Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

5 posters

Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  Lobo Tue Dec 10, 2013 2:14 pm

Stejk napsal:To je sranda. Tady se hlásí člověk, který v minulosti solidně nenáviděl původní Blacklist i Exalted. Ještě si vzpomínám, jaké hlášky z jeho strany přicházely. Pro ty co zvažují jeho nábor - dřív nebo později má Lobo tendenci vzpomínat na staré časy a zakládat různé verze Dark Stalkers. Dokonce vytvořil paskvil gildy v gildě - takzvané elitní jádro. Lobo je ambiciózní, ale bohužel rozkladný prvek a silný egocentrik. Jeho gildy šly ke dnu a stejně tak spojeniny spojenin, které vytvářel v průběhu hraní. Zajímavou pověst měl na jak Narnias, tak TS fóru.Vyhledejte si jeho komentáře a obzvlášť doporučuji kauzu, kdy bugoval agro v netheru a jak reagoval na rozhodnutí v černé listině.

Je to ironie, ale Lobo má nepřímý vliv na založení Exalted. Tenkrát se pár dobrých hráčů sebralo a leavlo jeho neelitní verzi gildy a dalo šanci Exovi a projektu Blacklist - z něhož vznikla Exalted. Budoucí základ gildy se dal dohromady, protože nechtěli hrát s Lobem.

Já si už spoluhráče nevybírám, ale u tohoto kousku vás vážně varuji.
1. Hrozná škoda, že už nehraje Elisse, aby mohla vypovědět i něco o tobě a už vůbec nemluvím o tom, ses vyjadřoval na adresu teamu, ve kterém si pak skončil taky Smile
2. Nezakládaly se žádný verze TDS, ta elitní grupa byla na blacksunu složená jen z rogue/druid classů na pvp akce a později vznikla právě a jen pro tyto účely. Lidem v té době vadilo, že se chodí KZ jedna grupa z lepších a jedna ze zbytku, protože na 25ce by tohle řešit nemuseli.
3. Na Narniasu sem hrál za hordu, nick maina Natu - Resto druid a guilda nám fungovala dobře, jen tam byli slabší hráči, kteří nás trochu brzdili, ale nic tak hroznýho.
4. Bugování aggra v netheru se týkalo střílení ze slepého místa, což je mimochodem něco, za co se už dneska nebanuje, reakci si už ani já nepamatuju  Shocked 
5. Ty už bůhví jakou dobu nehraješ, nemáš ponětí kdo dnes "jsem" nebo jak se chovám a upřímně, do Blacklistu z naší guildy neodešel krom asi dvou lidí nikdo.
6. Za tu dobu na twinu sem hrál v Revo, které se nám rozpadlo těsně před killem Illidana kvůli blbým kecům a chování Azoka, Solenii a ochraně nevychovaných kamarádů od Komy. V Mosstroopers za Shamana, protože jim chyběl elemental a odkud sem později odešel zpátky do Revo za lidma, se kterýma sme pak dávali po rozpadu dohromady právě TDS. Na tom nevidim nic špatnýho. Na narniasu sme s Elisse zkoušeli spojit guildy, nápad to byl oboustranný a dopadlo to špatně jen proto, že si lidé nesedli navzájem a postupně sme se k TDS vrátili. Na WotLK se spojovali stalkeři s HoT taky na popud obou stran, protože oběma chyběli lidé v době, kdy většina odešla otrávená jediným otevřeným raidem (Naxx) a SoT fungovala ještě v době, kdy sem z Deimosu odcházel.

Nehledě na tvoji zaujatost, kterou ještě doplňuješ pohádkami, nejsem o nic horší člověk nebo hráč než většina z vás. Je škoda, že přihlášku nekomentovali lidé, se kterými ty raidy chodím jako Fannys apod., protože pokud sem vůbec kdy byl ten, o kom mluvíš, hodně věcí se změnilo. Nakonec sem ale rád za reakce, které moje přihláška evokovala, protože můžu s klidným svědomím říct, že bych tu nevydržel. Jelikož už sem nemám důvod chodit, připadné reakce neuvidím. Have a nice day.
Lobo
Lobo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 07. 12. 13
Age : 38
Bydlisko : Praha - Smíchov

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  fidget Tue Dec 10, 2013 2:28 pm

Takhle chování tu nestrpím, prosím o lock a vymazání příspěvku, at tu nejsou zas debaty
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  Stejk Tue Dec 10, 2013 2:32 pm

Ale ne, nezavírej to. Až se vrátím z práce, odpovím na vše, co si Lobo přeje. Má nárok se ke mě vyjadřovat, když jsem se já vyjádřil k jeho osobě. Žádost se mu zavřela, aniž by měl šanci.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  Muzko Tue Dec 10, 2013 2:40 pm

neni to jedno? na "hrdinsky lock" zareagoval hrdinskym "Jelikož už sem nemám důvod chodit, připadné reakce neuvidím" jak ironicke  Laughing 

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  Daized Tue Dec 10, 2013 6:13 pm

kinda last word thing Very Happy just awesome ! Very Happy

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  Stejk Tue Dec 10, 2013 7:23 pm

Tvrdíš, že nemám ponětí kdo dnes "jseš" nebo jak se chováš. Možná, ale kdysi jsi byl egoista neschopný sebereflexe, který hledal chybu všude, jen ne u sebe. Podle tvé reakce hádám, že se to až tak nezměnilo. Tobě stačilo vždy velmi málo, aby ses přepnul do bojového režimu. Tak to bylo v časech Narnu, a co jsem hrál, tak ještě i na TS fóru stály tvé komentáře za to.

Původně jsem zvažoval, že se vyjádřím k jednotlivým bodům z historie, ale současní hráči si antiku až tak nepamatují. Takže to nemá smysl. Bylo by to tvrzení, proti tvrzení. Další věc je, že na tvé vidění světa prostě nestačí má slovní zásoba. To je prostě unikátní, jak kreativně přistupuješ k realitě. Mě by třeba nenapadlo, že se dá bugování LOSu a NPC nazvat "střelbou ze slepého místa" a to jsem se jako GM naposlouchal solidního počtu výmluv.

Popravdě jediné tvrzení, ke kterému stojí za to se vyjádřit je: "nejsem o nic horší člověk nebo hráč než většina z vás."

Tady si dovolím nesouhlasit.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  fidget Tue Dec 10, 2013 7:27 pm

Jen doplním, že Stejk i když je moderátor, tak tvůj příspěvek nelocknul on, ale po vyjádření o nepřijetí se příspěvek automaticky lockuje.

O tvé přijetím nerozhodoval Stejk, ale já (nolf to urychlil)

Aby ti nebylo ublíženo (psal jsem to i tvé družce), jsem se o tobě informoval mimo guildu a vše se mi potvrdilo, takže Stejkův příspěvek neměl žádný vliv a kdyby stejk nenapsal, tak by jsi přijat stejně nebyl přijat.

PS: Stejku tvrzení proti tvrzení to ano, ale rozhodně budu věřit člověkovi, kterého znám 4 roky a vím jaký je, než člověkovi, kterého neznám Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :) Empty Re: Crazywous - Dovětek po hrdinném locku :)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru