Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cons - Priest - Prijatý

+9
Tucy
Eda
katris
Borg
Ventor
Daris
Tryxie
Stejk
Cons
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cons Tue Jun 16, 2009 12:20 am

[WoW]
Nick: Cons
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): Doteď PVP, teď bych rád přešel na PVE
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Sice je to muj první priest (nepočítam fun servery, kde sem byl třeba na půl hodiny), ale mam tak nechutně velký played, že snad lama nejsem Very Happy

Talenty: Zatim mam disco talenty, během posledních asi dvou tejdnů jsem farmil badge na nějakej ten pve eq na hero dungách a na ty mi disco talenty stačily. Není pro mě samozřejmě problém na raid hodit talenty do holy.
Staty: S disco talentama a části pve eq (bez buffů), co sem už stih posbírat (zbytek jsou itemy za AP a honory), mam 8900hp, 10700many, 1967BH
Zkušenosti v dungoch: Kara, ZA, Magtheridon, Gruul (na twinu sem tam ale ještě nebyl, když sem doteď chodil jenom to pvp, takže taktiku bych si rád poslechnul znova, nejsem si jistej, jak moc blizzlike to na minulym serveru bylo...)
Jak dlouho hraješ WoW: Kolem 5 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Z pve itemů mam Primal mooncloth set, rukavice a off hand za badge, neck za repku s Shattered sun a brzo bude ještě trinket za badge (chybí mi na něj už jenom 1 badge). Zbytek jsou ty pvp itemy

Předcházejicí guilda/y: FWE, Memento Mortis
Důvod odchodu z předcházející guildy: Rozpad guildy (spojení s jinou guildou)

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: Nejvíc znam Ventora a Darise, pak samozřejmě znam např. z hero dungů několik dalších lidí (teď si tak vzpomínam na Tucy, Kozelbeer, Vazcan, Odin, Silverleaf)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Mam teď akorát po maturitě, takže mam celkem dost času na hraní, až na výjimky budu teď ve wowu každý den. Hraju na vlastnim pc, takže se nestane, že by se mě někdo snažil najednou vykopnout od pc, když budu zrovna v nějakym raidu Very Happy No, nějak už mě nenapadá, co dalšího bych moh napsat, tak se klidně zeptejte, kdyby ste něco chtěli vědět Smile.

Cons
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 15. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jun 16, 2009 1:49 am

Jsme gilda která se aktivně věnuje PvE. Bohužel to znamená, že bereme PvE hráče s EQ a zkušenostmi tohoto typu. Nejsme gilda kde hráči chodí začínat s PvE a osvěžují si poslechem taktiky které znají z jiných serverů. Nevím zda Borg (CL za priesty) potřebuje dalšího kolegu, ale pokud ano, tak určitě vybaveného do raidu.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Tryxie Tue Jun 16, 2009 7:46 am

no ak potrebujeme nejakeho priesta co myslim ze v tejto dobe ani moc nie (vzhladom na nedavne prihlasky ktore boli zamietnute) tak by to mal byt urcite priest ktoreho uz nemusime equipit ale moze sa priamo zapojit do nasho progressu.. takze to stebou nevidim boh vie ako... v kazdom pripade musis pockat co povie CL (Borg) alebo GuM..
Tryxie
Tryxie
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 245
Join date : 02. 04. 09
Age : 31
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Daris Tue Jun 16, 2009 8:07 am

Znam ho a je to podle meho jeden z nej priestu na serveru a rikejte si co chcete Smile 2k BH za dva tejdny co si sam sehnal mi neprijde malo nemluve o tom ze s nim klidne budu kempit naky heroicy a v ZA by si nakej ten EQ sehnal taky snadno....

A kdyz uz sme brali lidi jako melwen co na tom s eq byli mnohem hur a doted se prakticky do 25 nepodivali tak nevidim duvod proc conse ne Smile Vcera bylo videt ze priestu neni az tak moc jak se porad rika Smile

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Ventor Tue Jun 16, 2009 8:22 am

No tak myslim ze prijmuti nekterych hracu kteri drive byli spise na pvp sem vam osvedcilo ..... S aktivitou u nej opravdu neni problem je online skoro furt za prista umi taktitky neni problem si precist a vetsinu sem mu stejne rikal kdyz sme se spolu bavili ..... Myslim ze kdyz probehne jednou dvakrat T4 a nejaky ty ZA tak muze s klidem healovat SSC a tam se eqipnout dal .... q na Hyjal u nas udela za par dni a q n BT ma zacatej .... Jestli se u nas jeste najde misto pro kvalitniho pirsta tak jsem jednoznacne pro a ne jen proto ze ho znam i v RL .
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Borg Tue Jun 16, 2009 8:44 am

Problém je v tom, že je nás priestů opravdu dostatek. Aktuálně tuším 11 knězů s tím, že 3 jsou v době raidu vždy ready.

Ví se, že jsme primárně PVE guilda a s tímto: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Cons&realm=Twinstar

u nás šanci nemáš.

Mohl bys mi sem hodit talent build na PVE + stručně popsat itemky, které jsi sehnal a máš čistě na raidování?
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  katris Tue Jun 16, 2009 9:34 am

no vcera to bolo katastrofalne s priestami bol jeden......borg uz nehra tak casto ako hral,tryx asi teraz ma skoku tak tiez tak vela nieje....brat na hyjale nebol ani nepametam ma treningy vecsinou od utorka do stvrtku a niekedy bude aj vykendy prec....inq som na raide nevidel ani nepametam netoz este on...wiqi som na raide nevidel....ako pred dvoma mesiacmi by som bol urcite proti ale teraz neviem ta aktivita priestov upada a taky trio a stejkov alt este nemaju equip aby to na nich stalo a s consom som uz aj ja na VT bol a javil sa mi ako celkom pohodak....a vezmite si idu prazdniny plno ludi tu nebude cez prazdniny kvoli dovolenkam a potom kvoli dalsim veciam ja som ZA( na 90% prihlaskach som aj tak proti:D o niecom to svedci) a borg nejake T5 nebude problem zziskat si myslim uz warofia priestovia maju 3-5 x T5....
2 stejk ano sme pve ale si vezmi kolko tu je pvpckarov a este ani jeden to tak totalne nedosral v raide, ja mam tiez 12k lifetime takze tiez som pvp hrac,s AP uz nemam co robit( pvp som tu chodil zo zaciatku uplne, potom pve)

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jun 16, 2009 10:12 am

Jen tak mimochodem, nemá Daris a Ventor s Consem aréna team? Trochu tu cítím tlačenku (což není nijak na škodu). Jen prosím nezapomeňte, že kdo je šikula v BG a Arénách nemusí být totéž v instanci. Obvykle vidím že se PvPéčkaři hýbou lépe než PvE hráči, ale zase mají míň trpělivosti a je těžší je přesvědčit na určitou taktiku. A ano ve full S3 se dá i s discem harvit bojka bez větších problémů. V tom není žádná magie.

Nemyslím že máme priestů zas až tak plno. Je jich dost na to, aby nemuseli nějak divoce bojovat o místo v raidu. Kopýtko a Trio jsou na půl cesty k EQ a záloha není na škodu. Čím si ale nejsem jist jsou ty zkušenosti. Vždy když se k nám hlásí někdo kdo už má full PvP EQ, tak je mi jasné že se nudí, čeká na S4. Proto hurá do PvE a zabít trochu času. Ujištění, že je ochotný si před raidem přehodit talenty a rád si poslechne taktiku mě nijak neuklidňuje.

Proto vážně nevím.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  katris Tue Jun 16, 2009 10:21 am

ja som tiez bol zo zaciatku pvp hrac ale ma zaclao bavit pve tak som teraz tak na 70% pve a zvysok pvp a niesu problemi ani s prehodenim talentov ani s vydrzou a taktiky tiez som nepoznal ziadnu ti poviem( bol som buger BT si soloval).....zatial pvp co sa k nam dostali nieje problem

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Ventor Tue Jun 16, 2009 10:53 am

Stejku povidal sem hned na zacatku ze ho znam i v RL a ano mame s nim arena team a prave proto vime co umi Smile a povez mi co se da na PvE zkazit ? tam vetsinou jen stojis a prehazujes targety a kdyz uz je tam neco tezsiho tak je to o behani a to jak uz si rek v tom ma cvyk... Cl pristu nejsi ani ty ani ja tak to radsi nechame na Borgovi
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jun 16, 2009 11:34 am

Co se dá na PvE zkazit? No vždy něco. Nedělám z PvPčkařů trouby, jen říkám že je to dost jiná hra. A sice nejsem cl za pristy, ale semo tamo leaderuju raidy a jsem taky healer - bývalý i současný, tak věřím že k tomu mám co říci.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cons Tue Jun 16, 2009 11:56 am

Co se týká toho pve eq, psal jsem to hned do přihlášky, mam celý primal mooncloth set, za badge rukavice a off hand(vodoo shaker) (dneska jeste bude trinket) a neck za exalted s shattered sun. Nejsem teď doma, píšu přes mobil, takže odkaz na talenty teď poslat nemůžu, jen co se vrátim, doplnim to.

Cons
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 15. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Eda Tue Jun 16, 2009 12:02 pm

Jeden priest by se určitě hodil. Daris a spoustu dalších hrají jak PvP tak PvE a vím, že v PvP hráči se naučí používat všechny skilly co jim class dovolí Smile

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Borg Tue Jun 16, 2009 12:08 pm

Cons napsal:Co se týká toho pve eq, psal jsem to hned do přihlášky, mam celý primal mooncloth set, za badge rukavice a off hand(vodoo shaker) (dneska jeste bude trinket) a neck za exalted s shattered sun. Nejsem teď doma, píšu přes mobil, takže odkaz na talenty teď poslat nemůžu, jen co se vrátim, doplnim to.

OK, jsem už trošku slepej. Zatím je to hodně málo. No podívej se, dnes se kolem půl sedmé slezem in game a dáme pokec. Když bude čas, zajdem nějaký hero dungeon a uvidíme. Idea
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Tucy Tue Jun 16, 2009 1:55 pm

No, ted sem byla už v nekolika raidech kde ti priesti byli jen tak tak,nevim jestli ted mají malo času, ale je to celkem nic moc. Určite by se v tuto chvíli hodil, ale jak to bude za mesic?? Težko říct...
PVP..no píšete že ma full S3 ale to ja mam skoro v podstatě taky a nejsem sama kdo to v naší guilde má a PVE hraje poctivě. Proto myslim že až přijde s4 že se to nezmění.
A jestli hraje za priesta ze začátku a už se v ňom orientuje, tak taktiky pochopí rychle. Bylo by dobrý kdyby priesti co ted moc nehrajou řekli kdy se zase vrátí do svých kolejí.
Jsem pro
Tucy
Tucy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 01. 02. 09
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Exeeme Tue Jun 16, 2009 2:00 pm

Pri nabirani lidi jakekoliv classy je treba brat v potaz, ze momentalne je posledni tyden skoly, cili hodne uceni a na wow nezbyva cas. A verim ze v cervenci bude naopak prebytek lidi ve hre.
Exeeme
Exeeme
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty PRO

Příspěvek  Rasvob Tue Jun 16, 2009 2:10 pm

Ja jsem PRO nejake EQ jeste nebere a priestu bylo ted v posledni dobe malo aktivnich

Rasvob
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 04. 09
Bydlisko : Ostrava-Koblov

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Saithis Tue Jun 16, 2009 2:36 pm

no u mna to bude s časom na hranie cez prazdniny vyzerat kusa biednejšie, vystupenia treningy a skoro stale večer ked sa idu raidy takže sa budem zučastnovat pomenej.

btw healery v raidoch určite nestoja na mieste a nemenia talenty to si kusok miliš s dmg clasami u healerov musí byt pohyb, ked napr nahanaš odina po celej miestnosti u alara ked sa rozhodne si zaskakat na gumových stenach, alebo u voida ked niesi lekarnička ale musiš pobehovat a healovat a tak aby ta nezasiahol orb...takže mat u healera skusenosti z pvp nieje naškodu

za mna 75% ZA
Saithis
Saithis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 13. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Tryxie Tue Jun 16, 2009 4:23 pm

som ZA nabratie dalsieho priesta ale nemyslim si ze priest ktoreho treba equipit je riesenie malej aktivity priestov v poslednej dobe.. ja osobne mam dost skoly teraz v poslednych tyzdnoch.. takze hlavne preto tu niesom tak casto.. fakt nechavam to na Borga nech povie Smile
Tryxie
Tryxie
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 245
Join date : 02. 04. 09
Age : 31
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Tucy Tue Jun 16, 2009 7:03 pm

Ještě jsem se chtěla zeptat na tvůj mana regen...?
Tucy
Tucy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 01. 02. 09
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cons Tue Jun 16, 2009 7:30 pm

Tak už sem se vrátil, tak posílam nějakej ten talent build. Představoval bych si to nějak takhle: link .
Případně, kdyby v raidu nebyl žádnej priest s divine spiritem, tak bych jel disco talenty po něj (po improved) a pak zbytek do holy po 3/5 u empowered healing.
No a pak samozřejmě, kdybych se časem dostal i do hyjalu, tak neni problém hodit disco talenty kvůli dávání pain suppression na tanka.

Tucy: Bez buffů mam 380/186, s divine spiritem 435/205. Vim, že to nejsou nejlepší čísla, ale samozřejmě sem na tom ochotnej hodně zapracovat.

Cons
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 15. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Tucy Tue Jun 16, 2009 7:51 pm

Nejlepší to není, ale sama sem na tom před měsícem nebyla líp, da se vytahnout dost rychle nahoru po pár raidech atd×P
Tucy
Tucy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 01. 02. 09
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Borg Tue Jun 16, 2009 8:13 pm

Sad pak se na to kouknu..ale je to hodne slabe.
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Saithis Tue Jun 16, 2009 9:08 pm

talenty maš kusa blbo ale to sa po preriešení s CL da lahko zmenit...
Saithis
Saithis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 13. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cons Tue Jun 16, 2009 9:51 pm

J, s tim souhlasim, ty talenty by chtěli trochu vychytat, zkoušel sem s nima jít jedno hero a aggro mi obcas trochu haprovalo, takže rozhodně to chce dát víc talentů do silent resolve. A věřim, že ty talenty by chtěli upravit asi i po víc stránkách, ale jak už řek Saithis, talenty se lehce daj změnit a spíš taky záleží na tom, jak za ty výsledný talenty budu hrát Smile

Cons
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 15. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Cons - Priest - Prijatý Empty Re: Cons - Priest - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru