Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gobs - Paladin - Neprijatý

+3
katris
Stejk
GoBS
7 posters

Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  GoBS Sat Jun 13, 2009 3:45 pm

[WoW]
Nick: Gobs
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): pve
Class: paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Moje skusenosty su solidne. za tanka hram od zaciatku ak osa zalozil twinstar server a nejake pokusy boly aj na sargerse ale tam som nedoexpil 70 lvl predtym ako som odisiel.

Talenty: protect
Staty: 0/46/15
Zkušenosti v dungoch: v pohode utankujem hero 5man , karazhan A aj B, Zull Aman som este neskusal kedze v pofl ma k tankovaniu moc nepustali ale podla equipu by som to mal zvladnut a so skosenostami tiez aj ked asi nie cele ale ucim sa "how to" no som rychlo ucenliny. svoje vyuzitie mam aj v eye a ssc ak nieco treba. hyjal so meste nebol chyba mi q. vasjh uz ma male chyba mi este kael z eye.
Jak dlouho hraješ WoW: no su to dlhorocne skusenosty uz to bude niekolk orokov. trochu som cestoval po serveroch no moje hlavne servery boli Narnias --> Sargeras a teraz Twinstar.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): no takze moj equip je full epic az na 1 finger. zatial som nenasiel lepsi. mam 3/5 T4 ale momentalne mam na sebe eq za BoJ co mi poskytuje lepsie staty ale equip kombinujem podla potreby a mojho vyuzitia v parte. tiez shouldery a shield zo Zull amanu no este by sa mi hodil ring a mace. T5 este nemam ale ak toto nepocitam tak som celkom obstojny tank

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: vzhladom na zlozenie guildy som tam nenasiel vyuzitie a naplnenie mojej postavy + ciastocne aj osobne dovody

[Real Informace]
Věk: 17rokov. este 4 mesiace do 18
Znáš někoho z Exalted?: myslim ze nikoho ale rad spoznam
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak ako som napisal skoro 18 rokov. vraj inteligentny gymnazista no neviem co je na tom pravda Very Happy. Okrem wow mam este jednu zalubu Basketball / streetball to je moja srdovka bez ktorej nevidzrim cize ciastocne aj sportovec. tohoto palacha som si spravil preto lobo som ludom chcel dokazat ze aj pala je obsojny tank popri wariorovi a myslim ze sa mi to aj podarilo no bol taky skrat no nakoniec som sa do tankadina zalubil a v zivote nevymenil za wara. Nemam v povahe vyvolavat hadky a rozpory skor som ten opak. take veci ako hnede oci a kratke vlasi mi pride ako blbost sem pisat wow neni zoznamka Very Happy Very Happy ako ste si pri citani vsimli som Slovak pochadzam z Martina a volam sa Martin.

GoBS
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 13. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sat Jun 13, 2009 4:49 pm

Nebyl jsi náhodou kdysi v gildě Praetoria?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  katris Sat Jun 13, 2009 5:13 pm

jo teba si asi pametam som raz hral za kamosa co bol u vas v g a musel ist hned het tak si povedal ze mesiac nech necaka ze sa dostane na raid... a dalsieho prot pala nam netreba si myslim v guilde mame teraz 10-12 tankov s toho 3 prot pala....no neviem

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: gobs paladin

Příspěvek  Odin Sat Jun 13, 2009 5:45 pm

So slinkym je to teraz vselijak ..., ale na druhej strane lujgi zacal prot pala a docela mu to ide vidno koho je to padavan Very Happy ....ak to neponahla tak by som tuto prihlasku nejaku chvilu neriesil tak cca tyzden aspon ...neviem ako to skonci so slinkym a neviem ako to lujgimu pojde v top raidoch takze povedat ci potrebujem dalsiu pomoc v profesii tankadina ti teraz vazne nepoviem.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sun Jun 14, 2009 10:57 am

Rad bych zasel nejake hero, MGT nebo SP a podival se na to v akci. Mas kladivo s LC, coz je urcite nutny zacatek, ale: co ostatni repky? Nevidim tankovaci glyph v headce, ani finalni glyph v ramenou (ktere dlouho nevymenis). Ta zaplata na gatich - no, jestli si na tom tak spatne se spell dmg, budiz, ale patri tam uplne jina.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sun Jun 14, 2009 11:42 am

Pokud už bych byl pro vzít do gildy dalšího tanka, byl by to tank vyequipený na to co potřebujeme. Během jednoho SSC by sice mohl nabrat 3x T5, ale to může ostatně i něčí pala do offspecu. 5 many se u nás skoro nechodí a na ZA a Karáče je tanků taky dost.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Eda Tue Jun 16, 2009 11:12 am

Vím, že tanku je docela dost, ale tahle přihláška byla napsaná pekně Smile

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jun 16, 2009 11:35 am

Za pěkné přihlášky Archie bludišťáky nerozdává.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Jun 17, 2009 8:57 am

Mně ho dal(to byl spam).
Taky si nejsem jistý jestli potřebujem dalšího tanka...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Jun 17, 2009 9:49 am

Dalsiho tankadina mozna ano, ale v tomto pripade jsem se nakonec rozhodl pro NE
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Gobs - Paladin - Neprijatý Empty Re: Gobs - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru