Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muf - Rogue - prijatý

5 posters

Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Muf Thu Aug 21, 2008 5:56 pm

[WoW]
Nick: Muf
Class:Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: asi 8 měsíců tady,2 na offi
Level:70
Talenty:http://www.wowhead.com/?talent=f0tZhxVbMVt00boZxMe0MhRo
Zkušenosti: co se týče roguny,tak zkušenosti doufam na slušné úrovni,pokud jde o dungy,neměl sem zatim moc šanci se dostat někam na raid,ale Kara znam,ZA trochu,a něco z Eye,učim se rychle,wikipedia bude muj kamarád Smile
Jak dlouho hraješ WoW?:cca 13 měsíců
Předcházejicí guilda/y: Revenge,LoD,Hell Drivers
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
Equip mám zatim v procesingu,link je tady http://www.chardev.org/?template=85139 ,ale je to tak z 90% přesné,nenašel sem pásek z Kara.. jinak dnes si doskiluju LW na 375,zatim mám 371,takže pak si začnu věci i vyrábět a pujde to snad rychle..
Důvod odchodu z předcházející guildy:
No,tak ono to většinou bylo tak že guilda ukončila své působení. V revenge sem byl spokojený a GuM byl pohodvý týpek,samo něco se mi nezamlouvalo,třeba spam na worldu atd..nic méně to tam bylo dost dobré,dokud si pár pitomců neusmyslelo prosadit vylevelení guildy na 70,GuMovi pak začal padat net a nemohl se lognout denně na 5 hodin jak všichni požadovali. Chvilku to bylo ještě v poho,ale pak se pár lidí co bylo ve vedení rozhodlo kvůli progressu přestoupit do Lords of Destiny. V Revenge nás zbývalo asi jen 5,a tak guilda ukončila své působení tady na serveru, a já jsem byl bez guildy,za čas jsem se rozhodl jít za kamarády z revenge do LoD. GuM byl opět férový týpek,progress byl slušný a všechno bylo v pohodě,pak ale začaly nějaké hádky ve vedení a část členů odešla založit vlastní guildu EE,když nás pak v LoD zbylo jen pár,GuM oficiálně ukončil působení guildy a já sem byl znovu guild free. Nakonec sem zjistil,že kamarád ještě z Revenge šel do g Hell Drivers,šel sem tam tedy za ním,nic méně kolektiv této guildy mi hrubě nesedl,obvykle s timto nemám problém,snad jen,že vždycky řeknu svůj názor na věc po pravdě,a ne tak, aby se to líbilo ostatním. Měl sem pocit,že sem tam na chatu baví tak 10 lidí mezi sebou,co se už znali,a zbytek se ignoroval a byl všem ukradený. Taky se mi zrovna nelíbil system lootu,když v SSC padli z hydrosse rogunské ramena,a i když byla v raidu roguna se zelenýma shoulderama,nakonec je dostal enh shaman,který už navíc měl gladiator a má nosit mail. Když sem se pak pokoušel dostat na raid,a byl sem přihlášen 2 dny dopředu,ani 1 sem se nedostal,vzali jiného,co byl v guildě déle,ačkoliv byl téměř full epic a v Kara mu narozdíl ode mě nic nepadalo,a ani nebyl přihlášen,byla to pro mě poslední kapka. Na g chat sem napsal že se omlouvám,ale nesedí mi kolektiv a systém lootu a byla to snad má první nebo druhá guilda co sem kdy leavnul..pak sem byl zase bez guildy,nějak mi to nevadilo,ale pak mi začel scházet ten pocit,že někam patřím,mám své zázemí,chyběl mi pokec s kamarády,a nebavilo mě to být sám,od toho jsou přece online hry,aby lidi mezi sebou komunikovali,takže sem rozhodl podívat se po nějaké guildě,a našel jsem vás,měli ste velmi dobrou pověst,ale bohužel mi bylo řečeno,že Rogue už máte full. Včera jsem ale potkal před OG Anihilationa,se kterým jsem se trošku znal a který mi řekl,že skilled hráče s dobrým equipem berete pořád,at si zkusim podat přihlášku. Takže sem to zkusil a výsledek jste právě četli. Přidam ještě link na muj build http://www.chardev.org/?template=85139 ..
[Real Informace]
Věk:15 let
Znáš někoho z BL?: snad Annihilationa,trochu Fearra z LoD,a jinak nevím,možná bude někdo znát mě
Pár věcí o sobě: Jsem snad normální 15-ti letý kluk,bydlim kousek od Klatov v Sušici,mám rád bike,pivo,dokonalost,holky..jo a zlatýho Jelzina! Nesnáším demenci,rasismus,lidi kterým všecko trvá půl dne,nerozhodnost,kouření,drogy a podobná svinstva. Chtěl sem ještě přidat něco z mé minulosti,ale už sem všecko napsal v otázce o předchozích guildách,takže jen zopakuju,že tu hraju asi tak rok,hrál sem i na starém Narniasu,pak na novém sem měl 42 paladina za ali,pak mi kámoš pustil Grima a já si rozehrál UD rogunu a paliho smazal..byl sem taky 2 měsíce na jiném serveru,kde jsem si udělal 70 shamana,pak asi měsíc-2 na offi,a pak po nákupu nového HW jsem se vrátil zpátky na Narnias k mému milovanému Mufovi albino

Takže to je asi tak vše,co jsem chtěl napsat,doufam že to někdo dočte až dokonce Smile a jestli mi budete chtít něco ingame,třeba ověřit si pravdivost equipu nebo tak,můžete mi whispnout kdykoliv tam budu..jinak pokud si Exo pamatuje,byl jsem s ním ted SL hero,takže může posoudit i nějaké in game zkušenosti (pokud teda nějaké byli Very Happy) . Mějte se a předem dík za odpovědi Smile
Muf
Muf
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 08. 08
Age : 30
Bydlisko : Sušice

Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Aug 21, 2008 7:26 pm

som zato aby sme ho zobrali moj clovek toto Very Happy
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Anonymní Thu Aug 21, 2008 8:13 pm

přihláška je nepsaná sympaticky..... zkušenosti dobrý..... ale meele je fakt dost ... nevim nevim Evil or Very Mad
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Poison Fri Aug 22, 2008 12:16 am

čtu všechny přihlášky co se tady objeví, nejen můj, tedy rogue class, a nebudu zazlívat, že nelituji, že některé dočtu až do konce...tuhle jsem do konce dočetl taky a něco mi na ni je strašně sympatický, možná to, že se v jeho osobě možná sám poznávám, možná to, že se ve chvilce dozvíte všechno důležitý a není třeba dál po ničem pátrat...nemůžu si pomoct, ale za roguny jsem naprosto pro alespoň jej zkusit, nejsem ale kompetentní osoba o tom rozhodovat, takže je třeba si počkat Smile

EDIT: večer jsme dali pár 1v1's, šlo mi o zjistit, jestli za class umí a to jsem si potvrdil, takže další +1 za mě
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Pufftik Fri Aug 22, 2008 10:29 am

hehe Shocked (samozrejme ze som za)
a takto niak po tomto cloveku vznikol napad na meno PuFFT Very Happy
jedneho dna ked som uz necchel pouzivat Niino (lebo vo svete Narnias nikomu nic nehovori) tak som chcel Puf-a (ako Puf a Muf Very Happy) lenze Muf uz bol... tak som natukal Puf ... taktiez... tak som napisal Puff (aj to) tak som dal pred to nenapadne Tecko a od vtedy som PuFFT Very Happy
Vitaj v guilde
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Aug 22, 2008 10:46 am

Podle toho posledního příspěvku od Puffta jsi už byl přijat, tak tedy CG & welcome. Včera jsem s tímto člověkem až do půl 3 kecal, několik hodin, a udělal jsem si následující názor/obrázek:

1.Inteligentní člověk, schopný spolupráce v raidech a rozhodně sebezdokonalování – ví jak a kde hledat equip.

2.Rogue rozhodně hrát umí, navíc jede stunlock, žádný srabácký ambush + backstab, který zvládne každá lama, takže je to můj člověk . (tim nechci urazit amb+back, pokud to někdo provozuje)

3.Celkově zná hodně dobře Warcraft’s world.

Prostě sympatický člověk, vytvořil ještě sympatičtější přihlášku. Už jen za tu bychom mu měli dát šanci. Uznávám, dmg dealerů je mnoho, ale myslim, že se do raidu dostane určitě. Na konec bych chtěl upřímně říct, že pokud jste vzali mě, rozhodně byste měli vzít i jeho. Má lepší EQ, než jsem měl v době přijetí já a jeho znalosti možná přehršují moje.

PS: Ne, že nás vyměníte a mě kicknete :-D
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Jeddite Fri Aug 22, 2008 11:03 am

Super prihlaska, teda vsimol som si ju az dneska Embarassed tak dufam ze ta uz Exo nabral. Inak ako Marillen spominal melee je dost tak nesmies byt prekvapeny, ked sa nahodou nezmestis do 25 man raidu. EQ je fajn, talent build tiez Very Happy nieco podobne som aj ja mal, takze Vitaj u nas Very Happy
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Aug 22, 2008 11:34 am

Jeddite napsal:Super prihlaska, teda vsimol som si ju az dneska Embarassed tak dufam ze ta uz Exo nabral. Inak ako Marillen spominal melee je dost tak nesmies byt prekvapeny, ked sa nahodou nezmestis do 25 man raidu. EQ je fajn, talent build tiez Very Happy nieco podobne som aj ja mal, takze Vitaj u nas Very Happy

Jn, i já se občas nedostanu ... Tak teda beru žádost za vyřízenou => LOCK Razz
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Muf - Rogue - prijatý Empty Re: Muf - Rogue - prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru