myslim ze klikat si muzes jit do Veselych medvidku.Proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Kerk Sun Jan 03, 2016 1:43 am

No pochybuju, že by Adio šla do guildy, která má oficiální název veselímedvidci. Na to se má asi moc ráda alien
Každopádně ať už projde Vaším grilováním či ne, já ji mohu jen doporučit.
Jo a Kathiase vemte k ní, bude to taková novoroční sleva: suprová slečna + 1 priest zdarma What a Face
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Hannele Sun Jan 03, 2016 2:06 am

Musí bejt radost vidět tě, když máš HNED ressovat tanka.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Adioogirll Sun Jan 03, 2016 2:33 am

K tomu antimagic zone bola som zvyknuta na 10tky tam som to vyuzivala ale nevidim problem to zmenit. Enchanty tiez nie je problem zmenit. Nikdy som s ressovanim nemala problem a preco by malo dk ressovat ked by bolo idealne aby resoval tanka druid ktory ho resne s full hp. V EA mi bolo vytknute raz ze som hned resla tanka ze to robi druid a ne dk ktory ho ressne s 20% hp. Co sa tyka mojho klikania evidentne to judge nepochopil na screene je vidno ze cisla od 1 - 9 je jasne ze nato neklikam myskou, na F mam kick no co viac potrebuje unh DK podla mna je to easy classa ktoru si myslim ze ovladam v ramci svojich schopnosti a moznosti slusne. Diky Kerku Smile

Adioogirll
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Kafu Sun Jan 03, 2016 2:44 am

PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 3:16 am

Ok, tady se mi to nějak přestává "páčit"
Adioogirll napsal:Nikdy som s ressovanim nemala problem a preco by malo dk ressovat ked by bolo idealne aby resoval tanka druid ktory ho resne s full hp.  V EA mi bolo vytknute raz ze som hned resla tanka ze to robi druid a ne dk ktory ho ressne s 20% hp.
Jsou situace kdy ti druid nemůže vždy zvednout tanka ---> musí ressnout někdo jiný. Když je řečeno tvoje jméno nesmíš přemýšlet nad tím jestli ano nebo ne. Prostě to uděláš - to jako bývalý leader tuším víš.

Adioogirll napsal:Co sa tyka mojho klikania evidentne to judge nepochopil na screene je vidno ze cisla od 1 - 9 je jasne ze nato neklikam myskou
Chtěl bych vidět tvoji ruku, respektive prsty. Mít pokrytí 1-9? to snad nejde.

Adioogirll napsal: na F mam kick no co viac potrebuje unh DK podla mna je to easy classa ktoru si myslim ze ovladam v ramci svojich schopnosti a moznosti slusne.
goyla, icebound, army, HORN,  cancelaura na unholy frenzy, blood tap, empowered...všechna tahle klikání tě zdržují od dmgování a toto je jedna z věcí, která dělí kvalitní hráče od průměru.  Takže jsou dvě možnosti - buď tyto ability klikáš a ztrácíš tak čas a hlavně přehled o tom co se děje a nebo některé tyto ability nepoužíváš a obíráš se tak o dmg. Samozřejmě reakční čas se několikrát prodlužuje. V nejhorším případě vše dohromady.

Na jakých encounterech si hlídáš Unholy frenzy? Jak tento buff trackuješ?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Adioogirll Sun Jan 03, 2016 3:35 am

Akje nutne ressnut resnem.goylu vytahujem cd je 3minuty,army nevytahujem u vsetkych bossov, horny maju cd 3minuty, malo co mi nevyjdu runy blood tap iba ak nemam runy, empowered cd na 5minut. Skusala som si to aj nabindovat mala som bartender a nabindovane mne to proste nesedelo som zvyknuta takto tocit. Unholy frenzy nepouzivam u chimaerona.

Adioogirll
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 3:43 am

Neutral, pokud budeš hrát s takovým setupem jako máš teď, nikdy nebudeš TOP --> vždy jen průměr

EDIT: A neber si to osobně..je to jen konstatování. Pokud by si některé věci změnila, určitě by se to projevilo k lepšímu


Naposledy upravil Gingereater dne Sun Jan 03, 2016 4:01 am, celkově upraveno 1 krát
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Hannele Sun Jan 03, 2016 3:48 am

Někdy je třeba ressovat hned. Stejně tak gripovat (BoT).
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Anathem Sun Jan 03, 2016 3:22 pm

Adioogirll napsal:Ano som klikerka ak myslis na to.

To si u dk nedokážu představit, už vůbec ne u UH na Catě kde maxuješ haste aby si měl co nejmenší cd na runy a maximalizoval tím dps. To že klikáš ti uplně vyrušuje ten efekt a smysl haste-runy protože nejsi dostatečně rychlí a nestíháš sledovat 100% raid i runy . Nauč se hrát s bindama. Nejdřív si nabinduj zakladní rotaci a po týdnu/dvou k tomu přidej makra na odpálení CDček a survival spelly.

K tomu ressování ... nám to bylo více méně zakázáno ressovat pokud je jiná alternatica v podobě Locka,druida ALE byly situace kdy jsme s Gragem zvedali protože to hold nešlo jinak. Je třeba myslet na všechno.

K talentům, už se to tu řešilo v X přihláškách .... Varianta s Anti magic zone je silně nevýhodná. Absorb 34k dmg pro 25 lidí je nic. Doporučuji ti variantu co mám já, tedy na zvýšení dps díky Improved Blood Tap.

K UI ....nějaký addon na lepší viditelnost run,stacků na petovi a dotek, chybí. Doporučuji ti Power Auras a Acherus.

Eq máš více méně pre-HC, což se ale může samozřejmě během pár ID změnit.

Upřímně mám smíšené pocity, píšeš že DK je tvá srdcovka ale člověk co má aspoň malou chuť a chtíč být na topu recountu nemůže hrát bez bindů. Na druhou stranu jsou to u tebe všechno nedostatky které se mohou během pár ID změnit a po té můžeš se prát s Hannelem na topu. Já bych rád opět začal aktivně rád, když mám opravené Pc a konkurenci bych uvítal.


Když to vše podtrhnu a sečtu tak se připojím k názoru Gingera, s tím jak to máš top být nemůžeš ale vše se dá změnit. NEUTRAL
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Adioogirll Sun Jan 03, 2016 8:38 pm

K prvemu bodu asi som to zle napisala ked  som myslela ze som klikerka neklikam ze tocim a ze 1 a 2 a 3 atd... na niektore spelly ano klikam. ( Kathi mi pomaha s bindami kedze on ich pouziva, a ja osm mala pauzu  - takze na bindoch pracujem) K ressovaniu som sa uz vyjadrovala ak je nutne nevidim problem, anti magic zone som uz tiez vysvetlovala preco ho mam, kedze na 10tke sa to oplatilo neni problem prehodit tie talenty do blood tapu. Power auras vyuzivam vid screen. Neviem kedy si prestal hrat ale ano konkurencia je zdrava Smile

Adioogirll
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Dyveina Tue Jan 05, 2016 8:50 am

Obaja, Adiogirl a Kathias, nepôsobia na prvý pohľad ako top hráči. Ale v TFC som s nimi nemal zlé skúsenosti.
Ak je miesto, som ZA TEST.

Anathem asi poriadne ani prihlášku nečítal, keď nepochopil že Adio je slečna Very Happy
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Cady Tue Jan 05, 2016 9:34 am

Myslím že som proti

Nemáš bindy  ( klikáš  ak som správne pochopil až na 3 čísla + T ) - macra ( vidím 3 aj to podľa textu asi nie moc využiteľné pre raid )

Z tohto racionálnym uvažovaním prichádza otázka vieš si predstaviť interuptovať moba, ktorého iba interuptuješ a popri tom musíš tlačiť bossa ?
Neviem si predstaviť focus  - klik - interupt bez bindu a macra....

Ak na to proste nemáte preferencie, človek musí vidieť aspoň snahu a nie napísať že je DK easy class a netreba, vždy je čo zlepšiť.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Kotelniik Tue Jan 05, 2016 6:27 pm

Ahoj, zdravím oba Smile
Jsem rád, že se vracíte k hraní a zkoušíte štěstí právě v Exalted.
Adio a Kathiase znám přes 2 roky a můžu říct, že jsou to spolehlivý, učenlivý, zkušení a bezkonfliktní hráči.
Pokud mají nějaké nedostatky v equipu nebo rotaci, určitě vše brzo doladí.
Myslím si, že by byla škoda jim nedat šanci.

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Morby Tue Jan 05, 2016 6:35 pm

Dám ti šanci, ale doporučil bych nějaké ty bindy na DG atp... usnadní to hru a zrychluje reakce
Přijata na test
Napiš si ingame o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Kucko, Destik
Až obdržíš práva zde na forku pročti si https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Adioogirll, UNH DK - PRIJATA Empty Re: Adioogirll, UNH DK - PRIJATA

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru