Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mahoro - Druid - Neprijatý

4 posters

Goto down

Mahoro - Druid - Neprijatý Empty Mahoro - Druid - Neprijatý

Příspěvek  JohnyX Wed May 20, 2009 7:47 pm

[WoW]
Nick: Mahoro
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): 95% PvE (PvP jen velmi málo a to spíše z nudy)
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: S restoration druidem hraji teprve zhruba půl roku, nicméně si myslím, že na něm není nic až tak obtížného, jelikož mám už několikaměsíční skill i s jiným druhem healera (holy priest).

Talenty: 13 / 0 / 48
Staty:Strength: 73; Agility: 75; Stamina: 288; Intellect: 422; Spirit: 419; Armor: 2014
HealthPoints: 6314; ManaPoints: 8420
Healing Bonus: 1269; Mana Regen: 401MP/5sec
(bez buffů, samozřejmě Smile)

Zkušenosti v dungoch: Normal dungy znám všechny, z heroiců akorát s MGT nemám zkušenosti. Z raidů mám zkušenosti: Karazhan - všichni bossové, až na Netherspite a Nightbane; Zul'Aman - pouze Halazzi, zbytek z nám jen z těch starých dob, kdy bossové skoro nic necastili na free; Gruul's Lair - zkušenost u obou bossů; Magtheridon's Lair - žádné zkušenosti; SerpentShine Caverns - zkušenost s Leotheras the Blind a Fathom Lord Karathess; The Eye - zkušenost pouze s High Astromancer Solarian; Hyjal, Black Temple a Sunwell Plateau - žádné zkušenosti.
Jak dlouho hraješ WoW: Už to bude několik let, začínal jsem ještě v době, kdy freeservery byly v plenkách - patch 1.12.1. V té době jsem hrával na serveru Planet Klendathu, kde jsem měl warriora (na spec jsem tenkráte jako lamka nehleděl Very Happy). Pak přišlo na free TBC, tak jsem zkusil hraní na MystiQ.CZ, kde jsem měl fury warriora lvl70, eq na úrovni T4/T5, poté jsem chvíli hrál na MystiQ.org... dlouhou dobu mě pak hraní přešlo a zhruba po šesti měsících jsem se vrátil k WoWku, a to na serveru eXperience, kde ještě dnes mám holy priesta s T4 equipem, do PvE jsem se ho naučil ovládat pěkně. Jenomže na eXperience začaly problémy, málo hráčů a nuda... proto jsem se poohlédnul na další server, dostal jsem doporučení od známých na Twinstar. Zde jsem začal novou éru jakožto restoration druida, kterého provozuji a dle mého názoru ho znám už dobře (no, upřímně proti holy priestovi na něm není nic složitého Smile).
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Zde je asi můj největší prozatimní handicap... mám 1/5 T4 (ramena z Maulgara), 3/3 Windhawk setu a pár obyč. epiců z heroiců nebo raid trashe (mám rukavice z trashe v The Eye). Zbytek činí rare (modrý equip), s výjimkou jediného zeleného (uncommon) itemu, a to healerským trinketem (jen jsem líný si farmit repku s Lower City .))¨.

Předcházejicí guilda/y: Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nejsem spokojen se stylem řízení guildy a průběhem raidů (např. silně chybí komunikace celého raidu přes TS), rád bych se dostal do guildy, kde účast má svůj smysl.

[Real Informace]
Věk: 14
Znáš někoho z Exalted?: Bohužel ne, ale myslím si, že se brzy poznáme. Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): O sobě bych mohl psát hodně, ale asi jako první věc, co si o mě budete myslet je, že jsem nějaké noobické děcko... setkávám se s tím na hodně místech, ale není to pravda, jsem jeden z těch pohodových (alespoň si to myslím .)). Co se týče studia, tak právě dokončuji osmý ročník základní školy, po devítce jdu na střední školu s oborem IT. Když jde o typ člověka, tak jsem spíše melancholický, ale když mě někdo vyprovokuje, umím se silně a rychle naštvat. Co se týče mluvy, tak mluvím samozřejmě česky, mám rád slováky (kterým většinou i docela dost rozumím Smile) a zvládám i anglický jazyk (který sic na základní škole není nijak skvělý, ale pracuji na překladu a korekci titulek - tým BlackBoxSubs, kde se také dosti procvičuji). Pokud by vás zajímalo, či jsem schopný se k vám připojit na Ventrilo - ujišťuji, že to je ten poslední problém. Mikrofon používám velmi často, nebráním se hlasové komunikaci... akorát každý druhý víkend v týdnu nemůžu z rodinných důvodů na Ventrilo, nejsem v domácnosti (ale to nemá cenu řešit, hodně osobní Smile). Z mé další internetové aktivity mě můžete najít jako redaktora portálu MobilGamer.cz (pod jménem Jan Richter) a HryNaCesty.cz (pod mým nickem, JohnyX). Pokud by vás to zajímalo, styl hudby poslouchám většinu forem metalu (od tvrdých po ty slabší) a občas J-Rock+J-Pop, který jsem si oblíbil sledováním anime, což je má další populárních část života mimo WoWka. To by bylo vše, pokud byste měli nějaké otázky na mě, nebráním se odpovědí -> email: zumongar@seznam.cz; ICQ: 336-412-196; Skype: zumongar

JohnyX
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 20. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Mahoro - Druid - Neprijatý Empty Re: Mahoro - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Wiqi Wed May 20, 2009 8:47 pm

http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Mahoro&realm=Twinstar

Silkir, čo podal prihlášku pred tebou má lepši BH, MR aj equip. A kompetentný, ako sa tam aj sám dočítaš zvažujú či ho vziať alebo nie a keď ho aj vezmú, tak to bude asi posledný resto druid čo bude prijatý, keďže podľa Stejka je tento class plný u všetkých špecializácii.

Wiqi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 22. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Mahoro - Druid - Neprijatý Empty Re: Mahoro - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Wed May 20, 2009 9:07 pm

No podle přihlášky bych tě za tak mladého netypoval. Určitě jsi zajímavá osoba a zda je člověk noob se zde neposuzuje podle EQ.

Každopádně, máme poměrně plné stavy. Špatně se teď navíc kvůli maturitám a zápočťákům odhadují skutečné počty aktivních členů za jednotlivé classy. Nabrat tě jen proto, protože působíš zajímavě by bylo chybné. V protektorech se možná raidy jezdí blbě, ale to je pořád lepší než čekat na uvolnění místa v případě že bys byl u nás. Našim cílem je aby se v raidech spravedlivě a často točili všichni naši členové. S každým nováčkem je to ale těžší. Věř mi, není žádná legrace sedět v SC a poslouchat jak se daří lidem někde v raidu. Nejsem už CL, ale jako bývalý druid a resťák si tenhle class celkem hlídám a nevím zda tu pro tebe najdeme flek.

Oiskin ti určitě poví víc.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Mahoro - Druid - Neprijatý Empty Re: Mahoro - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Sat May 23, 2009 1:40 pm

PROTI
důvod : plný stav
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Mahoro - Druid - Neprijatý Empty Re: Mahoro - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru