Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

+8
Fearr
Stejk
Amigo^
Broothathor
Arranion
Ampo
Pufftik
Isa_warecka
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Tue Sep 09, 2008 11:16 pm

Nick:Varecka
Class:Tankadin toho casu bez prace
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Strašně strašně strašně moc slusne
Level:70
Talenty:10/nvm/5
Zkušenosti:Strašně si verim
Jak dlouho hraješ WoW?:tak 3-4let
Předcházejicí guilda/y:Vase
Equip:Fialovej t5-4.GL-ML-...Kara.ssc
Důvod odchodu z předcházející guildy:Neschoda s spoluhracem,,a pokud neni v podminkach ci pravidlech guildy ze nesmim mit clena guildy v ignore rovnou zadam zamitnuti !!

[Real Informace]
Věk: 25..za 4mesice 26
Znáš někoho z BL?: uplne vsechny
Pár věcí o sobě:v poho Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Pufftik Tue Sep 09, 2008 11:21 pm

nepridavajte nasim moderatorom este viac staristi ako maju No
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Ampo Tue Sep 09, 2008 11:27 pm

Varecku poznám. What a Face
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Arranion Tue Sep 09, 2008 11:58 pm

som nebol 2 dni online a hned toto Very Happy , vysvetli mi niekto co sa stalo ?
btw neodporucam mat clena guildy v ignore, je to pre teba velmi nevyhodne
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Broothathor Wed Sep 10, 2008 12:02 am

Varecka, muzes mi tuhle svou prihlasku vysvetlit? pirat O neco zasadniho jsem prisel?

EDIT: Neshody? Jake neshody? Kdo s kym? Proc? O cem?


Naposledy upravil Broothathor dne Wed Sep 10, 2008 12:17 am, celkově upraveno 1 krát
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Amigo^ Wed Sep 10, 2008 12:11 am

Tak jako nevim, chování neshoda = odchod z guildy je pro mě více než dětinské a to ti je skoro 26 let ... Uveď alespoň důvod toho odchodu a pak se lze o něčem bavit. Pokud to nebude pochopitelné tak promiň,ale za mě ne !
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Stejk Wed Sep 10, 2008 12:32 am

Přiznám se že mi uniklo že k něčemu došlo. Leadrovaní raidů a DKP zaberou dost pozornosti. Byl bych rád aby mi někdo vysvětlil k jakému konfliktu a mezi kým došlo, že jsme museli přijít o hráče. Vařečko rozepiš to tady a žádám vás aby se k tématu vyjádřila jen druhá strana. Ostatní názory budu brát v potaz až si přečtu ty od pánů zůčatněných.

Neznám jediný důvod proč by gilda měl přijít o potřebného hráče.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Vrchol

Příspěvek  Fearr Wed Sep 10, 2008 12:51 am

Kdyz se pohadam s jednim hracem, tak to resim s nim, ne?? Proc by to mela odnaset guilda, to nechapu.. prihlaska podana sem je napsana do prekladu-prijmnete me, potrebujete me!! Takto se nechova "potrebny" clen guildy a uz vubec ne 26 lety, vyspeli clovek.. Kazdy ma pravo rict co se mu nelibi.. Vim, ze muj nazor na prijeti/neprijeti nema zadny vliv, ale nejdriv musi jedinec delat pro guildu, aby guilda mohla delat pro jedince.. a ne, ze ja jsem neco vic nez ostatni.. takze rikam: NE.-duvod: malicherna a trapna hadka nemuze vyustit v odchod hrace z guildy, pokud mu na guilde zalezi..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Amigo^ Wed Sep 10, 2008 1:24 am

Jednoduché Stejku, Sardu ho poslal do prdele, on to neunesl a leavl. Takhle to podal Sardu na /g chatu. Mno raději si počkej až se Sardu a Vařečka vyjádří. To jen pro první info...
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 2:45 am

Amigo^ napsal:Jednoduché Stejku, Sardu ho poslal do prdele, on to neunesl a leavl. Takhle to podal Sardu na /g chatu. Mno raději si počkej až se Sardu a Vařečka vyjádří. To jen pro první info...

mno libi se mi jak ses stim raz dva hotovej aniz bys neco poradne o to vedel::::ale co poznal sem u vas jen par ochotnych a normalnich lidi neprosim se vas o nic takze to locknete a je to za nama :p


Naposledy upravil Isa_warecka dne Wed Sep 10, 2008 3:10 am, celkově upraveno 2 krát

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 3:00 am

Amigo^ napsal:Tak jako nevim, chování neshoda = odchod z guildy je pro mě více než dětinské a to ti je skoro 26 let ... Uveď alespoň důvod toho odchodu a pak se lze o něčem bavit. Pokud to nebude pochopitelné tak promiň,ale za mě ne !

nic o tom nevis tak se do toho neplet dik ,,,,za tebe ne juu co dal

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 3:07 am

Stejk napsal:Přiznám se že mi uniklo že k něčemu došlo. Leadrovaní raidů a DKP zaberou dost pozornosti. Byl bych rád aby mi někdo vysvětlil k jakému konfliktu a mezi kým došlo, že jsme museli přijít o hráče. Vařečko rozepiš to tady a žádám vás aby se k tématu vyjádřila jen druhá strana. Ostatní názory budu brát v potaz až si přečtu ty od pánů zůčatněných.

Neznám jediný důvod proč by gilda měl přijít o potřebného hráče.

njn stava se!

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 3:14 am

Fearr napsal:Kdyz se pohadam s jednim hracem, tak to resim s nim, ne?? Proc by to mela odnaset guilda, to nechapu.. prihlaska podana sem je napsana do prekladu-prijmnete me, potrebujete me!! Takto se nechova "potrebny" clen guildy a uz vubec ne 26 lety, vyspeli clovek.. Kazdy ma pravo rict co se mu nelibi.. Vim, ze muj nazor na prijeti/neprijeti nema zadny vliv, ale nejdriv musi jedinec delat pro guildu, aby guilda mohla delat pro jedince.. a ne, ze ja jsem neco vic nez ostatni.. takze rikam: NE.-duvod: malicherna a trapna hadka nemuze vyustit v odchod hrace z guildy, pokud mu na guilde zalezi..

co bylo duvodem ze sem chtel kvam ??Vis to vubec???Asi ne kdyz tu placas takove zVasti!!
dovud byl jednoduchyˇshaneli se tankadina ja se prihlasil protoze se hledal guildu kde ho lhedali a ne guildu po ktere neco chci!!!!Mimochodem chtel sem po cele guilde a clenech dve veci a ani jednou sem nedostal kladnou odpoved ci pomoc,,ALE TO NEBYL DUVOD LEAVNUTI asi mi trosku ujeli nervi a mozna ze sem ho spatne pochopil ,,nvm udelal sem blbost priznavam ale em jen clovek,,,tot cele z me strany...

Sardukar Omlouvam se za ignore,,,a ti keci kolem Takze Sorry Smile

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Amigo^ Wed Sep 10, 2008 8:31 am

Isa_warecka napsal:
Amigo^ napsal:Jednoduché Stejku, Sardu ho poslal do prdele, on to neunesl a leavl. Takhle to podal Sardu na /g chatu. Mno raději si počkej až se Sardu a Vařečka vyjádří. To jen pro první info...

mno libi se mi jak ses stim raz dva hotovej aniz bys neco poradne o to vedel::::ale co poznal sem u vas jen par ochotnych a normalnich lidi neprosim se vas o nic takze to locknete a je to za nama :p

Tak panáčku, Sardu o tom mluvil včera okolo 11. hodiny na guild chatu, takže něco málo o tom vim... Navíc jsi v dalších příspěvcích napsal, že jsi se neshodl a ruply ti nervy, takže jsem byl od pravdy asi tak 2 cm. Je ti 26 a nedokážeš korigovat svoje nervy ? Neřeknu kdybys byl 15 letý fracek(nic proti 15 letým členům - Puffte Smile ), ale tohle je vážně moc. To jen krásně ukázalo, jak moc si guildy vážíš, když opustíš +-80 lidí kvůli jedinému člověku ...

Navíc každý tady ví, že Sardukara nemusim, tak si rozmysli, jestli v tom vidíš nějakou zaujatost, protože se na to snažim koukat fakt neutrálně ! Koneckonců od mnoha hráčů z guildy jsem pomoc zatim neviděl a právě kvůli mé zlomené ruce, která vedla k tomu, že jsem skilloval eng a min na 375(díky bohu, že už to je za mnou) se mi jich pár vybarvilo ... Mezi nima i ty, tušim, že jsi mě zásoboval nějakým matrošem What a Face Plus pro tebe. Jinak s tebou zkušenosti nemám, ale furt lepší než se Sardukarem Very Happy

Nechme rozhodnout mocnější, nechci se hádat, ale bez reakce to tu taky nenechám, pokud je to mířené proti mně.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Stejk Wed Sep 10, 2008 10:08 am

Víte, chtěl jsem aby mi někdo napsal co se stalo. Až na Amiga, který to popsal v jedné větě, mi nikdo nic neřekl. Takže - opět a zas žádám o uvedení do situace a varuju: NESTOJIM O VAŠE NÁZORY, POSTŘEHY a V PŘÍPAĎE PANA BROOTHATHORA SLOHOVÉ PRÁCE. Chci vědět co se stalo abych mohl nějak rozhodnout. Nezabíjejte můj čas flamem.

Zatím vím že v tom jede Sardukar (ten co ryje do všeho a muví jen když má mlčet) a Vařečka.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Amigo^ Wed Sep 10, 2008 10:43 am

Stejku, takhle nějak mi to včera napsal Sardu:

Napomenul Vařečku za spam na world chatu, Vařečka ho za to poslal do prdele a přidal si ho do ignore listu … Sardu na to zareagoval takovým způsobem, že na guild chatu napsal něco na způsob “lol, co to je za kkta ten Vařečka”, Vařečka si to přečetl, urazil se a leavnul. Celá pohádka, raději si to ale nech potvrdit od obou stran. Takhle jsem to pochopil ze včerejší konverzace mezi mnou a Sardukarem.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 2:29 pm

Amigo^ napsal:Stejku, takhle nějak mi to včera napsal Sardu:

Napomenul Vařečku za spam na world chatu, Vařečka ho za to poslal do prdele a přidal si ho do ignore listu … Sardu na to zareagoval takovým způsobem, že na guild chatu napsal něco na způsob “lol, co to je za kkta ten Vařečka”, Vařečka si to přečetl, urazil se a leavnul. Celá pohádka, raději si to ale nech potvrdit od obou stran. Takhle jsem to pochopil ze včerejší konverzace mezi mnou a Sardukarem.

Zdar a silu Blacklistu....Zdravim vsechny super lidi dik za to ze sem vas poznal a ze ste me vzali mezi sebe,,,diky vlastny hlouposti a predcasnem zaveru sem leavnul byla to blbost a stupidita zaroven ale stalo se a uz to vratit nejde stve me te ...bohuzel kazdy jednou udela chybu tahle je ta moje,,,
Tak to locknete a nechame to uz byt,,

Preju hodne stesti a uspechu...

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Amigo^ Wed Sep 10, 2008 2:41 pm

Isa_warecka napsal:
Amigo^ napsal:Stejku, takhle nějak mi to včera napsal Sardu:

Napomenul Vařečku za spam na world chatu, Vařečka ho za to poslal do prdele a přidal si ho do ignore listu … Sardu na to zareagoval takovým způsobem, že na guild chatu napsal něco na způsob “lol, co to je za kkta ten Vařečka”, Vařečka si to přečetl, urazil se a leavnul. Celá pohádka, raději si to ale nech potvrdit od obou stran. Takhle jsem to pochopil ze včerejší konverzace mezi mnou a Sardukarem.

Zdar a silu Blacklistu....Zdravim vsechny super lidi dik za to ze sem vas poznal a ze ste me vzali mezi sebe,,,diky vlastny hlouposti a predcasnem zaveru sem leavnul byla to blbost a stupidita zaroven ale stalo se a uz to vratit nejde stve me te ...bohuzel kazdy jednou udela chybu tahle je ta moje,,,
Tak to locknete a nechame to uz byt,,

Preju hodne stesti a uspechu...

Nejevíš zájem, budiž tedy ... Do večera to nechám unlocked, ještě se může vyjádřit Sardu.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 3:17 pm

Amigo^ napsal:
Isa_warecka napsal:
Amigo^ napsal:Stejku, takhle nějak mi to včera napsal Sardu:

Napomenul Vařečku za spam na world chatu, Vařečka ho za to poslal do prdele a přidal si ho do ignore listu … Sardu na to zareagoval takovým způsobem, že na guild chatu napsal něco na způsob “lol, co to je za kkta ten Vařečka”, Vařečka si to přečetl, urazil se a leavnul. Celá pohádka, raději si to ale nech potvrdit od obou stran. Takhle jsem to pochopil ze včerejší konverzace mezi mnou a Sardukarem.

Zdar a silu Blacklistu....Zdravim vsechny super lidi dik za to ze sem vas poznal a ze ste me vzali mezi sebe,,,diky vlastny hlouposti a predcasnem zaveru sem leavnul byla to blbost a stupidita zaroven ale stalo se a uz to vratit nejde stve me te ...bohuzel kazdy jednou udela chybu tahle je ta moje,,,
Tak to locknete a nechame to uz byt,,

Preju hodne stesti a uspechu...

Nejevíš zájem, budiž tedy ... Do večera to nechám unlocked, ještě se může vyjádřit Sardu.

Mno tak asi takhle spawmovat world si muzu jak chci,,za druhe neurazim ja nikoho nevidim duvod proc by mel nekdo me,a cele je to asi tak,,,Sardukar muzes sim te vyndat z Aukce ti prismatic shardy,,,nebo za ne chces od clena guildy vazne goldy,,,Odpoved od clena z guildy ne od tebe ano ,,,dal sem to neresil to jestli me i potom urazel ci pomlouval na g chatu nevim byl sem v tu dobu na altovi,,ale nenecham si urazet ani pomlouvat od nikoho ,,,nic sem mu nikdy neudelal a to je cele ,,,

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Pufftik Wed Sep 10, 2008 3:47 pm

ja mam 16nat...

Jo a co sa to sakra stalo ? to som online az tak malo ? ja som to niak nepochopil a berem svoj prvi post spet som si myslel ze varecka ziada o invite do guildy pre alta...
Za prijatie som (ale to uz asi nepomoze). Odchod bol iba kvoli jednemu *nepovolený výraz* ktory je rovnako clenom guildy ako Varceka... ak leavol iba kvoli tomu tak chcel naznacit ze je to s nim asi vazne neznesitelne Mad
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  deimo Wed Sep 10, 2008 3:52 pm

Ja som za znovuprijatie. Toto leavnutie a opatovne nabranie hraca sa tu nedeje prvy krat, na nekoho sa poriadne nasrat, spravit chybu ale potom sa uvedomit a snazit sa vysvetlit to co sa stalo... no mne to pripada ako dostacujuca snaha. Varecka si dal tu pracu napisat novu prihlasku aj v takom srandovnom zneni, jednoducho si urcite uvedomuje ze spravil "chybu" a chcel by to skusit napravit. Nie kazdy tu s kazdym vychadza uplne dobre a to ze sa nasral a leavol, to mu vobec nevycitam, aj ja som maval sto chuti vo vela inych guildach a dost casto sa aj stalo. A vek sem prosim vas neplette, to ze ma clovek o 6 rokov viac ako vy neznamena ze sa nemoze nasrat, vacsinou to znamena ze za svoj zivot stretol len o tolko viac debilov, ze uz nema sily sa s nimi hadat.. toto nebolo mienene osobitne! Takze este raz som za znovuprijatie. Varecka mi pripada ako fakt v poho tipek, ktory rad pomaha a myslim, ze je dost velkym prinosom pre nas vsetkych. Ak tento clanok niekoho nezaujima, tak to necitajte, je mi jedno ci vas to zaujima, ci nie, ja si rad precitam kazdeho nazor!!! Smile
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Jeddite Wed Sep 10, 2008 4:12 pm

Deimo na hrad Very Happy

Ja si tiez myslim, ze Varecky by bola skoda, proste mu rupli nervy. Keby ste vedeli ako som ja niekedy nasraty na par clenov, ze mam chut leavnut (Deimo to pozna na Skype Very Happy) ale staci napocitat vklude do 10 a je to v pohode Smile
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Sep 10, 2008 4:24 pm

Nechtel sem to tu Stejkovi zatapetovat, ale vyjadrili se ostatni, vyjadrim se taky...vcera sem po dlouhe dobe hral prvnich par hodin...nestih sem (krom tohoto fora, nastesti) Varecku poznat...zato uz ale znam Sardukara, a vim, jaky dopad muze mit jeho chovani a vyjadrovani na neposkvrnenou a nepripravenou mysl. Je holt takovy, vetsina z nas si zvykla a ostatni to broste berou jak to je...Stejku, je v tuto chvili myslim nepodstatne, co presne se stalo, i kdyz bych rad slysel Sardukarovu verzi...dulezite je:
1. Chceme jen pro roztrzku, neuvazeny a mozna i ne uplne zraly krok leavu prijit o tankadina, ktereho potrebujeme? Chapu Amigovu i Fearrovu reakci, ale klidek, nebudeme tady po sobe stekat, no ne?
2. Az na par postu v afektu (coz to ja nekdy taky neznam bratra, kdyz me nekdo vytoci) pusobi jako rozumny, ale hlavne snazivy clovek, ktery se na svoje fungovani ve hre diva pres gildu, ne pres sebe.
3. Chce Varecka po vychladnuti a vysvetleni zpatky k nam? Pokud ano, ja ho rad, jako CL, vemu. Pokud je nekdo vylozene proti, at mi to zduvodni necim padnejsim, nez co tady doposud zaznelo...diky
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Sardukar Wed Sep 10, 2008 4:31 pm

Varecko odpovedal som ti ze gildakovi jo ale clovekovi co ma ma v ignore ne tak to neprekrucaj jo si myslis ze ti dam neco ked si ma vyndas z ignore len ked neco pomne chces ja ti povedal ne a ty si mi povedal ze mam mas v .. a jak som uz vravel tie prismatic shardy by som ti mozna dal zadara ale kedze som nedavno kupoval mounta za 5k a este vracel 400g som na mizine a tie shardy su jedine na com mozem ted zarobit aby som nebol na hranici 10-20g
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Isa_warecka Wed Sep 10, 2008 4:52 pm

Sardukar napsal:Varecko odpovedal som ti ze gildakovi jo ale clovekovi co ma ma v ignore ne tak to neprekrucaj jo si myslis ze ti dam neco ked si ma vyndas z ignore len ked neco pomne chces ja ti povedal ne a ty si mi povedal ze mam mas v .. a jak som uz vravel tie prismatic shardy by som ti mozna dal zadara ale kedze som nedavno kupoval mounta za 5k a este vracel 400g som na mizine a tie shardy su jedine na com mozem ted zarobit aby som nebol na hranici 10-20g

Asi sme se nepochopily,,,klidne bych ti za ne dal g ale ne tolik sem ted uz byl sem clenem guildy ,,,,jestli ses na tom bidne staci si rict a nevidim v tom problem te zalozit ,,,btw,,ja ti nic neudelal takze nevidim duvod jednak me nazivat spawmerem,,a kktem ale to uz ted nechame byt,,,bud spolu budem vychazet nebo ne ale nemuze to nase rozpory ,,,ovlivnovat guildu ..takze este jednou se ti omlouvam a doufa ze budem pratele ja bych byl pro a co ty ,,doresime ingame

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti Empty Re: Varecka - Prihlaska o zpetne prijeti

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru