Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ventor - Warlock - Prijatý

+7
Daris
Seraphim/Silverleaf
Odin
Martys
Koty
Bortion
Ventor
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Tue Apr 28, 2009 6:44 pm

[WoW]
Nick:Ventor
Class:Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dříve sem hral na jiných serverech chvýli destro (Seal server) A na sargerasu mne uchvátil Afli lock (tam sem měl resto drujda)
Level:70
Talenty:Afli na arény sl / sl
Zkušenosti:Spíše s horších serverů kde nebyli bosové úplně naskriptováni ale sem učenlivej
Jak dlouho hraješ WoW?: 3 roky a poslední rok opravdu fest
Předcházejicí guilda/y: Vir Aeternum po rozpadu sem šel s Ezekielem -> Fearsome War Engine a pak Memento Mortis
Equip:full epic - bohužel pvp už mne nebaví a rád bych si zaraidoval (eqip snad doženu)
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad guildy (VA a FWE )a MM pujdu až když mne vezmete k vám jinak postavu pohřbim a eqipnu resto drujda ( zatim 5 epik čerstvá 70)
Statistiky: 13k + hp , 1k+ bd , mana regen - stale jsem lock
[Real Informace]
Věk: 16 táhne na 17
Znáš někoho z EX?: Bukanyr a další z bg - často sem leadroval
Pár věcí o sobě: Jsem tu dá se říct každý den v tejdnu po 5 hodině až na vyjímky někdy dřív . Momentálně na gymplu . WoW mne baví a rád bych locka eqipl i pve . Omen Kalendář a Ventrilo mám .To je asi vše co mne teď napadá jinak další otázky klidně zodpovim. Snad budete mít místo jinak přeju hodně úspěchů jak ve WoW (hlavně v Hyjalu) tak i v real lifu Smile .


Naposledy upravil Ventor dne Wed Apr 29, 2009 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Bortion Tue Apr 28, 2009 8:56 pm

Nefim ci bude treba novych Warlockov do Guildy to ti povi Lexina vase CL Razz
Bortion
Bortion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 164
Join date : 26. 12. 08
Bydlisko : Doma-Tlmace/Lipnik (Zastavte sa)

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Tue Apr 28, 2009 9:05 pm

Bortion napsal:Nefim ci bude treba novych Warlockov do Guildy to ti povi Lexina vase CL Razz

ok diky snad bude misto pro afli Smile
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Koty Tue Apr 28, 2009 9:16 pm

Sme PvE guilda a affli se na PvE moc nehodi...

Edit Stejk: Koty, nejsi CL locků, nejsi ani warlock, neznáš toho člověka a neznáš ani jeho class. Jsem rád že jsi často na foru, ale neflamuj.

Za locka sem hral vic jak rok takze o nem neco vim...


Naposledy upravil Koty dne Wed Apr 29, 2009 4:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Tue Apr 28, 2009 9:17 pm

Koty napsal:Sme PvE guilda a affli se na PvE moc nehodi...

na ty vetsi dungy uz se hodi si myslim ,ma s eqipem pekne dmg dotaka ale jak myslite vy na me tu nezalezi
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Martys Tue Apr 28, 2009 10:55 pm

No ja sem s Ventorem byl dung a nebyl zastak spatny dmger

Martys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 08
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštem

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Ventor - Warlock

Příspěvek  Odin Wed Apr 29, 2009 2:11 am

Skoro vzdy som dal na stejka ale musim sa kotyho teraz zastat affli sa fakt do PVE moc nepouziva ani nevidi. Skus mi napisat to co kottymu a naseres ma s lockom nejake skusenosti totiz uz mam Very Happy Kazdopadne sa tvari rozumne a ked mu CL povie svoje myslim ze mu nerobi problem keby musel retalent. Inac nvm PvP clovek co sa rozhodol prejst odrazu na PVE .....tazko povedat zatial som ja s takymi mal len zle skusenosti ale to v tomto pripade vobec nemusi byt pravda . Clovek sa to zda mily na prvy pohlad co ti mozem prezradit tak parkrat som na forku videl ze treba magov,lockov este ale do akej miery atd. ti povie pan Lexos toto je jeho parketa Very Happy myslim si ze do tej doby nez pan Lexos hodi verdikt ci treba este locka bo ne by sme sa asi mali zdrzat PRO/PROTI takze taky pockam co povie. Zatim GL kazdopadne Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Apr 29, 2009 6:26 am

Rad bych, kdyby nasi brouci pytlici pockali na vyjadreni Lexe. Napsat, ze v dungu nebyl zas tak spatny dmg si koleduje o zasah moda...nejste Vy s Kotym bratri? Co vim tak Koty hral locka, ale to, ze je do PvE obecne lepsi destro lock, je dost obecna pravda.

Anyway: Mne sice neznas, ale pamatuju si Te z FWE, rozmazavala se tehdy u Vas v G topiku nejaka vec, tak sem si udelal trochu predstavu. Nejsem CL, a dam si poradit, ale za mne Ti reknu, ze i kdyz mas BD vetsi nez vetsina nasich locku, nemyslim si, ze 400 resilky je dobry zaklad do raidu a nefandim hracum, co zjistili, ze se ve full S3 najednou vlastne desne nudi, zacne jim chybet takova ta socialni stranka hry, a najednou blik - jasne, jeste to muzu zkusit v PvE proti botum... Podobna situace byla s Hiddanem, Bukanyr mi tady asi zase bude oponovat, jaky jsou PvP hraci skilleri, ale narovinu - clovek v Tve pozici ma v mych ocich tezsi startovni pozici...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Daris Wed Apr 29, 2009 7:51 am

No Smile affli se jeden warlock do 25man raidu rozhodne hodi je to vybornej suporter... curse of elements vytalentovana se rozhodne hodi a shadow embrace to samy... nemluve o vytalentovanem blood pactu... a dmg affli warlocka taky rozhodne neni zanedbatelny Smile v kazdem raidu byvaji destro warlockove ( shadow bolt spec ) + 1 affli + 1 shadow priest aspon tak se maximalizuje shadow spell dmg na max a zvysi se tak dmg i ostatnich cast classu ( kdyz uz tu mluvim o shadow bolt spec warlocich taky nechapu proc tu sou fire spec warloci co maj tim padem mnohem mensi dmg nemluve o tom ze fire destro je na pvp hlavne..ale to nechame na jindy... Very Happy ) ventora znam sice jen z bgcek ale myslim ze za svoji class neco zvladne rozhodne z bgcek vim ze je to clovek co ma " mozek " takze s naucenim taktik atd by nemel byt problem...kazdopadne chapu ze sem tu novej a nemam zadny slovo ale tohle je muj pohled... Smile za me Pro Smile
edit : jinak listecku ja sem taky prisel s full s3 a snad zatim vyhovuju ne? Smile affli warlock by se rozhodne hodil jako support...

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Muf Wed Apr 29, 2009 3:03 pm

Obecně se doporučuje jet affli do získání equipu na úrovni t5/t6. Affli je flexibilnější a lehčí na hraní. Destro je těžší,ale má větší dmg. Ať hraje takový build, za který to umí.
Muf
Muf
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 08. 08
Age : 30
Bydlisko : Sušice

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Daris Wed Apr 29, 2009 3:20 pm

Muf to mozna plati tak pro pvp Smile ale pro pve neni nic " tezsi - lehci " vsechno je to o osvojeni svyho dmg retezce a jen to porad mackat Wink kazdopadne... jeden affli warlock by byl skvelej suporter.... rikam jako mag... myslim ze by ale ani destro warlockove nepohrdli vytalentovanou curse of elements tank by nepohrdl vytalentovanym blood pactem a healeri by urcite nepohrdli shadow embrace Wink

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Lexius Wed Apr 29, 2009 3:37 pm

Ale ale ale, koukám, že se tu vyrojilo spousta podnětných i zbytečných odpovědí. Musím ještě něco zařídit, takže moje stanovisko k věci - k vícero věcem - se tu objeví během hodiny dvou. Mezi tím to tu nepřehánějte s flame a hlavně s nesmysly, protože nesmysly mě aggrují.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Daris Wed Apr 29, 2009 4:20 pm

to me netrapi ... vanish powa... aha sakra ja sem mage...

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Wed Apr 29, 2009 4:39 pm

Seraphim/Silverleaf napsal:Rad bych, kdyby nasi brouci pytlici pockali na vyjadreni Lexe. Napsat, ze v dungu nebyl zas tak spatny dmg si koleduje o zasah moda...nejste Vy s Kotym bratri? Co vim tak Koty hral locka, ale to, ze je do PvE obecne lepsi destro lock, je dost obecna pravda.

Anyway: Mne sice neznas, ale pamatuju si Te z FWE, rozmazavala se tehdy u Vas v G topiku nejaka vec, tak sem si udelal trochu predstavu. Nejsem CL, a dam si poradit, ale za mne Ti reknu, ze i kdyz mas BD vetsi nez vetsina nasich locku, nemyslim si, ze 400 resilky je dobry zaklad do raidu a nefandim hracum, co zjistili, ze se ve full S3 najednou vlastne desne nudi, zacne jim chybet takova ta socialni stranka hry, a najednou blik - jasne, jeste to muzu zkusit v PvE proti botum... Podobna situace byla s Hiddanem, Bukanyr mi tady asi zase bude oponovat, jaky jsou PvP hraci skilleri, ale narovinu - clovek v Tve pozici ma v mych ocich tezsi startovni pozici...


Promin ze ti hned na zacatku odporuje ale zacinal sem ve VA myslel sem ze tu bude jako na sargu ale kdyz se to rozpadlo tak sem zkusil pvp a zaclo me taky bavit ful s3 nemam a enchantama a socketama vyndam BD i na 1300 . Retalent mi nedela problem tak doufam ze se CL vyjadri kladne...

/edit : Jo aha uz vim na co tim narazis myslis tu aferu s SA ale za to sme opravdu nemohli nam ten hrac rekl pouze ze jde na PvE pozbirat badge jak byl dohodnutej s tou PvE sme nevedeli a ja si sem nejdu jen pro BoJ to se neboj pokud mne bude brat rad pujdu na kazdy raid a rad se naucim taktiky a tak dale . Wink


Naposledy upravil Ventor dne Wed Apr 29, 2009 5:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Wed Apr 29, 2009 4:45 pm

Daris napsal:No Smile affli se jeden warlock do 25man raidu rozhodne hodi je to vybornej suporter... curse of elements vytalentovana se rozhodne hodi a shadow embrace to samy... nemluve o vytalentovanem blood pactu... a dmg affli warlocka taky rozhodne neni zanedbatelny Smile v kazdem raidu byvaji destro warlockove ( shadow bolt spec ) + 1 affli + 1 shadow priest aspon tak se maximalizuje shadow spell dmg na max a zvysi se tak dmg i ostatnich cast classu ( kdyz uz tu mluvim o shadow bolt spec warlocich taky nechapu proc tu sou fire spec warloci co maj tim padem mnohem mensi dmg nemluve o tom ze fire destro je na pvp hlavne..ale to nechame na jindy... Very Happy ) ventora znam sice jen z bgcek ale myslim ze za svoji class neco zvladne rozhodne z bgcek vim ze je to clovek co ma " mozek " takze s naucenim taktik atd by nemel byt problem...kazdopadne chapu ze sem tu novej a nemam zadny slovo ale tohle je muj pohled... Smile za me Pro Smile
edit : jinak listecku ja sem taky prisel s full s3 a snad zatim vyhovuju ne? Smile affli warlock by se rozhodne hodil jako support...

proto si myslim ze se afli hodi na vetsi dungy kde podpori strasne dmg ostatnich
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Lexius Thu Apr 30, 2009 2:57 am

Pozdě ale přece... Konečně se dostávám k tomu, abych reagoval na přihlášku.
Ventore, nerozepsal ses blíže o svém equipu, takže informace mám pouze z armory. Bohužel nekompletní, protože v armory nejsou sockety a enchanty. Navíc armory nemusí být zrovna aktuální. Nicméně když jsem spočítal dmg z equipu a odhadl, jaké gemy a enchanty by si mohl dát rozumný člověk, vyšly mi tyto čísla (bez buffů):

  • Bonus dmg: 1000 - 1100 s Fel Armorem - OK
  • Spell crit: 10 % - málo, ale jel bys affli, takže OK...
  • Spell hit: 30 - 45 - OK na dotky s rozumnými talenty, mááááálo na shadowbolty
  • Resilience: >360 - k ničemu
  • HP velmi pěkné, mana už míň, ale taky OK

Tyto čísla jsou ovšem mým výplodem, proto uděláš nejlíp, když sem hodíš svůj aktuální dmg, hit a crit, případně ukážeš, co by sis představoval, že budeš nosit do raidu za eq z toho, co nemáš v armory. Dále mi sem prosím hoď link na talent build, v jakém bys fungoval a doprovoď ho krátkým komentářem k tomu, jaké spelly bys s tím buildem používal na bosse, něco ve stylu "...nahodím CoT a pak budu až do konce klikat na Searing pain" Smile. Dále by bylo třeba vědět, jaké máš klíče a attunementy. Můžeš už do Hyjalu?

O přínosu affli warlocka v raidu se tu už někdo zmiňoval. Pokud by měl vhodné talenty, znamenala by jeho přítomnost oproti destro lockovi
  • o 3 % zvýšený arcane, fire, frost a shadow dmg raidu
  • o 5 % snížený fyzický dmg bosse a mobů

Pro odsuzovače affli buildu: Affli lock má na "stojacích" bossech nižší dmg než srovnatelně oblečený destro lock se stejným skillem. To je sice pravda, ale dneska jsem to počítal a ten rozdíl není nijak světoborný - cca o 10 % nižší DPS, dle talentů. Na "běhacích" bossech na tom bude affli líp. Pamětníci z Narnu si vzpomenou na Sardukara, který válcoval vždy všechny s jakýmkoli buildem.

Druhá věc, která je ke zvážení spíš pro vedení, je, zda výše popsané benefity affli locka jsou dostatečné pro nabrání nového hráče. Warlocků sice není v gildě početně mnoho, ale jsou dostatečně aktivní. Pro každý raid je online jeden až tři a pokud se nezačne AoE dmg stavět na warlocích místo na mázích (a že my AoE taky umíme), není ani víc potřeba.

Třetí věc je, co Ventor od PvE raidování očekává. Jeho equip je sice plný hnusné resilience, ale přesto má hodně dobrý spell dmg a je otázka, jakého zlepšení může dosáhnout. Jeví se mi, že až některé T5 by ti byly užitečné - nesníží dmg, vylepší hit a pomůžou tvým shadowboltům sem tam critnout. Do T4 raidů nemáš co do equipu důvod chodit a i v T5 raidech budeš muset trochu hlídat, aby sis lootem nepohoršil. Nebudeš se nudit?
A nebudeš trucovat, když se třeba nedostaneš do raidu nebo když tě RL sprdne za nějakou prkotinu na 3 doby? Smile))

Napiš nám sem prosím, co chci vědět, a vedení rozhodne. Zatím nejsem proti, ale přece jen ještě nekřičím "okamžitě ho naberte".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro pomlouvače fire destro buildu a utkvělé představovače PvP fire locka: Destro je na PvP všeobecně naprd. Místo abys instantně nadotkoval všechny okolo a jednou za čas dal shadowbolt, když se roguna nedívá, musíš stát jako pako a castit spell. V tu ránu přiběhne melee chuj s bugheraldem a je konec destro PvP locka. Než ti procne Backlash, už máš Mortal a jdeš do kytek. Ještě tak Shadowfury je pěkný spell, ale tím to hasne. Když už jdu do BG a nechci retalentovat, používám fire spelly, to ano. A to přesně ze stejného důvodu, jako v raidu: Lepší DPS a DPM. To nedělá z mého buildu PvP, aspoň ne na tomto patchi.
V PvE situaci má shadowbolťák o trošku menší DPS i DPM jako fire destro (dá se to spočítat). Máme talenty na zvýšení fire dmg a na zkrácení castu Incinerate. Tam, kde shadow destro těží ze synergie se shadow priestem (+10 % shadow dmg), fire destro těží ze synergie s mágem, který stackuje Scorch (+15 % fire dmg). Kdyby to konzistentně dávalo menší dmg, tak to nejedem.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Daris Thu Apr 30, 2009 7:54 am

problem je ze shadowbolt ma talent kdy pro krittu zvysi dmg shadow spellu o 20% + 10% shadow priest... tim padem je to lepsi nez 15% od maga a i vylepsenej inicirate na max z talentu ma mensi dmg nez shadowbolt ale to je fuk to je vase vec casem na to dojdete taky... tohle neni stejnak debata o destro talentech Smile este k tomu pvp ackoliv to neni debata ani o pvp... Very Happy destro rozhodne neni naprd s dobrym healerem / shadow priestem udela v arene paseku jen to vyzaduje velky skill a ne jako sl / sl ktery zvladne kazdej drevacek co to ma poprvy v ruce no... kazdopadne omlouvam se za ten ot ale nedalo mi to... locka sem hral dost dlouho Smile jinak chtel bych videt sl locka co casti shadowbolt v pvp Very Happy:D:D

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Thu Apr 30, 2009 8:01 am

Lexius napsal:Pozdě ale přece... Konečně se dostávám k tomu, abych reagoval na přihlášku.
Ventore, nerozepsal ses blíže o svém equipu, takže informace mám pouze z armory. Bohužel nekompletní, protože v armory nejsou sockety a enchanty. Navíc armory nemusí být zrovna aktuální. Nicméně když jsem spočítal dmg z equipu a odhadl, jaké gemy a enchanty by si mohl dát rozumný člověk, vyšly mi tyto čísla (bez buffů):


  • Bonus dmg: 1000 - 1200 momentalne i s petem ktery mi zvysuje bonus dmg v sl sl a s fel armorem presne je to 1197
  • Spell crit: 8 % - malo ale co se da delat dotkarovi staci
  • Spell hit: 28
  • Resilience: >470 - ale jak bylo receno k nicemu
  • HP 13 688 a mana 9620


No s pve eqipem to samozrejme bude jinak . A jak uz ses ptal od PvE neocekavam tak ani eqip jako spis zabavu ale samozrejme kdyby napadala t5 tak bych byl rad.

No talenty o tech sem prave taky hodne premyslel no tak nejvic se mi asi zamlouva neco jako toto -

http://twinhead.twinstar.cz/talents.html?en&warlock&2502220512231105510310300000000000000000000505000500000000000000

ale neni porblem hodit nejake ktere by vyhovovali vam .

Tedtok presocetovavam ze stamky na spel dmg a vychazim encahnt na hed (repka se shatarem) jinak se muzete podivat ve hre . To je asi vse nebo jeste neco potrebujete vedet ?
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Lexius Thu Apr 30, 2009 6:53 pm

Ok. Na tom spell hitu bude třeba zapracovat, nějakým PvE gearem se to zlepší. Osobně bych raději viděl kostru talentů takto: http://twinhead.twinstar.cz/talents.html?en&warlock&5500220100235105510310000000000000000000000505000000000000000000, zbylých 10 bych pak rozestrkal nějak rozumně. Oproti tomu tvému je tam 5/5 v Suppresion, aby ti nerezistovali dotky - aspoň ze začátku, než nabereš nějaký spell hit - a 5/5 v Shadow Embrace pro snížení fyzické dmg od bosse - aby tě měli tanci rádi.

Ještě jsi mi nenapsal, jak jsi na tom s hero klíči, Kara klíčem a hlavně zda máš splněný quest na Hyjal.

Jinak je to ode mě asi vše. Potenciál na to odvést svůj dmg v raidu máš i přes dost velkou šanci na resist, říkáš, že PvE by tě bavilo for fun, tak proč ne Smile. Poradíme se a GuM dá vědět.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Darisu, Improved SB samozřejmě znám, je první, do kterého destro strká talenty. Onehdy jsem to zběžně počítal, bez shadowpriestů a mágů, a vycházelo mi, že fire je na tom o chlup líp než shadow. Jak bud mít chvíli, spočítám to pořádně se vším všudy a výsledek hodím do sekce Classy. Co se týče PvP, arénky jsem chodil s feralem a to na destro není, destro se mi krutě neosvědčilo. Castit cokoli, když kolem tebe běhá bugheralďák jak trotl a probíhá skrz tebe, prostě není ono. Ona ho ta succuba taky neudrží věčně. Drain life rulez Smile.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stampi Thu Apr 30, 2009 7:39 pm

Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Daris Thu Apr 30, 2009 7:45 pm

kdyz uz talenty na raid support tak http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&warlock&5500220010235105510310300000000000000000000505000500200000000000
howl of teror v raidu nikdy nepouzijes proto ho este vylepsovat - blbost bez unstable affliction klesne tvuj dmg o mnohem vic nez se ti zvysi diky demonic sacerfice kvuli kterymu toho cpes tolik do demology... taky budes mit dlouhej cast na shadow bolt protoze nemas talent v destru....jinak lexius ty si asi chtel udelat ty samy talenty co sem tu postnul ja ze? akorat si udelal na 60ku Very Happy

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stampi Thu Apr 30, 2009 8:01 pm

ten talent build co sem tam hodil neni urcen na shadow bolty...ale stop toho spamu Razz
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Ventor Thu Apr 30, 2009 8:13 pm

Lexius napsal:Ok. Na tom spell hitu bude třeba zapracovat, nějakým PvE gearem se to zlepší. Osobně bych raději viděl kostru talentů takto: http://twinhead.twinstar.cz/talents.html?en&warlock&5500220100235105510310000000000000000000000505000000000000000000, zbylých 10 bych pak rozestrkal nějak rozumně. Oproti tomu tvému je tam 5/5 v Suppresion, aby ti nerezistovali dotky - aspoň ze začátku, než nabereš nějaký spell hit - a 5/5 v Shadow Embrace pro snížení fyzické dmg od bosse - aby tě měli tanci rádi.

Ještě jsi mi nenapsal, jak jsi na tom s hero klíči, Kara klíčem a hlavně zda máš splněný quest na Hyjal.

Jinak je to ode mě asi vše. Potenciál na to odvést svůj dmg v raidu máš i přes dost velkou šanci na resist, říkáš, že PvE by tě bavilo for fun, tak proč ne Smile. Poradíme se a GuM dá vědět.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Darisu, Improved SB samozřejmě znám, je první, do kterého destro strká talenty. Onehdy jsem to zběžně počítal, bez shadowpriestů a mágů, a vycházelo mi, že fire je na tom o chlup líp než shadow. Jak bud mít chvíli, spočítám to pořádně se vším všudy a výsledek hodím do sekce Classy. Co se týče PvP, arénky jsem chodil s feralem a to na destro není, destro se mi krutě neosvědčilo. Castit cokoli, když kolem tebe běhá bugheralďák jak trotl a probíhá skrz tebe, prostě není ono. Ona ho ta succuba taky neudrží věčně. Drain life rulez Smile.

Jelikoz sem sel hned PvP tak na klicich delam na hyjal nemam podivam se na to behem tydne bych se pokusil dat dohromady secky keye a secky q kdyz mi napisete co po me budete pozadovat Smile hera a zacatek kara mam spis na druidovi ale toho ted odsunu jestli me prijmete jestli ne jdu zpet na druida ... tak doufam ze date brzy vedet a ten build je pekny snad jeste misto Banebych dal improved imp Smile jinak souhlasim (v soucasne dobe mam problem akorat shanet tanky na ty repky a tak)
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Lexius Thu Apr 30, 2009 11:52 pm

Technicky vzato klíče na hera k životu nepotřebuješ, pokud tam nebudeš chtít občas zajít na daily heroic q nebo pro nějaký kousek equipu (třeba Timbal's Focusing Crystal. Klíč na Kara taky asi k životu nepotřebuješ, ale je to pěkný raid, který rádi chodíme for fun, i když je low. Klíč na Hyjal je jiné kafe, Hyjal se teď progressuje a čím víc lidí může dovnitř, tím líp. Ale klid, taky ho ještě nemáme všichni.
Vedení gildy jsem dnes nezastihl online, snad to tedy rozřešíme zítra.


Naposledy upravil Lexius dne Fri May 01, 2009 12:22 am, celkově upraveno 1 krát
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Daris Fri May 01, 2009 12:12 am

jo o tom sme uz mluvili ve hre snad ne? Very Happy tam uz sem se ti omluvil za to Very Happy

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Ventor - Warlock - Prijatý Empty Re: Ventor - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru