Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jirka - Mage - Neprijatý

+8
emos
Stejk
Odin
Daris
Tasik
katris
Obtahlo
Jirka
12 posters

Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Jirka Sat May 09, 2009 6:23 pm

[WoW]
Nick:Jirka
Lvl:70
Zameranie:PvE
Jaké máš zkušenosti z touto class:Dlouholete,za maga hraji prez 2 roky.
Talenty:10/51/0 http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&mage&2300050000000000000000050521231230333105312510000000000000000000000-dobry build vzhledem k memu eq,v dmg se nestracim.
Staty:HP 7543,10556 many,805 Bonus Dmg,35% spellcrit,spellhit 76
Zkušenosti v dungoch:Vse co jde na Twinu mam prosle + z jinych serveru BT
Jak dlouho hraješ WoW:3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Full epix(krom jednoho trinketu ktery jen tak nevymenim)Eq mam z KZ,Badge,TK,Heroic dungeony-bohuzel mala schopnost guildy slozit neco tezsiho Smile
Předcházejicí guilda:Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy:Velice velka neschopnost lidi a mala uroven guildy,spatny kolektiv lidi.

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?:Maximalne od videni nebo z Narniasu
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):jsem z Ceskych Budejovic a studuji na stredni skole.Rad si zajdu do posilovny a mam rad wowko,zeny,sport.

Jirka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 09. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Obtahlo Sat May 09, 2009 7:09 pm

Tak staty nejsou nejhorší a equip taky ne. I když tam máš 2 PVP věci, ale u te stafky to nevadí, spíš ta česta. Jinak 2x T4 a jak sám píšeš zbytek z hero a BoJ. Talenty jsou rozhozené dobře mám to podobně jen mám ubrané z Playning with fire, Improved Fire Blast a hozené do Elemental precision. Myslim, že by se nám ještě jeden mág hodil, dobrej plošnej DMG se hodí vždy i když naši Lockové jsou skvělí hlavně Lex Very Happy, ale ať rozhodne CL. Když by CL neměl čas tak by jsme hodili řeč a pak bych doporučil kam by se měli ubírat tvoje kroky. Jestli k neumětelům nebo k nám (když nad tím tak přemejšlím moc si asi nepomůžeš Very Happy Very Happy Very Happy). Ale za mou osobu PRO
Obtahlo
Obtahlo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 254
Join date : 20. 10. 08
Age : 37
Bydlisko : Behind you!!

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  katris Sun May 10, 2009 8:59 am

jeden maly detail toto je darovany char od jedneho znameho s ktorym som byvla predtym v G.

katris
Knight
Knight

Počet príspevkov : 88
Join date : 02. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Sun May 10, 2009 11:07 am

Tohle by skoro mohlo stačit na rozhodnutí se, jen bych rád slyšel od Jirky jak je to s tím accountem

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Jirka Sun May 10, 2009 11:43 am

Takze toho Jirku jsem dostal jako zeleno/modreho maga,jelikoz kamosuv bratr na nem prestal hrat,tak jsem vecinu casu stravil na nem ja,doufam ze se na tom nic nemeni,protoze zkusenosti z magem mam plno a na Twinstaru hraji uz od jeho zrodu a prosle mam vse co tu jde,tak nevim kde by byl problem Rolling Eyes

Jirka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 09. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daris Sun May 10, 2009 12:34 pm

ty taletny sou dost podivny..s tvym malym hitem je elemental precision povinost a kdyz uz arcane vetev rozjizdet nejak vic tak aspon po medidation nemluve o zbytecnosti dragons breath a blast wave protoze ty v raidu pouzijes minimalne ( malokdy se dostanes k skupince mobu na meele range protoze cleavujou plosni atd nemluve o tom ze flamestrike spam je nejucinejsi aoe ... ) pyro taky zbytecnost kdyz nemas PoM tak to pyro je zbytency pochybuju ze ho tam nekde budes 6sekund tahat kdyz za tu dobu mas 2x fireball Smile a pokud do spell rotace zapojujes fireblast tak si ho vylepsi na max protoze jeden bod v nem to je k nicemu - nebude ti vychazet na rotaci.jinak k eq ty ses osocketovanej na spell hit? ptz z eq dostanes cca 50 co tam tak koukam co tam mas a drzis s manou? spirit taky neni moc silnej :-P a nvm jestli je potreba dalsi mage myslim ze ted nejakym nedostatkem netrpime ale o tom at rozhodne CL ..

EDIT : a tich 35% kritt bez buffu to se mi fakt nezda... to mam ja s molten armorem...


Naposledy upravil Daris dne Sun May 10, 2009 4:53 pm, celkově upraveno 1 krát

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Jirka-Fire Mage

Příspěvek  Odin Sun May 10, 2009 4:14 pm

Ja by som navrhoval ci si ho nejaky iny mag od nas SKUSENY nemoze preklepnut v nejakom heroicku bo tak sice jak daris hovori magov malo neni .. aktivnych ich je zo 3-4 obcas na raide ale zeby na svoj equip splnali dps co tam maju tvorit to teda ne(poriadne dps som zaznamenal u 3-4 magov z all co su v G Rolling Eyes ). Inymi slovami ak by sa ukazalo ze tu mlady to za maga fakt vie poriadne hrat tak by som bol PRO kazdopadne ak by sa ukazalo ze to bude dalsi mag ktoreho v aggru u keala na zbraniach ani neuvidim tak v tom pripade by som bol PROTI .

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Mon May 11, 2009 10:21 pm

Jirka napsal:Takze toho Jirku jsem dostal jako zeleno/modreho maga,jelikoz kamosuv bratr na nem prestal hrat...

Proti... nehodlám vybavovat dalšího mága jen proto, aby si ho kámošův bratr vzal za 1/2 roku zpět.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  emos Mon May 11, 2009 10:23 pm

Souhlasim se Stejkem jsem taky PROTI.
Navic ty talenty jsou nejake divne
Rolling Eyes
emos
emos
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 10. 08
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Dostress Mon May 11, 2009 10:25 pm

Taaakze...po tom co sa nam stalo s laresou, hoci to nebolo jeho vinou, ale meneny char je proste meneny char, poznam cely pribeh ako o vsetko teraz prisiel a verte mi ze je to zaujimava story..., by som dalsieho meneneho maga v guilde chcel mat len v pripade, ze by sme mali sialenu magovsku krizu, co nemame. Takze ja osobne som proti.

Dostress
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Aleina Tue May 12, 2009 10:27 am

katris napsal:jeden maly detail toto je darovany char od jedneho znameho s ktorym som byvla predtym v G.
Urcite vite, co si myslim o vymenach a darovanych charech. Jestli do toho muzu kecat, tak jsem proti, pokud ten char neni jeho.
Dostress napsal:Taaakze...po tom co sa nam stalo s laresou, hoci to nebolo jeho vinou, ale meneny char je proste meneny char, poznam cely pribeh ako o vsetko teraz prisiel a verte mi ze je to zaujimava story..., by som dalsieho meneneho maga v guilde chcel mat len v pripade, ze by sme mali sialenu magovsku krizu, co nemame. Takze ja osobne som proti.
K tomu nemam slov, jinak bych vinyla musela normalne zabit.

Aleina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 16. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue May 12, 2009 11:03 am

Tak...po zkusenostech s Vynilem, Trojim a pod. proste nemam duveru. Nejde o skill hrace, ktery si sam postavu nevyexpipl, ale o to, ze puvodnimu majiteli muze kdykoli rupnout v bedne a vzit si char zpatky...Takze za mne rovnez NE.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Jirka Tue May 12, 2009 7:46 pm

Mno ten char je muj a muj bude,jelikoz E-mail i hesla vsude mam a vse jsem zmenil,nejsem z tech co by se nechali okrast.Za to ze mate s timto spatne zkusenosti nemuzu,ale u me je tohle naprosto vyloucene. :

Jirka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 09. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Tue May 12, 2009 8:09 pm

Proti měněným charakterům jsme se vždy snažili vyhnout a několikrát již to bylo zmíněno u zamítnutých přihlášek (možná by nebylo marné toto dát jako podmínku pro přijetí, nebo jeden z bodů dotazníku, například: Jsem prvním majitelem tohoto accountu/characteru?)

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Aleina Wed May 13, 2009 11:47 am

Kdyz to tam das, stejne nemas moznost si to overit, hrac si muze tohle, stejne jako vek a jine informace, proste vymyslet.

Aleina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 16. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Wed May 13, 2009 12:10 pm

Laresa, Nufinka, Troji, Rocco - NE
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu May 14, 2009 11:39 am

Eda ma, zda se, jine povinnosti, aby to uzavrel, ale myslim, ze bez ohledu na ujisteni ze zadna ztrata charu nehrozi si muzeme dovolit to neriskovat.

NEPRIJATY
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Jirka - Mage - Neprijatý Empty Re: Jirka - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru