Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melwen - Druid - Prijatý

+8
Seraphim/Silverleaf
Oiskin
Aleina
Odin
Tasik
Wiqi
Stejk
Melwen
12 posters

Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Melwen Sun Apr 26, 2009 4:26 am

[WoW]
Nick: Melwen
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 3 roky. Z toho 3 měsíce na offi serveru Drak Thul. Začínal jsem na "wow. Gbely .net", když zaniklo, zvolil jsem si Narnias, kde hrála kamarádka Idril i kamarád Bolas (znám je osobně). Tam jsem nerušeně hrál dva roky, než odstartoval Twinstar. Byl jsem na Narnu v gildě Army of Druids (RPG PvE), pak jsem založil a nějaký čas vedl gildu Druidí Smečka. Když mě to vedení přestalo bavit, předal jsem vedení a odešel. Tou dobou potkala Anarinya (tzn. v elfštině MéSlunce - má partnerka, lvl 9 priest) Inquietude. A tak jsem se seznámil s touto kvalitní hráčkou a přidal se k ní do guildy i s Anarin-jou. Myslím, že se jmenovala "Protectors of Elysium". Než jsem přešel na Twinstar, nechal jsem si postavu z Narnu převést na jiný server kde hraje ale málo lidí (teď je na něm navíc WoTLK, takže to se nedá už vůbec...). První měsíc na Twinstar jsem využil zlepšené XP-rate x3 a vyexpil co to šlo, no skončil jsem na lvl 47. Pak už to šlo pomaleji. (počkal jsem asi měsíc a půl, až se vzpamatuje ekonomika po tom EXP x 3 , ale drop a gold x 1 ) a pokračoval v expení 70, abych se mohl přihlásit do Exalted, protože jsem tu potkal právě Inquietude. Našel jsem mnoho přátel v gildě Fallen Angels, kam mě přijali když jsem měl lvl 54. Asi den poté, co jsem doExpil lvl 70 jsem potkal Oiskina, kterého jsem též znal z Narnu.
V průběhu hraní druida jsem vždycky byl feral se zaměření typu tank, což se hodilo hlavně na expování a sólování. Až nyní se přeorientovávám na dps. Klíč KARA jsem získal před dvěma dny. Tohle bylo poprvé v životě, co server vydržel do doby než jsem získal lvl 70 Smile , jsem rád že Twinstar existuje.

Talenty: balance(1, Natures Grasp), feral 47 / resto 12 (Omen a 1x Natural ShapeShifter)
Staty: Str 205, Agi 299, Stam 538, Int 168, Spirit 150, armor 2815 (elfí podoba). Medved s tankovacím prstenem a zbraní: 11 534 hp, 14 257 ar.
Zkušenosti v dungoch: Znám zatím jen dungy před-70-tkové a ty, jež jsou potřeba na splnění klíče Kara. Jednou už jsem byl Kara "B" a dali jsme Prince. Shattered Halls hero (1.boss) i Kara "A" jsem byl dnes jen kousek, na začátku.
Jak dlouho hraješ WoW: 3 a půl roku.(asi půl roku jsem zkoušel jiné classy: belf mág, drenei shaman, tauren warrior. Nic z toho mě nenadchlo).
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 1 epic: Merciless Gladiator's Maul, to které dává 1010 ap v shape-shifted formách. Jinak modré věci, kvalitně enchantnuté a vylepšené.

Předcházejicí guilda/y: Army of Druids(Sargeras, tušim), Druidi Smecka(Narn), Protectors of Elysium (Narnias), Fallen Angels
Důvod odchodu z předcházející guildy: Vždycky jsem snil o tom přihlásit se k Exalted. Při vstupu do Fallen Angels jsem to také hned férově oznámil, že tam budu "jen chvilku" = asitak 2 až 3 měsíce, než do-expim 70-tku. Protože když nejsem 70-tka, tak mě ještě do mé vysněné gildy nevezmou...

[Real Informace]
Věk: 29
Znáš někoho z Exalted?: Inquietude, Oiskin
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Živím se obvykle jako php programátor nebo servisní technik PC, momentálně jsem zrovna bez práce. A to mám těsně před svatbou! Smile Kromě WoW je mým velkým koníčkem alikvotní zpěv ve sboru. Miluju sci-fi i fantasy a hlavně dobré filmy všeobecně. Poslední dobou mě nejvíc nadchly filmy: What the Bleep Do We Know a The Secret, protože miluju vědu - obzvlášť kvantovou fyziku a taky se zajímám o filozofii a psychologii - a to hlavně o souvislosti s kvantovou fyzikou. Říká se o mě prej, že krásně zpívám, že umim dobře učit (alikvotní zpěv), že jsem optimista Smile a že prej jsem dobrák od kosti.

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun Apr 26, 2009 9:54 am

Já kvantovou fyziku rád nemám, vlastně nemám rád žádnou fyziku a psychologii a filozofii považuji za podvod, říká se o mě že hnusně zpívám. Ale jsem taky optimista. Navíc taky jsem chtěl být vždycky členem Exalted, tak jsem jim vymyslel jméno a podepsal zakládací listinu.

Něco mi říká, že bych byl proti tomu nabrat člověka co hraje tři roky wow a právě doexpil svou první 70 lvl. Nicméně jaký je celkem rozdíl mezi člověkem co vyexpil 30 postav a nikam je nedotáhl a člověkem co doexpil jednu a možná má povahu na to ji někam dotáhnout. Vždy jsem chtěl v gildě spíše zajímavé lidi, než ledové skillery. Blbce ve fajn osobu totiž nepředěláte, ale fajn osobu ve skillera možná ano. Podle přihlášky usuzuji, že by se mohlo jednat o zajímavého člověka.

Nicméně - naše gilda má určité tempo. Máme sice tendence brát lidi jen proto, protože nám příidou fajn, ale velmi nás pak zklame pokud se neprojeví. Budeš naše tempo zvládat? Momentálně máš velmi špatný EQ, je nuté, abys jsi jej zlepšoval v 5 man hero dungách, jezdil Karazany a v případě ZA byl připraven, že můžeš být portnut za EQ. To vše zabere dost času. Na 25 many bych to viděl s trochou štěstí leda na Gruula a T5 25tky bohužel dlouho ne. (to dlouho záleží na tobě) Pokud bychom měli pocit, že to neuspěcháváš (každý je jen člověk a má svůj život), mohli bychom dospět k názoru, že zabíráš místo jinému perspektivnímu milovníkovi kvantové fyziky.

Rád bych, abys nám naznačil jak to bude s tvou aktivitou. Taky bych rád nějaké info od Oiskina a Inkvíkvé.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Wiqi Sun Apr 26, 2009 11:15 am

Kara B som s ním bol ja vtedy. Je to čerstvá 70, a jeho neustále otázky typu "čo je toto? čo s tým mám robiť? atp." ma uvádzali do rozpakov. Very Happy Nevravím že to nieje dobrý človek, vravím len, že je to ešte podľa toho čo som v tom dungu videl neskúsený, nemastný a neslaný hráč. Samozrejme nemyslím to v zlom, toto je len môj názor na prijatie tohto človeka do guildy. No

Wiqi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 22. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Tasik Sun Apr 26, 2009 11:42 am

Tak každý jsme nějak začínali, ruku na srdce bývalí HOTD, kdo z nás věděl, co čekat v našem prvním Kara, pamatujete jak Masivek byl king a borec co za sebou nechal i brouka pytlíka?? Feral dmg máme aktuálně dva (Denether a ještě jeden co přešel z AOD). Vybavovací runy do Kara rozhodně budou pokračovat. Tato přihláška na mě působí relativně kladně, osobně počkám jak se vyjádří Inkvíkvé a medvěd bradavičnatý Oiskin než za sebe napíšu pro/proti.

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Melwen druid

Příspěvek  Odin Sun Apr 26, 2009 1:07 pm

Ja sa vyjadrim jak pisal stejk az pan hrac povie cca kolko hodin hra ktore dni a kolko odohra do tyzdna a ci si je vedom toho ze 60% equipu dalsieho musi nazbeirat z heroicov ktore bude musiet chodit aj s worldom pac u nas sa na ne mozu ale aj nemusia najst ludia vzdy. Inac ak by mal poriadnu aktivitu tak to taky problem zase neni pac narozdiel od tanakdina zeleniny co sme odmietli feral druid ma podstatne menej co za BoJ nakupovat myslim ze veci tam jest do 150BoJ + cca 2-3 hezke epici sa da zohnat z hero last bossov + craft opasku z LW. Ale ak bude hravat len zo 2h denne tak equipu hodneho do 25 man raidov bo ZA sa docka tak za mesiac najskor :X PS : samozrejme ze kazdy neni hned skuseny hrac ale mam trosku apatie k tomu ze za 3 roky to niekto dotiahne len 1x na lvl 70, blizi sa chlapakovi svadba za co CG teda ale moze to znamenat ze casom hned skonci bo budu....ine povinnosti Very Happy + otazky naco je toto , naco je tamto si bude musiet sam vyzistit bo ked listeckovi pojde do raidu bez nacvicenai taktiky s tymito hlaskami tak seraphovi budu musiet zvysit davkovanie antidepresiv Very Happy ...co sa tyka tej aktivity moc velka podla mna nebude sam sa vyjadril a cca podla bezania twinu to aj sedi ze za 2-3 mesaice vytiahol lvl 47 na 70 to mi pride ako hodne hodne pomale a skor to hovori o "rekreacnom" hracovi.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Kolik hodin hrávám WoW

Příspěvek  Melwen Sun Apr 26, 2009 3:36 pm

Odin napsal:Ja sa vyjadrim jak pisal stejk az pan hrac povie cca kolko hodin hra ktore dni a kolko odohra do tyzdna a ci si je vedom toho ze 60% equipu dalsieho musi nazbeirat z heroicov ktore bude musiet chodit aj s worldom pac u nas sa na ne mozu ale aj nemusia najst ludia vzdy. Inac ak by mal poriadnu aktivitu tak to taky problem zase neni pac narozdiel od tanakdina zeleniny co sme odmietli feral druid ma podstatne menej co za BoJ nakupovat myslim ze veci tam jest do 150BoJ + cca 2-3 hezke epici sa da zohnat z hero last bossov + craft opasku z LW. Ale ak bude hravat len zo 2h denne tak equipu hodneho do 25 man raidov bo ZA sa docka tak za mesiac najskor :X PS : samozrejme ze kazdy neni hned skuseny hrac ale mam trosku apatie k tomu ze za 3 roky to niekto dotiahne len 1x na lvl 70, blizi sa chlapakovi svadba za co CG teda ale moze to znamenat ze casom hned skonci bo budu....ine povinnosti Very Happy + otazky naco je toto , naco je tamto si bude musiet sam vyzistit bo ked listeckovi pojde do raidu bez nacvicenai taktiky s tymito hlaskami tak seraphovi budu musiet zvysit davkovanie antidepresiv Very Happy ...co sa tyka tej aktivity moc velka podla mna nebude sam sa vyjadril a cca podla bezania twinu to aj sedi ze za 2-3 mesaice vytiahol lvl 47 na 70 to mi pride ako hodne hodne pomale a skor to hovori o "rekreacnom" hracovi.

Hrávám ve všední dny 5 hodin denně (pokud mám práci) a 10 hodin denně když nemám práci. Posledních 5 měsíců hrávám těch 10 hodin denně, protože právě hledám práci. Když jsem expil postavu hned se startem serveru a nahrál 3 dny played a byl teprve lvl 47, zatímco ostatní mají 64 nebo 70, pochopil jsem, že můj pomáhací styl hry (a skillování enchantu spolu s levelením, abych ušetřil goldy a čas za dodatečné skillování Enchantu, které JE velmi drahé) není vhodný na rychlé expování. Když mi po těch 3 dnech /played času skutečně přestala exp-rate X 3 , zklamaně jsem si dal pauzu od hraní na 2 měsíce. Proto mi trvalo 3 měsíce, než jsem doexpil pak ze 47 na 70. Navíc kvůli mé povaze, že ztrácim spoustu času pomáháním jiným.

Jsem si vědom toho, že equip je NEdostačující a následující měsíc se soustředím JEN na to, abych si jej sehnal. Nedělám to totiž jenom pro sebe, ale především proto, abych byl přínosem guildě. Když se k tomu postavím takhle, nebude mi dělat problém odmítat pomoc těm pár dobrým ale low-lvl přátelům, co znám osobně nebo z jiných serverů. Řeknu jim, že teď musím pracovat na svém vybavení, že ať se nezlobí, ale až DNES získám další epik, že pak jim rád pomůžu. budu tedy běhat jeden hero dung za druhým.

Taktiky si na fóru přečíst než pujdeme nějaký raid je samozřejmostí. V tom nemám žádný problém.

Vím, jak je neustálé vyptávání na obtíž. Od člena exalted se očekává vzorné chování, proto se už vyptávat prostě nebudu a všechno si najdu na webu. V tom prvním raidu Kara jsem se ptal proto, že jsem těsně před tím nenadále získal klíč Kara (nečekal jsem že se BM hned povede, vzhledem k tolika pokusům před tím...) a nestihl si nastudovat taktiku. Hned jsem však měl šanci jít tam = cenná zkušenost. A taky jsem nebyl v takové elitní gildě, které bych tím dělal ostudu. Už žádné uspěchané raidy, nastuduji si bosse předem, vidím ze zkušenosti, že je to fakt potřeba (protože už fungují skoro přesně jako na offi).

Momentálně mám u Melwen /played 22 dní 2 hodiny 50 minut.

s pozdravem Filip alias Melwen - dítě lesa

P.S. S expováním nějakých twinků už se posledního půl roku nezatěžuji. Považuji to za ztrátu času. Mám na acc jen jednu postavu. (a mám jediné acc).
Smile


Naposledy upravil Melwen dne Sun Apr 26, 2009 3:41 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : zkratka Kara není "KAZA". překlep opraven.)

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Wiqi Sun Apr 26, 2009 6:40 pm

Uff Very Happy, 22dní je kurevsky veľa nato, že si teraz doexpil. To si musel veľa pomáhať asi no. : P ...
Som maximálne zvedavý na Silverleafov príspevok.

Wiqi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 22. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Aleina Mon Apr 27, 2009 11:44 am

K tomu vyptavani, taky mam casto dojem, ze se kazdeho ptam na vsechno a ze tim kazdeho musim strasne otravovat, ale myslim, ze casem se do toho clovek dostane, nauci se a nebude se potrebovat dal uz ptat. Porad lepsi se zeptat, nez neco po..., ze?

Svou prvni 70 jsem expila asi 30 dni taky... Navic ma hezky napsanou prihlasku.

Aleina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 16. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Mon Apr 27, 2009 2:01 pm

Jsem dost zaujatý, protože ho znám Rolling Eyes takže, feral dps jsou tu momentálně 2, z toho jeden má být teď neaktivní. Byl bys potřeba hodně vybavit (hrozně moc Karazhanů + itemy za Badge, LW) projít mraky heroiků a zkouknout na youtube taktiky na bosse + nějaký články. Ta palice za honory je dost dobrý základ na feral dps, ale chtělo by to doequipovat. Ohledně těch taktik, vše se dá okoukat z videí, vyčíst z článků a ostatní se dá v klidu dovysvětlit Wink
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Apr 27, 2009 3:20 pm

Takze, Dite lesa...hm...

prihlaska je vskutku originalni... vzhledem k tomu, co aktualne nabizis, nema smysl se bavit o tom, ze staty, equip i zkusenosti stoji za prd.

Jediny feral dmg, použitelný do T5 instanci, je momentálně Nosferat. Jestli se ted prubezne vybavi jeden (Fearr – Denether), nebo 2, v tom uz velky rozdil nevidim. Byli by ste na tom asi stejne, oba ještě hodne dlouha cesta k první aktivni ucasti i třeba na Gruulovi…ale v zhledem k velmi slusne vybave nasich rogun není moc velka konkurence v kozenych hadrech a není vyloucene, ze si trpělivý camper prijde i na krasny loot ze ZA, Nebo toho Gruula, pocka-li venku.

Co se tyce neznalosti a vyptavani se. Vždy jsem radsi, když se clovek pta. Ne otazky – co dela tenhle boss, ale samozrejme otazky plynouci z nastudovani taktiky a pripadne videi. V tom problém nevidim. Stejne každý clovek, i kdyby byl sebezkusenejsi, dostane před kazdym bossem prupravu, jak to budeme delat MY. Tohle vsechno jsou mezery, které se daji zaplnit. Pokud Te hra bavi, chces se dostat dal, si komunikativni, nekonfliktni a napomocny, a hlavne mas snahu ze svého druida vymáčknout max, nevidel bych v tom az takovy problem…

Účast na raidech mimo kara a snad Gruula je otazka spousty práce, snahy a i ochoty lidi, kteří budou chtit pomoct (coz ale a priori nemuzes očekávat nebo si nejak narokovat). V budoucnu se muze stat, ze i když na to budes mit eq, ne vždy se dostanes do raidu.
Je nas hodne a feral druid, byt je v melee parte velmi uzitecny, je porad jen další melee, o ktera není nouze.

Zajima mne vic nazor Oiskina, nejen jako CL druidu, a taky Inquietude, zkratka lidi, kteří k Tobe mají co rict.

Tolik zatím za mne…
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Saithis Mon Apr 27, 2009 3:33 pm

ked maš hocijakeč otazky ohladne wowka alebo niečo nechapeš kludne sa ma opýtaj, som taka menšia chodiaca encyklopedia.. afro
Saithis
Saithis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 13. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Mon Apr 27, 2009 10:49 pm

Já cítím, že je to uplná kopie mě co se přihlášky týče https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/errorek-prijaty-t180.htm Má špatný equip, ale dobře se vyjadřuje a z pohledu toho jak napsal přihlášku je opravdu vidět, že se do guildy chce dostat. U mě jste udělali výjimku a neprohloupili jste (aspoň doufám, že si nemyslíte opak Very Happy) Vybavil jsem se a jako feral jsem se do raidů sakra hodil. Až tzv. "Narnias krize" hodně z náš rozdělila. I když můj názor asi nic neznamená ja bych byl určitě pro !!!
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Inquietude Tue Apr 28, 2009 11:24 am

Ja bych ho urcite rada uvitala "znovu" v nasi guilde, jak uz psal - je to jeho prvni 70 a ja bych mu rada spolu s oiskinem a popripade dalsimi lidmi, kteri budou chtit, pomohla sehnat equip Smile myslim, ze se najdou i dalsi lidi, kteri radi pomohou Smile Je to clovek, ktery ma z kazde nove vykonane ci ziskane veci ohromnou radost - jeho radost tesi i me Smile a navic si myslim, ze si pomoc zaslouzi.. Nekteri vi, ze posledni dobou na tom nejsem casove moc dobre, ale pokud budu mit cas, tak se rozhodne budu snazit.. Smile

Inquietude
Knight
Knight

Počet príspevkov : 60
Join date : 22. 12. 08
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Apr 28, 2009 12:05 pm

Tak pokud za něj dva naši aktivní a dobří spoluhráči dávají ruku do ohně a potvrzují že mu pomůžou, tak nevidím důvod proč jej nenabrat. Působí mile a to že hned nepůjde dobývat Hyjal je celkem vedlejší věc.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Tue Apr 28, 2009 5:55 pm

Stejk napsal:že hned nepůjde dobývat Hyjal je celkem vedlejší věc.
To byla narážka na mě co ? Very Happy

Edit Stejk: ne
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Ampo Fri May 01, 2009 3:17 am

Takéhoto zaujímavého človeka (aspoň z môjho pohľadu) sme tu nemali už veľmi dávno. 29-ročný spevák, ktorý sa chystá ženiť Laughing Pôsobíš na mňa fajn dojmom, a keby sa v prihláškach rátal len dojem, tak som PRO...Wink
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Oiskin Fri May 01, 2009 4:13 pm

PRO
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri May 01, 2009 5:39 pm

OK, naberte Melwena, ale druhy druid ma tim padem bohuzel smulu...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Ampo Fri May 01, 2009 9:28 pm

Melwen si PRIJATÝ, potvrď nám, že máš stále záujem Smile
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Melwen Sat May 02, 2009 12:10 am

Ampo napsal:Melwen si PRIJATÝ, potvrď nám, že máš stále záujem Smile

Potvrzuji. Smile

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Melwen - Druid - Prijatý Empty Re: Melwen - Druid - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru