Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

+6
Eveonor
Cobain
Kerk
Hannele
Kucko
Spink
10 posters

Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Spink Sun Dec 27, 2015 8:43 pm

Nick postavy: Spink
Class Warlock
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená od 1-85, 1-80 ešte na wotlku.
Zkušenosti s progresem: Skúsenosti s progresom mám hlavne z Wotlku kde som progressoval ICC 25HC, no a teraz na Cata v terajšej guilde no moc sa tam nesnažia o progress,
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Warlocka hrám od TBC no tam som hral len PVP, PVE som začal hrať na Wotlku
Stav tvého equipu, ilvl: No momentálne len 359, mám problém sa dostať do nejakej grupy čo by aj išla niečo na HC, guilda to nič a na worlde ma nikto nechce vziať, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Spink
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Spink&gn=Forgottens&group=2
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): https://imgur.com/onAF6yF, FPSka mám locknuté na max 100 ale inak mám tak 300+
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Samozrejme primárny stat je Intellect, po tom dosiahnutí Hit Capu 17% sú moje ďalšie staty Haste, Mastery, Crit. Ako prvý je First Haste cap 21.5% (+1tick na immolate) mám pocit a druhý je 25%(+1tick na corruption) no pokým nemám dostatok hastu na 25% tak to reforgujem do mastery, s aurou od Shadow Priesta mám už prvý cap, potom je na rade Mastery a nakoniec Crit,
Opening        : 1. Pošlem Felguarda a pustím Bladestorm  
                         2. Curse of Elements
                         3. Shadow bolt
                         4. Zapnem trinkety, potiony a potom Metamorph, Immolation Aura (macro)
                         5. Immolate
                         6. Corruption
                         7. Bane of Doom na všetky procy
                         8. Niekedy teraz by mal dojsť Bladestorm a Soulburnem to na felhutera (macro)
                         9. Summon Doomguard tak isto na procy
                         10. Hand of Guldan
                         11. Na melee ShadowFlame
Priorita je držať Corrupt, Bane of Doom,ShadowFlame (melee) Immolate (pomocou hand of guldan), Incinerate (na proc Molten Core), Shadow bolt ako filler
Gemy: +40 intellect, v prípade socket bonusu 20+ intellect soketujem int+hit, int+haste, no momentálne mám len čisto hit kvôli capu
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TSko mám, mikrofón tak isto, DBM mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano čas mi vyhovuje, nemám s ním žiadny problém
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Normálnych ľudí čo majú chuť progressovať a čo chcem dosiahnúť ? Prejsť celý content a nazbierať equip a hlavne sa zabaviť.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na Wotlku to bola guilda TheFireClan kde som s nimi progressoval ICC, potom som na chvíľu prestal hrať a vrátil som sa až na Cata, momentálne som v Forgottens, dôvod odchodu je myslím zrejmý, kvalitnejšie raidovanie
Znáš někoho z EXALTED? bohužial nie
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? world
Něco o sobě Volám sa Lukáš, mám 19 rokov, bývam v Trstenej na Orave (taká diera) Very Happy, rád športujem (basket, skateboarding..) mám rád prírodu. Som pokojnej povahy, rád si nechám poradiť. Študujem na gymnáziu a potom chcem ísť buď do Prahy na čvut alebo Bratislava STU. Dúfam že som na nič nezabudol a na prípadne dotazy rád odpoviem.
Pekný deň.


Naposledy upravil Spink dne Thu Jan 07, 2016 5:19 pm, celkově upraveno 1 krát

Spink
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 27. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Mon Dec 28, 2015 2:30 am

Ahoj.

Nikde si nespomenul Demon Soul, kedy ho zapínaš za Demonology?
Kde sa Demonology neoplatí, v čom je jeho slabina?
S tým súvisí táto otázka, plánuješ na niektorých bossov switchovať aby si mal čo najväčšie DPS?

Je síce pravda, že na full HC world raidy sa nedostáva ľahko, ale máš zabitého len halfusa na HC, tróny ani na normal. Myslím si, že aspoň na pár HC sa dostaneš, akurát treba vyhliadnuť partu a leadra.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Spink Mon Dec 28, 2015 11:19 am

O áno na Demon Soul som zabudol, ten spúšťam spolu s trinketmi na haste bonus od Felguarda. Pocas fightu uz len Demon Soul na bonus od felhuntera, samozrejme ak je nejaká situácia čo si vyžaduje stop dmg tak vyvolám znova Felguarda, bladestorm, demon soul a potom znova soulburn na felhuntera

Jeho nevyhoda je pri bosoch kde je nutnosť sa neustále pohybovať, ciže áno plánujem specnúť aj Affli.

Toto ďalšie IDčko sa pokúsim nabrať nejaké tie lepšie veci, no popravde som ešte nikoho nevidel skladať tróny Very Happy Dúfam že niekto poskladá.

Spink
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 27. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue Dec 29, 2015 6:47 pm

Kdo z Fire Clanu tě může doporučit?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Spink Tue Dec 29, 2015 7:36 pm

Neviem či ešte hráva ale Restolinka, on ma aj naverboval ku nim.

Spink
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 27. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Kerk Sat Jan 02, 2016 11:00 am

No nevím jestli budeš rád, ale já si Tě trošku pamatuju.
Za locka jsi uměl, ale...
Přijat jsi byl koncem září. V říjnu (během Tvé zkušebky) jsi měl pěknou docházku a byl jsi promotnut na člena. A v listopadu jsi šel dva raidy (poslední 10.11.) a od té doby jsi se neukázal.
Od té doby o Tobě nikdo neslyšel. Bez omluvenky, bez vysvětlení. Kicknut jsi byl začátkem února.

Takže tvrzení že jsi s námi progresoval ICC je trošku přehnané.
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Spink Sat Jan 02, 2016 12:52 pm

Hej no je to pravda že som sa už neukázal, možno to bude znieť ako najlacnejšia výhovorka ale je to tak, pokazil sa mi pc a na nový som nemal, tak som zohnal len takú šuntu, no nešlo na nej nič, mal som to len na internet. Keď sa tak spätne zamýšľam mohol som vám aspoň napísať že nebudem hrať. S tým progressom som to prehnal máš pravdu.

Spink
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 27. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun Jan 03, 2016 4:30 pm

Pockam si, ci sa ti podari do konca ID zabit nieco na HCcku, alebo aspon achiev na trony (normal).

Kazdopadne, zatial mozes opisat affliction (podla talentov sudim, ze sa budes snazit na raide o switchovanie demo/affli). Nezaujima ma ani tak rotacia (ta sa da najst na googli za 30 sekund), ale napriklad clipovanie dotiek, plosnenie, multi-target (dotkovanie viacerych targetov) a na ktorych bossoch by si napriklad affli pouzil (myslene aktualny content HC).

A este jedna pripomienka: Je ti jasne, ze aj ked nemas killnutych vacsinu bossov na HC, tak sa od teba v pripade prijatia, bude vyzadovat 100% pripravenost (aspon teoreticka) na encountery?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Spink Sun Jan 03, 2016 8:43 pm

Práve som išiel tot4w, po druhom pulle sa to rozpadlo, s worldom to je o hlavu...

Clippovanie dotiek, všeobecné pravidlo, že dotka by sa mala refreshnúť pred posledným tickom, Posledný tick sa pridá to refreshnutej dotky a aplikujú sa naň aktuálne staty reflreshnutej dotky, čiže ak refreshnem posledný tick silnejšou dotkou ako pôvodná tak ten posledný tick bude silnejší(ako tá nová dotka) a tak isto aj naopak zo silnejšej do slabšej. Neviem či si chcel počuť toto ale snáď.

Plošnenie: 2 targety: udržujem dotky na oboch, na jednom bane of doom a na druhom bane of agony. Na to použijem Soul Swap.
3-5 targetov :castin soulburnutý Seed of Corruption
6+ targetov: spamujem Seed of Corupption


Tých bossov kde čo používať by som sa chcel spýtať teba, najradšej ingame Smile Affli som neraidoval, na wotlku som bol demo support.
A tie taktiku už študujem Wink

Spink
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 27. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 8:47 pm

Pro
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Sun Jan 03, 2016 8:55 pm

Pro
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Spink Mon Jan 04, 2016 8:46 pm

Tak dnes som dal ToT4W a ešte sa pokúsim o nejaké to HC

Spink
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 27. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Cady Tue Jan 05, 2016 9:15 am

Proti žiaden prínos pre raid


to už radšej po tých rokoch čo tu hrám si naexpím alta ak nemáme kde dávať ten eq.....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Terorizt Tue Jan 05, 2016 2:04 pm

Skoč BH chcem vidieť poriadne dps,za locka to musí len tak lietať...zatiaľ proti

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Tue Jan 05, 2016 7:37 pm

Cady napsal:Proti žiaden prínos pre raid


to už radšej po tých rokoch čo tu hrám si naexpím alta ak nemáme kde dávať ten eq.....
muzu ti dat myho locka Very Happy

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Jan 08, 2016 9:35 pm

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Kucko, Destik.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Spink - Demonology Warlock - PRIJATY Empty Re: Spink - Demonology Warlock - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru