Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

+4
Lukasek
fidget
Nolf
Benedictus
8 posters

Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Benedictus Wed Nov 13, 2013 1:21 am

Nick postavy: Benedictus
Class Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: ICC10 (11/12) + nějaké HC; ICC25 (10/12) + nějaké HC. Zkušenosti beru za všechny své postavy, na této nebudou všechny achievy.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Začal jsem na TBC, ale první postavu na maximální lvl jsem dodělal až na wotlk. Priesta jsem doexpil těsně před novým jádrem.
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Benedictus GS na shadow je 5696, ale reálné je někde kolem 5,6k, protože mám back a neck Wrathful. Nenosím to kvůli GS, ale po spočítání statů (haste) jsou lepší, jak itemy co mám. Snažím se to vyměnit, ale jsem expert na nizké rolly. Přikládám screen, že točit se s tím dá slušně (buf+ICC25 bonus) http://postimg.org/image/qwnw53jyr/ Staty(unbuff): Hit 282 (par bodiku chybi, ale drenai v parte to jisti, kdyz neni, tak stejne nemissuju, moc těch bodů nechybí), Haste: 877, SP: 3010+muradin+procy, Crit: 28%
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Benedictus&group=2  http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Benedictus&group=1 oboje klasicke talenty, asi není moc co vymýšlet.
Screen ui (idealně s FPS v raidu: FPS kolem 50 http://postimg.org/image/73m7xiq5z/ na některýchch bossech to půjde asi dolů, ale žádné trhání nikde nepozoruju.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: preferuji shadow, tam si hlídám hlavně dotky VT, DP, SW:Pain, spamuju MF. Začal jsem teď testovat vynechání MB (když není potřeba redukce healu), protože se setem je MF výhodnější. Plošnění = MS, někdy rozházím ještě VT. Jak jsem už psal, preferované staty jsou SP a Haste.   U disco je to hlavně shield, penance, flash heal a Prayer of Mending.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble a mikrofon mám, protože se ale nerad poslouchám, tak ho téměř nepoužívám a hlavně poslouchám, stejně by měl mluvit hlavně leader. základní addony: DBM, Classtimer, Classic ThreatMeter, Vuhdo, Cooldowns a pár dalších informačních addonů (většina je vidět na screenu). používám Classic Blizard UI.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Mám už celkem dost failů, slackování, atd. u worldovních raidů. Očekávám raid s lidma, kteří ví co dělají a proč. Asi budu u vás začínat v nějaké alt grupě, ale doufám, že se velmi rychle propracuju do hlavních raidů a top grupy. Nevadí mi progresovat. Raidy mě prostě baví, určitě dostanu pár dobrých rad, jak se zlepšit. Přihlášku podávám za priesta, ale hraju i za jiné postavy. Na raidy jsem brával vždy classu co byla potřeba, protože se dá říct, že podavám +- konstantní výkony ;-). Když za postavu hraju, snažím se o ní co nejvíce dozvědět. Jsem si vědom, že můj priest má celkem špatný gear (snažím se to nějak optimalizovat a hledím na staty), ale hodně mě baví. Aktivně hraju ještě za Grafi (ele(5,7k+),resto(5,8k+) shaman) http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Grafi , Bowrak (MM hunter 6k+) http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Bowrak a Gnow (destro, demo lock - 5,6k+), další postavy vytahuju velmi zřídka: Sharook (enha shaman 5,5k+), Guide (resto druid 5,4k), ... . Nevím jak to máte v guildě s alty, ale rád bych měl ty aktivní pohromadě kvuli guild chatu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Kingdom of Dragons. Přes léto odešli lidi do větších guild. Guilda se prakticky rozpadla, tento týden jsme si rozdělili zbytek GB. Občas logne něčí alt, ale není to ani na složení RDF.
Znáš někoho z EXALTED? Lidi co přišli z KoD: Bone, Maselník, ...; Pár členů jsem potkal na world raidech, dá se říct, že prakticky záruka kvality.
Něco osobě Jmenuji se Martin, bydlím na zlínsku. Jsem dospělý ;-). Mám 2 malé děti a jenom jednu ženu. Na wowku trávím prakticky celý volný čas, vyhovují mi raidy po 8 hodině (děti jdou spát), často si najdu čas na wow i přes den. Další zájmy: obecně IT, knihy ...
Benedictus
Benedictus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 12. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Nolf Wed Nov 13, 2013 2:22 am

Já jsem PRO

sice UI "pozor na mraky" :Dale to je otázka osobního vkusu

s disco jsi na tom jak?
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  fidget Wed Nov 13, 2013 2:56 am

Benedictus napsal:
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: preferuji shadow, tam si hlídám hlavně dotky VT, DP, SW:Pain, spamuju MF. Začal jsem teď testovat vynechání MB (když není potřeba redukce healu), protože se setem je MF výhodnější. Plošnění = MS, někdy rozházím ještě VT. Jak jsem už psal, preferované staty jsou SP a Haste. U disco je to hlavně shield, penance, flash heal a Prayer of Mending.
Moc tomu nerozumím, ale skill Asuva řiká,ž e vynechání MB je chujovina -- snad naši shadow priesti potvrdí.

Jinak ti v talentech chybí Shadow reach, který se hodí do icc a shadow affiniti bych taky něco lupnul místo improved mind blast.
Kterou postavu teda bereš jako main?
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re:

Příspěvek  Benedictus Wed Nov 13, 2013 10:32 am

Cao, odpovím postupně. Za disco jsem určitě schopný healovat. Musím ale přiznat,  že se mi třeba za shamana healuje líp.  U disco bych se teda hodnotil jako průměr. Asi bych se měl ale pochvalit, co? Smile 

Co se tyka MB, tak jsem to nekde cetl, testuji to ted asi tyden az dva. Neni problem to zaradit zpet, asi to budu muset otestovat na panakovi, at je jasno. Zatim to testuji jenom naostro v raidu.

Zmene talentu se nebranim, kouknu na nejakeho vaseho priesta, porovnam. Na ty chybejici se kouknu.
Edit: porovnal jsem s Artie. shadow affinity se urcite bude hodit pri problemech s agrem, takze zvazim presunuti jednoho bodu z improved MB. Body ze shadow reach mam ve Veiled Shadows. Prislo mi, ze moznost zavolat casteji frienda, ktery da 15-16k dmg, bude vyhodnejsi. Necham k diskuzi s priesty.

TOC sezonu jsem hral za locka, ale jak jsem doexpil priesta, tak me chytil za srdicko. Bohuzel jsem potom braval do raidu stridave ruzne classy (proste na worldu se hledal treba shaman, tak jsem relognul). Jako maina bych chtel priesta, da se rict, ze ti ostatni jsou takovy vedlejsi produkt, abych se nenudil a mohl jsem jit raid.


Naposledy upravil Benedictus dne Wed Nov 13, 2013 11:51 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : doplneni k talentum)
Benedictus
Benedictus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 12. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Lukasek Wed Nov 13, 2013 11:53 am

Ahoj,
za mě určitě PRO

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Maselnik Wed Nov 13, 2013 12:16 pm

Takhle má vypadat přihláška a zvláště od někoho kdo má slabší gear. Prakticky nemám co vytknout a samozřejmě znám ho z dřívější guildy a tam taky patřil k top lidem. Pro
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Dandelion Wed Nov 13, 2013 12:17 pm

ZA skúšku.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  JudgeDeath Wed Nov 13, 2013 1:15 pm


JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  fidget Wed Nov 13, 2013 1:20 pm

Nelíbí se mi, že máš tolik charů za kterých hraješ. ALE strašně se mi líbí tvoje přihláška, takže neutral Razz
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Wed Nov 13, 2013 2:13 pm

tak jo, nebudu to zdrzovat - PRIJAT
napis si nekomu z vedeni ingame o inv
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT Empty Re: Benedictus - Shadow/Disco Priest - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru