Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thanialol - Paladin - Neprijatý

3 posters

Goto down

Thanialol - Paladin - Neprijatý Empty Thanialol - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  thanialol Thu Apr 16, 2009 10:53 pm

[WoW]
Nick:Thanialol
Level:70
Zameranie (PvP/PvE):PvE
Class:Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za paladina hraju jen půl roku tady na twistáru ale protože jsem předtím hrál za warlocka na jinnym Blizzu tak zvládám hravě všechno , co by paladin umět měl:)

Talenty:Protection
Staty: Unbuffed: 15k armor , 539 defenze rating , 17.9% dodge, 17.6% parry , 15% block.
Zkušenosti v dungoch: Zkušenosti + Taktiky na bosse znám v dungách: KZ-full , ZA-full , SSC-kromě binda všechno , EyE-jen solarinka
Jak dlouho hraješ WoW: 1.5 roku přibližně ale jsem aktivní hráčSmile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):10x epic 7x rare .. ale na eq se stále maká

Předcházejicí guilda/y: Protections of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Neobratnost na Raidech , špatná komunikace , prostě a jednoduše je to guilda co si říká "PvE" ale bosse pokoří jednou za rok Very Happy

[Real Informace]
Věk:16 let Muž
Znáš někoho z Exalted?: Určitě se mnou bylo pár lidí heroic a tak ve hře ale jinak v reálu nikoho pořádně neznám:( .. ale třeba se to změní
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Jsem Čech a bydlim v Český Lípě u Liberce..
Chodim na Gympl ale šprt opravdu nejsem xD
Wowko mě chytlo minulej rok a stále nechce pustit:D
A poslední dobou to ve starý guildě stálo za prd ale eště nějakou dobu bych si chtěl tuhle hru užít.
Slibuju že budu aktivním členem a pomůžu jak bude libo..
Tak to bude asi všecko.
Budu netrpělivě čekat na odezvu alien
Tak zatim .. mějte se Exaltáci

thanialol
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 16. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Thanialol - Paladin - Neprijatý Empty Re: Thanialol - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Thu Apr 16, 2009 10:59 pm

thanialol napsal:[WoW]

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za paladina hraju jen půl roku tady na twistáru ale protože jsem předtím hrál za warlocka na jinnym Blizzu tak zvládám hravě všechno , co by paladin umět měl:)


z téhle věty brečím smíchy a to jsem prakticky střízlivý je to jeden z důvodů proč NE, další asi nebudu rozvádět jen na mě tato přihláška nepůsobí dobře

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Thanialol - Paladin - Neprijatý Empty Re: Thanialol - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Apr 17, 2009 6:32 am

Clovek, ktery o sobe takhle srdnate tvrdi, ze zvlada perfektne svoji class, a to za 5 mesicu hrani, ve mne taky nebudi moc duveru. U tanka zvlast, tam je potreba jeste urcity cit. Podle armory 12,5k HP, 3xT4, Amani Punisher, BS belt, JWL trinket....zbytek vesmes modry, def staty jsou hodne low (pokud podavas prihlasku i jinam - nezapominej na HP a spell dmg;o)).

Asi takhle. Vzhledem k vsemoznym updatum a opravam bossu (kteri jsou ted nezridka tezsi) ma hodne gild potize, a casto to neustavaji, protoze se nedokazou chytit zpet do starych koleji a farmit, co byli zvykli. Jak jsem slysel, je to trabl i v PoL. Projev loajality ke gilde, ktera mne vybavila, si predstavuju trochu jinak. Nicmene - u nas tak jako tak momentalne misto pro dalsiho tanka neni. V Tvem equipu, kdyz pominu dropy z raidu, je skluz asi 200+ BoJ, coz se nefarmi chvilku (chest, legs, wrist, boots), a nechapu, ze se 3 T4-kami nemas aspon ty podobane phalanxy na zapesti.

Takze: dekuji, a preji hodne stesti jinde, NE.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Thanialol - Paladin - Neprijatý Empty Re: Thanialol - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru