Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elhomero - Mage - nepřijat!

3 posters

Goto down

Elhomero - Mage - nepřijat! Empty Elhomero - Mage - nepřijat!

Příspěvek  Anonymní Sat Aug 30, 2008 9:02 pm

Zdravím,

chtěl bych podat přihlášku do Vaší guildy, jsem Undead Mage (Frost) 65 level, nevím jestli není nejlepší psát na 65 level, ale zkusím to.Na 70 bych si dal 41/0/20 talenty.

Proč do Vaší guildy? No tak všiml jsem si už delší dobu ochotu lidí, domluvení a bůbec zábavu v guildě.
Mé předcházející guildy? No tak jednu si už ani nepamatuju, jediný co vím, že tam řešili slovo BlizzLike 20 minut, a další je Evil Empire.
Proč odchazím z guildy kterou teď mám? Důvod je prostý, není to guilda, ale 10 kamarádu a ti chodí neustále Karazhan a nic jiného, když je členů 9, i tak nikoho nevezmou, z guildyp roto odešlo už hodně, hodně členů.
Jak dlouho hraju? Hraju od vydání Burning Crusade, měl jsem za sebou 4 postavy 70-tky na DarkDemonu, Fakahede, Anthorii. Znalost dungu mam dokonalou, za těch 4-řech postavách mam za sebou dungy všech tipů.Bohužel v té době ještě tak dokonalé nebyli. Znalost dungu mam dokonalou z důvodu, že scriptuju dungy na serveru DarkDemon.eu.

Dále vlastním server http://game2.ttnet.cz, který je momentálně ve výstavbě, a už brzo se ho hodláme spustit.
Jaký jsem v reálu? Hubený, vysoký, málo dělší černo-hnědé vlasy, je mi 16 let.

Co za to nabizím z důvodu mého low levelu a low equipu? Kompletní web v PHP,Html,CSS,Mysql + Kompletní Raid System + moje vlastní grafika, které se věnuji 2 roky.Dále hosting na mém serveru, kde by jsme měli neomezeně, neboli až 80GB místa na webové stránky.
Koho znám z Vaší guildy? No, zatím nikoho, ale časem určitě poznám Smile.

Jestli by se Vám návrh odzačátku nelíbíl, tak bych si dovolil požádat o druhou šanci na 70 levelu.

Děkuju, Elhomero.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Elhomero - Mage - nepřijat! Empty Re: Elhomero - Mage - nepřijat!

Příspěvek  Sardukar Sat Aug 30, 2008 9:28 pm

Lakava nabidka aj si to pekne rozepsal ale videl si aj na ogwebe aj tu ze nabirame hrace POUZE po 70 lvl nevim ci sa bude robit vynimka ale to je na gum a taky magov mame hodne nektery sou dobry a nektery ani ne Very Happy
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Elhomero - Mage - nepřijat! Empty Re: Elhomero - Mage - nepřijat!

Příspěvek  Anonymní Sat Aug 30, 2008 10:01 pm

Jenom se omlouvám, že sem to nedodržel ve formátu na jakejte zviklí, ale otázky muj post obsahuje stejné affraid
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Elhomero - Mage - nepřijat! Empty Re: Elhomero - Mage - nepřijat!

Příspěvek  Ampo Sat Aug 30, 2008 10:53 pm

Keby si bol 70tka, a zabudlo by sa na záležitosti, týkajúce sa equipu, tak by si podľa mňa bol správny človek do guildy. Smile
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Elhomero - Mage - nepřijat! Empty Re: Elhomero - Mage - nepřijat!

Příspěvek  Amigo^ Sat Aug 30, 2008 11:40 pm

Bohužel, zkus si podat přihlášku až budeš 70 lvl ... LOCK
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Elhomero - Mage - nepřijat! Empty Re: Elhomero - Mage - nepřijat!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru