Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkir - Druid - Prijatý

+7
Keeper
Fraser
Oiskin
Seraphim/Silverleaf
Odin
Ventor
Silkir
11 posters

Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Silkir Tue May 12, 2009 7:37 pm

[WoW]
Nick: Silkir
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): Jako mé hlavní zaměření beru PvE jelikož mě vždy bavilo více něž PvP ale sled událostí na TW způsobil že se asi jevím jako PvP hráč. (full S3)
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za tuto class hraji aktivně již 2 a půl roku. (vždy jsem byl resto druid) (2x 70 resto druid - Sargeras a TW)
Talenty: PvE/PvP Resto: 8/11/42 viz: http://twinhead.twinstar.cz/talents.html?en&druid&01430000000000000000005023010000000000000005023350031500531051
Při bližším průzkumu je jasné že talent body v Balanced a Feral není potřeba přehazovat do žebříčku Resto a to protože zbývajcí talenty (kromě Marku) vylepšují Healing Touch který v PvE - v Tree nelze prakticky používat.
Staty: S PvE Výbavou a Self Buffem:
HP: 9534
MP: 9440
Stamina: 610
Intelekt: 490
Mp/5s: 375
Spirit: 299 + 15% ještě jsem úplně nezměnil talenty na finálníl verzi.
Bonus Healing: 1651 + (125 kdybych měl chybějcí Enchanty na: Hand, Wrist, Gloves a na Ring)
Spell Crit.: 7,98%
Zkušenosti v dungoch: All hera, KZ, ZA, Grull - znám nazpaměť Ostatní mám z části nastudované ale bohužel jsem neměl příležitost náležitě oskoušet. (jsem schopný si cokoliv nastudovat tak abych naostro neudělal žádnou chybu)
Jak dlouho hraješ WoW: 2 a půl roku pořád za resto druida.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Prakticky full Epický mimo jeden trinket. PvE výbyvu nemám úplně nasbíranou - momentálně mám pořád 4 PvP věcí: Wrist, Neck, Legs, Hands. Momentálně sbírám BoJ na Legy a Wrist. Jako zajmavost bych dodal že mám http://www.wowhead.com/?item=19288 díky čemuž i přes můj poněkud menší spirit a mana regen jsem zatim neměl nikdy problémy s manou.
http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Silkir&realm=Twinstar
Zde jsem bohužel zrovna zaznamenán s pvp equipem a staty v Armory neodpovídají skutečnosti jelikož se do nich nezapočítávají sockety a enchanty.
Předcházejicí guilda/y: Na Sargerasu různé gildy ale nakonec jsem skončil u Accumen Caeleste ve které jsem i momentálně po přestupu na TW. (v této gildě byl Guild Master váš člen Odin)
Důvod odchodu z předcházející guildy: Neschopnost sestavit se na 25-man raidy, neschopnost progresovat, po spojení a vzniku VA a po jehož následném rozpadnutí mnoho lidí odešlo a už nikdy se nepovedlo vytvořit příjemnou gildovní atmosféru a další menší problémy.

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Odin - bývalý Guild Master AC, Ventor - přes jehož druhou postavu - druida byl v AC a našli by se asi další.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Studuji Gymnázium. Jsem přátelské povahy, snažím se nezpůsobovat konflikty. Ve hře jsem aktivní - pokud je hlášen nějaký raid a je zřejmé že ho du tak sem 100% online pokud nejsem někde pryč což samozřejmě nahlásím.

Kdyby byli nějaké dotazi tak se ptejte jenom berte ohled na to že v pátek sobtu a neděli tohoto týdne jsem na dovolené.


Naposledy upravil Silkir dne Thu May 14, 2009 7:53 pm, celkově upraveno 6 krát

Silkir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 12. 05. 09
Bydlisko : Nová Paka

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Ventor Tue May 12, 2009 7:44 pm

Silkir napsal:[WoW]
Nick: Silkir
Level: 70

Působí na mne dobrým dojmem a když ještě něco dropne myslím že by neměl problém ani s 25 man raidy jestli je pro drujda míésto rozhodně pro - Bukanýr matura a tak dále.
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Silkir-Druid

Příspěvek  Odin Tue May 12, 2009 11:35 pm

Tento clovek bol jeden zo zakladnych pilierov AC este na sargu nabral som ho ked nas v G bolo asi 10 Very Happy . Takze ak som bol schopny sa zarucit za andrianu tak za cloveka co poznam 10x dlhsie a lepsie asi neviem co dodat Very Happy . Je pravda ze je skor PvE hrac ale jelikoz sa u nas chodilo KZ,ZA,GL hlavne tam moc PvE mu nepadalo a aj ked padalo az na spirit co itemy davali su slabsie od toho S3 co ma + vzdy sa mi vyhovaral ze mu nedochadzala mana no tak som mu to toleroval a povedal at si to meni od T5 az kam sa to bohuzial nedotiahlo Very Happy ....bol by som happy tu mat stareho znameho tak si pozrite jak to mate s restakmi druidmi ja az na bukanyra a vazcana pomaly o inom nvm vlastne. Btw silkire ...uz si si spravil ten monitor bo ti este stale zcernie z nicoho nic ? ....ak ne zakazem im ta nabrat kym to neopravis bo to mas dlho a seres ma s tym Very Happy Razz .
Pre ostatnych : Skor nez napisete nieco k tomuto prispevku by som rad povedal ze to je kamarat a kto bude pisat klamstva bo ohovarat pociti me KUNG FU Very Happy Very Happy .....+ jednu Bud Spenserovku na gebuli lol!

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu May 14, 2009 11:42 am

Mno, premyslim, nakolik mame misto pro nadbytecne kamarady...Vazcan - 50%, Fraser - 30%, Bukanyr - 20%. Ale pokryti jsme vyborne a dalsi stromek je proste moc...nevim.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Thu May 14, 2009 1:23 pm

Těžká situace. Odine tvoje poslední doporučení byla dobrá volba a myslím že když ty dáš slovo a zaručíš se, tak to nebude nikdy špatná volba. Jedno velké ALE. Nebudeš se do raidu dostávat pořád. Stromků tu je hodně a jsou schopní se mezi sebou domluvit kdo půjde do raidu teď a kdo příště, popř. kdo na jakého bosse. Tohle chci zanechat. Pokud by s tímhle měl být nějaký problém řešení je snad jasné.

Jsem PRO, poslední stom do lesa. Ale už fakt poslední.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Silkir-Druid

Příspěvek  Odin Thu May 14, 2009 3:49 pm

No toho som si prave vsimol Ampo, Frasher, Bukanyr, Vazcan ...vzdy vidim v raide tak jednoho co neni spatne na druhu stranu na kealovi vidiet o 1 combat ress navyse nemusi byt vobec zla volba s urcitostou mozem aspon povedat ze je aktivnejsi nez zvysni 4 u nas co si pametam z vlastnej G este takze by mal byt poruke hodne casto. Co sa tyka raidovania nemyslim si ze mu bude vadit sa dohadovat s ostatnymi a striedat u nas taky nebol na kazdom raide i ked sa chodili len 3 tu sa toho chodi podstatne viac no Very Happy ....silkire tak sa vyjadri ked tak. Este ja by som sa chcel spytat full T4 neni lepsie u resto druida len predsa ako full S3 ? Sice mu koli trinketu mana snad nedojde ale nejak mam odpor k pvp setom nvm preco Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Fraser Thu May 14, 2009 4:40 pm

dalšiho resta podle mně neni potřeba, na raidy jsme vždy minimalně jeden scratch

Fraser
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty RE:

Příspěvek  Keeper Thu May 14, 2009 7:14 pm

Taky si myslím, že dalsí strom není třeba... Ale co já vím, já jsem jen hloupý warrior Smile


Naposledy upravil Keeper dne Thu May 14, 2009 8:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Silkir-Druid

Příspěvek  Silkir Thu May 14, 2009 7:42 pm

To Oiskin: Samozřejmě nepočítám s tím že bych se měl dostávat do raidů pořád - to by ani nešlo :-) . Navíc vždyť to není jenom o raidech.... (Domluvit se samozřejmě není problém)
To Odin: Vše už funguje. K tomu S3 už potřebuju vyměnit jenom 2 časti S-trojky ostatní mám již pve ale nesetové...

Silkir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 12. 05. 09
Bydlisko : Nová Paka

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Lexius Thu May 14, 2009 9:13 pm

Klidně ho vemte....bude dříví na vaření.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Stejk Thu May 14, 2009 11:25 pm

4 stromky mi nepříjdou jako moc. Je to na nich aby si uvolňovali místo v raidech a domluvili se.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Silkir-Druid

Příspěvek  Silkir Fri May 15, 2009 12:58 pm

Jenom chci napsat jak jsem již psal v přihlášce že dnes až do nedělě jsem na dovolené...

PS: Tak již jsem zpět...

Silkir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 12. 05. 09
Bydlisko : Nová Paka

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Sun May 17, 2009 10:53 pm

Tak ja se taky vyjádřím

+Dobrý equip
+Dobře zpracovaná přihláška
+Docela solidní zkušenosti, nevadí, že jsou některé jen nastudované, ono je to někdy i lepší....
+Pěkné staty

-Podle toho co jsem četl je stromků už dost

No ale já si myslím, že když to ostatním resťákům vadit nebude, určitě se dá vždy dohodnout o místo v raidu. Kdyby to tak bylo, nebyl by určitě problém Smile
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Stejk Mon May 18, 2009 1:22 am

Pokud jej plánujete nabrat, znamená to konec příjmání druidů. Class je dle mého názoru plný u všech specializací.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Mon May 18, 2009 10:01 am

Stejk napsal:Pokud jej plánujete nabrat, znamená to konec příjmání druidů. Class je dle mého názoru plný u všech specializací.
To by, ale znamenalo konec příjmaní lidí vůbec, jestli je opravdu stav nadobro plný...
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Sat May 23, 2009 1:40 pm

PRO?!
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sun May 24, 2009 10:26 pm

Jestli mate pocit, ze se jeste jeden slusny resto neztrati, proc ne...mrzi mne ten vedle, ketry se jevi taky velice sympaticky, ale vic nez jednoho opravdu ne
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Ampo Mon May 25, 2009 4:54 pm

Oiskin tak sa rozhodni - Silkir alebo Mahoro? Smile Je to na tebe.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Mon May 25, 2009 9:28 pm

Ampo napsal:Oiskin tak sa rozhodni - Silkir alebo Mahoro? Smile Je to na tebe.

Máš skoro 2 totožný charaktery, takže kdo dřív přijde ...
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Ampo Mon May 25, 2009 9:37 pm

Mahoro tu už skoro týždeň nebol prihlásený, zjavne nemá záujem. Silkir, ak tak sa ozvi v hre Oiskinovi. Twisted Evil Oiskin keď ho prijmeš, napíš to sem Smile
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Silkir-Druid

Příspěvek  Silkir Mon May 25, 2009 11:14 pm

Dobře zítra se ozvu ...

Silkir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 12. 05. 09
Bydlisko : Nová Paka

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Wed May 27, 2009 10:20 am

Prosím lock a přesun. PŘIJAT
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Silkir - Druid - Prijatý Empty Re: Silkir - Druid - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru