Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

+6
volrine
Vrabko
Seraphim/Silverleaf
Xtrem
Stejk
Praistek
10 posters

Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Praistek Tue Mar 29, 2011 11:40 pm

[WoW]
Nick:Praistek
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): PvP/PvE (PvE equip v baťohu) --> Mám sice PvE equip v baťohu, ale to především proto, že nejsem v žádné guildě... a PvE s worldom nechodím... sice jsem byl predevčírem s kámošem VoA 25. Dobrali jsme world... a dali jsme to v pohodě... Tak se omlouvám, že nechcete abych byl u vás v guildě kvůli tomu, že mam PvE equip v baťohu, když nejsem v žádné guildě --> a mám kdyžtak Alta http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Nefertyty, kdyby vás to zajímalo a podobný equip PvE mám na priesta... Mrzí mě, že se najde pár hráčů, co usuzuje hráče podle nasazeného equipu... To jen znamená, že nemám guildu a s worldom, kde choděj samé ,, no brain ,, hráči, tak o to nemám zájem...
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?:
4 roky PvP/PvE
Talenty:http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Praistek
Staty:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Praistek
Zkušenosti v dungoch:Znám veškeré taktiky ;-) UD, ICC, Naxx, OS+3, VoA...
Jak dlouho hraješ WoW: od roku 2004 (7 let)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Praistek
Předcházejicí guilda/y: Wariors of Blood Death
Důvod odchodu z předcházející guildy:
Velmi časté napadování mé osobnosti dvoch hráčů... ponižování/srandičky --> při čemž se přidalo pár členů proti mě... Rozhodl jsem se odejít.
[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Guilda mi byla doporučena Erwika. Po dlouhé debatě s Asantie vám zde píšu přihlášku
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Je mi 17 let, studuji Střední školu Průmyslovou Strojní a Elektrotechnickou. Jsem aktivní, hyperaktivní, přizpůsobivý a hlavně týmový hráč ;-).
Ve vaší guildě chci působit především, jako další hráč mezi vámi ;-), který s radostí chce pomáhat ostatním členům guildy s dungy, equip, materiál, farmení, působení v PvP i v PvE stránce.Dále i po řadě let zkušeností poradit členům guildy, když to bude potřeba santa .

--------------------------------------------------------------------------------


Naposledy upravil Praistek dne Wed Mar 30, 2011 7:56 am, celkově upraveno 1 krát

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Wed Mar 30, 2011 12:03 am

Podle toho co píšeš a jaké talenty postuješ jsi především PvP hráč. Exalted je především PvE gilda.

Proti
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Xtrem Wed Mar 30, 2011 12:48 am

Suhlasim so Stejkom hlasis sa do PVE guildy a pve eqiup nosis v batohu ktomu nam tu das link na tvoj char , ktory ma na sebe fury /deadly/hateful set a disko talenty myslim , ze i tak je priestov dost a pokial hladas guildu len sem tam na pve tak to niesme pre teba to prave bohuzial zamna PROTI
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Hmmm?

Příspěvek  Praistek Wed Mar 30, 2011 8:27 am

Stejk napsal:Podle toho co píšeš a jaké talenty postuješ jsi především PvP hráč. Exalted je především PvE gilda.
Asi ti nedochází, že třeba nemám guildu a s worldom chodit nechci??? Jelikož 1 z 20 raidů/dungů není wipe???
Proto mám nasazenej PvP equip... a to nic neznamená... a jinak o tobě a Xtremovi jsem slyšel pěkný příběhy od kámoše, kterej mi Exalted guildu doporučil ;-) Jste pěkný telata, kteří se chovají, jako kdyby wow udělali... takto to povedal informátor ;-). Já mam informátory dobré ;-).
Proti

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Wed Mar 30, 2011 9:47 am

Jaj Very Happy
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Mar 30, 2011 9:52 am

Jeeeej, to je mile Very Happy

tady nekdo nevi, co vlastne chce. Chces do guildy? Tak akceptuj jeji cleny a jaka ta guilda je. Pokud je Tvuj nazor takovy, jak pises, nevim, co tu teda vubec dela ta prihlaska..
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty ...

Příspěvek  Praistek Wed Mar 30, 2011 10:06 am

Seraphim/Silverleaf napsal:Jeeeej, to je mile Very Happy
Do guildy chci, členy budu akceptovat... to byl jenom můj názor na jeho názor, proč bych neměl být u vás v guildě ;-). Já PvE equip nemám nasazenej jen kvůli tomu, že nechodim s worldem raidy... A proto mám na sobě PvP equip ;-).
Já jen čekám jak se vyvine váš přístup. Zda mě přijmete... a budu moct působit v guildě... Anebo řekněte ne a já to překousnu... A jelikož tu mám přihlášku, a píši citáty... tak očividně z toho vyplývá, že k vám chci ;-). Čekám jen na vás, až mě přijmete.
tady nekdo nevi, co vlastne chce. Chces do guildy? Tak akceptuj jeji cleny a jaka ta guilda je. Pokud je Tvuj nazor takovy, jak pises, nevim, co tu teda vubec dela ta prihlaska..

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Mar 30, 2011 11:36 am

O mne sa nič nehovorí? Sad Ak priesta tak Bonitu. PROTI
To, že reagujes na Xtrema a Stejka tak ako reaguješ jasne dáva obraz o o tom, že by si s nami vôbec nevychádzal. Chalani do teba vôbec neútočili, jasne napísali svoj postoj aj s uvedením dôvodov. Obávam sa, že tou tvojou reakciou si si prihlášku poriešil aj sám. Hodne mám pocit, že chceš k nám len kvôli equipu z Ulduaru a nie kvoli guilde ako takej.

Jo a nauč sa citovať a pozdravuj "informátorov"
Máš 17 rokov a hráš už wow 7 rokov od svojich 10?


Naposledy upravil Vrabko dne Wed Mar 30, 2011 4:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Praistek Wed Mar 30, 2011 1:46 pm

[quote="Vrabko"]O mne sa nič nehovorí? Sad Ak priesta tak Bonitu. PROTI
Já jsem také podal svůj názor, proti názoru Stejka a Xtrema... promiň, ale když nemám guildu a s worldem nebudu chodit dungy na WIPE.... tak radši budu mít PvP zatím... a proto mám PvE v bagu... Já proti nim nic nemám.... a s vámi bych vycházel... Já se do nich nenarážel ;-). A zaručuju ti, že bych s váma klidně nechodil UD... taktiky znám všechny --> equip nepotřebuju --> jde mi o komunikaci, spolupráci s vámi... sem tam jít ňáky dung/raid na repku/achiev --> Jestli si myslíš, že bych chtěl být u vás jen kvůli equipu z UD... tak se mýlíš... a UD klidně nebudu chodit s váma... jen tehdy, kdy bude někdo z vás potřebovat pomoct s healom nebo s dmgom... tak bych vám pomohl ;-)
O EQUIP MI NEJDE Vrabko ;-) a nemám nic proti vám ;-)

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Praistek Wed Mar 30, 2011 2:28 pm

Vrabko napsal:O mne sa nič nehovorí? Sad Ak priesta tak Bonitu. PROTI
To, že reagujes na Xtrema a Stejka tak ako reaguješ jasne dáva obraz o o tom, že by si s nami vôbec nevychádzal. Chalani do teba vôbec neútočili, jasne napísali svoj postoj aj s uvedením dôvodov. Obávam sa, že tou tvojou reakciou si si prihlášku poriešil aj sám. Hodne mám pocit, že chceš k nám len kvôli equipu z Ulduaru a nie kvoli guilde ako takej.

Jo a nauč sa citovať a pozdravuj "informátorov"


Citovat umím ;-), ale musím si zvyknout na vaše fórum ;-).

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow

Příspěvek  volrine Wed Mar 30, 2011 2:57 pm

Kdyz ja nekoho prijimam, chci vedet jestli rozumi svoji classe a jestli je schopen ji vylepsit na maximum, co to jde.Toto se da castecne poznat, kdyz se na clovicka podivam ingame/armory.Z tvoji prihlasky se neda vycist nic.Nemas ani ench na ramenach, ani repku na nej/inscript. Jsem jen Tank leader a na mem nazoru az tak nezalezi, nicmene mit enchant na ramenech by mel mít dle meho nazoru kazdy dobry hrac.PROTI
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Praistek Wed Mar 30, 2011 2:59 pm

Je mi líto, že nemám ňáký ench na ramena --> nechce se mi dělat repka... --> a nemám ench na ramena zapotřebí ;-) --> jestli umím za svůj class, to můžeš posoudit ve hře ;-) se klidně domluvíme sejdem a ukažu se ti jak budeš chtít

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Mar 30, 2011 3:06 pm

pokudti nezalezi na PvE enchantu na raena tak si kupdalsi PvPckovej a GTFO

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Wed Mar 30, 2011 3:31 pm

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý GTFO
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Wed Mar 30, 2011 5:45 pm

Praistek napsal:Je mi líto, že nemám ňáký ench na ramena --> nechce se mi dělat repka... --> a nemám ench na ramena zapotřebí ;-) --> jestli umím za svůj class, to můžeš posoudit ve hře ;-) se klidně domluvíme sejdem a ukažu se ti jak budeš chtít

S tímhle přístupem by jsi si s námi nerozuměl. Každý z gildy se snaží ze své classy vytáhnout maximum, i za cenu farmení nudných reputací. Z toho důvodu jasné PROTI.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Wed Mar 30, 2011 6:09 pm

Myslim, že zde je to jasné. Nepřijat
hodně štěstí jinde...
Prosím lock a přesun
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

praistek - Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý Empty Re: Praistek Disco/Shadow - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru