Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slimshadylp - Priest - nepřijat!

+6
Broothathor
Amigo^
Sardukar
Nirvanka
deimo
Stejk
10 posters

Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 01, 2008 6:37 pm

WoW]
Nick:Slimshadylp
Class:Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 2 roky
Level:70
Talenty:discipline/shadow
Zkušenosti:velice dobre(dobre pro pana stejka Very Happy) zkusetnosti v PvE i z PvP jako healer i jako DMG
Jak dlouho hraješ WoW?:3 roky
Předcházejicí guilda/y:to bych nespocital ani na obou rukou
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
7 epic
Důvod odchodu z předcházející guildy:sem devkar Very Happy odesel jsem z guild ptz bud nejdriv meli keci typu jooo chodime ZA kara SSC a pak howno nebo byli guildy s arogantima lidmama typu 13 lety kluci si mysleli ze sou sefove guildy a hned si mysleli ze nejsou buh vi co , jeste sem nezazil guldi s pristupem rovnosti vsichni ke vsem tak proto byl leave

[Real Informace]
Věk:17
Znáš někoho z BL?:jj Exo mel jsem s nim jednou tu cest
Pár věcí o sobě:Fun,fun,Fun a hlavne jako teda ta fun no Very Happy

JJ mate pravdu ste jak stvoritele sveta ktery vedej o me vsechno ,TLESKAM a ani sem moc nechtel k vam do G jelikoz nejel server sem se nudil chtel jsem poznat jaky ste a raci no comment mej te se a uzivejte si hry


Naposledy upravil mcshady dne Mon Sep 01, 2008 10:45 pm, celkově upraveno 3 krát
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Stejk Mon Sep 01, 2008 6:50 pm

Proč všichni do kolonky zkušenosti píšou jen "velmi dobré" ?

Jen tak mimochodem, moc do gildy nechceme děvkaře co často mění gildu. Buď teda napiš co jsi zač, nebo jdi podat další fun fun fun přihlášku jinam.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  deimo Mon Sep 01, 2008 7:09 pm

Stejk ma pravdu, nevim preco tam furt pisete len "dobre", "velmi dobre" apod. Ja mam priklad velmi dobre skusenosti s natiranim masla na chleba, ale to jakym sposobom to robim, to vam neprezradim... Co ja viem ,tak je zatim pozastavene naberanie novych clenov, jedina moznost je dohodnut sa s GUM (Exom). Smile
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Nirvanka Mon Sep 01, 2008 7:31 pm

Tak tato přihláška je podle mě napsaná jako od těch 13letých klučíků. I já bych to snad zvládla líp a to nejsem nějaký dobrý pisálek... Třeba nám tu ještě řekni jak často se vyskytuješ ve hře, odkud máš equip získaný, jestli si schopný chodit potom naše několika hodinové raidy bez toho aby si bezdůvodně leavnul, jestli tě víc baví pvp či pve a třeba zdali by si byl ochotný se mnou dát duel, protože by mě docela zajímalo jak si povedu proti tobě a tvým talentům Smile
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Sardukar Mon Sep 01, 2008 7:36 pm

Hm Nirvanka zacina byt zlaa dobre ju ucim Very Happy ale k teme priestov je dost je stop stavu sanca ze se k nam dostanes ted je uz miziva ale uvidime co ty na to povedia ostatny Cool
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Amigo^ Mon Sep 01, 2008 9:05 pm

1. očištěno od spamu(zejména Lillien ...!)
2. "lidmama" mě udivuje Shocked
3. dětské chování mě nutí nesouhlasit s přijetím !
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Broothathor Mon Sep 01, 2008 9:35 pm

Obavam se, ze muj nazor bude asi podobny mnohym vasim. Nepredpokladam, ze normalni emocne vyzraly jedinec o sobe hlasa do sveta, ze je devkar bounce Teda pokud nejsi 200kg cernoch v rezech, uplem tricku, kozenych slipech s boa a kloboucku se sojcim pirkem. What a Face To bych se pak pokorne sklonil.
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  BlackRider Mon Sep 01, 2008 9:51 pm

Broothathor napsal:Obavam se, ze muj nazor bude asi podobny mnohym vasim. Nepredpokladam, ze normalni emocne vyzraly jedinec o sobe hlasa do sveta, ze je devkar bounce Teda pokud nejsi 200kg cernoch v rezech, uplem tricku, kozenych slipech s boa a kloboucku se sojcim pirkem. What a Face To bych se pak pokorne sklonil.

Sice nejsem součást guildy, ale taky si myslím že to není normální... Smile

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Arranion Mon Sep 01, 2008 10:34 pm

samotne meno postavy naznacuje detinskost, talenty typu "discipline/shadow" je vyjadrenie cloveka co hra wow mozno mesiac, skusenosti typu "moc dobre" su subjektivny nazor narcistu, "devkar" nie je dobra vyhliadka pre prinos guilde, zhadzovanie byvalej guildy zhadzuje seba sameho, som proti
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Isa_warecka Mon Sep 01, 2008 10:55 pm

Arranion napsal:samotne meno postavy naznacuje detinskost, talenty typu "discipline/shadow" je vyjadrenie cloveka co hra wow mozno mesiac, skusenosti typu "moc dobre" su subjektivny nazor narcistu, "devkar" nie je dobra vyhliadka pre prinos guilde, zhadzovanie byvalej guildy zhadzuje seba sameho, som proti

Sem tez proti.. Mad
Duvodu je nekolik ..uz jen to ze nemuze spocitat na obou rukach pocet guild,,tez ze urcite nebude jeho duvod odchodu z guildy zase tak pravdivej,,(Jeho citace sem devkar odesel jsem z guild ptz bud nejdriv meli keci typu jooo chodime ZA kara SSC a pak howno nebo byli guildy s arogantima lidmama typu 13 lety kluci si mysleli ze sou sefove guildy a hned si mysleli ze nejsou buh vi co , jeste sem nezazil guldi s pristupem rovnosti vsichni ke vsem tak proto byl leave)...
Co ti vadi na veku nekterych hracu nejde tu preci o vek ale o skusenost a um,taky hrat ve skupine ostatnich hracu a ne kazdej ma denne naladu neco resit ci podniknout,,Ja sem taky arogantni a vic nez ti lidi v guildach kdes byl-to znamena ze bys taky leavnul ???

Myslim ze nam asi nic uzitecneho ani neprinese!!

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Gejzir Mon Sep 01, 2008 11:55 pm

no já k tomu nemám co dodat, všechno co mi vadí už tu lidi napsali + máme plno táááákže -> zamitnuto, exo mužeš to hodit do vyřešených, a jo seru se ti do GuMovství Twisted Evil Twisted Evil
Gejzir
Gejzir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 24. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Amigo^ Tue Sep 02, 2008 12:35 am

Gejzir napsal:no já k tomu nemám co dodat, všechno co mi vadí už tu lidi napsali + máme plno táááákže -> zamitnuto, exo mužeš to hodit do vyřešených, a jo seru se ti do GuMovství Twisted Evil Twisted Evil

Mazání OT a přesouvání topiců zdaleka není Exovo prací ... Nj, holt nedoceněná práce Moda ... Neutral

Tak tedy zamítnuto & locked & přesunuto ... Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Slimshadylp - Priest - nepřijat! Empty Re: Slimshadylp - Priest - nepřijat!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru