Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enddurance- Resto Sham - neprijaty

+4
Cobain
Soulburn
Hannele
Enddurance
8 posters

Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Enddurance Tue Oct 14, 2014 11:37 pm

Nick postavy: Enddurance
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Od TBC až po ICC25 (vyjma ulduaru - tam jsem byl pár bossů)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraju tak +-6 let .. z 80% only shamu + zkušenost s officem (Drak Thul)
Stav tvého equipu:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Enddurance
Bonus Heal 5521 , Spirit 2361, Haste 4,91%, Crit chance 12:29% .... Další a podrobnější staty na armory Wink
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Enddurance&gn=Ja+nevjem+us&group=2
Ano vím mám to zkombinované s pvp talentama ale to se může změnit vždy mam to takovýho hybrida ted Very Happy
Screen ui (idealně s FPS v raidu: FPS mam asi tak 50-60. Addony moc nepoužívám akorat pár ze stránek Twinstaru .. jako je HealBot,Bagnon, MikScroolingBattleText, Omni, ..
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Jako resto sham maxuju spirit na mana regen, kombinuju s haste ratingem na rychlejší cast + crit chance. Na tankovi 24/7 earth shaild na bonusovej heal (procentuální) Very Happy ..
Spamuju Riptide vždy když se mi nabije cooldown a bud spam Chainu když je potřeba vyhealovat plošně a rychle raid občas + Healing Rain. Normálně jinak Healing wave když zas tak nehoří a když jo tak Greater Healing wave.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, mikrofon bez problémů.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Věřim v pohodlné zázemí spojené se zábavou v kombinaci s příjemnými lidmi. Chtěl bych dosáhnout co nejvíce zabitých bossů s progresem HC !
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Ordo Satanas - neaktivní Sad
Znáš někoho z EXALTED?  Ne, neznám
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Průběžně z čtení worldu + videa na youtube.com Smile
Něco o sobě Jmenuju se David je mi 19let, wowko beru jako hru.. né jako zásadní věc v životě ! Very Happy Jinak jsem otevřený, ptát se můžete na cokoliv Smile

Enddurance
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Hannele Wed Oct 15, 2014 12:17 am

Rád bych viděl, kde ti běží DBM a celkové uspořádání UI. Co ten mining? K talentům asi neni moc co vyčíst i když bych je radši viděl v ancestral resolve. Přecejen castíš furt. Gear nic moc, taková splácanina pvp s pve. Enchant na některých věcech zcela chybí, většinu gemů máš o třídu nižší.

Spycka je pátky spíš neaktivní (snad se to časem změní). Jak ti vyhovuje raid time? Budeš online KAŽDÝ pátek od 18.30 do 23.00 (max), v neděli ve stejný čas a případně úterý + čtvrtek (19.30 - 23.00)?

Pokud jsi schopen s tím vším něco udělat, jsem spíš pro test.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Enddurance- Resto Sham

Příspěvek  Enddurance Wed Oct 15, 2014 12:48 am

UI můžu pak poslat. Mining je slabý, já vím.. můžu dodělat. S gearem se právě snažím něco dělat abych tam neměl ty pvp věci. Raid time ... pátek by mi nevadil s tou neděli by to bylo asi horší jinak mi to je nějak fuk. (Kromě pondělků).
Zkusím to všechno nějak pobastlit co nejdříve ! Ale tvůj názor uplně chápu Wink

Enddurance
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Soulburn Wed Oct 15, 2014 1:52 pm

Posli UI a ohledně statu se vyjádři prosím číselně, haste soft cap mám na mysli. A pak mám otázku jestli jsi přemýšlel nad uprednostneni mastery. Talenty a eq jsou maličkost, ale je to potřeba dát do pořádku. Jestli prislibujes 100% účast v pátek, tak nemám nic proti. Jinak ještě tip, manatide davej s procnutym trinketem na spirit, dokud to neopravej :-)
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Cobain Wed Oct 15, 2014 7:02 pm

Prihlaska sa mi vyslovene nepaci (v kombinacii s Gearom).
Enddurance napsal:UI můžu pak poslat.
Preco to nieje v prihlaske od zaciatku (je to ako poziadavka v sablone pre prihlasky)?
Eq s gemami a enchantmi sa da dat dokopy za 1-2 tyzdne, ale ty si podavas prihlasku s eq. na urovni normal/hc dungov.
Na shamana odbornik niesom, ale theorycraft sa mi zda slabo popisany. Chcelo by to vypisat, preco davas take a take spelly, nie iba, ze ich davas, ked "je treba". K statom nejake poradie a priority (nieco ako: Intell>haste[cap xx%]>crit...).
Za mna je to momentalne NIE, ale mozno, ked sa do uzavretia prihlasky zmeni eq. a v tvojich reakciach najdem odpovedi na moje podnety, tak sa priklonim na druhu stranu.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Ciraell Wed Oct 15, 2014 10:11 pm

Také se mi nelíbí absence screenu UI, rovněž bych uvítal detailnější rozpis a prioritu statů. Equip je slabý, s bloodthirsty a normal dungeon itemy bys invite do raidu opravdu nedostal. Nevím přesně, jak je to s epic itemy z trashe a leatherworkingu na resto shamana, přesto se určitě něco pořídit dá. Také nemáš žádnou cataclysm reputaci na dostatečné úrovni pro získání potřebných enchantů, příp. epic itemů, pro svoji postavu.

Současný stav resto shamanů není vůbec ideální, přesto si myslím, že máš ještě spoustu práce na dosažení alespoň pre-raid optima. Ve standardních situacích je pro mě eq posledním kritériem, bohužel ne tady - PROTI.
Nevím, jak dlouho bude Tvoje přihláška otevřená, myslím však, že do týdne se dá leccos zvládnout. Chápu, že jsi nemusel být aktivní - i když vidím, že lvl 85 jsi získal před více než pěti měsíci - přesto bych přihlášku do PvE guildy podával s lepší připraveností. Pokud do uzavření přihlášky uvidím snahu, zlepšení a znaky doplnění reputací a vybavení, jsem s to svůj hlas změnit.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Augik20 Wed Oct 15, 2014 11:23 pm

proti...,stale zapominate na priority king
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Elfusen Wed Oct 15, 2014 11:59 pm

Jen bych chtěl ostatní ještě doplnit otázkou ohledně předchozí guildy? Píšeš "Ordo Satanas - neaktivní" Z toho vyplývají 2 možnosti jak to pochopit a ani jedna mi nedává moc smysl.

a) Ty jsi byl neaktivní? To by ti moc pozitiv k přihlášce nepřineslo..
b) Ordo Satanas neaktivní? Co vím, tak právě otevřeli druhý 25man raid a spolknuli tohle ID 10 hráčů z jedné rozpadající se guildy.

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Hannele Thu Oct 16, 2014 11:26 am

Jaké je Endduranceho stanovisko?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Enddurance Thu Oct 16, 2014 5:12 pm

Mno, pochopil jsem že nemám v momentální době vám nic moc co nabídnout ohledně EQ a co se tak týče mé postavy.. pokusim se vylepšit repky,eq profky a zkusim to někdy příště. Každopádně i tak děkuji za "zájem". Smile

Enddurance
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Hannele Thu Oct 16, 2014 5:35 pm

Můžeme se domluvit tak, že týden necháme přihlášku otevřenou s tím, že pokud se za tuto dobu odehrajou větší změny - jak v gearu, tak enchantech a gemech, mohou hráči své rozhodnutí změnit.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Elfusen Thu Oct 16, 2014 7:13 pm

Mno já se s Endurance bavil in-game a vysvětlil mu, že by tohle bylo právě nejrozumnější řešení do 14 dnů reopen přihlášky a dát mu příležitost. Původně nechtěl odpovídat, protože reakce na něj zapůsobili jako bez šance se sem dostat. Pokud bude zájem trvat i v činech nejen ve slovech, tak určitě bude mít repky/profky/gear do té doby v normě.

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Hannele Thu Oct 16, 2014 7:48 pm

Já vidím největší mezeru v tom gearu. To, jak popsal své priority abilit mi stačí. Napsal, kdy co používá nejčastěji, když něco "hoří", použije to a pokud ne, tak něco jiného - to je v pořádku. Hádat se tady do morku kosti, jestli 1200 nebo 1250 haste ratingu je zbytečně podrobné zkoumání věcí, které neřeší naše problémy. Horší je to, že s tímhle gearem by v tuhle chvíli pro nás Enddurance nebyl přínosem v raidu - i pokud je sebelepším shamanem, na úkor statů budou jeho výkony znatelně horší. Proto jsem pro řešení počkat, než vymění alespoň polovinu gearu - tu PvPčkovou (ideálně za epic) a gemy. Pak ho v raidu zkusit můžeme, za to nic nedáme.

Zamykat téma nebudu, ať to udělá někdo, kdo se místo Essekera o komunitu stará.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Hannele Sun Nov 02, 2014 7:50 pm

Po více než dvou týdnech od poslední události se u tvé postavy téměř nic nezměnilo. Přide mi to dostatečně dlouhá doba, kterou jsi v případě zájmu o naší guildu mohl využít ke svému prospěchu. Nevyužil jsi jí.

PROTI
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Sabersoul Sun Nov 02, 2014 8:14 pm

NEPRIJATÝ
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Enddurance- Resto Sham - neprijaty Empty Re: Enddurance- Resto Sham - neprijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru