Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glorko - warrior - Neprijatý

4 posters

Goto down

glorko - warrior - Neprijatý Empty glorko - warrior - Neprijatý

Příspěvek  glorko Sat May 02, 2009 12:38 am

[WoW]
Nick:glorko
Level: 70-tka
Zameranie: PVE-mam sice arena team ale aj za prehry su body Very Happy
Class:warr(ior)
Jaké máš zkušenosti s touto class?:hmm tak zhruba 3roky... + -

Talenty: hmm som protak.... aby som predisiel nepriemnostiam tak LINK
Staty: ach jaj.... no viem ze neviem to presne ale mam zhruba 14k unbuffed...(Viem ze to nieje vela ale guildy do mna vela neinvestovaly....)
Zkušenosti v dungoch: hmm tankoval som vela heroicov.... mozem povedat ze vsetky... hmm kara full... ZA...okrem hexa a zul jina setko.... (na hexa viem taktiku na zul jina budem pocuvat Very Happy) ssc- blind,fanthom,moogrim,hydros,(Lurker) eye-astromancerka viac newem....
Jak dlouho hraješ WoW: od svojich 8-mych rokov... ja viem nieje to boh vie co ale hrat wow som sa ucil v Blackwing Lair.... aj to preto lebo som newedel jak z tade prec....moja prva postava bol human paladin (port) pacilo sa my to kladivo pokial som neuvidel kladivo Ragnaros-o (final boss v MC)... od vtedy sa my paladin straasne paci... Very Happy
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): hmm LINK keby si niekto chcel pozriet.... inak mam setko epicke okrem chestu ktory je z mencha.... (co sa da napravit jednym ZA) viem ze tie nohy nic moc ale z akila nechcu padat....
Předcházejicí guilda: hmm najprv to bola cecky... to bola guilda zopar ludi ktorych poznam osobne... potom sme sa spojily do generation-slavna guilda bo sme dali bugnuteho voida a bugnuteho nalorraka bolo tam vela fajn ludi ale nenazrieralo sa nas tam dost preto sme sa spojily z AC-acument castle a vznikla reinssance... bola to SUPER guilda atd... dali sme si ssc.. padol hydros blind fanthom atd... a nadruhy den ked som si zapol wow-ko zistil som ze vdaka MAZLINKE sa nasa guilda rozpadla.... dodnes neviem preco.... tak som sa dostal k tzerajsej G pofl.... Protectors of light Guilda je to uuuplne skvela ale maju debilny loot system... Qdkp apo nejak tak sa to vola... nevihoda toho je v tom ze o t5-ku sa bije blance druid z druhym balance druidom a tankovia a healeri sa len bezmocne prizeraju lebo ich dkp nema vecsiu hodnotu nez 100 a byju sa tam o 2100 dkp.....
Důvod odchodu z předcházející guildy: vlastne som vam teraz odpovedal taze.... z pofl odidem rad.... nebudem im tam chbat... (teda ked ma vezmete...)

[Real Informace]
Věk:nerad to uvaczam lebo posudzovat podla veku je velka chyba ale kedze chcem byt v exa.. tak 14
Znáš někoho z Exalted?:ano... napr wiqi najlepsi heal aky som v zivote vydel.... potom trionq... drenei hunter... ja ho poznam aj ked on mna ne Very Happy hmm potom je to mozn Marthy... tiez dobry heal... mate tu vela dobrych ludi a este viacej timovych hracov preto chcem ist sem...
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): mno chodim na gympel... conadelas.... vecsinou svojho volneho casu travim pozeranim sa na oblohu a rozmyslanie nad debilnou hordou.... vdaka ktorej s neda sumonovat cez ms...tankovanie ma vzdy bavilo....ci uz som bol warr....pala... mage...rogue...vyskusal som setky ale javiac sa my paci druid a shaman... nerad sa zabavam radsej rozmyslam co urobim nabuduce.... vekmi chcem ist do tejto G lebo je jedna z NAJ... i ked viem ze dalsieho prott wara tu asi treba az tak moc nebude.... wowko ma byvi ak hram z ludmi ktorych to tiez bavi.... medzi moje 3 pravidla patri aj ze nikdy neleavujem partu... nigdy neleavujem guildu a nikdy sa nevzdavam... (teda aspon pokial nedojdu G na opravu Very Happy) viem ze teraz mozno pre mna miesto nebude ale som ochotny retalentovat sa a ist sko dmg... bohuzial ratajte z modrym eq....som celkom skiller takze vecsinou sa my moje dungy daria.... poznam zopar ludi na ktorych sa da spolahnut a s ktorymy sa KARA akebo hocijaky iny nenarocny dung OPLATI ist.... inak poznam aj melwena (jeho prve kara v zivote som tankoval ja) efellu (najlepsieho DPS a NAJBOAHTSIEHO hraca na serveri twinstar....) atd....newravim ze skladat kara z worldu je super vec ale zas taky bohaty nesom .D v kazdom pripade viem ze najtazsie je zohnavat tank a heal taze so msa rozhodol ist za tanka.... NIKDY v zivote ANI raz som nenaexpil 70... ano tuto 70 (ako aj mnohe ine) som dostal ako darcek... mozno preto lebo ma expenie nebavi.... robil som to predsa predoslich 5 rokov....no toď vše ak ma zoberiete budem len rad.... ak mate nejake otazky tak whisp me do hry abo odpovedajte priamo sem... kritiku znesiem pochvaly prijmem z radostou.....
//EDIT ospreavedlnujem sa za moju (chabu) granatiku ale chybal som v skole ked to preberaly... Razz Very Happy

glorko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 16. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

glorko - warrior - Neprijatý Empty Re: glorko - warrior - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sat May 02, 2009 3:00 am

Máme 4 kvalitně vybavené tanky (3 z nich velmi aktivní), 3x Tankadiny (2 s EQ co utáhne hyjal), 2x kvalitní Feral tank. Nevím, zda by pro tebe bylo využitelné místo.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

glorko - warrior - Neprijatý Empty glorko-warrior

Příspěvek  Odin Sat May 02, 2009 3:16 am

Jak pise stejk myslim si ze 4 aktiv HODNE KVALITNY warr protecti nam stacia. Btw tohoto hraca poznam takze ...veskere info mozem podat na VT ak vam nestacila prihlaska Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

glorko - warrior - Neprijatý Empty Re: glorko - warrior - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sat May 02, 2009 2:05 pm

Presne tak. Warrior tank bohuzel u nas misto nenajde. Jsme kvalitne zasobeni. Hodne stesti pri hledani kolektivu.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

glorko - warrior - Neprijatý Empty Re: glorko - warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru