Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

+2
Yetty
Galatia
6 posters

Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Galatia Sun Oct 28, 2012 12:07 pm

[WoW]
Nick: Bailee
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): pouze Pve
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak mage byla uplně první postava, kterou jsem si založila ještě na Valhalle, no doexpila jsem ho jen do 40 lvl, kdy mě přestal bavit (nj začátky Very Happy), jinak na twinu se mi povedlo mága vyexpit na 75 lvl, kdy už mě expení páté 80 nebavilo a tak jsem koukla do aukce, kde byl tento mage, měl vše co jsem chtěla ale po lognutí jsem zjistila, že je uplně bez equipu, jsem slepá no a co bych taky chtěla za 850* Very Happy, takže jsem nabrala na něj eq, začínala jsem s Arcane ale ten mě nějak nebavil, tak jsem si řekla, že zkusím fire Smile

Talenty: Fire 20/51/0
Staty: SP 2536, hit 444 (16,93%), crit 37,80 %, haste 484 (s Molten armorem)
Zkušenosti v dungoch: S mágem mám projíté Ud 25 kromě alga, to samé na 10, naxx, os, toc 10,25, togc 10,25 (k anubovi)
Jak dlouho hraješ WoW: no 2 roky Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Eq většinou toc 25, něco z 10, off hand z Ud 25 (lepší mi zatím nepadla), a trinkety Ud 10 a z eventu na crit Smile

Předcházejicí guilda/y: Stejně jako u Dk, The Dragons a Uncontrolled power
Důvod odchodu z předcházející guildy: tak jako s DK

[Real Informace]
Věk: přesně 20 Smile
Znáš někoho z Exalted?: no zatím spíš všechny ještě poznávám Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak už jsem napsala takovou menší slohovku u přihlášky s DK Very Happy, no jinak co se týče toho mage, vím, že nemáte rádi kupované postavy, ale mága jsem expila a tuto postavu jsem koupila, protože mě mage baví a expit se mi už nechtělo no, i těch poslední 5 levelů, nj jsem líná Very Happy, této postavy si vážím jak kdybych ji vyexpila, protože opravdu byl uplně bez eq (až na nějaké 2 kousky) a opravdu to dá práci a taky nějaké ty goldy nabrat na to eq Smile

Toť asi vše, doufám, že si přihlášku za alta nepodávám moc brzo, ale dělám to pro to, že jsem hráčka opravdu aktivní, a když už mám s DK odejíté raidy tak bych ráda šla s altem, kterého mám v guildě Smile

No pokud si přihlášku podávám opravdu brzo, klidně to napište, budu dále aktivně chodit raidy s DK a zkusím to později. Dík za přečtení a za vyjádření Smile





Naposledy upravil Galatia dne Sun Oct 28, 2012 1:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Galatia
Galatia
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 10. 10. 12
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Yetty Sun Oct 28, 2012 12:18 pm

po dlouhý době pěkná přihláška co se alta týče.. pick her up
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Dandelion Sun Oct 28, 2012 1:02 pm

Myslím, že aj keď je jej Main iba nováčik, tak by som určite zobral aj Alta. Či už za výkony alebo samotnú prihlášku.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Daized Sun Oct 28, 2012 1:13 pm

Yetty napsal:po dlouhý době pěkná přihláška co se alta týče.. pick her up

tým chceš povedať, že prihláška môjho alta nebola pekná Question Evil or Very Mad
jo btw po včerajšku určite ZA

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Laine Sun Oct 28, 2012 1:16 pm

Na alta moc pěkná přihláška :-) Za mě PRO

P.S Už je member :-)

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Dandelion Sun Oct 28, 2012 4:54 pm

Daized napsal:
Yetty napsal:po dlouhý době pěkná přihláška co se alta týče.. pick her up

tým chceš povedať, že prihláška môjho alta nebola pekná Question Evil or Very Mad
jo btw po včerajšku určite ZA
Ty si bugger, to je iné Very Happy
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  goris Sun Oct 28, 2012 8:50 pm

samozrejme prijata Smile napis si v hre o invit
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ Empty Re: Bailee - Fire Mage (alt Galatia) PRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru